FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Roki12
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 feb 2021, 11:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Roki12 » 09 maj 2021, 03:08

slika


Neka vape dušmani,Miske gospodin si :salut:

Htjeli su futbol klub,evo dobili su ga haman pred gašenjem,al se zato redovno sramotimo iz dana u dan
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka trbini ugledat ćeš tamo mene....!

S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI !!!!!
1921-2021
Izet Nanić !

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 09 maj 2021, 03:12

Njemu su navijaci njegovog kluba dusmani dovojno si rekao nisi ti navijac Želje nego S.M a sad **** botino.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Roki12
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 feb 2021, 11:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Roki12 » 09 maj 2021, 03:37

Ovdje cim neko kaze istinu odmah je bot,odmah mu se brisu postovi,a ako se stiti Amaw tj grobar kluba onda je zasticen ko medo
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka trbini ugledat ćeš tamo mene....!

S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI !!!!!
1921-2021
Izet Nanić !

Avatar
Mamba21
Postovi: 3277
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 09 maj 2021, 03:43

Nešto se Manijaci brane, zna li su glumiti spasioce nakon 6 poraza, ulijetanje na teren, bacanje baklji, prozivanja.. A dvije godine poslije, znaju da šute nakon 12 utakmica bez pobjede. Znaju da opale šamar Veselom ili da lijepe uloške Eriću po autu. Ali zato svojim haverima se uvlace u pakŠu, za neki dres.. "pokazao si svima kako se to radi", onaj kloc sa Pala, pa kapiten, Tuce... Nabijem te tzv. navijače!
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 09 maj 2021, 03:52

Roki12 je napisao/la:
09 maj 2021, 03:08
slika


Neka vape dušmani,Miske gospodin si :salut:

Htjeli su futbol klub,evo dobili su ga haman pred gašenjem,al se zato redovno sramotimo iz dana u dan
Mi navijaci smo prije svega napravili Evropsku pricu.

elevenblues
Postovi: 727
Pridružen/a: 02 avg 2020, 15:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la elevenblues » 09 maj 2021, 03:55

Nema potrebe ni komentarisati navijacku grupu koja se bavi samo sobom u najtezim momentima u historiji kluba, a mozda su dosli tobe kad su sagledali svoje poteze u proteklim godinama pa se sad drze van svega.
Steta je sto ne postoje fan klubovi mimo ultra grupe, da postoji neki univerzalni glas/tijelo svih navijaca fudbalskog kluba Željezničar.
Sada ja gotovo sa nasim i njihovim reakcijama, spas kluba ovisi o sretnom spletu okolnosti i milostinji nekih željovaca koji se neckaju oko hvatanja posla, razlog je jasan ali ga niko zvanicno ne smije poentirati, bar tu sam ocekivao reakciju od grupe koja bez posljedica i odgovornosti moze prozvati nekoga imenom i prezimenom, ali jok maltretiraj ove hudnike od igraca, nit imaju u glavi nit u nogama jos im se ne plati sedam mjeseci i jos ti na kosti sjednu coravi navijaci, ne daj Boze bit igrac Zelje sad.

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 09 maj 2021, 03:57

Show
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 09 maj 2021, 04:03

Amar Osim je npr kriv sto su se bacale pare na Curjurica, vazio kao nas glavni igrac, top pojacanje, predje u Zrinjski ispade promasaj, i zavrsi gdje mu je i mjesto po kvalitetu, u Fk Olimpiku. I takvih x slucajeva. Bolila je kita Curjurica za Zelju. Zeljo igra utakmicu a on vec na odmoru u Hrvatskoj iako je clan kluba. A Amar Osim je najvise kriv zbog korone, on je ovo dogovorio sa Kinezima, da srozi tim, pa da dodatno moze na Zelji da se obogati. Kakav Bill Gates, Amar je ovo sve rezirao.

Roki12
Postovi: 417
Pridružen/a: 09 feb 2021, 11:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Roki12 » 09 maj 2021, 04:55

Ok,samo uživajte u ovom futbol klubu
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka trbini ugledat ćeš tamo mene....!

