FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

lijevapolutka
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 23 jun 2022, 13:54

1921boy je napisao/la:
23 jun 2022, 13:51
A kako frajer produži ugovor a u Španjolskoj? :mrgreen:
preko instagrama :urnebes:
moSa ljoŽe

Bojudaosinebu
Kontakt:

Post Postao/la Bojudaosinebu » 23 jun 2022, 13:57

Bender
Galic cocalic drina vego
Hodzic
Mekic Beca
Subasic
Haracic santos

Hilmo123
Kontakt:

Post Postao/la Hilmo123 » 23 jun 2022, 14:04

Fino se radi iako je situacija teška nema šta, mislim da će ova sezona biti bolja od prethodne .. neko je napisao nedavno da bi se trebali bazirati kup ove sezone , mislim da bi itekako trebali.. iz lige ispasti ne možemo ,a tabelarno teško možemo biti među top 3 .. uz malo sreće zašto da ne preko kupa u Evropu
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

KapitenK
Kontakt:

Post Postao/la KapitenK » 23 jun 2022, 14:57

Ma ispred Zrinjskog, Borca, Sarajeva, Veleža i Tuzla Cityja ne možemo završiti. Uzaludno je razmisljati o Evropi.

Bojudaosinebu
Kontakt:

Post Postao/la Bojudaosinebu » 23 jun 2022, 15:08

KapitenK je napisao/la:
23 jun 2022, 14:57
Ma ispred Zrinjskog, Borca, Sarajeva, Veleža i Tuzla Cityja ne možemo završiti. Uzaludno je razmisljati o Evropi.
Apsolutno nemamo sanse ispred 4 pa i 5 njih. Forsirati mladje igrace sto je vise moguce.

Hilmo123
Kontakt:

Post Postao/la Hilmo123 » 23 jun 2022, 15:10

Upravo zbog toga govorim ,da nam je šansa kup, uz dobar ždrijeb i malo sreće
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

braco
Kontakt:

Post Postao/la braco » 23 jun 2022, 15:28

Zna se u fudbalu desiti da bar 1-2 ekipe kojoj se predviđa neki uspjeh tipa top 4 ili nešto slično razočaraju tako da se to možda i može desiti i ove sezone. E tu trebamo iskoristiti onu floskulu "gledamo samo sebe" jer i ukoliko se desi takav scenario, mi moramo biti spremni ko zapete puške da uskočimo u to top 4 mjesto. Dakle za to moraš manje-više u kontinuitetu igrati dobro i da ti se ne dešava ko prošle sezone da pitari nam se na tacni nude da ih prestignemo, a mi uvijek kiksamo, mada hajde na kraju ni to 4. mjesto nije vodilo u europu ali kontate poentu.

Na papiru jesu svih tih 5 timova ispred nas ali realno nikad ne znaš šta se može desiti. 4 od 5 tih ekipa ulazi u sezonu s novim trenerom, od čega 3 će dosta promjeniti roster (pitari, TC, Borac). Može se desiti recimo i da Velež pod Osimom ne pruža ono što se očekuje jer Osim gaji drugu filozofiju fudbala u odnosu na Dudića, ili što se tiče Borca znamo da velika imena ništa ne moraju značiti mada ti sigurno rastu šanse za uspjeh s takvim igračima da se razumijemo, TC ostala bez nekoliko vrhunskih igrača koji su bili među najboljim na svojim pozicijama u ligi mada će se sigurno pojačati ali valja to opet sve uigrat.

Nije ovo neki neutemeljeni optimizam ni hajcanje, nego govorim da se neuspjeh ekipa u svijetu fudbala prilično često dešava zbog navedenih faktora. Ne mora značiti da će svih tih top 5 ekipa biti na top na nivou, realno teško je očekivati da svi igraju odlično. Na kraju krajeva možda i mi budemo za qrac, nikad ne znaš.

1921boy
Kontakt:

Post Postao/la 1921boy » 23 jun 2022, 15:36

Ne znam ali mene Tuzla nešto nije impresionirala ovim prelaznim rokom. Napustila su ih tri najbolja igrača (Doffo, Džafić i Krpić) a ove zamjene koje su doveli po meni nisu adekvatne. Smajlagić i Veselinović sigurno ne mogu nadomjestiti Džafića i Krpića.
Htjeli su da te gase, j*bo si im mater!

