FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Corcaigh
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 apr 2021, 13:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Corcaigh » 09 maj 2021, 11:59

KONTRASVIH je napisao/la:
09 maj 2021, 10:08
elevenblues je napisao/la:
09 maj 2021, 03:55
Nema potrebe ni komentarisati navijacku grupu koja se bavi samo sobom u najtezim momentima u historiji kluba, a mozda su dosli tobe kad su sagledali svoje poteze u proteklim godinama pa se sad drze van svega.
Steta je sto ne postoje fan klubovi mimo ultra grupe, da postoji neki univerzalni glas/tijelo svih navijaca fudbalskog kluba Željezničar.
Sada ja gotovo sa nasim i njihovim reakcijama, spas kluba ovisi o sretnom spletu okolnosti i milostinji nekih željovaca koji se neckaju oko hvatanja posla, razlog je jasan ali ga niko zvanicno ne smije poentirati, bar tu sam ocekivao reakciju od grupe koja bez posljedica i odgovornosti moze prozvati nekoga imenom i prezimenom, ali jok maltretiraj ove hudnike od igraca, nit imaju u glavi nit u nogama jos im se ne plati sedam mjeseci i jos ti na kosti sjednu coravi navijaci, ne daj Boze bit igrac Zelje sad.
Ima potrebe komentarisati jer su oni vodilja svih ostalih. Ne mogu ja sa svojom mahalcima otici pred stadion traziti promjene. To moraju uraditi Manijaci kao grupa koja je ispred svih nas. Ali sute. Sute citavu godinu kao i svi mi jer su postali posmatraci. Ne mogu da vjerujem da sam morao primjere Ultrasa i HZ NAVESTI kao nesto smo i mi trebali uraditi jos tamo u Februaru odmah u kost.

Ritamreda je celava placena ubleha i njegovi postovi me ne zanimaju. Sarajevskiplavi samo ne razumije na sta mislim i njega ne krivim. A vjerujem da 99% NAVIJACA ZELJEZNICARA dijeli moje misljenje.

Da je sad kasno za sve JESTE. Ali nikad necu moci prezaliti ovu sutnju Manijaka u godini kada slavimo 100 godina kao neko ko je i sam bio clan godinama.

Da sumiram sta ponavljam par mjeseci i sta se trebalo uciniti:

OGLASI SE (napisi na **** stranici sta mislite o desavanjima u klubu ponavljam vi ste VODILJA i samo vi imate pravo na to)

NAJAVI OKUPLJANJE NEKI VID PROTESTA (NAPRAVI IM PRITISAK BA. NEKA SVI VIDE DA SMO TU DA NAS IMA. BEZ IKAKVIH NEREDA, SAMARA I PROBLEMA. NAPRAVI IM PRITISAK JER IGRAJU BEZ MUDA I **** PRITISKA OD SAMOG POCETKA. MORAJU ZNATI PICKICE GDJE IGRAJU I ONO NAJVAZNIJE ZA KOGA.

Klub nema pobjede od pocetka Decembra. Iz kola u kolo brukanje. Predsjednik se igra managera i bruka svetinju. Fulaju se penali i prilike sa 20cm. Primaju se golovi kroz ruke. Klizu se ispred gola a Udruzenje bez ikakvog javljanja na sve ovo.

Evo neka me neko demantuje da nisam upravu i da napise da grijesim ali da napise sta se trebalo uraditi.

SVE ALI SAMO DA SE NE SUTI.
Nisi upravu u jednom. Ti momci veze nemaju sa fudbalom i sa desavanjima na terenu. Mozda ne svi ali vecina njih. Oni znaju koliko cuju i procitaju, vide rezultat i to je to. Tu su, navijaju po zimi, vrucinama, snijegu, kisi, gostovanjima, prave parole, koreografije, malo su i tu zaspali nekoliko godina ali evo stvarno su se probudili u zadnje vrijeme i rade fine stvari.

Sve ostalo se apsolutno slazem sa tobom. Nisu glavni krivci, ali su jednako odgovorni kao bilo koji navijac kluba, kao uprava i kao igraci. Bogicevic se nikad nije samarao, Veselinovica je trebalo prije godinu isamarati, Megamixu se nije dolazilo na treninge zna se zbog cega...

Slazem se i sa konstatacijom da niko nece stati pred grupu i ovo im reci, javiti se na fb stranicu bar, vec ce pisati po forumu iza nickova. Opet i to je ogledalo sta navijaci sa ostalih tribina misle o grupi i da ih se boje ili ih ne dozivljavaju.

