FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 19 mar 2023, 22:33

Robust je napisao/la:
19 mar 2023, 19:32

slika

srami se braco pustas suze za ove , a kad je mladen harao pricao si o bukijevoj lukmiri :nene: :nene: :mrgreen:
Veselinovic, deset mjesta praznih pa Santos.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Brkooo
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 19 mar 2023, 22:46

LjoZee je napisao/la:
19 mar 2023, 22:33
Robust je napisao/la:
19 mar 2023, 19:32

slika

srami se braco pustas suze za ove , a kad je mladen harao pricao si o bukijevoj lukmiri :nene: :nene: :mrgreen:
Veselinovic, deset mjesta praznih pa Santos.


:mrgreen:

Avatar
Bersaga
Postovi: 867
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 19 mar 2023, 22:51

Ovo smo danas dobili na ćurguzove što se kaže :kafa:
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

zeljovolimte
Postovi: 1640
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 19 mar 2023, 22:58

Proigrali od kad su pojedini forumasi proglasili bojkot igraca i da je Edis pogubio konce.
Svaka cast onome ko je spremao igrace ovaj raspored od pauze do sad je nenormalan.

Hansestadt
Postovi: 2461
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 19 mar 2023, 23:00

Je li se ovo i Ledzero sprda za Curguzom :urnebes: :clap: kralj

Avatar
Bersaga
Postovi: 867
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 19 mar 2023, 23:14

Septembar 2022
Dobili Slogu na Grbavici ✔
Reprezentativna pauza ✔
Dobili Leotar u Trebinju ✔

Mart 2023
Dobili Slogu na Grbavici ✔
Reprezentativna pauza ✔
Dobili Leotar u Trebinju ⏳
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

lakilone
Postovi: 671
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lakilone » 19 mar 2023, 23:48

Ovom prilikom bih želio uputiti velike pohvale i iskrene čestitke našem šefu stručnog štaba, gospodinu Edisu Mulaliću koji je jedan od najzaslužnijih zbog čega se Željo 10 kola prije kraja prvenstva nalazi na 4. poziciji, koja će vjerovatno voditi u kvalifikacije za europska takmičenja, kao i među 4 najbolje ekipe u Kupu BiH. Ako vratimo forum unazad 8-9 mjeseci, odnosno prije početka prvenstva, možemo vidjeti kako je većina raje očekivalo sredinu tabele i iz nekog razloga nisu zadovoljni sa trenutnom situacijom koja je mnogo iznad toga.
Dosta raje se žalilo na Edisove izjave, no iz današnje izjave nakon utakmice možemo reći da je situacija sada mnogo drugačija i maksimalno korektna od strane Edisa. Zatim dosta vas se bunilo u vezi Edisovih izmjena u toku utakmice, moram priznati da sam i sam nekoliko puta bio nezadovoljan u vezi toga (utakmica sa Sarajevom u Zenici), ali ako pogledamo današnju utakmicu situacija je bila mnogo drugačija, Edis je sa svojom izmjenom utakmicu okrenuo u totalno drugom pravcu, gdje smo na kraju ubjedljivo slavili i došli do zaslužena 3 boda.
Također, ono što je danas Edis i spomenuo, a to je da smo ne tako davno bili zadovoljni sa bodom u Tuzli, Mostaru i slično, danas kada redamo jako dobre rezultate, niste zadovoljni igrom, jer je to "samo" 1:0. Evo danas smo ostvarili nešto ubjedljiviju pobjedu, nadam se da ste zadovoljni... Ima tu još mnogo toga, ali o tome ćemo nekom drugom prilikom i još jednom veliko hvala našem šefu Mulalić Edisu. 💙

1921ljoze
Postovi: 566
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 20 mar 2023, 00:16

Pa, ništa. Razočaran sam od prošlog puta odnosom domaće klupe prema nama gostima i prema igračima. To nisam uradio prošli put, i neću uraditi nikad dok bude ovaj sastav. Ali nema potrebe da se to objašnjava. Mislim na Mulalića. Prošli put su to bile strašne uvrede. Apsolutno ne želim učestvovati u tome – izjavio je Ćurguz za Sportske.hahahaha 🤣 a u modrici sta je sve publika skandirala edise jbm mamu i itd a doticni gospodin nije to pokusao zaustaviti... i neki lik dobacivao iz tunela joj govana

