FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
71
14%
2. Borbu za Evropu
164
32%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
195
38%
 
Ukupno glasova: 520

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 28 okt 2021, 13:45

StrikeWarzone je napisao/la:
28 okt 2021, 12:48
Ovo nije ozdravljenje i utemeljenje kluba nego klasično preživljavanje, do kada to je pitanje. U presjednikove ublehe smo povjerovali samo na prvu, dok naginje red bull u garaži kod ovih kvazi novinara.Tekući troškovi su možda i izdrživi po pitanju nas, ali nas koče stvari iz prošlosti. Sve više se sam sa sobom mirim da nam je kanton neminovnost.
Juče ekipa :
Muftić
Mujezinović Vrhovac Kosorić Malić
Mekić Bojo Crnčević Subašić
Zdunić Juričić
Koga ćeš ti ovdje prodati ? Možda Malića i Vrhovca po 50.000 € i tjt.
Zeljeznicar se jedino na ovom nivou eventualno u Prvoj ligi Federacije moze stabilizovati i ocekivati neki oporavak. Bilo kakva opcija kantona, scenarija Celika za Zelju bi znacila zvanicni kraj.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

timpramosavePla
Postovi: 619
Pridružen/a: 20 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la timpramosavePla » 28 okt 2021, 13:56

WOLF20 je napisao/la:
28 okt 2021, 12:20
timpramosavePla je napisao/la:
28 okt 2021, 12:07
Mamba21 je napisao/la:
28 okt 2021, 11:40
Ova pravila važe za sve forumaše, osim za Bendera, zaštićena vrsta
Ne moze samobanovati
Zasticen ko polarni medvjed... Ok shvatili smo te, nisi za Ivkovica ok smetaju ti igraci iz Hrvatske ok ali daj ba vise postajes dosadan.
Sto me napade 😂😂

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WOLF20 » 28 okt 2021, 14:39

timpramosavePla je napisao/la:
28 okt 2021, 13:56
WOLF20 je napisao/la:
28 okt 2021, 12:20
timpramosavePla je napisao/la:
28 okt 2021, 12:07

Ne moze samobanovati
Zasticen ko polarni medvjed... Ok shvatili smo te, nisi za Ivkovica ok smetaju ti igraci iz Hrvatske ok ali daj ba vise postajes dosadan.
Sto me napade 😂😂

:hmmmmm: :D
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

Avatar
Mamba21
Postovi: 3276
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 28 okt 2021, 15:25

WOLF20 je napisao/la:
28 okt 2021, 14:39
timpramosavePla je napisao/la:
28 okt 2021, 13:56
WOLF20 je napisao/la:
28 okt 2021, 12:20


Zasticen ko polarni medvjed... Ok shvatili smo te, nisi za Ivkovica ok smetaju ti igraci iz Hrvatske ok ali daj ba vise postajes dosadan.
Sto me napade 😂😂

:hmmmmm: :D
Žuti karton za Wolfa :mrgreen:
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WOLF20 » 28 okt 2021, 15:28

Jel se prenosi za naredno kolo :D
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

Avatar
Mamba21
Postovi: 3276
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 28 okt 2021, 15:32

WOLF20 je napisao/la:
28 okt 2021, 15:28
Jel se prenosi za naredno kolo :D
Kad budemo igrali protiv Borca, onda će se prenijeti :D
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
Mamba21
Postovi: 3276
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 28 okt 2021, 15:44

Mi se možemo izvući iz ovog ponora
1. Dolazak investitora
2. Da restartujemo klub i da se formira novi Željo, ono što je Čelik uradio, napravio sebi još veću dubiozu, ostali svi dugovi, a igraju u nižoj ligi.

Samo se nadam da će jednog dana sve doći na naplatu, svima koji su uzeli i fening od kluba.
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 28 okt 2021, 15:50

Mamba21 je napisao/la:
28 okt 2021, 15:44
Mi se možemo izvući iz ovog ponora
1. Dolazak investitora
2. Da restartujemo klub i da se formira novi Željo, ono što je Čelik uradio, napravio sebi još veću dubiozu, ostali svi dugovi, a igraju u nižoj ligi.