Ja sam se nadao da ce odlaskom Amara sve podjele prestati ali jok. Ovaj brani Megamixa nakon 3 godine, najveceg lopova u historiji kluba, covjeka koji je Zeljinim novcem placao privatne vecere, isplacivao plate u firmi, isao na putovanja itd. Pljujemo po legendama kluba i dalje, stavljamo Stilica, Acu, Bekrica u isti kos sa Celikovicem i Mileticem a to ne ide, prije bi se odrekli Sehica nego Milicevica a to ne ide, evo poceli smo, onako od bijesa i neku netrpeljivost stvarati izmedju navijacke grupe i ostatka stadiona.

Ne valja nam prica nikome. Ljudi SVI SMO PODJEDNAKO KRIVI shvatite to. Zavadjaju nas i smiju nam se namjerno, podvaljuju nam a mi se lozimo na botove. Umjesto da se borimo ZA DOBROBIT ZELJE i PROTIV STVARNIH NEPRIJATELJA (u vidu saveza, bordo kur.ave, i prvenstveno nase uprave) mi vodimo ratove po forumima i drustvenim mrezama izmedju sebe, protiv Manijaka, protiv igraca, protiv Amara, protiv Misimovica (koliko god bio kriv on je proslost i nikad vise nece primirisati Zelji, on nam sad nije prioritet), protiv Bake i ne znam ni ja koga sve ne.

GOSPODO STANITE NA LOPTU!
BORIMO SE ZA ISTI CILJ I ZA ISTU LJUBAV!
SAMO ZAJEDNO MOZEMO NESTO A NIKAKO JEDNI PROTIV DRUGIH!

CiroDiMarcio
Postovi: 449
Pridružen/a: 18 apr 2021, 17:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CiroDiMarcio » 09 maj 2021, 12:01

Ja mislim da ce stanje u klubu procvjetati kad iz kluba odu misketovi botovi.
Nisam na strani amara, ali jedini koji se namecu na nisan su ovi sto dizu misketa u nadnaravne pojave.

Admir74
Postovi: 3443
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 09 maj 2021, 12:04

OSIMU, MISIMOVIĆU te njihovim IDEOLPOKLONICIMA želim da NIKADA ne kroče na Grbavicu u nekoj od uloga upravljanja Klubom. Svakome od pomenutih hvala za svaki dobar posao, a neka ih je stid svega što su uradili loše.

Željezničar i navijači su postali taoci podjela na ove dvije frakcije, i ako to ne riješimo ovo ljeto, mrka kapa.

Nama treba novi smjer rada, nove neka treća osoba.

MojaMalenkost
Postovi: 2246
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 09 maj 2021, 12:10

Nego, krajnje vrijeme je da se pocnemo privikavati na ono sto je najizglednije, a to je stecaj. Vec smo tu, samo jos nije zvanicno. Ako ovi ostanu sledeca sezona nam je najvjerovatnije i poslednja. Jos malo i nece biti ni tema na forumu, ni problema forumasa.. Onda cemo rahat i bez srkleta moci posmatrati sportska zbivanja..

SRETAN TI RODJENDAN VOLJENI KLUBU

Na zalost nismo te zasluzili..
Pročepit će negdje.

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la voltron30 » 09 maj 2021, 12:14

CiroDiMarcio je napisao/la:
09 maj 2021, 12:01
Ja mislim da ce stanje u klubu procvjetati kad iz kluba odu misketovi botovi.
Nisam na strani amara, ali jedini koji se namecu na nisan su ovi sto dizu misketa u nadnaravne pojave.
Vjeruj isti su i jedni i drugi. Pysikurci koji za cvaju brane svoje idole. Nabijem ih na kyrac sve koji nam ovdje vrijedjaju inteligenciju i brane neodbranjivo. Mi cemo procvjetati kada se nijedan od ove dvojice vise NIKAD ne bude povezivao sa klubom, kada budemo imali gazdu kojeg ce boliti kyrac sta pise neki celavi konobar ili wannabe menadzer iz Kaknja i kakav sve ne polusvijet koji se predstavljao kao navijac Zelje. Do tada uzivajmo u raspravi ''Ko je poceo rat''.

MojaMalenkost
Postovi: 2246
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 09 maj 2021, 12:17

Mene sa drugog foruma znate pod nikom Hadzialagic, a to mi je bio stari nik i na ovom forumu.