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 20 mar 2023, 00:21

1921ljoze je napisao/la:
20 mar 2023, 00:16
Pa, ništa. Razočaran sam od prošlog puta odnosom domaće klupe prema nama gostima i prema igračima. To nisam uradio prošli put, i neću uraditi nikad dok bude ovaj sastav. Ali nema potrebe da se to objašnjava. Mislim na Mulalića. Prošli put su to bile strašne uvrede. Apsolutno ne želim učestvovati u tome – izjavio je Ćurguz za Sportske.hahahaha 🤣 a u modrici sta je sve publika skandirala edise jbm mamu i itd a doticni gospodin nije to pokusao zaustaviti... i neki lik dobacivao iz tunela joj govana
Samo neka nastavi u ovom ritmu. Izjave su mu dobre za motivaciju igraca.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Hansestadt
Postovi: 2461
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 20 mar 2023, 00:26

Kuhar priprema "svedski stol" :mrgreen:

Baza1921
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 dec 2021, 17:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baza1921 » 20 mar 2023, 01:12

1921ljoze je napisao/la:
20 mar 2023, 00:16
Pa, ništa. Razočaran sam od prošlog puta odnosom domaće klupe prema nama gostima i prema igračima. To nisam uradio prošli put, i neću uraditi nikad dok bude ovaj sastav. Ali nema potrebe da se to objašnjava. Mislim na Mulalića. Prošli put su to bile strašne uvrede. Apsolutno ne želim učestvovati u tome – izjavio je Ćurguz za Sportske.hahahaha 🤣 a u modrici sta je sve publika skandirala edise jbm mamu i itd a doticni gospodin nije to pokusao zaustaviti... i neki lik dobacivao iz tunela joj govana
Hahaahahahaha,hajde da budem politicki korektan ja sam ga kritikovao da je mrzitelj al eto nije nego je osjetljiv malo na uvrede ako je upravu covjek onda savjet nek ne dolazi na utakmice ako je kako se predstavlja jedan fer emotivac koji ne podnosi nekulturu na stadionu il ako ga nepravda neka muci onda neka gospodin da otkaz jer ova liga je previse kvarna i nema mjesta za dobricine poput doticnig.Kakav seronja ovo nije humano jeste ljudski srat i smeta me kad i nas trener sere izjavama nekim nakon tekme al jbg takav je kakav je ne zamjeram svi smo gresni a i svi seremo jbg i ja ispadnem budla sto puta pa sta ima veze ispadnem glup al ostanem živ u mene je vazda bilo tako sta me briga samo nek je glava na ramenima nema veze ne moram uvjek bit upravu i ispravan moras nelad biti glup a ne moras uvjek biti pametan al moras nekad skontat i da nisi upravu ovo nije seronja ovo je ghovnar pravi pravcati on je dosao ovde da svoja ghovna istovari a ne da proba dokazati da njegova ekipa moze parirati nama a vala i drugi ih karaju al nama je zamjerio opasno jbg nema halala ja bi volio da je sportski malo vise nastrojen al sta da mu radi covjek pusti te budalu ima svako pravo da se ljuti.Luzerska posla
Tri žuta solitera jedno sivo naselje naš raj sivilo grada sarajevska magla i kotlina u njoj grbavica plava dolina tu je nasa svetinja i hram svima trn u oku ta baza nepobjediva
GRBAVICA VAŠA NEPOZNANICA
Željezničar uber alles !
1921 Opsesija

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 20 mar 2023, 06:15

Bez obzira na sve ovo, Kup je i dalje najvažnije takmičenje što se nas tiče. Dobar žrijeb u četvrtak, tj. da izbjegnemo Zrinjskog, bi nas doveo nadomak Evrope.

U prvenstvu će biti ludnica do kraja i grčevito ćemo se boriti za ova dva mjesta koja sigurno donose Evropu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
manijacikonjic87
Postovi: 841
Pridružen/a: 26 jan 2022, 11:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la manijacikonjic87 » 20 mar 2023, 08:37

ja sam još uvijek mišljenja da bi nam bolja opcija bila dvomeč sa zrinjskim nego na jednu tekmu.. pogotovo ako prva bude dole a revanš na Grb.. al helem o tome cemo poslije izvlacenja..

jucerasnja tekma od ocaja do sjaja bukvalno.. nek je alda zagalamio na poluvremenu svaka mu cast izgubili bi tekmu da se nisu uozbiljili u drugom :D
Mi smo Željini, Željo je naš !

sanjinlego
Postovi: 390
Pridružen/a: 16 feb 2023, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sanjinlego » 20 mar 2023, 08:56

Hansestadt je napisao/la:
20 mar 2023, 00:26
Kuhar priprema "svedski stol" :mrgreen:
Teško, teško .. :roll:

ExBlueone
Postovi: 1513
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ExBlueone » 20 mar 2023, 09:00

Nadam se da će se zombiji u upravi uozbiljiti i iskoristiti ovu kratku prvenstvenu pauzu za radove na oporavku travnjaka. Toplo vrijeme će pogodovati bržem rastu trave uz dodatke hranjiva i što više sunca trebalo bi se brzo oparaviti. Ne znam je li danas ona tradicionalna utakmica s Pofalićkim, ako i jeste, nadam se da neće biti na glavnom terenu.

sanjinlego
Postovi: 390
Pridružen/a: 16 feb 2023, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sanjinlego » 20 mar 2023, 09:19

Što je sa Hodžićem mlađim? Gdje tu zapelo? Pa nije valjda da će još jedna igrač od 500k€ otići besplatno?

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3239
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Meraak1921 » 20 mar 2023, 09:48

Izbjeci Zrinjskog u kupu, onda bi nam sanse poprilicno velike bile, mislim da smo bolji od Sirokog, cak i od Borca.. Velezu smo +5

19vendetta87
Postovi: 4599
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 20 mar 2023, 10:10

manijacikonjic87 je napisao/la:
20 mar 2023, 08:37
ja sam još uvijek mišljenja da bi nam bolja opcija bila dvomeč sa zrinjskim nego na jednu tekmu.. pogotovo ako prva bude dole a revanš na Grb.. al helem o tome cemo poslije izvlacenja..

jucerasnja tekma od ocaja do sjaja bukvalno.. nek je alda zagalamio na poluvremenu svaka mu cast izgubili bi tekmu da se nisu uozbiljili u drugom :D
Ne znam kako moze biti bolja opcija igrati u polufinalu protiv ubjedljivo najbolje ekipe u ligi...bolje izvuci Tuzlu kojoj je opstanak u ligi prioritet, pa da nam bude svejedno u finalu protiv Zrinjskog, jer kao cetvrti cemo ici dalje. A ovako ako Velez zavrsi u finalu sa Zrinjskim, i jos ako ih iznenade, mi moramo ganjati trece mjesto za plasman u Europu
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

MojaMalenkost
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 20 mar 2023, 10:11

ExBlueone je napisao/la:
20 mar 2023, 09:00
Nadam se da će se zombiji u upravi uozbiljiti i iskoristiti ovu kratku prvenstvenu pauzu za radove na oporavku travnjaka. Toplo vrijeme će pogodovati bržem rastu trave uz dodatke hranjiva i što više sunca trebalo bi se brzo oparaviti. Ne znam je li danas ona tradicionalna utakmica s Pofalićkim, ako i jeste, nadam se da neće biti na glavnom terenu.
Tesko da se one brazde mogu oporaviti.. Ono se mora mijenjati, a prije ljeta tesko da se to moze uraditi.. Ono sto mogu probati je da pokusaju posijati travu na onim dijelovima kao neko privremeno rjesenje..

I fakat kolika budala moras biti da dopustis teskim masinama da oru teren.. Da je najtezi pitar vozio taj bager ono ne bi uradio.. Za ono bi neko morao odgovarati.. Nanijeta je ogromna steta klupskoj infrastrukturi.. I ostatak stadiona sve zapusteniji.. Fakat su zombiji..
Pročepit će negdje.

Hansestadt
Postovi: 2461
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 20 mar 2023, 10:12

19vendetta87 je napisao/la:
20 mar 2023, 10:10
manijacikonjic87 je napisao/la:
20 mar 2023, 08:37
ja sam još uvijek mišljenja da bi nam bolja opcija bila dvomeč sa zrinjskim nego na jednu tekmu.. pogotovo ako prva bude dole a revanš na Grb.. al helem o tome cemo poslije izvlacenja..

jucerasnja tekma od ocaja do sjaja bukvalno.. nek je alda zagalamio na poluvremenu svaka mu cast izgubili bi tekmu da se nisu uozbiljili u drugom :D
Ne znam kako moze biti bolja opcija igrati u polufinalu protiv ubjedljivo najbolje ekipe u ligi...bolje izvuci Tuzlu kojoj je opstanak u ligi prioritet, pa da nam bude svejedno u finalu protiv Zrinjskog, jer kao cetvrti cemo ici dalje. A ovako ako Velez zavrsi u finalu sa Zrinjskim, i jos ako ih iznenade, mi moramo ganjati trece mjesto za plasman u Europu
Isto tako, logicnije da je bolje jedna utakmica protiv najbolje ekipe u ligi, nego dvije.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: mamonelafo i 42 gosta.