S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI !!!!!
1921-2021
Izet Nanić !

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 937
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 09 maj 2021, 05:24

Prije je bilo bolje i bili smo bolji, ali smo bili nezadovoljni. Zadnje vrijeme pamtimo one visoke pobjede na startu 19/20 dva dobra derbija i to je to. Bio sam nezadovoljan rezultatima i mislio sam da ćemo proigrati sa Amarom i dici se lvl iznad, a mi smo pali minimalno tri levela.


tatastrumf
Postovi: 168
Pridružen/a: 03 avg 2019, 14:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tatastrumf » 09 maj 2021, 08:40

Eric, Blazevic, Vrhovac, Miletic, Juricic itd itd itd Zeljeznicar, e nek su mi oni kvalitet za nas klub

Taceoni
Postovi: 8
Pridružen/a: 04 maj 2021, 20:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Taceoni » 09 maj 2021, 09:37

Šta ocekivati u srijedu u Mostaru🤔🤔🤔🤔

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3189
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KONTRASVIH » 09 maj 2021, 10:08

elevenblues je napisao/la:
09 maj 2021, 03:55
Nema potrebe ni komentarisati navijacku grupu koja se bavi samo sobom u najtezim momentima u historiji kluba, a mozda su dosli tobe kad su sagledali svoje poteze u proteklim godinama pa se sad drze van svega.
Steta je sto ne postoje fan klubovi mimo ultra grupe, da postoji neki univerzalni glas/tijelo svih navijaca fudbalskog kluba Željezničar.
Sada ja gotovo sa nasim i njihovim reakcijama, spas kluba ovisi o sretnom spletu okolnosti i milostinji nekih željovaca koji se neckaju oko hvatanja posla, razlog je jasan ali ga niko zvanicno ne smije poentirati, bar tu sam ocekivao reakciju od grupe koja bez posljedica i odgovornosti moze prozvati nekoga imenom i prezimenom, ali jok maltretiraj ove hudnike od igraca, nit imaju u glavi nit u nogama jos im se ne plati sedam mjeseci i jos ti na kosti sjednu coravi navijaci, ne daj Boze bit igrac Zelje sad.
Ima potrebe komentarisati jer su oni vodilja svih ostalih. Ne mogu ja sa svojom mahalcima otici pred stadion traziti promjene. To moraju uraditi Manijaci kao grupa koja je ispred svih nas. Ali sute. Sute citavu godinu kao i svi mi jer su postali posmatraci. Ne mogu da vjerujem da sam morao primjere Ultrasa i HZ NAVESTI kao nesto smo i mi trebali uraditi jos tamo u Februaru odmah u kost.

Ritamreda je celava placena ubleha i njegovi postovi me ne zanimaju. Sarajevskiplavi samo ne razumije na sta mislim i njega ne krivim. A vjerujem da 99% NAVIJACA ZELJEZNICARA dijeli moje misljenje.

Da je sad kasno za sve JESTE. Ali nikad necu moci prezaliti ovu sutnju Manijaka u godini kada slavimo 100 godina kao neko ko je i sam bio clan godinama.

Da sumiram sta ponavljam par mjeseci i sta se trebalo uciniti:

OGLASI SE (napisi na **** stranici sta mislite o desavanjima u klubu ponavljam vi ste VODILJA i samo vi imate pravo na to)

NAJAVI OKUPLJANJE NEKI VID PROTESTA (NAPRAVI IM PRITISAK BA. NEKA SVI VIDE DA SMO TU DA NAS IMA. BEZ IKAKVIH NEREDA, SAMARA I PROBLEMA. NAPRAVI IM PRITISAK JER IGRAJU BEZ MUDA I **** PRITISKA OD SAMOG POCETKA. MORAJU ZNATI PICKICE GDJE IGRAJU I ONO NAJVAZNIJE ZA KOGA.

