FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
71
14%
2. Borbu za Evropu
164
32%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
193
37%
 
Ukupno glasova: 518

Avatar
godrina
Postovi: 2759
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 01 avg 2021, 14:22

Ali ona podrska cijelog stadiona zadnjih 10 minuta naročito ono je neprocjenjivo. Ne moze ono svako, svaka cast i hvala svima koji su ucestvovali.
Jak je Zeljo, malo nama treba.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 01 avg 2021, 14:23

ReX je napisao/la:
01 avg 2021, 14:03
P.S. Moze li mi neko objasniti sta je razlog nakon dolaska nove, fantasticne, uprave sto se prestalo da saopstava prihod od karata nakon utakmice i ukupan broj gledaoca? :hmmmmm:
Prije korone su objavljivali broj gledatelja za domace tekme. Cak je i spiker pred kraj utakmica govorio tacan broj. Sad se treba praviti blesav da nas neko ne bi zayebavao od ovih iz Kriznih stabova i slicno. Sto manje price o broju gledatelja to bolje za nas.
"Mozzart igrač utakmice" prema izboru novinara je Luka Juričić. 🔵⚪

Foto: Adem Ćatić, www.fkz.ba
slika
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 01 avg 2021, 15:01

Ovdje je Ćelo digao sjever na noge :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ReX » 01 avg 2021, 15:06

Moram jos jednom spomenuti komentatora sinoc koji je bio ziva katastrofa. Ne pamtim nesto tako vec odavno iskreno. Sreca vama koji niste morali da slusate tog sugavog pitarcica. Nevjerovatno samo koliko je sebi dao za pravo da sudi sve i svasta. Od toga kome nije trebao zuti dati sudija, jel bio jak start ili ne, do toga da nije Juricic igrac utakmice vec Mustafa ali eto svako ima svoje misljenje. Inace bas ovaj segment je tako prokomentarisao kao da je stavio neku kintu na Mustafu pa pao na kladari, da Bog sacuva..Pa od loseg tajminga, ide Grbavica pred pocetak utakmica on nesto brblja non stop umjesto da malo usuti da se gledaoci pored mali ekrana uzive malo. I tako dalje skoro kroz cjelu utakmicu. Ne znam sta mu je bilo stvarno. Inace komentarise kao da je sprovod i tesko ga je slusati, ali sinoc je zayebao i sam sebe.
@igrajlopte 🐦

BarbareZeljin
Postovi: 785
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 01 avg 2021, 15:24

ReX je napisao/la:
01 avg 2021, 14:03
Raonffa je napisao/la:
01 avg 2021, 13:38
Prelijepa atmosfera na Grbavici i jučer, drago mi je zbog pobjede mada treba biti realan i reći da smo vrlo lako mogli ostati i bez nje, opet smo u drugom poluvremenu tamo negdje od 60-te minute dali loptu njima u noge i faktički se grčevito branili do kraja meča.

Ja razumijem da ekipa nema kvalitet i iskustvo, ali nešto se mora uraditi po tom pitanju jer mi ćemo svaku drugu utakmicu gubiti u zadnjih pola sata sa onakvim pristupom igri.
Ma kakve druze 60e minute. Ja evo i dan danas ne mogu da razumijem zasto mo izasli na ovakav nacin u mec. Umor, strah, taktika? Sta. Mi od prve minute bukvalno smo prepustili loptu Posusju koji je izuzev neki nasi 5-8 minuta po poluvremenu gdje smo se kao nesto pitali drzali utakmicu kosto kaze Coric u sah matu. Oni su se pitali za sve, e sad sreca je nasa sto su oni u napadu smotani i nekonkretni pa nisu znali da iskoriste. Ovakav stil igre nece proci protiv iole bolji klubova.