Branio sam na tim forumima i nea i virtuala i mnoge druge koji su zbog svog misljenja nazivani botovima i dusmanima. Nazivan sam zbog toga Amarovcem, dusmanom i cime sve ne, a sve zbog kritike prema tom Misimovicu i nekim desavanjima iz tog perioda. Vodio ratove sa slovencem, dananom i slicnima. Nisam bio aktivan, ni ulazio na forume dobrih godinu i po, nekad do marta prosle godine. Ne znam ko stoji iza ovih novijih nikova, niti me interesuje. Poznajem neke stare forumase poput brke, voltrona, veterana, barbareza, delinja i mozda jos par tih nikova koji nisu mijenjani. Nista mi ne znace prozivanja i vrijedjanja na forumima, pogotovo od ovih ameba koje nisu u stanju koristiti svoj mozak, tako da se ne moraju brukati sa svojim bljuvotinama i lazima..
Pročepit će negdje.

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 09 maj 2021, 12:37

Ne dao mi bog da tako koristim mozak tako što ću lagati da klub ide u stečaj. To kad napišeš nije problem, a hajd nam onda napisi koliko smo dužni i konkretan odgovor o stečaju, a ne da pises bljuvotine iz dana u dani sad mi se to predstavljaš ti kao neki stari forumas Pa ti to daje za pravo da lazes, pametan si ti misketovac ko vas ne zna
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 09 maj 2021, 12:38

Nismo mi mrtav klub samo jesmo u problemu velikom. Ipak imamo pomocni teren kojeg treba prodati i stati na telenu granu. Nakon toga baciti se u akciju promjene statuta kako bi se klub mogao prodati. Pametuje se konstantno a izlaz je tu. Treba samo skupiti muda, priznati sebi da se zivi u nekim drugim vremenima i to je to. To sto se mi kurcimo da imamo imovinu je kurcenje i nista vise.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 09 maj 2021, 12:42

MojaMalenkost je napisao/la:
09 maj 2021, 11:52
Tristan10 je napisao/la:
09 maj 2021, 11:37
MojaMalenkost je napisao/la:
09 maj 2021, 11:24

Kakve god da su bile plate, bile su redovne. Sad nije ni bitna visina plata. Koliko god da primaju na papiru u stvarnosti imaju krompir. Htio to neko priznati ili ne, u tom periodu smo bili najstabilniji kada su finansije u pitanju, a vjerovatno je to i jedini period od rata kada smo bili stabilni po tom pitanju.

Slazem se da su navijaci najzasluzniji za pozitivne price iz tog perioda, a ponajvise kada je infrastruktura u pitanju, samo ne znam sto prije i posle tog perioda nije bilo takvih prica, nego su sve price govorile da je nemoguce napraviti stadion na kojem bi igrali evropu, a eto ispostavi se da je moguce.

Potenciranje Misimovica da je odgovoran za sve pozitivno je degradiranje jednog jako ozbiljnog i vrijednog tima ljudi koji su u tom periodu radili na raznoraznim projektima. Misimovic tu nije bio ni 5% ukljucen. On je bio neko ko moze uletiti lovom kada i ako zaskripi, a rijetko je skripalo do te mjere da nemas za plata.

Bio sam nekad za zajednicki rad tih ljudi i Amara, onda sam bio za Amara, danas nisam ni za koga, ali ako imamo imalo obraza i postenja onda ne mozemo ni 2% tvrditi da taj Zeljo nije bio za ovog danasnjeg svemirski brod u svim aspektima..

Greske koje su se tad pravile su se mogle popraviti, bar smo se mogli nadati. Danas je opce beznadje i situacija iz koje nema izlaza..

Kako god, jedni su proslost i ne treba ih ni pominjati, a za nadati se da ce i ovi trenutni ubrzo biti proslost, pa da mozemo poceti i razmisljati o nekom oporavku i buducnosti..
Kad je Edin Dzeko trebao da predje u Juventus, tad se pisalo, vidi nas mi ovosimo od tudjih transfera, a nije se tako ranije pisalo, kad su neki drugi imali te privilegije. Dobro je Amar Osim rekao, ko da je sramota reci da klub kao sto je Zeljo ovisi od ovakvih transfera. To ti je covjece eksistencija klubova kao sto smo mi, i uvjek smo od toga ovisili. Sad pogledaj unazad, koliko smo prihoda ranije imali od transfera nasih igraca. Uz to dodaj prihode od prodaje karata. I sad saberi samo te dvije stavke, koliko je to % budzeta bio naseg kluba, znaci transferi i prodaje karata. A sad nemas te mogucnosti. Sto se tice rada uprave, nisam ni ja zadovoljan i 100 puta sam to ovde pisao. Ceric je obecao sponzore, njih nema.
Bilo je transfera i miliona i prije, pa su se napravili visemilionski dugovi, pa se nije radilo na infrastrukturi i stabilnosti. Nama je evropa donosila trecinu budzeta, a evo ostadosmo bez nje dva puta u zadnje tri sezone. Ako je nekom jedini nacin da prezivi ocekivanje da ce se Dzeko prodati onda taj nema pojma o zivotu. Nije problem biti u krizi. Nije problem ni ne osvajati trofeje, ako nemas dovoljne uslove. Problem je izmasakrirati klub do te mjere da vise nema nade.