Klub nema pobjede od pocetka Decembra. Iz kola u kolo brukanje. Predsjednik se igra managera i bruka svetinju. Fulaju se penali i prilike sa 20cm. Primaju se golovi kroz ruke. Klizu se ispred gola a Udruzenje bez ikakvog javljanja na sve ovo.

Evo neka me neko demantuje da nisam upravu i da napise da grijesim ali da napise sta se trebalo uraditi.

SVE ALI SAMO DA SE NE SUTI.
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 09 maj 2021, 10:46

tatastrumf je napisao/la:
09 maj 2021, 08:40
Eric, Blazevic, Vrhovac, Miletic, Juricic itd itd itd Zeljeznicar, e nek su mi oni kvalitet za nas klub
Pa vjerovatno nisu kvalitet. Ali vjerujem da su plate igraca ranije bile poprilicno vece od sadasnjih, i onda se moze pricati o promasajima. Tesko je misliti da je Projic imao isto platu kao Ante Blazevic ne budi smijesan. Anel Sabanadzovic nije ni napustio klub kako treba, a novac vec potrosen. Kasa prazna. Onda ti kasnije dodje korona, nemas prihoda da barem nekako izbalansiras stvari, i imamo ovakvu situaciju.

MojaMalenkost
Postovi: 2267
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 09 maj 2021, 11:24

Tristan10 je napisao/la:
09 maj 2021, 10:46
tatastrumf je napisao/la:
09 maj 2021, 08:40
Eric, Blazevic, Vrhovac, Miletic, Juricic itd itd itd Zeljeznicar, e nek su mi oni kvalitet za nas klub
Pa vjerovatno nisu kvalitet. Ali vjerujem da su plate igraca ranije bile poprilicno vece od sadasnjih, i onda se moze pricati o promasajima. Tesko je misliti da je Projic imao isto platu kao Ante Blazevic ne budi smijesan. Anel Sabanadzovic nije ni napustio klub kako treba, a novac vec potrosen. Kasa prazna. Onda ti kasnije dodje korona, nemas prihoda da barem nekako izbalansiras stvari, i imamo ovakvu situaciju.
Kakve god da su bile plate, bile su redovne. Sad nije ni bitna visina plata. Koliko god da primaju na papiru u stvarnosti imaju krompir. Htio to neko priznati ili ne, u tom periodu smo bili najstabilniji kada su finansije u pitanju, a vjerovatno je to i jedini period od rata kada smo bili stabilni po tom pitanju.

Slazem se da su navijaci najzasluzniji za pozitivne price iz tog perioda, a ponajvise kada je infrastruktura u pitanju, samo ne znam sto prije i posle tog perioda nije bilo takvih prica, nego su sve price govorile da je nemoguce napraviti stadion na kojem bi igrali evropu, a eto ispostavi se da je moguce.

Potenciranje Misimovica da je odgovoran za sve pozitivno je degradiranje jednog jako ozbiljnog i vrijednog tima ljudi koji su u tom periodu radili na raznoraznim projektima. Misimovic tu nije bio ni 5% ukljucen. On je bio neko ko moze uletiti lovom kada i ako zaskripi, a rijetko je skripalo do te mjere da nemas za plata.

Bio sam nekad za zajednicki rad tih ljudi i Amara, onda sam bio za Amara, danas nisam ni za koga, ali ako imamo imalo obraza i postenja onda ne mozemo ni 2% tvrditi da taj Zeljo nije bio za ovog danasnjeg svemirski brod u svim aspektima..

Greske koje su se tad pravile su se mogle popraviti, bar smo se mogli nadati. Danas je opce beznadje i situacija iz koje nema izlaza..

