FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
72
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
196
38%
 
Ukupno glasova: 522

Avatar
LegendaIvica
Postovi: 871
Pridružen/a: 28 maj 2022, 21:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LegendaIvica » 28 jan 2023, 15:14

Sa Krpicem se moze dogovoriti oko plate jer tek su poceli sa njim „pregovarati“.
Sto se Hodzica tice daleko mu kuca od nase kao svim igracima koji imaju bilo kakve veze sa Nedom Turkovicem. Nedo ufurani papak koji misli da moze zajebavati klub sa svojom mahalanjem. Hodzic je furao raju da ce doci kod nas pa onda ode u Tursku na pripreme i sad kad je ostao bez ino. ponude opet hajca. Kako igraci zavrse koji su sa Turkovicem, najbolje pokazuje Memija koji skoro pa i ne igra u Zrinjskom a kad igra onda nije na prirodnoj poziciji. Isti taj Memija nece vidjet lopte sad kad dodje taj Albanac da igra za Zrinjski a da ne pricamo o tome da ga mogu sutnuti bez ikakve odstete kad god zele.

farisbond245
Postovi: 215
Pridružen/a: 28 nov 2022, 15:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la farisbond245 » 28 jan 2023, 15:58

Ako ce opet napadač dolazit tipa Haračića,Beganovića,Vucenovica bolje ne dovodit onda napadača. Ne možeš ti očekivat da ti igrač iz Prve lige FBiH dadne 10, 15 golova po sezoni

Hansestadt
Postovi: 2434
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 28 jan 2023, 15:58

Ovaj Turkovic zna znanje:

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 688
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 28 jan 2023, 16:10

Ako imamo ekipu koja igra bez redovnih primanja, za minimalac itd, ne trebaju nam pojačanja sa visokim primanjima jer bi došlo do disbalansa i ode sve u k.

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 28 jan 2023, 16:24

Raonffa je napisao/la:
28 jan 2023, 13:04
Ako će dovesti novog Haračića ili još gore Dženisa, onda je bolje da ne dovode nikoga. Koji će nam qurac realno takav igrač.

Bolje je onda probati sa Amoahom na špicu, a gledati da se dovode makar još jedno krilo za rotacije na obje strane.
Mene malo isto brine širina na krilima zbog kupa pogotovo jer Drljo nema pravo nastupa u kupu jer je već igrao za Zrinjski, Gasal će dugo biti povrijeđen, Šehić nikako nije igrao u prvoj polusezoni i ostajemo samo na Santosu i Amoah. Mada svjestan sam naravno finanijske situacije u klubu i razumijem ako nemamo novca da pored špica dovedemo još nekog igrača za širinu na krilima.

Ako se ne daj bože desi da nam se neko od krila povrijedi ili suspenduje, može se kompenzovati i promjenom formacije na romb ali znamo da Edis nikada ne mijenja formaciju i u ovom i u prošlom mandatu tako da bih isključio tu opciju. Ali eto čisto reda radi ovako bi to izgledalo npr. kad bi Santos bio odsutan (uzet ću za primjer da smo doveli Krpića)

----------Krpić---Amoah-----
---------------Štilić------------
---------Hodžić--Beća--------
--------------Mekić------------

Isto za Santosa nešto kontam, njemu bi cijena bila dosta veća kad bi bio npr. wingback mada to kod naravno neće nikad igrati jer ne igramo formacije sa 3 štopera. Ali mislim da bi njemu ta pozicija baš valjala jer ima brzinu, prodornost, odgovoran je u odbrani i tu se ne bi od njega toliko očekivali golovi. Ovako koliko god on dobro igrao kod nas, potencijalnom kupcu će sigurno malo biti upitno što ima mršavu statistiku kao krilo kroz karijeru. U europi ima dosta Santosa koji su krila ali nema puno Santosa koji su wingbackovi jer je ta pozicija deficitarna i samim tim mislim baš zbog tog deficita da bi mu cijena bila veća. Ali opet govorim to je hipotetski jer kod nas nikad neće igrati tu poziciju.

