FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Vanadij
Postovi: 1170
Pridružen/a: 22 feb 2020, 21:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vanadij » 27 okt 2021, 19:25

Juricic je bezveze igrac spor, trom samo sto raja vidi kad uklize pa kaze bori se Zec je pokazao kako napadac treba da se krece i ulazi u prostor

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 27 okt 2021, 19:25

Svaka čast za trenera. Svjesno odmorio neke igrače, napravio taktiku.
Kapa dole. Ivkovic jedan je od nas!
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 27 okt 2021, 19:39

Sreca bgm pa smo uspjeli onih par tekmi izvuci na neku borbenost i navijace,inace bi bila patnja za opstanak samo takva,kup ko kup svakako nek smo ispali jer nemamo kvaliteta da odemo do kraja,ali bice belaj ako jos neki poraz uvezemo u prvenstvu..

Tomo nije trener za Zelju ali bgm nema ni kvaliteta da bi covjek davao neki sud iako sam misljenja da i ovako slabu ekipu on svojim odlukala jos vise oslabi.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Brkooo
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 27 okt 2021, 19:42

Lakše je kad izgubiš na ovakav način, a kada znaš kako si odigrao", rekao je Ivković
Ivković: Izgubili smo na pravi način :shock: :( :puke:

Hajde ubleho jedna podnesi vise ostavku i ne brukaj se vise. Najjaca karika protivnickih ekipa je Ivkovic.

Ja kao obicni navijac vidim i mjesecima pisem da Muftic nema kvalitet za Zelju, da je upitno uopste ima li kvalitet i za federalnu ligu i opet takvog antitalenta guraju. Dodje glupi trener i pocne da dize u nebesa takvog golmana, te ima potencijal te ovo te ono, onda pocne da forsira do bola mrtvog Subasica itd itd i onda izgovor za glupe poteze je prica o stabilizaciji i kao ne moramo ni nista, idemo u stabilizaciju.. :facepalm:

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 27 okt 2021, 19:58

Odmorio čovjek golmana da protiv Zrinjskog primimo bar tri komada.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
Bersaga
Postovi: 867
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 27 okt 2021, 20:15

Hajde kup ko kup svakako nemamo šta tražiti. Nemamo mi ni ambicije a Boga mi ni kvaliteta. Tuzla City je daleko kvalitetnija ekipa od nas, pobjeda u prvenstvu je bila iznenađenje koje se danas nije moglo ponoviti. Boli činjenica što Ivković majmuniše i što nas pravi budalama kako sa izjavama tako i sa izmjenama. Bio je golman u karijeri, pa valjda vidiš da momak ne može biti golman iz 101 razloga, u šta gledaš? Imamo to što imamo i to što imamo dodatno slabi sa svojim izmjenama bar za 30%. Nek nam je Bog na pomoći i da se opstanak što prije obezbijedi.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 27 okt 2021, 20:18

Dobra zajebancija veceras na Istoku :D kod Bojine one sanse za 3-4 Kup Kup Kup je nas :plac: :plac: tesko se pomiriti sa cinjenicom na sta je kiub dosao a jos teze sto se.ne vidi izlaz iz ovoga.Volim te Zeljo

Avatar
Mamba21
Postovi: 3279
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 27 okt 2021, 20:28

Trener nam je glup za medalje
Muftića ne bih ni protiv Famosa stavio da brani, a ne protiv Tuzle
Hajdarević zna samo da trči, a i to je zaboravio kako se radi
Kosorić majmune sa Pala, 40 godina nije u stanju da se pomjeri i postavi u blok.
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 27 okt 2021, 20:32

Ljudi pomagajte ljudi.Uvjek sam imo nekog koga nisam gotivio od igraca.Davno nekad je to bio Edin Curic pa zadnjih par godina Vranjes ali Luka je nadmasio obadvojicu.Kakvo je ono trckaranje pa frajer nema pojma spor tromav nezna glavom nezna nogom nezna nista.I sto kaze neko fol uklize ispade trudi se ko kakva trudnica.Odron zesci.Ja cu izdrzat ali postaje opasno po zivce a i nerve.

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 27 okt 2021, 20:37

Ma čovjek se sprda s klubom realno. Ovo je bas sprdacina. Boli njega k... Za poraz, za Muftica, ni iz džepa u džep.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

NAPADAJ
Postovi: 283
Pridružen/a: 18 jan 2020, 07:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NAPADAJ » 27 okt 2021, 20:42

.
Zadnja izmjena: NAPADAJ, dana/u 30 maj 2022, 17:30, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 939
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 27 okt 2021, 21:14

Benderrr je napisao/la:
27 okt 2021, 20:37
Ma čovjek se sprda s klubom realno. Ovo je bas sprdacina. Boli njega k... Za poraz, za Muftica, ni iz džepa u džep.
Znam ja jednog što se šprdao, pa smijao..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 27 okt 2021, 21:32

Očekivan poraz, ljudi su mnogo jača ekipa od nas, sreća pa smo ih nekako klepili u ligi nedavno.