A sto se tice ove brojke gledaoca posto vidim da se pise o tome, pa uvjek ce biti 1-2k vise nego sto savez saopsti. Sjecate se prije neki sezona kada je Grbavica bila ispunjena a oni hladno bace 5-6k na stranici. Ne trebaju se te brojke uzimati za ozbiljno. A da stvar bude smjesnija, kazu 4.5k na lavoru bilo sinoc. :urnebes:

P.S. Moze li mi neko objasniti sta je razlog nakon dolaska nove, fantasticne, uprave sto se prestalo da saopstava prihod od karata nakon utakmice i ukupan broj gledaoca? :hmmmmm:
Ne znam sta te cudi,kad realno nemaa kvaliteta. Mene vjse cudi kako smo odigrali onako pristojno dobro prva 2 kola.
Imas 2-3 mlada igraca,ostalo su ako izuzmemo Mekica i Luku,neka rezevrna opcija od proslih sezona.
Kad smo vec u ovakvoj situaciji,ja bi volio jos vise rotacije ovih mladjih i ovih novopridoslih.Da malo dobijemo na sirini.
Da su nam u ekipi Stilic i Zec,ova borbena djeca i ekipa bi bila dosta opasnija uz ovih par novih.
Ovako nece moci dugo. A iskreno po meni ce ovoj ekipi biti teze sa slabijim protivnicma.
Jer nemamo mi neku kreaciju.
Mislim ne moze ti Bojo biti kreativac. Ali zato imas pokretljiv vezni red.
Ali ovo do sad je poprilicno solidno,i samo da je ovo izgurat.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3076
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 01 avg 2021, 16:01

ReX je napisao/la:
01 avg 2021, 15:06
Moram jos jednom spomenuti komentatora sinoc koji je bio ziva katastrofa. Ne pamtim nesto tako vec odavno iskreno. Sreca vama koji niste morali da slusate tog sugavog pitarcica. Nevjerovatno samo koliko je sebi dao za pravo da sudi sve i svasta. Od toga kome nije trebao zuti dati sudija, jel bio jak start ili ne, do toga da nije Juricic igrac utakmice vec Mustafa ali eto svako ima svoje misljenje. Inace bas ovaj segment je tako prokomentarisao kao da je stavio neku kintu na Mustafu pa pao na kladari, da Bog sacuva..Pa od loseg tajminga, ide Grbavica pred pocetak utakmica on nesto brblja non stop umjesto da malo usuti da se gledaoci pored mali ekrana uzive malo. I tako dalje skoro kroz cjelu utakmicu. Ne znam sta mu je bilo stvarno. Inace komentarise kao da je sprovod i tesko ga je slusati, ali sinoc je zayebao i sam sebe.
Komentatori su pitari i to vas ne treba cuditi. Pa jedan od njih dvojice je nakon finala njih i borca rekao kako je fks najtrofejniji klub u Bosni. Ne znam sto vas to cudi, mute i kraj

1921ba
Postovi: 286
Pridružen/a: 30 apr 2018, 22:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ba » 01 avg 2021, 16:21

Youtube: 1921tv
Facebook: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Brkooo
Postovi: 2278
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 01 avg 2021, 16:56

1921ba je napisao/la:
01 avg 2021, 16:21
:bow: :salut:

Azzuri
Postovi: 625
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azzuri » 01 avg 2021, 17:01

Samo jedna primjedba..doduse vise prijedlog nego primjedba ali eto...treba iskoristiti dobru posjetu, toplo vrijeme, pa stavite na istok i sjever 4-5 standova sa sokovima, pivama, sladoledi i to, osvjezenje, islo bi ko ludo..i to je cista zarada klubu, kakva god je dobra je u ovoj situaciji..pa bolje to nego da fudo kupi pare, protiv kojeg nemam nista, ali daj da sto bolje klub prodje.Jednostavan a ostvariv prijedlog.
Sinoc ko nije bio, zaebo se. Zbog onog sinoc smo najveci klub i najvoljeniji klub u drzavi. Klasa radnicka!!!

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WOLF20 » 01 avg 2021, 17:07

Azzuri je napisao/la:
01 avg 2021, 17:01
Samo jedna primjedba..doduse vise prijedlog nego primjedba ali eto...treba iskoristiti dobru posjetu, toplo vrijeme, pa stavite na istok i sjever 4-5 standova sa sokovima, pivama, sladoledi i to, osvjezenje, islo bi ko ludo..i to je cista zarada klubu, kakva god je dobra je u ovoj situaciji..pa bolje to nego da fudo kupi pare, protiv kojeg nemam nista, ali daj da sto bolje klub prodje.Jednostavan a ostvariv prijedlog.
Sinoc ko nije bio, zaebo se. Zbog onog sinoc smo najveci klub i najvoljeniji klub u drzavi. Klasa radnicka!!!