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 28 jan 2023, 16:35

Hansestadt je napisao/la:
28 jan 2023, 15:02
Po ovome se moze zakljuciti da ce se vjerovatno ponovo ici na varijantu stranca, kao sa Santos i Amoah, naravno sa rizikom da bude kao Fatai, jer taj rizik uvjek postoji. Ili neka domaca varijanta tipa Ajdin Mujagic.
Ajdin Mujagic je za Dzenisa, Dzenu ili Vučenovića Krpić lično.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Jugjesamojedan
Postovi: 374
Pridružen/a: 29 maj 2022, 21:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jugjesamojedan » 28 jan 2023, 16:48

Zadnja izmjena: Jugjesamojedan, dana/u 28 jan 2023, 16:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 28 jan 2023, 16:57

SudoHusika je napisao/la:
28 jan 2023, 12:57
Hansestadt je napisao/la:
28 jan 2023, 12:52
FoxMulder je napisao/la:
28 jan 2023, 12:44
Puno tražite. Napadač će doći, ali on neće biti ni Hodžić ni Krpić.
Iskreno ovo ne razumijem, kako mislis da trazimo puno, ako trazimo napadaca nivo Krpica? Fakticki normalan napadac za BiH uslove, a Zeljo je ipak velik klub.
Napadača pristojnog nivoa treba platiti. A mi para nemamo.
Vrlo jednostavno.
Nema napadača koji će zabijati golove u Edisovom sistemu zvanom hrkljuš i honaj bubni je na Santosa, sem Ivana Lendrića. Jedini je on znao iz jedne polušanse dati 2 gola i igrati za dvije milje.
I nema mi logike plaćat tri prosjek špica po 15 stoja plus doprinosi kad za te pare možeš dovesti jednog solidnog.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Bojudaosinebu
Postovi: 1014
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 28 jan 2023, 17:17

Mirno spavajte, Nedo Turkovic ne spava i trazi nam napadaca.

Zvornicka
Postovi: 154
Pridružen/a: 16 dec 2022, 18:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zvornicka » 28 jan 2023, 17:29

StrikeWarzone je napisao/la:
28 jan 2023, 16:57
SudoHusika je napisao/la:
28 jan 2023, 12:57
Hansestadt je napisao/la:
28 jan 2023, 12:52

Iskreno ovo ne razumijem, kako mislis da trazimo puno, ako trazimo napadaca nivo Krpica? Fakticki normalan napadac za BiH uslove, a Zeljo je ipak velik klub.
Napadača pristojnog nivoa treba platiti. A mi para nemamo.
Vrlo jednostavno.
Nema napadača koji će zabijati golove u Edisovom sistemu zvanom hrkljuš i honaj bubni je na Santosa, sem Ivana Lendrića. Jedini je on znao iz jedne polušanse dati 2 gola i igrati za dvije milje.
I nema mi logike plaćat tri prosjek špica po 15 stoja plus doprinosi kad za te pare možeš dovesti jednog solidnog.
A sta kontas? Da im kazemo idite i to je to? Imaju i ti ljudi ugovore, morao bi im isplatiti taj novac koji ih sljeduje. Ukljuci mozak malo dok pises, jer je ovo sto si napisao cista glupost i neistina, pocevsi od Sabljinog sistema, koji se prvih par kola zasnivao na nabijanju na Santosa, to se vise ne radi u vecini slucajeva. Drugo, ovo ismijavanje "honaj" i sl. nije nimalo interesantno ni smijesno.

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 28 jan 2023, 18:05

Santos ostaje :bih:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 28 jan 2023, 20:01

Jugjesamojedan je napisao/la:
28 jan 2023, 16:48
Hvala Nedi sto je napravio video o meni i ostalim pljuvacima :kafa: :kafa: znamo tebra kad si objavljivao moje objave na svom storyu :urnebes:

zelim ti od srca novi transfer u prvu ligu Bangladeša samo da te ne gledamo ovdje :mrgreen:

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 937
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 28 jan 2023, 20:19

Mene samo interesuje da li je Nedo = Hulahopka 🤣

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 28 jan 2023, 20:37

Hansestadt je napisao/la:
28 jan 2023, 18:52
Nedo promjenio liga ko dzihadista ratista
E zamisli ti mozga ovog forumasa?

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 28 jan 2023, 22:03

Hansestadt je napisao/la:
28 jan 2023, 21:35
Hulahopka je napisao/la:
28 jan 2023, 20:37
Hansestadt je napisao/la:
28 jan 2023, 18:52
Nedo promjenio liga ko dzihadista ratista
E zamisli ti mozga ovog forumasa?
Neduka, jesi li to ti?
Bog ti dao pameti. Ko da odrastas u šumi..