Trenutna situacija je beznadezna. Totalni raspad sistema. Ne znamo vise ni ko upravlja klubom, ni kako. Imas ublehu od predsjednika koji je tu samo na papiru. U klubu imamo samo jednog covjeka koji ulijece sa lovom, a to njegovo ulijetanje nije dovoljno ni 10%.

Ok je koronu navoditi kao jedan od razloga krize, ali mi pola godine nismo nikog pobijedili. Na proljece osvojili samo 4 boda. Ubjedljivo smo najlosija ekipa u ligi u tom periodu. Hej NAJLOSIJA, nije sala i kao slag na tortu, sve se to desava na stoti rodjendan kluba, u godini kada se mogla napraviti takva euforija. Kada su se mogli pozvati i navijaci da ucestvuju i pomognu, a mi imamo nikad crnju situaciju i nikad ravnodusnije ljude u klubu i oko kluba.

Razumio bih povlacenje bilo kakvih paralela da smo mi u nekoj normalnoj krizi. Razumio bih opravdanja. Mi nismo u krizi. Mi smo mrtav klub.
U jednom intervalu kad je jedna uprava vodila klub, prihodi od naknade transfera nisu nikad bili kao tad, cak ni blizu, i to su cinjenice. I sad prezentirati kao da to nije bitan faktor za funckionisanje kluba je smijesno. Sto se tice Evrope, vise puta sam ovde pisao, da je totalno neprihvatljivo da se ne zna ko je krivac iz kluba sto se nisu ispunili uvjeti za licencu. Ali isto treba reci, da je ona uprava ostala mi ni tad ne bi vidili Evrope, poslije 6 poraza u nizu, tako da bi ti opet tog ljeta falili prihodi od Evrope.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 09 maj 2021, 12:58, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 928
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 09 maj 2021, 12:45

plavousrcu je napisao/la:
09 maj 2021, 12:38
Nismo mi mrtav klub samo jesmo u problemu velikom. Ipak imamo pomocni teren kojeg treba prodati i stati na telenu granu. Nakon toga baciti se u akciju promjene statuta kako bi se klub mogao prodati. Pametuje se konstantno a izlaz je tu. Treba samo skupiti muda, priznati sebi da se zivi u nekim drugim vremenima i to je to. To sto se mi kurcimo da imamo imovinu je kurcenje i nista vise.
To ce se prodati kad se vrati Misimovic, nista dok je Amar u klubu.

MojaMalenkost
Postovi: 2246
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 09 maj 2021, 12:47

plavousrcu je napisao/la:
09 maj 2021, 12:38
Nismo mi mrtav klub samo jesmo u problemu velikom. Ipak imamo pomocni teren kojeg treba prodati i stati na telenu granu. Nakon toga baciti se u akciju promjene statuta kako bi se klub mogao prodati. Pametuje se konstantno a izlaz je tu. Treba samo skupiti muda, priznati sebi da se zivi u nekim drugim vremenima i to je to. To sto se mi kurcimo da imamo imovinu je kurcenje i nista vise.
Prodace karinu. Neka babovinu svoju prodaju. Neka mijenjaju statut, sta cekaju. Neka dovode te investitore. Od zeljine imovine neka ****..
Pročepit će negdje.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 09 maj 2021, 12:56

MojaMalenkost je napisao/la:
09 maj 2021, 12:47
plavousrcu je napisao/la:
09 maj 2021, 12:38
Nismo mi mrtav klub samo jesmo u problemu velikom. Ipak imamo pomocni teren kojeg treba prodati i stati na telenu granu. Nakon toga baciti se u akciju promjene statuta kako bi se klub mogao prodati. Pametuje se konstantno a izlaz je tu. Treba samo skupiti muda, priznati sebi da se zivi u nekim drugim vremenima i to je to. To sto se mi kurcimo da imamo imovinu je kurcenje i nista vise.
Prodace karinu. Neka babovinu svoju prodaju. Neka mijenjaju statut, sta cekaju. Neka dovode te investitore. Od zeljine imovine neka ****..
Sta je izlaz? Sta ti predstavlja imovina? Kakve koristi imas od nje, kakve klub koristi ima od nje? Mi imovinom garantujemo kredite. I ovi sada i ovi prije njih. U jednom trenutku te krrdite neces moci platiti i ostat ces bez imovine.