Samo se nadam da će jednog dana sve doći na naplatu, svima koji su uzeli i fening od kluba.
Ne dijelim misljenje sa tobom, a razlog je sto oni imaju pomoc financijsku od Grada. Neko od njih je napisao da su dobili pola miliona ili vise prosle godine od Grada da isplate plate bivsim igracima i te dugove, onda im placaju reprogram i odrzavanje stadiona. Koliko god se oni krvili i pisali saopstenja to je njihov odnos i sto zele jos vise para, ali imali su pomoc. Zeljo kad bi to uradio ne bi imao nista od toga i zato sam napisao da to za nas ne smije biti opcija ako hocemo uopste da postojimo. Nama niko sad nece da pomogne sa nekom financijskom injekcijom, a ne kad bi otisli u kanton i bili manje interesantni javnosti nego sad. U nasem slucaju to bi bila jos veca dubioza.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 28 okt 2021, 16:22

slika

npr dns je krenula izgradnja ovoga na mjestu plavog zamka sad se npr treba zapitati cije su strukture u proslim sazivima uprave dale saglasnost da se izgradi ova zgradurina i dali nasu zemlju sve pod krinkom ljubavi prema zelji

dabogda vam za lijekova trebalo paraziti mrtvi unistili ste prilaz istoku sa ovim i svakom buducem prosirenju stadiona

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 28 okt 2021, 16:32

LjoZee je napisao/la:
28 okt 2021, 13:45
StrikeWarzone je napisao/la:
28 okt 2021, 12:48
Ovo nije ozdravljenje i utemeljenje kluba nego klasično preživljavanje, do kada to je pitanje. U presjednikove ublehe smo povjerovali samo na prvu, dok naginje red bull u garaži kod ovih kvazi novinara.Tekući troškovi su možda i izdrživi po pitanju nas, ali nas koče stvari iz prošlosti. Sve više se sam sa sobom mirim da nam je kanton neminovnost.
Juče ekipa :
Muftić
Mujezinović Vrhovac Kosorić Malić
Mekić Bojo Crnčević Subašić
Zdunić Juričić
Koga ćeš ti ovdje prodati ? Možda Malića i Vrhovca po 50.000 € i tjt.
Zeljeznicar se jedino na ovom nivou eventualno u Prvoj ligi Federacije moze stabilizovati i ocekivati neki oporavak. Bilo kakva opcija kantona, scenarija Celika za Zelju bi znacila zvanicni kraj.
Nisam spomenuo scenario Čelika nego neki Željin scenario.
Računi su blokirani, igrači i trener jako sumnjivog kvaliteta, uprava još sumnjivijeg. Možemo ovako rovariti godinu, dvije pa i tri ali nikakvog napretka neće biti ako se ne sasjeku neke stvari iz korjena i počne se raditi.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3076
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 28 okt 2021, 16:49

Bolje bi bilo da smo se ugasili prije dvije godine nego ova bruka i sramota sta nam priredjuju

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 28 okt 2021, 16:51

Opet se pišu gluposti i stvari koje nemaju veze s mozgom. Znaci niko ovdje nema pojma ni koliki je dug, niti može li se nešto uraditi a svi palamude.

Manijaci žele dobro klubu, traže ostavke, na kraju niko nije otišao a jug miran. Pjevaju neke slager, o cemu mi dalje da pišemo?

I da sutra trebamo ići u kantonalnu, to nije razlog da ispadamo i gubimo utakmice, nego da težimo da doguramo sto duže bilo gdje.
A ne da se trener zajeba.va ubacuje Muftica i direktno nam kaze idemo da primimo jedno pet komada. Da ti Posušje, raspala ekipa s jednom pobjedu zabije dva gola.
Kakav je to luzerski mentalitet i debil od trenera da ne znam koliko imamo dugova, i da ćemo sutra u kantonalnu. Pa ti kao trener ne radiš ništa da bude bolje. Svi su odavno trebali da budu daleko od kluba.
Stabilizacija kluba doveli pet stranih državljana, plaćaj stan, daji platu a on da priča kako je normalno sto smo izgubili.
Bruka i sramota.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 28 okt 2021, 17:10

Sta vama konkretno znaci ta cuvena rijec "stabilizacija",kako se mi to uopste stabilizujemo,ovim losim igrackim kadrom,pa mi smo bili prinudjeni na lose igrace..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1461
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NerminFatic » 28 okt 2021, 17:44

MrkiMedo je napisao/la:
28 okt 2021, 16:49
Bolje bi bilo da smo se ugasili prije dvije godine nego ova bruka i sramota sta nam priredjuju
I ti si navijac FK Zeljeznicar? :x

Admir74
Postovi: 3446
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 28 okt 2021, 17:49

Robust je napisao/la:
28 okt 2021, 16:22
slika

npr dns je krenula izgradnja ovoga na mjestu plavog zamka sad se npr treba zapitati cije su strukture u proslim sazivima uprave dale saglasnost da se izgradi ova zgradurina i dali nasu zemlju sve pod krinkom ljubavi prema zelji

dabogda vam za lijekova trebalo paraziti mrtvi unistili ste prilaz istoku sa ovim i svakom buducem prosirenju stadiona
Ovo su dozvolili ("omogućili prodaju") isti oni koji tjeraju ove ljude iz kluba radi prodaje zemljišta sa druge strane stadiona, tj.pomoćnog terena. I samo iz ovih razloga ljudi u klubu trebaju imati podršku.
Zadnja izmjena: Admir74, dana/u 28 okt 2021, 18:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 28 okt 2021, 17:52