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3080
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 28 jan 2023, 22:32

Robust je napisao/la:
28 jan 2023, 20:01
Jugjesamojedan je napisao/la:
28 jan 2023, 16:48
Hvala Nedi sto je napravio video o meni i ostalim pljuvacima :kafa: :kafa: znamo tebra kad si objavljivao moje objave na svom storyu :urnebes:

zelim ti od srca novi transfer u prvu ligu Bangladeša samo da te ne gledamo ovdje :mrgreen:
Zamisli ti koliko je on u svojoj glavi umislio da je bitan lik :D

Hansestadt
Postovi: 2434
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 28 jan 2023, 22:35

MrkiMedo je napisao/la:
28 jan 2023, 22:32
Robust je napisao/la:
28 jan 2023, 20:01
Jugjesamojedan je napisao/la:
28 jan 2023, 16:48
Hvala Nedi sto je napravio video o meni i ostalim pljuvacima :kafa: :kafa: znamo tebra kad si objavljivao moje objave na svom storyu :urnebes:

zelim ti od srca novi transfer u prvu ligu Bangladeša samo da te ne gledamo ovdje :mrgreen:
Zamisli ti koliko je on u svojoj glavi umislio da je bitan lik :D
Ima on program, a sebe vidi kao scouta ili savjetnika

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 28 jan 2023, 22:37

MrkiMedo je napisao/la:
28 jan 2023, 22:32
Robust je napisao/la:
28 jan 2023, 20:01
Jugjesamojedan je napisao/la:
28 jan 2023, 16:48
Hvala Nedi sto je napravio video o meni i ostalim pljuvacima :kafa: :kafa: znamo tebra kad si objavljivao moje objave na svom storyu :urnebes:

zelim ti od srca novi transfer u prvu ligu Bangladeša samo da te ne gledamo ovdje :mrgreen:
Zamisli ti koliko je on u svojoj glavi umislio da je bitan lik :D
al oplakao sam kad je rekao dal sebe vidi kao napadaca u zelji i kad je rekao ne daj boze da se nesto sadasnjim napadacima desi da bi rado prihvatio poziv kluba

jedino ako pravimo konkurenciju spidu i fantomima tad bi ga zvao il u zensku ekipu da bude motivator :mrgreen:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 29 jan 2023, 00:19

braco je napisao/la:
28 jan 2023, 16:24
Raonffa je napisao/la:
28 jan 2023, 13:04
Ako će dovesti novog Haračića ili još gore Dženisa, onda je bolje da ne dovode nikoga. Koji će nam qurac realno takav igrač.

Bolje je onda probati sa Amoahom na špicu, a gledati da se dovode makar još jedno krilo za rotacije na obje strane.
Mene malo isto brine širina na krilima zbog kupa pogotovo jer Drljo nema pravo nastupa u kupu jer je već igrao za Zrinjski, Gasal će dugo biti povrijeđen, Šehić nikako nije igrao u prvoj polusezoni i ostajemo samo na Santosu i Amoah. Mada svjestan sam naravno finanijske situacije u klubu i razumijem ako nemamo novca da pored špica dovedemo još nekog igrača za širinu na krilima.

Ako se ne daj bože desi da nam se neko od krila povrijedi ili suspenduje, može se kompenzovati i promjenom formacije na romb ali znamo da Edis nikada ne mijenja formaciju i u ovom i u prošlom mandatu tako da bih isključio tu opciju. Ali eto čisto reda radi ovako bi to izgledalo npr. kad bi Santos bio odsutan (uzet ću za primjer da smo doveli Krpića)

----------Krpić---Amoah-----
---------------Štilić------------
---------Hodžić--Beća--------
--------------Mekić------------