Bojudaosinebu
Kontakt:

Post Postao/la Bojudaosinebu » 23 jun 2022, 15:38

braco je napisao/la:
23 jun 2022, 15:28
Zna se u fudbalu desiti da bar 1-2 ekipe kojoj se predviđa neki uspjeh tipa top 4 ili nešto slično razočaraju tako da se to možda i može desiti i ove sezone. E tu trebamo iskoristiti onu floskulu "gledamo samo sebe" jer i ukoliko se desi takav scenario, mi moramo biti spremni ko zapete puške da uskočimo u to top 4 mjesto. Dakle za to moraš manje-više u kontinuitetu igrati dobro i da ti se ne dešava ko prošle sezone da pitari nam se na tacni nude da ih prestignemo, a mi uvijek kiksamo, mada hajde na kraju ni to 4. mjesto nije vodilo u europu ali kontate poentu.

Na papiru jesu svih tih 5 timova ispred nas ali realno nikad ne znaš šta se može desiti. 4 od 5 tih ekipa ulazi u sezonu s novim trenerom, od čega 3 će dosta promjeniti roster (pitari, TC, Borac). Može se desiti recimo i da Velež pod Osimom ne pruža ono što se očekuje jer Osim gaji drugu filozofiju fudbala u odnosu na Dudića, ili što se tiče Borca znamo da velika imena ništa ne moraju značiti mada ti sigurno rastu šanse za uspjeh s takvim igračima da se razumijemo, TC ostala bez nekoliko vrhunskih igrača koji su bili među najboljim na svojim pozicijama u ligi mada će se sigurno pojačati ali valja to opet sve uigrat.

Nije ovo neki neutemeljeni optimizam ni hajcanje, nego govorim da se neuspjeh ekipa u svijetu fudbala prilično često dešava zbog navedenih faktora. Ne mora značiti da će svih tih top 5 ekipa biti na top na nivou, realno teško je očekivati da svi igraju odlično. Na kraju krajeva možda i mi budemo za qrac, nikad ne znaš.
Fino je to moze se desiti, al da bi ti upao tu u borbu moras imati solidnu ekipu koja u kintinuitetu moze donositi bodove i kuci i sa strane a mi nemamo. Mi mozemo odigrati tvrdo sa svima niko nas nece nadigrati ali kontinuitet pobjeda neces imati jer nemq kvaliteta. Kuci uzmes tuzlu iducu u gostima ne mozes pobjediti igmana.

mavi
Kontakt:

Post Postao/la mavi » 23 jun 2022, 15:40

Bojudaosinebu je napisao/la:
23 jun 2022, 13:57
Bender
Galic cocalic drina vego
Hodzic
Mekic Beca
Subasic
Haracic santos
Bender
Galic Kosorić Cocalić Malić
Hodzić Mekić
Subašić Štilić Santos
Beganović

To je to, sad zasad. Možda dođe i krilo...

CiroDiMarcio
Kontakt:

Post Postao/la CiroDiMarcio » 23 jun 2022, 15:43

Ma eto mi plesemo negdje na liniji i do nas je kako cemo igrati i hoce li nam.prva gostujuca pobjeda biti protiv Igmana koji igra domace kod nas hahah

Istina je da svi imaju bolje sastave i bolju situaciju u klubu, bolje veze u savezu, istina je i da se moze ocekivati da xe neki kiksati. Ali isto tako imas Slobodu i Siroki koji su realno prosle godine malo bodova otkinuli bilo kome i ne ocekujem da budu toliko katastrofalni ove sezone. Imas Posusje koje igra i nije lagano s njima.
Sve je u nasim rukama, ne mozemo ocekivati nista preveliko ali vala da ne dobijemo opet nikog u gostima to fakat nema smisla i treba mijenjati strucni stab po mom.misljenju.

UBIPITAR
Kontakt:

Post Postao/la UBIPITAR » 23 jun 2022, 15:48

mavi je napisao/la:
23 jun 2022, 15:40
Bender
Galic cocalic drina vego
Hodzic
Mekic Beca
Subasic
Haracic santos
Bender
Hodzić Mekić
Subašić Štilić Santos
Beganović

A drugi U-21
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

braco
Kontakt:

Post Postao/la braco » 23 jun 2022, 15:50

1921boy je napisao/la:
23 jun 2022, 15:36
Ne znam ali mene Tuzla nešto nije impresionirala ovim prelaznim rokom. Napustila su ih tri najbolja igrača (Doffo, Džafić i Krpić) a ove zamjene koje su doveli po meni nisu adekvatne. Smajlagić i Veselinović sigurno ne mogu nadomjestiti Džafića i Krpića.
Još dodaš da od igrača koji su redovno igrali otišli su im i Morris i Tomašević.
23 jun 2022, 15:38
braco je napisao/la:

Fino je to moze se desiti, al da bi ti upao tu u borbu moras imati solidnu ekipu koja u kintinuitetu moze donositi bodove i kuci i sa strane a mi nemamo. Mi mozemo odigrati tvrdo sa svima niko nas nece nadigrati ali kontinuitet pobjeda neces imati jer nemq kvaliteta. Kuci uzmes tuzlu iducu u gostima ne mozes pobjediti igmana.
Pa zato i kažem teško je predvidjeti sada bilo šta i što se nas tiče i što se tiće općenito ostalih ekipa. Možda stvarno budemo dobri, a možda i prosjek. Zato se ne usuđujem sa sigurnošću govorit da nemamo šanse pored ostalih top 5 ekipa, a ne usuđujem se ni govoriti da ćemo biti loši. Mislim da ćemo i igrački biti malo bolji nego prošle sezone, pogotovo ako dođe još jedno kvalitetno krilo.