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la voltron30 » 09 maj 2021, 13:02

Imovina se moze prodati kada dodje Uprava od povjerenja, sa jasnim planom kako ce se uloziti novac od prodaje. Ovim trenutnim balvanima ne vjerujem nista.

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 09 maj 2021, 13:05

voltron30 je napisao/la:
09 maj 2021, 13:02
Imovina se moze prodati kada dodje Uprava od povjerenja, sa jasnim planom kako ce se uloziti novac od prodaje. Ovim trenutnim balvanima ne vjerujem nista.
Pa svi smo za to ali nema ljudi koji su sposobni i žele. To je najveci problem od svega.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Stopostozeljo
Postovi: 108
Pridružen/a: 15 apr 2021, 01:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stopostozeljo » 09 maj 2021, 13:07

Zivim za dan privatizacije da ne citam vise Amar Miske. Iz dana u dan isto se pise po forumu sve u krug .

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 09 maj 2021, 13:07

voltron30 je napisao/la:
09 maj 2021, 13:02
Imovina se moze prodati kada dodje Uprava od povjerenja, sa jasnim planom kako ce se uloziti novac od prodaje. Ovim trenutnim balvanima ne vjerujem nista.
Ne govorim to, eto mogu se sloziti. Govorim samo da je to izlaz. Mi smo vec pod hipoteku stavili odredjeni dio imovine prije tri pa jos i prije godinu i nesto. Kakve nam koristi od toga? Da dignemo jos jedno milion i stavimo jos sta kao garanciju. Ili da prodamo pomocni, pametno ulozimo lovu.

Avatar
Valter
Postovi: 801
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Valter » 09 maj 2021, 13:11

plavousrcu je napisao/la:
09 maj 2021, 12:38
Nismo mi mrtav klub samo jesmo u problemu velikom. Ipak imamo pomocni teren kojeg treba prodati i stati na telenu granu. Nakon toga baciti se u akciju promjene statuta kako bi se klub mogao prodati. Pametuje se konstantno a izlaz je tu. Treba samo skupiti muda, priznati sebi da se zivi u nekim drugim vremenima i to je to. To sto se mi kurcimo da imamo imovinu je kurcenje i nista vise.
Mi smo Moleri,
Amaru smo odani,
Prodat ćemo pomoćni,
Navijači nemoćni

timpramosavePla
Postovi: 619
Pridružen/a: 20 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la timpramosavePla » 09 maj 2021, 13:12

plavousrcu je napisao/la:
09 maj 2021, 12:38
Nismo mi mrtav klub samo jesmo u problemu velikom. Ipak imamo pomocni teren kojeg treba prodati i stati na telenu granu. Nakon toga baciti se u akciju promjene statuta kako bi se klub mogao prodati. Pametuje se konstantno a izlaz je tu. Treba samo skupiti muda, priznati sebi da se zivi u nekim drugim vremenima i to je to. To sto se mi kurcimo da imamo imovinu je kurcenje i nista vise.
Cime je neko u upravi ili trenutno u klubu zasluzio da ima opciju prodaje nase imovine?
Miske je otjeran zbog toga, covjek koji je olicenje postenja za ove hostplere, a to je mala rijec. Jednom je to spomenuo, sljedecu skupstinu nije docekao.
Nek proda vikendicu u Tarcinu, fakultet,Spars ima opciija.

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 09 maj 2021, 13:14

Olicenje poštenja koje je potrošilo 5 miliona novca kluba. Bravo
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

timpramosavePla
Postovi: 619
Pridružen/a: 20 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la timpramosavePla » 09 maj 2021, 13:16

Benderrr je napisao/la:
09 maj 2021, 13:14
Olicenje poštenja koje je potrošilo 5 miliona novca kluba. Bravo
Transparentno, otislo za igrace i to je to.
Sad ne znas ni gdje ide, niti se sta pravi, slave licencu jebote zbog ovih debila znam svaki clan zakona o licenciranju.
Trebas zasukat rukave i u tri sezone u klubu kao sto je Zeljo dva puta ne izaci u Evropu.
Samo vi njih branite, suoer je stanje. Primjer kako klub funkcionise :tokralju:
Zadnja izmjena: timpramosavePla, dana/u 09 maj 2021, 13:18, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22 i 15 gostiju.