delinjo je napisao/la:
28 okt 2021, 17:10
Sta vama konkretno znaci ta cuvena rijec "stabilizacija",kako se mi to uopste stabilizujemo,ovim losim igrackim kadrom,pa mi smo bili prinudjeni na lose igrace..
Mi mimo jeftine ekipe ništa konkretno nismo napravili ni na kojem planu. Ali šta i očekivati od predsjednika koji nam priča o dugovima i bivšim strukturama kao da nije sam član istih već skoro dvije godine. Obećala se transparentnost, evo novembar mjesec na pragu, ne znamo ni koliki nam je konačni dug, kojim pravcem idemo, da ne govorim o konkretnim potezima u omladinskom pogonu i ostalim stvarima. A u medjuvremenu i računi nam se blokirali…

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19296
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 28 okt 2021, 17:57

Zasto jednostavno kad moze komplikovano :kafa:

Bit ce bolje za 10ak godina.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 28 okt 2021, 18:03

Admir74 je napisao/la:
28 okt 2021, 17:49
Robust je napisao/la:
28 okt 2021, 16:22
slika

npr dns je krenula izgradnja ovoga na mjestu plavog zamka sad se npr treba zapitati cije su strukture u proslim sazivima uprave dale saglasnost da se izgradi ova zgradurina i dali nasu zemlju sve pod krinkom ljubavi prema zelji

dabogda vam za lijekova trebalo paraziti mrtvi unistili ste prilaz istoku sa ovim i svakom buducem prosirenju stadiona
Ovo su dozvolili ("omogućili prodaju") isti oni koji tjeraju ove ljude iz kluba radi prodaje zemljišta sa druge strane stadiona, tj.pomoćnog terena. I samo iz ovih razloga ljudi u klubu trebaju imati podršku.
Hahhahaha spasitelji, koga ti ba lažeš više? Koji je njima cilj da ne rade ništa a da spašavaju nesto? Kakvi ublehasi.

Isto kao da su ljudi maloumni, cuj da se podrže zbog nekog zemljišta a nisu u stanju odblokirat račune. Ovaj stvarno konta mi ovce!
Zadnja izmjena: Benderrr, dana/u 28 okt 2021, 18:21, ukupno mijenjano 2 puta.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 28 okt 2021, 18:05

Dejan1921 je napisao/la:
28 okt 2021, 17:52
delinjo je napisao/la:
28 okt 2021, 17:10
Sta vama konkretno znaci ta cuvena rijec "stabilizacija",kako se mi to uopste stabilizujemo,ovim losim igrackim kadrom,pa mi smo bili prinudjeni na lose igrace..
Mi mimo jeftine ekipe ništa konkretno nismo napravili ni na kojem planu. Ali šta i očekivati od predsjednika koji nam priča o dugovima i bivšim strukturama kao da nije sam član istih već skoro dvije godine. Obećala se transparentnost, evo novembar mjesec na pragu, ne znamo ni koliki nam je konačni dug, kojim pravcem idemo, da ne govorim o konkretnim potezima u omladinskom pogonu i ostalim stvarima. A u medjuvremenu i računi nam se blokirali…
To deki,samo se skuckala nekakva smijesna ekipa jer su bili prinudjeni na to i to je to,sve ostalo isto kao i prije hendlas samo sad umjesto najava laznih o titulama ide prica opstanak i to je to..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Dialiba89
Postovi: 8
Pridružen/a: 25 okt 2021, 03:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dialiba89 » 28 okt 2021, 18:44

Benderrr je napisao/la:
28 okt 2021, 18:03
Admir74 je napisao/la:
28 okt 2021, 17:49
Robust je napisao/la:
28 okt 2021, 16:22
slika

npr dns je krenula izgradnja ovoga na mjestu plavog zamka sad se npr treba zapitati cije su strukture u proslim sazivima uprave dale saglasnost da se izgradi ova zgradurina i dali nasu zemlju sve pod krinkom ljubavi prema zelji

dabogda vam za lijekova trebalo paraziti mrtvi unistili ste prilaz istoku sa ovim i svakom buducem prosirenju stadiona
Ovo su dozvolili ("omogućili prodaju") isti oni koji tjeraju ove ljude iz kluba radi prodaje zemljišta sa druge strane stadiona, tj.pomoćnog terena. I samo iz ovih razloga ljudi u klubu trebaju imati podršku.
Hahhahaha spasitelji, koga ti ba lažeš više? Koji je njima cilj da ne rade ništa a da spašavaju nesto? Kakvi ublehasi.

Isto kao da su ljudi maloumni, cuj da se podrže zbog nekog zemljišta a nisu u stanju odblokirat račune. Ovaj stvarno konta mi ovce!
Samo da mi te je sresti negdje na Grbavici da vidim kad bi tako progovorio vise.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: avanti003, darkangel4 i 30 gostiju.