I da se puste jos par prodajni mjesta za karte
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 01 avg 2021, 17:07

Ovaj potez za besplatan ulaz za djecu se pokazao odlicnim. Lijepo je ovako vidjeti djecu, a i sigurno je ovo neki par ili jednog roditelja ili koga god privuklo da dodju sa nekim svojim malisanom na utakmicu i klub ubere pare na ulaznicama. Treba i svaku narednu dok ima publike pustati djecu do 12. godina da udju besplatno.

Samo jos da naredna domaca pocne u 20h, po mom misljenju idealan termin. Rano je u 19h po ovakvim vrucinama. U drugom poluvremenu jucer idealno bilo za pratiti, a u prvom da umres od toplote pogotovo ko je bio na istoku. To treba vidjeti sa Mojom TV ili ko prenosi vec moze li se sta korigovati.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dejavu » 01 avg 2021, 17:11

slika
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2281
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 01 avg 2021, 17:20

Od sto režima i udbaškog malog tima, htjeli su da te gase, yebo si im mateer svima !

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19288
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 01 avg 2021, 17:43

Kako bi volio da igraci sutaju izvan 16, slobodno nije zabranjeno.




Kako se stvari guraju ispod tepiha da ne bi raja opet se bunila. Treba nam jaka uprava ako je to ikako moguce.


Stila i Zec nabijem vas na napojnu žilu.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ReX » 01 avg 2021, 18:02

dejavu je napisao/la:
01 avg 2021, 17:11
slika
Sta kaze brat ma ne navijam ni za koga. :kafa: :urnebes:
@igrajlopte 🐦

Avatar
Bersaga
Postovi: 855
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 01 avg 2021, 18:31

slika

Šta znaš, možda se sljedeća bude gledala sa sjevera 😍
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
1921boy
Postovi: 5805
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 01 avg 2021, 18:46

Bravo za skandidranje Luki i Tomi :bih:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 01 avg 2021, 19:10

MocMahale444 je napisao/la:
01 avg 2021, 17:43
Kako bi volio da igraci sutaju izvan 16, slobodno nije zabranjeno.




Kako se stvari guraju ispod tepiha da ne bi raja opet se bunila. Treba nam jaka uprava ako je to ikako moguce.


Stila i Zec nabijem vas na napojnu žilu.
I kada šutaju onda su tribine u opasnosti :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Bersaga
Postovi: 855
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 01 avg 2021, 19:16

U ova 3 kola, zabilježili smo pobjedu,remi i poraz. Igrali smo dvije domaće utakmice pred dosta navijača, na najboljem terenu u državi, protiv jedne jače i malo slabije ekipe. Igrali smo jednu u gostima sa solidnim brojem domaćih navijača, protiv jake ekipe, na ne tako dobrom terenu.
Momci su osjetili i podršku i pritisak, vidjeli su da se mogu nositi sa svim ekipama. Vidjeli su kako je igrati na dobrom i manje dobrom terenu. Već su osjetili kako je biti autsajder i biti favorit. Vidjeli su da nema opuštanja dok sudija ne svira kraj, da ne pobjediš iako si zaslužio, a pobjediš iako nisi možda zaslužio.
U ova 3 kola su vidjeli dosta stvari koja će im biti od pomoći u nastavku. Za očekivati je da će se stanje sa aspekta fizičke spreme iz utakmice u utakmicu popravljati. Nadam se da će Grbavica postati naša prednost u odnosu na prošle sezone. Nedostaje kvaliteta ali to momci nadoknađuju borbom, željom i htijenjem. Sa novim igračima ćemo dobiti na širini, po komentarima, najviše se očekuje od Jahića i Zdunića.
Što kaže mašnica "najvažnija je atmosfera u svlačionici", momci su na dobrom putu da postanu jedna homogena cjelina i da se bore jedan za drugog.
Podrška momcima i stručnom štabu, samo jako i što kaže Sablja "Ako ginemo, ginemo zajedno".
U subotu ostati neporaženi u Mostaru pa aBd na dobro ispunjenoj Grbavici ovjeriti bod(ove) pobjedom nad Rudarom.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 01 avg 2021, 19:17

slika
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.