FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

1921ljoze
Postovi: 566
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 01 apr 2023, 22:45

Tezak dan danas ali evo kad se malo covjek naspava 🤣 Bili smo losi danas nekako kao umorni,spori,bez ideje,ali kad pogledas pa malo ko je dobio Leotara dole...Ni meni se nekas ne svidja kako igramo ali ljudi bolje nemamo trenutno....Lako je sad otjerati Edisa ali koga dovesti ko bi to sad dosao????
Dobio je cilj izlazak u europu i jos je u borbi za taj cilj.....da nam ne neko ponudio na pocetku da 1.4 imamo 4 mjesto sa bodom manje od treceg i polufinale kupa pa uzeli bi svi....ja vjerujem u ekipu da mozemo do top 3 i finala kupa zato puna podrska jer izlazak nam zivot znaci..
Kad je tesko nemoj da se predas 💙💪

Argentina
Postovi: 1195
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 01 apr 2023, 22:45

Hulahopka je napisao/la:
01 apr 2023, 22:35
19vendetta87 je napisao/la:
01 apr 2023, 22:23
Hulahopka je napisao/la:
01 apr 2023, 21:39
Ma pustiti ti šta je logicno. Sport, fudbal nije igrica da vi izmisljata šta je logicno. Rezultati govore o treneru,ekipi.
Pratis li ti fudbal u Evropi. Pa logicno je da PSG osvoji ligu prvaka pa je ne osvoji evo 5 godine. Uložili milijardu u ekipi.

Zamisli ti mozga on odredjuje da je pobjeda zbog pojedinaca a za poraz je kriv Mulalic. Pa mi smo najglupljih narod na balkanu nije to dzaba. Ti si vjerovatno bio ispred OHR i grlio Sebiju i Bakira,ko da gledam. Za tebe je Sebija i Miske grande.
Vi ili ste bezobrazni ili ste dibidus ograničeni.

Ti dečko pišeš o klubu koji nema 100 milja i koji je na obraz igraca doveo neke igrace.

O treneru raspravljas kad ulozis milion u ekipu a on je četvrti. A ne kad nemaš za hljeba.
A kakve to pare ima Leotar, pa nam ljudi vec dva puta kidaju bodove ove sezone, i u kupu ih na guzove dobili? Kakve pare i igrace imaju Posusje, Sloboda, Igman? Imamo jace igrace i finansije od navedenih klubove, a kidali nam svi bodove, i ti opet dođeš i lupas neke nebuloze...pa sta bi bilo imamo igrace ko Leotar, pa tebi bi svaki poraz ispod 4 gola razlike bio prihvatiljiv i u redu
Kuci je Leotar pobijedio Široki,Tuzlu,Sarajevo,neriješeno s Zrinjskim, sta imaš na to reći?
Imam reci da nas je Edis obrukao danas, jer smo za 90 minuta uputili JEDAN sut. Da smo sa Realom igrali, morali smo uputiti vise od JEDNOG suta.

S druge strane, igrao si sa Leotarom nedavno, nisi izvukao nista iz te tekme, nikakva analiza i taktika da udjes u ovu tekmu.

Da smo mi odigrali kako treba, pa izgubili, meni bi bilo ok. Ali ovo je uzas i nije prvi put, pristup nikakav, taktika nikakva, izmjene nikakve, jedna velika nula.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 01 apr 2023, 22:48

1921ljoze je napisao/la:
01 apr 2023, 22:45
Tezak dan danas ali evo kad se malo covjek naspava 🤣 Bili smo losi danas nekako kao umorni,spori,bez ideje,ali kad pogledas pa malo ko je dobio Leotara dole...Ni meni se nekas ne svidja kako igramo ali ljudi bolje nemamo trenutno....Lako je sad otjerati Edisa ali koga dovesti ko bi to sad dosao????
Dobio je cilj izlazak u europu i jos je u borbi za taj cilj.....da nam ne neko ponudio na pocetku da 1.4 imamo 4 mjesto sa bodom manje od treceg i polufinale kupa pa uzeli bi svi....ja vjerujem u ekipu da mozemo do top 3 i finala kupa zato puna podrska jer izlazak nam zivot znaci..
Kad je tesko nemoj da se predas 💙💪
Biće ovo dobro. Otići ćemo mi u evropu,čvrsto vjerujem u to. Samo polako. Miševi svakako izlaze nije.ih bilo ovih šest pobjeda to je za njih psihički problem. Neka malo pusalgiju rade na temi,brzo će u rupe.