Kako god, jedni su proslost i ne treba ih ni pominjati, a za nadati se da ce i ovi trenutni ubrzo biti proslost, pa da mozemo poceti i razmisljati o nekom oporavku i buducnosti..
Pročepit će negdje.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 09 maj 2021, 11:37

MojaMalenkost je napisao/la:
09 maj 2021, 11:24
Tristan10 je napisao/la:
09 maj 2021, 10:46
tatastrumf je napisao/la:
09 maj 2021, 08:40
Eric, Blazevic, Vrhovac, Miletic, Juricic itd itd itd Zeljeznicar, e nek su mi oni kvalitet za nas klub
Pa vjerovatno nisu kvalitet. Ali vjerujem da su plate igraca ranije bile poprilicno vece od sadasnjih, i onda se moze pricati o promasajima. Tesko je misliti da je Projic imao isto platu kao Ante Blazevic ne budi smijesan. Anel Sabanadzovic nije ni napustio klub kako treba, a novac vec potrosen. Kasa prazna. Onda ti kasnije dodje korona, nemas prihoda da barem nekako izbalansiras stvari, i imamo ovakvu situaciju.
Kakve god da su bile plate, bile su redovne. Sad nije ni bitna visina plata. Koliko god da primaju na papiru u stvarnosti imaju krompir. Htio to neko priznati ili ne, u tom periodu smo bili najstabilniji kada su finansije u pitanju, a vjerovatno je to i jedini period od rata kada smo bili stabilni po tom pitanju.

Slazem se da su navijaci najzasluzniji za pozitivne price iz tog perioda, a ponajvise kada je infrastruktura u pitanju, samo ne znam sto prije i posle tog perioda nije bilo takvih prica, nego su sve price govorile da je nemoguce napraviti stadion na kojem bi igrali evropu, a eto ispostavi se da je moguce.

Potenciranje Misimovica da je odgovoran za sve pozitivno je degradiranje jednog jako ozbiljnog i vrijednog tima ljudi koji su u tom periodu radili na raznoraznim projektima. Misimovic tu nije bio ni 5% ukljucen. On je bio neko ko moze uletiti lovom kada i ako zaskripi, a rijetko je skripalo do te mjere da nemas za plata.

Bio sam nekad za zajednicki rad tih ljudi i Amara, onda sam bio za Amara, danas nisam ni za koga, ali ako imamo imalo obraza i postenja onda ne mozemo ni 2% tvrditi da taj Zeljo nije bio za ovog danasnjeg svemirski brod u svim aspektima..

Greske koje su se tad pravile su se mogle popraviti, bar smo se mogli nadati. Danas je opce beznadje i situacija iz koje nema izlaza..

Kako god, jedni su proslost i ne treba ih ni pominjati, a za nadati se da ce i ovi trenutni ubrzo biti proslost, pa da mozemo poceti i razmisljati o nekom oporavku i buducnosti..
Kad je Edin Dzeko trebao da predje u Juventus, tad se pisalo, vidi nas mi ovosimo od tudjih transfera, a nije se tako ranije pisalo, kad su neki drugi imali te privilegije. Dobro je Amar Osim rekao, ko da je sramota reci da klub kao sto je Zeljo ovisi od ovakvih transfera. To ti je covjece eksistencija klubova kao sto smo mi, i uvjek smo od toga ovisili. Sad pogledaj unazad, koliko smo prihoda ranije imali od transfera nasih igraca. Uz to dodaj prihode od prodaje karata. I sad saberi samo te dvije stavke, koliko je to % budzeta bio naseg kluba, znaci kompenzacija od transfera i prodaje karata. A sad nemas te mogucnosti. Sto se tice rada uprave, nisam ni ja zadovoljan i 100 puta sam to ovde pisao. Ceric je obecao sponzore, njih nema.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 09 maj 2021, 11:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Semper
Postovi: 2649
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Semper » 09 maj 2021, 11:38

Situacija je takva da bi 10 hiljada navijaca trebalo otici ispred Megamixa i moliti gospodina Misimovica da se vrati.
Sljedece kolo idemo u Mostar, realno je da ce se Velez izivljavati i da nece stati nakon petog gola. Po meni svaki poraz sa tri ili cetri razlike je podnosljiv.