Isto za Santosa nešto kontam, njemu bi cijena bila dosta veća kad bi bio npr. wingback mada to kod naravno neće nikad igrati jer ne igramo formacije sa 3 štopera. Ali mislim da bi njemu ta pozicija baš valjala jer ima brzinu, prodornost, odgovoran je u odbrani i tu se ne bi od njega toliko očekivali golovi. Ovako koliko god on dobro igrao kod nas, potencijalnom kupcu će sigurno malo biti upitno što ima mršavu statistiku kao krilo kroz karijeru. U europi ima dosta Santosa koji su krila ali nema puno Santosa koji su wingbackovi jer je ta pozicija deficitarna i samim tim mislim baš zbog tog deficita da bi mu cijena bila veća. Ali opet govorim to je hipotetski jer kod nas nikad neće igrati tu poziciju.
Ma tanak nam je roster gledajući širinu, očigledno ništa neće biti bolje ni u proljetnom dijelu. Yebiga, pokrij se koliko ti je dug jorgan ali u suštini mi je krivo ako Evropu popušimo zbog manjka širine.

U principu kada pogledaš konkurente i širinu njihovog igračkog kadra čovjek se zapita odakle nam uopšte pravo da se nadamo Evropi ali eto treba pokušati nekako izgurati do kraja bez obzira na sve.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Austinpowers
Postovi: 97
Pridružen/a: 30 sep 2019, 04:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Austinpowers » 29 jan 2023, 00:24

Raonffa je napisao/la:
29 jan 2023, 00:19
braco je napisao/la:
28 jan 2023, 16:24
Raonffa je napisao/la:
28 jan 2023, 13:04
Ako će dovesti novog Haračića ili još gore Dženisa, onda je bolje da ne dovode nikoga. Koji će nam qurac realno takav igrač.

Bolje je onda probati sa Amoahom na špicu, a gledati da se dovode makar još jedno krilo za rotacije na obje strane.
Mene malo isto brine širina na krilima zbog kupa pogotovo jer Drljo nema pravo nastupa u kupu jer je već igrao za Zrinjski, Gasal će dugo biti povrijeđen, Šehić nikako nije igrao u prvoj polusezoni i ostajemo samo na Santosu i Amoah. Mada svjestan sam naravno finanijske situacije u klubu i razumijem ako nemamo novca da pored špica dovedemo još nekog igrača za širinu na krilima.

Ako se ne daj bože desi da nam se neko od krila povrijedi ili suspenduje, može se kompenzovati i promjenom formacije na romb ali znamo da Edis nikada ne mijenja formaciju i u ovom i u prošlom mandatu tako da bih isključio tu opciju. Ali eto čisto reda radi ovako bi to izgledalo npr. kad bi Santos bio odsutan (uzet ću za primjer da smo doveli Krpića)

----------Krpić---Amoah-----
---------------Štilić------------
---------Hodžić--Beća--------
--------------Mekić------------

Isto za Santosa nešto kontam, njemu bi cijena bila dosta veća kad bi bio npr. wingback mada to kod naravno neće nikad igrati jer ne igramo formacije sa 3 štopera. Ali mislim da bi njemu ta pozicija baš valjala jer ima brzinu, prodornost, odgovoran je u odbrani i tu se ne bi od njega toliko očekivali golovi. Ovako koliko god on dobro igrao kod nas, potencijalnom kupcu će sigurno malo biti upitno što ima mršavu statistiku kao krilo kroz karijeru. U europi ima dosta Santosa koji su krila ali nema puno Santosa koji su wingbackovi jer je ta pozicija deficitarna i samim tim mislim baš zbog tog deficita da bi mu cijena bila veća. Ali opet govorim to je hipotetski jer kod nas nikad neće igrati tu poziciju.
Ma tanak nam je roster gledajući širinu, očigledno ništa neće biti bolje ni u proljetnom dijelu. Yebiga, pokrij se koliko ti je dug jorgan ali u suštini mi je krivo ako Evropu popušimo zbog manjka širine.

U principu kada pogledaš konkurente i širinu njihovog igračkog kadra čovjek se zapita odakle nam uopšte pravo da se nadamo Evropi ali eto treba pokušati nekako izgurati do kraja bez obzira na sve.
Pa donekle se slazem za sirinu, ali u nasoj poluamaterskoj ligi i nije toliko bitna ako nam se posreci da svi ostanu zdravi. Nije bas da se igra zestok tempo i na 3 fronta, ali opet lijepo je imati igraca za rotaciju i zbog kartona i zbog u21 pravila. Sta je s onim malim srednjoskolcem iz celika sto je komsinice izbacio i dan poslije dobio 5 iz matematike?
Gure Juvo
VTZ

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”