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakalnost99 » 01 apr 2023, 22:50

Ma imaju stoje iza njih sve firme u Trebinju u i okolo
Plus grad Trebinje
Samo od elektroprivrede dobiju 400.000 km
Hidroelekratana trebinje i hidroelktrana dabar zlatni sponzori kesa i struja😉
Mtell
Wwin
Pa radnik Bijeljina dobije od grada preko 400.000 svake godine
A da ne govorim u tim sredinama dje ima jedan veci klub ko Igman npr cijeli Konjic stoji iza njih
Tako ti je sad postalo vecicnom
Posusje isto
Sloga Doboj isto
I nizeligasi neki imaju bolje sponzore nego mi
Mi smo trenutno samo veliko ime
Vecina bolje i zdravije funkcionise

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 01 apr 2023, 22:56

To su malomnuci sta oni znaju. Grande Miske i tjeraju trenere. To je što se može od njih pročitati. Kapaciteti...

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 01 apr 2023, 22:59

I dalje odgovarate neinteligentnom bicu koje ne zna sta je ekonom i koji je napisao da Bursa igra Malezijsku ligu.Uzas!
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 939
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 01 apr 2023, 23:01

delinjo je napisao/la:
01 apr 2023, 22:59
I dalje odgovarate neinteligentnom bicu koje ne zna sta je ekonom i koji je napisao da Bursa igra Malezijsku ligu.Uzas!
HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 01 apr 2023, 23:08

drzgemboadislic je napisao/la:
01 apr 2023, 23:01
delinjo je napisao/la:
01 apr 2023, 22:59
I dalje odgovarate neinteligentnom bicu koje ne zna sta je ekonom i koji je napisao da Bursa igra Malezijsku ligu.Uzas!
HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA
Primjer dva istruhla lobotomca i njihove bajke. :urnebes: oni se ovako jedan drugom klebere ko diabole klasične.
Zadnja izmjena: Hulahopka, dana/u 01 apr 2023, 23:17, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
godrina
Postovi: 2828
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 01 apr 2023, 23:13

drzgemboadislic je napisao/la:
01 apr 2023, 23:01
delinjo je napisao/la:
01 apr 2023, 22:59
I dalje odgovarate neinteligentnom bicu koje ne zna sta je ekonom i koji je napisao da Bursa igra Malezijsku ligu.Uzas!
HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA
Ni meni nije jasno da postoje ljudi ovdje koji padaju na sizofrena cijepanja ove hinje.
Cuj nabraja ko je sve izgubio bodove dole, pa sto smo onda isli koji klinac ako cemo bit zadovoljni 0:1 i igri bez igre kakva nam je doduse od pocetka prolletnog dijela, daj da ne idemo ni zrinji i oni kuci sve mlataraju.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 01 apr 2023, 23:57

Pasa moj dobri.Idi kod sablje ceka te zajedno sa beganom da dernek napravite i usput mozes im paksu polizat.

Sarun
Postovi: 178
Pridružen/a: 15 jan 2022, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sarun » 02 apr 2023, 00:24

Jedino pozitivno sto sam danas mogao vidjeti su tri mlada i zanimljiva igrača leotara

1. Stojković - školovan krilni napadač, trenutno bolji od svih naših krilnih napadača (osim Santosa).

2. Čubrilo - koji je daleko bolji igrač od Jasarevica,

3. Prusina 2004 god, mlad i kvalitetan zadnji vezni, eventualno zamjena za Hodzica koji vjerovatno neće produžiti ugovor.

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 939
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 02 apr 2023, 00:39

Kakav imbecil i slijepac moras biti da ne vidis da je Edis neznalica i da nema sta da radi u nasem klubu.

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakalnost99 » 02 apr 2023, 00:51

Pogledaj juniore
Jos uvijek nikakvih promjena ni u strucnom stabu ni na tabeli
Dobar trener pravo evo jos malo i zadnji smo na tabeli
Treba ga ostaviti jos dvije godine
Ne ulaze se roki u omladinske
Dobijes para, ti moras dug vratiti
Nemas da ulozis
A nit znas prodat igraca
Nit ko u klubu ima ikakve konekcije sa bilo sta vece
Mi da smo skola ko nekad
mi bi vec prodali dosta igraca i novih ubacili
Al mj vise nemamo ni blizu kvalitene trenere u omladinskim kategorijama ko sto smo nekad imali
Trener kadeta Fadil Zeric jedini koji zna sta radi 100% radi
Njemu treba dati funkciju koju ima Edin Curic
Zera ce kvalitene ljude postaviti na trenerske pozicije
Treba malo da ukljucimo neke nase vece bivse igrace npr
Zukanovic koji je svjez u fudbalskoj penziji
Moze nesto pomoc oko omladinskih sigurno
Dzeku, Viscu bih kontaktirao kad budu u penziji i stavio bih ih za pocetak kao nekog savjetnike kluba i pogotvo ako su zainteresovani da budu vodeci u klubu
Ne moraju ni marke dati ali takvi ljudi te vode na pravi put
I njihova imens privlace sve od igraca do sponzora
Ovo su samo primjeri neki
Ima jos milion njih koji mogu samo biti dobri za nas klub
Zadnja izmjena: Manijakalnost99, dana/u 02 apr 2023, 00:52, ukupno mijenjano 1 put.