Okrenuti se ligi i pokušati skupiti što više bodova do zime.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 27 okt 2021, 21:39

drzgemboadislic je napisao/la:
27 okt 2021, 21:14
Benderrr je napisao/la:
27 okt 2021, 20:37
Ma čovjek se sprda s klubom realno. Ovo je bas sprdacina. Boli njega k... Za poraz, za Muftica, ni iz džepa u džep.
Znam ja jednog što se šprdao, pa smijao..
Ja sve vise mislim da te Amar silovao, jer ne vadis ga iz usta😂😂 traumu ti nabio moraš kod psihologa nema tebi druge..
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 939
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 27 okt 2021, 21:59

Benderrr je napisao/la:
27 okt 2021, 21:39
drzgemboadislic je napisao/la:
27 okt 2021, 21:14
Benderrr je napisao/la:
27 okt 2021, 20:37
Ma čovjek se sprda s klubom realno. Ovo je bas sprdacina. Boli njega k... Za poraz, za Muftica, ni iz džepa u džep.
Znam ja jednog što se šprdao, pa smijao..
Ja sve vise mislim da te Amar silovao, jer ne vadis ga iz usta😂😂 traumu ti nabio moraš kod psihologa nema tebi druge..
Idi postavi mreže na sjeveru

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 27 okt 2021, 22:05

drzgemboadislic je napisao/la:
27 okt 2021, 21:59
Benderrr je napisao/la:
27 okt 2021, 21:39
drzgemboadislic je napisao/la:
27 okt 2021, 21:14


Znam ja jednog što se šprdao, pa smijao..
Ja sve vise mislim da te Amar silovao, jer ne vadis ga iz usta😂😂 traumu ti nabio moraš kod psihologa nema tebi druge..
Idi postavi mreže na sjeveru
Idi vidi ima li me na lobotomiji
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 27 okt 2021, 22:27

Podrška klubu! Glavu gore momci! Izgurati još ovih 4-5 mečeva do zime! VTŽ!
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
godrina
Postovi: 2830
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 27 okt 2021, 22:30

Sto bi rek'o kerovodja "procepit ce nas".
Vratite postove od avgusta i pocetka septembra.
Nadat se i molit Boga da ufatimo jos koji put zamah dvi tri utakmice i ulovit 6. - 7. poziciju. Nazalost to nam je realni domet :( i ono malo koeficijenta sjeebat al sta da se radi.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
ZileZile
Postovi: 308
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ZileZile » 28 okt 2021, 00:48

Vanadij je napisao/la:
27 okt 2021, 19:25
Juricic je bezveze igrac spor, trom samo sto raja vidi kad uklize pa kaze bori se Zec je pokazao kako napadac treba da se krece i ulazi u prostor
Mislim da Juricic nije za ove formacije, on nije igrac koji moze sam da igra u napadu i da predribla 3 igraca i zabije gol. Njemu bi vise odgovaralo da igramo sa dva napadaca pa da on spusti loptu, odigra dupli pas, zagradi se preda loptu itd. Ovako samo nabijanje na njega i cekanje da sta uradi nema nikakvog efekta. Ne kazem da je dobar ili los igrac samo mislim da ovaj stil igre koji trenutno igramo ne odgovara za njega. Zdrav Zec i on zajedno u napadu mislim da bi bili duplo opasniji nego sto smo sada.
Mi opcenito imamo problem sa postavkom igre i organizacijom. Pljujemo Mekica, na pocetku Crncevica, nase organizatore igre, a samo treba pogledati gdje nasi ostali igraci stoje kada oni imaju loptu, niko da pridje da odigra sta sa njima, da se ponudi da imamo neko rjesenje, narocito ova prica je za Subasica koji mislim da ne zna gdje se nalazi na terenu.
Ali treba uzeti u obzir i situaciju u kakvoj smo, boljih trenutno nemamo, tako da podrska i nadamo se brzom ozdravljenju kluba.

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 28 okt 2021, 08:05

Bas bih volio znati u kojoj formaciji bi Luka dobro igrao. Pa on juče umjesto da zabije GO za 2:2,sam na ovom svijetu promaši kompletan GO. Možda da igramo s pet napadača bio bi bolji.

U kojoj taktici bi bolje Mekic i Crncevic igrali Boga ti dragog, igraju svoje prirodne pozicije. U bilo kojoj taktici ako 11 igrača ne trči, ne otkriva se i ako trener nema adekvatne treninge nema se tu sta.
Otjerat trenera pod hitno, prije svega što je svojim izjavama od nas napravio Kitu od kluba. Kojem je normalno sto smo izgubili od jedne od najgorih ekipa u ligi, što su mu izmjene katastrofalne. Zato sto smo primili u dvije utakmice šest golova, a mogli smo još pet. Ne zna očigledno motivisati ekipu jer on sam nema nikakve ambicije.
Da smo ne znam kakvi, boris se, ako ti se otvori prilika guraš kup dokle možeš, a ne ti s namjerom staviš Muftica da kad ispadneš imaš alibi dao sam mu priliku, a znaš da je mali letva obična.
Da imaš normalnu upravu davno bi bio smijenjen.

Boli ga k...dosao u klub bez ambicija, boli ga k... Satro neka stabilizacija, kakva je to stabilizacija doveo trenere iz Hrvatske još dva, tri igrača iz Hrvatske nisu oni ovdje za kukuruz. PET stranaca koji te mjesečno izadji preko 20.000KM,stabilizacija je to jelde? Prave ljude budalama a kod nas ljudi ograničeni ko balkon.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avalPacidoroP i 40 gostiju.