Bojudaosinebu
Kontakt:

Post Postao/la Bojudaosinebu » 23 jun 2022, 15:57

braco je napisao/la:
23 jun 2022, 15:50
1921boy je napisao/la:
23 jun 2022, 15:36
Još dodaš da od igrača koji su redovno igrali otišli su im i Morris i Tomašević.
23 jun 2022, 15:38
braco je napisao/la:

Pa zato i kažem teško je predvidjeti sada bilo šta i što se nas tiče i što se tiće općenito ostalih ekipa. Možda stvarno budemo dobri, a možda i prosjek. Zato se ne usuđujem sa sigurnošću govorit da nemamo šanse pored ostalih top 5 ekipa, a ne usuđujem se ni govoriti da ćemo biti loši. Mislim da ćemo i igrački biti malo bolji nego prošle sezone, pogotovo ako dođe još jedno kvalitetno krilo.
Dosta toga zavisi i od te sjednice i svega toga kad se sazna konacno sve kako i sta dalje. Zavisi u kakvoj atmosferi udjemo u sezonu, mozemol se na polusezoni nadati nekim pojacanjima al pravim pojacanjma i da onda stvorimo pritisak ako ne bude velik zaostatak.

manijacikonjic87
Kontakt:

Post Postao/la manijacikonjic87 » 23 jun 2022, 15:58

CiroDiMarcio je napisao/la:
23 jun 2022, 15:43
Ma eto mi plesemo negdje na liniji i do nas je kako cemo igrati i hoce li nam.prva gostujuca pobjeda biti protiv Igmana koji igra domace kod nas hahah

Istina je da svi imaju bolje sastave i bolju situaciju u klubu, bolje veze u savezu, istina je i da se moze ocekivati da xe neki kiksati. Ali isto tako imas Slobodu i Siroki koji su realno prosle godine malo bodova otkinuli bilo kome i ne ocekujem da budu toliko katastrofalni ove sezone. Imas Posusje koje igra i nije lagano s njima.
Sve je u nasim rukama, ne mozemo ocekivati nista preveliko ali vala da ne dobijemo opet nikog u gostima to fakat nema smisla i treba mijenjati strucni stab po mom.misljenju.
da te malo razocaram.. sa igmanom gostujuca tek u februaru a do tad ce uradit sigurno svoj stadion :urnebes:
Mi smo Željini, Željo je naš !

TigerWoods
Kontakt:

Post Postao/la TigerWoods » 23 jun 2022, 16:04

Bender
Galic cocalic drina vego
Hodzic
Mekic Beca
Subasic
Haracic santos
Vrhunski, moglo bi se opstati

CiroDiMarcio
Kontakt:

Post Postao/la CiroDiMarcio » 23 jun 2022, 16:06

Hahahhaha nista onda, igrali smo dobro al zahebo nas sudija

mavi
Kontakt:

Post Postao/la mavi » 23 jun 2022, 16:29

UBIPITAR je napisao/la:
23 jun 2022, 15:48
mavi je napisao/la:
Bender
Galic cocalic drina vego
Hodzic
Mekic Beca
Subasic
Haracic santos
Bender
Hodzić Mekić
Subašić Štilić Santos
Beganović

A drugi U-21
Hmm :shock:
Ja prema situaciji na treningu

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 23 jun 2022, 16:46

UBIPITAR je napisao/la:
23 jun 2022, 15:48
mavi je napisao/la:
Bender
Galic cocalic drina vego
Hodzic
Mekic Beca
Subasic
Haracic santos
Bender
Hodzić Mekić
Subašić Štilić Santos
Beganović

A drugi U-21
Ma Beću ili Drinu gurati u prvih 11, nešto kontam možda bi ovo mogla biti Omarova sezona :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

zeljovac21
Kontakt:

Post Postao/la zeljovac21 » 23 jun 2022, 16:47

mavi je napisao/la:
Bender
Galic cocalic drina vego
Hodzic
Mekic Beca
Subasic
Haracic santos
Bender
Hodzić Mekić
Subašić Štilić Santos
Beganović

Nemoj "lupati" :D

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Dejan1921, Jugjesamojedan, KANA, muhamedhulk, Tristan10, Zeljo21 i 84 gosta.