Bojudaosinebu
Postovi: 1022
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 02 apr 2023, 00:52

Ne do Bog da domace utakmice igramo na zamjenskim terenima ko sto su nasi konkurenti ove godine igrali i da nemamo to sto imamo na Grbavici, mi bi se za opstanak borili grcevito.

Joseph21
Postovi: 117
Pridružen/a: 11 sep 2022, 23:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Joseph21 » 02 apr 2023, 01:31

1921ljoze je napisao/la:
01 apr 2023, 22:45
Tezak dan danas ali evo kad se malo covjek naspava 🤣 Bili smo losi danas nekako kao umorni,spori,bez ideje,ali kad pogledas pa malo ko je dobio Leotara dole...Ni meni se nekas ne svidja kako igramo ali ljudi bolje nemamo trenutno....Lako je sad otjerati Edisa ali koga dovesti ko bi to sad dosao????
Dobio je cilj izlazak u europu i jos je u borbi za taj cilj.....da nam ne neko ponudio na pocetku da 1.4 imamo 4 mjesto sa bodom manje od treceg i polufinale kupa pa uzeli bi svi....ja vjerujem u ekipu da mozemo do top 3 i finala kupa zato puna podrska jer izlazak nam zivot znaci..
Kad je tesko nemoj da se predas 💙💪
Druze, nista lose, ali samo da ne bude da nam je neko ponudio da opstanemo i zavrsimo peti i haman osvojimo kup, svi bi prihvatili... Zašto ne rjesiti najveci problem i uzeti najvise sto mozemo, a sigurno da smo jedna od 3 najkvalitetnije ekipe
Najbolji je on, on je šampion !
🔵⚪🔵⚪

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19325
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 02 apr 2023, 03:24

Kuhar postavlja svaku tekmu isto, komentarise svaki tim isto ono nema razlike. Naucio jedno te isto i laprda.

Bender - sto prije ode iz Želje to bolje za nas.
Jasarevic- nije u formi, izgubljen i preplasen.
Galic- profesionalno da se bavi loptanjem jok
Drina- moze i mora puno bolje.
Coca- uklopio se u sivilo.

Hodzic - tanko.
Dzenis- kilavo i mlitavo.

Stila- ok, nista posebno protiv Leotara.

Amoah - petlja, gubi loptu bez potrebe bez ideje ikakve. On i Santos ko nebo i zemlja.

Drljo- solira, profesionalni igrac koji kad vodi loptu samo gleda u pod 😠 ono pregled igre 0.

Krpic- a sta reci njegov stil igre i Kuharova postavka se nece nikad uklopiti.

Ne vjerujem da uprava nece i ne zeli da prepozna kakav je neuk i neznalica Edis bolje poznatiji kao Sablja Kuhar naš.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ReX » 02 apr 2023, 03:32

Edis i dalje trener kluba? Ma hajte molim vas.
@igrajlopte 🐦

Avatar
mamonelafo
Postovi: 465
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 02 apr 2023, 08:11

Prespavana noć, još ne mogu da vjerujem šta Edis radi i kako manjak znanja prikazuje na banalnim stvarima. Koštat će nas ovo Europe( ako je i možemo izboriti) bojim se, jer pored borbe, želje koju daje ekipi on ništa drugo ne poznaje i svaki iole školovaniji trener će nas pojesti kao i do sada. Imaš kakve takve novce i podršku, izvijesne završene licence , najjače navijače - sponzore kluba u BiH i šire iza sebe, a ti :facepalm:
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
godrina
Postovi: 2828
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 02 apr 2023, 08:29

Ma sumnjam da mozemo sad ikog dovest umjesto njega a da izdobri. Ostavit ga ali da Bekric ili neko iz uprave objasni gospodinu kuknjava da nam je Evropa spas, da guranje Dzenisa kad ga ne ide zavija Zelju u crno, da je nevjerovatno da nakon 15 dana pauze oni ne znaju gdje gone, da je malo i do njega jer mu nijedan igrac nije u formi u proljetnom dijelu sezone....
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

segasega1
Postovi: 257
Pridružen/a: 17 jan 2022, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segasega1 » 02 apr 2023, 08:54

Ubjeden sam da bi Bekric do kraja sezone bilje vodio ovu ekipu..ovo sa Mulalicem def.ne ide.Ovo na proljece osim Sloge 4:1,sve je bilo hrkljus bez ideje bez akcije osmisljene,svako gostovanje kad gledam bilo s kim da igramo nase sanse su 50:50,sa ovakvim igracima mi ne mozemo biti prijetnja ni timovima iz donjeg dijela tabele.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Volkan i 37 gostiju.