MojaMalenkost
Postovi: 2267
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 09 maj 2021, 11:52

Tristan10 je napisao/la:
09 maj 2021, 11:37
MojaMalenkost je napisao/la:
09 maj 2021, 11:24
Tristan10 je napisao/la:
09 maj 2021, 10:46

Pa vjerovatno nisu kvalitet. Ali vjerujem da su plate igraca ranije bile poprilicno vece od sadasnjih, i onda se moze pricati o promasajima. Tesko je misliti da je Projic imao isto platu kao Ante Blazevic ne budi smijesan. Anel Sabanadzovic nije ni napustio klub kako treba, a novac vec potrosen. Kasa prazna. Onda ti kasnije dodje korona, nemas prihoda da barem nekako izbalansiras stvari, i imamo ovakvu situaciju.
Kakve god da su bile plate, bile su redovne. Sad nije ni bitna visina plata. Koliko god da primaju na papiru u stvarnosti imaju krompir. Htio to neko priznati ili ne, u tom periodu smo bili najstabilniji kada su finansije u pitanju, a vjerovatno je to i jedini period od rata kada smo bili stabilni po tom pitanju.

Slazem se da su navijaci najzasluzniji za pozitivne price iz tog perioda, a ponajvise kada je infrastruktura u pitanju, samo ne znam sto prije i posle tog perioda nije bilo takvih prica, nego su sve price govorile da je nemoguce napraviti stadion na kojem bi igrali evropu, a eto ispostavi se da je moguce.

Potenciranje Misimovica da je odgovoran za sve pozitivno je degradiranje jednog jako ozbiljnog i vrijednog tima ljudi koji su u tom periodu radili na raznoraznim projektima. Misimovic tu nije bio ni 5% ukljucen. On je bio neko ko moze uletiti lovom kada i ako zaskripi, a rijetko je skripalo do te mjere da nemas za plata.

Bio sam nekad za zajednicki rad tih ljudi i Amara, onda sam bio za Amara, danas nisam ni za koga, ali ako imamo imalo obraza i postenja onda ne mozemo ni 2% tvrditi da taj Zeljo nije bio za ovog danasnjeg svemirski brod u svim aspektima..

Greske koje su se tad pravile su se mogle popraviti, bar smo se mogli nadati. Danas je opce beznadje i situacija iz koje nema izlaza..

Kako god, jedni su proslost i ne treba ih ni pominjati, a za nadati se da ce i ovi trenutni ubrzo biti proslost, pa da mozemo poceti i razmisljati o nekom oporavku i buducnosti..
Kad je Edin Dzeko trebao da predje u Juventus, tad se pisalo, vidi nas mi ovosimo od tudjih transfera, a nije se tako ranije pisalo, kad su neki drugi imali te privilegije. Dobro je Amar Osim rekao, ko da je sramota reci da klub kao sto je Zeljo ovisi od ovakvih transfera. To ti je covjece eksistencija klubova kao sto smo mi, i uvjek smo od toga ovisili. Sad pogledaj unazad, koliko smo prihoda ranije imali od transfera nasih igraca. Uz to dodaj prihode od prodaje karata. I sad saberi samo te dvije stavke, koliko je to % budzeta bio naseg kluba, znaci transferi i prodaje karata. A sad nemas te mogucnosti. Sto se tice rada uprave, nisam ni ja zadovoljan i 100 puta sam to ovde pisao. Ceric je obecao sponzore, njih nema.
Bilo je transfera i miliona i prije, pa su se napravili visemilionski dugovi, pa se nije radilo na infrastrukturi i stabilnosti. Nama je evropa donosila trecinu budzeta, a evo ostadosmo bez nje dva puta u zadnje tri sezone. Ako je nekom jedini nacin da prezivi ocekivanje da ce se Dzeko prodati onda taj nema pojma o zivotu. Nije problem biti u krizi. Nije problem ni ne osvajati trofeje, ako nemas dovoljne uslove. Problem je izmasakrirati klub do te mjere da vise nema nade.


Trenutna situacija je beznadezna. Totalni raspad sistema. Ne znamo vise ni ko upravlja klubom, ni kako. Imas ublehu od predsjednika koji je tu samo na papiru. U klubu imamo samo jednog covjeka koji ulijece sa lovom, a to njegovo ulijetanje nije dovoljno ni 10%.

Ok je koronu navoditi kao jedan od razloga krize, ali mi pola godine nismo nikog pobijedili. Na proljece osvojili samo 4 boda. Ubjedljivo smo najlosija ekipa u ligi u tom periodu. Hej NAJLOSIJA, nije sala i kao slag na tortu, sve se to desava na stoti rodjendan kluba, u godini kada se mogla napraviti takva euforija. Kada su se mogli pozvati i navijaci da ucestvuju i pomognu, a mi imamo nikad crnju situaciju i nikad ravnodusnije ljude u klubu i oko kluba.

Razumio bih povlacenje bilo kakvih paralela da smo mi u nekoj normalnoj krizi. Razumio bih opravdanja. Mi nismo u krizi. Mi smo mrtav klub.
Zadnja izmjena: MojaMalenkost, dana/u 09 maj 2021, 11:55, ukupno mijenjano 1 put.
Pročepit će negdje.

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 937
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 09 maj 2021, 11:54

MojaMalenkost je napisao/la:
09 maj 2021, 11:24
Tristan10 je napisao/la:
09 maj 2021, 10:46
tatastrumf je napisao/la:
09 maj 2021, 08:40
Eric, Blazevic, Vrhovac, Miletic, Juricic itd itd itd Zeljeznicar, e nek su mi oni kvalitet za nas klub
Pa vjerovatno nisu kvalitet. Ali vjerujem da su plate igraca ranije bile poprilicno vece od sadasnjih, i onda se moze pricati o promasajima. Tesko je misliti da je Projic imao isto platu kao Ante Blazevic ne budi smijesan. Anel Sabanadzovic nije ni napustio klub kako treba, a novac vec potrosen. Kasa prazna. Onda ti kasnije dodje korona, nemas prihoda da barem nekako izbalansiras stvari, i imamo ovakvu situaciju.
Kakve god da su bile plate, bile su redovne. Sad nije ni bitna visina plata. Koliko god da primaju na papiru u stvarnosti imaju krompir. Htio to neko priznati ili ne, u tom periodu smo bili najstabilniji kada su finansije u pitanju, a vjerovatno je to i jedini period od rata kada smo bili stabilni po tom pitanju.

Slazem se da su navijaci najzasluzniji za pozitivne price iz tog perioda, a ponajvise kada je infrastruktura u pitanju, samo ne znam sto prije i posle tog perioda nije bilo takvih prica, nego su sve price govorile da je nemoguce napraviti stadion na kojem bi igrali evropu, a eto ispostavi se da je moguce.

Potenciranje Misimovica da je odgovoran za sve pozitivno je degradiranje jednog jako ozbiljnog i vrijednog tima ljudi koji su u tom periodu radili na raznoraznim projektima. Misimovic tu nije bio ni 5% ukljucen. On je bio neko ko moze uletiti lovom kada i ako zaskripi, a rijetko je skripalo do te mjere da nemas za plata.

Bio sam nekad za zajednicki rad tih ljudi i Amara, onda sam bio za Amara, danas nisam ni za koga, ali ako imamo imalo obraza i postenja onda ne mozemo ni 2% tvrditi da taj Zeljo nije bio za ovog danasnjeg svemirski brod u svim aspektima..

Greske koje su se tad pravile su se mogle popraviti, bar smo se mogli nadati. Danas je opce beznadje i situacija iz koje nema izlaza..

Kako god, jedni su proslost i ne treba ih ni pominjati, a za nadati se da ce i ovi trenutni ubrzo biti proslost, pa da mozemo poceti i razmisljati o nekom oporavku i buducnosti..
E to je to, niko ne traži Misimovića nazad, niti bi on sam nešto promijenio, niti 95% ljudi koji kritikuju Amara žele povratak ovog drugog. Dobro si napisao sa je taj Željo svemirski brod za ovog Želju. Imao je i taj željo mana milijardu, najviše sa sportske strane. Ali ako ne vide ljudi da je ovo odron i ako misle da prije nije bilo bolje onda mo bolje i ne zaslužujemo.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”