FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
71
14%
2. Borbu za Evropu
164
32%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
194
37%
 
Ukupno glasova: 519

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 3178
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KONTRASVIH » 28 nov 2021, 18:59

SudoHusika je napisao/la:
28 nov 2021, 18:24
Ja mislim da bi bilo fer ispoštovati igrače i skupštinske radne grupe jednom ludom i fanatičnom posjetom protiv Širokog za kraj polusezone. To je najmanje što možemo učiniti za klub.
SVI NA GRBAVICU!
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 28 nov 2021, 19:17

Ako iko ima bilo kakav uticaj u klubu na ove neradnike, a zna se ko su, neka malo apeluje da se i klub (zvanična stranica i društvene mreže) aktivira ovih dana da na adekvatan i primamljiv način privuče raje na utakmicu. Ima načina milion.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Alipasino
Postovi: 7878
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 28 nov 2021, 19:40

Ja bi poveo Remzu ali bojim se da ce onda raja vise gledat u nju nego utakmicu.Nije posteno.Halo ima li tog naseg Sarajlije koji zivi i radi u Americi.Uzmi nas pasa osevapices 5 koljeno.

Avatar
Mamba21
Postovi: 3276
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 28 nov 2021, 19:48

Ko hoće da dođe, doći će. Pozivnica ne treba
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

MojaMalenkost
Postovi: 2264
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 28 nov 2021, 20:42

Sto je najludje i ovakvi smo samo pet bodova od evrope, a vrlo lako i da smo imali samo malo srece smo mogli biti treci i pored svog ovog rasula kroz kojeg prolazimo.. Zrinjski ove sezone dimenzija vise.. Ovo ostalo sve go qrac..
Pročepit će negdje.

Admir74
Postovi: 3446
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 28 nov 2021, 20:47

SVI NA GRBAVICU!
slika

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 28 nov 2021, 20:54

1921boy je napisao/la:
27 nov 2021, 20:01
Hrelja i Subašić promašili profesiju definitivno.
Kaže Tomo neki dan da Subašić ima puno potencijala,al nikako da se opusti da stvari sa treninga prenese na teren.
Onaj dribling u BL ne može puno igrača u PL,on je ubjeđen da može dići nivo igre al mora malo i na psihološkom planu raditi.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 28 nov 2021, 21:00

UBIPITAR je napisao/la:
28 nov 2021, 20:54
1921boy je napisao/la:
27 nov 2021, 20:01
Hrelja i Subašić promašili profesiju definitivno.
Kaže Tomo neki dan da Subašić ima puno potencijala,al nikako da se opusti da stvari sa treninga prenese na teren.
Onaj dribling u BL ne može puno igrača u PL,on je ubjeđen da može dići nivo igre al mora malo i na psihološkom planu raditi.
I meni isto tako djeluje. Imam osjecaj kad bi ga se mi rijesili i da ode u neki Mladost Kakanj da bi prekucao, i zavrsio negdje u Sloveniji, Hrvatskoj. Zato pamet u glavu i podrzati ovakve igrace, ipak mu je 20 godina, ne 24-25.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 28 nov 2021, 21:39

UBIPITAR je napisao/la:
28 nov 2021, 20:54
1921boy je napisao/la:
27 nov 2021, 20:01
Hrelja i Subašić promašili profesiju definitivno.
Kaže Tomo neki dan da Subašić ima puno potencijala,al nikako da se opusti da stvari sa treninga prenese na teren.
Onaj dribling u BL ne može puno igrača u PL,on je ubjeđen da može dići nivo igre al mora malo i na psihološkom planu raditi.
Imao je i Dženo Zajmović ono nešto, pa nikad ništa ozbiljno nije napravio u karijeri, Subašić je njemu najsličniji, ima nešto ali za to nešto trebaš čekati 9 utakmica da on zasja pa ga opet nema još 9.
Misli li nešto u životu, već na proljeće se mora uozbiljiti i dokazati svima da ga nismo džaba trpili sve ovo vrijeme.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3076
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 28 nov 2021, 21:42

StrikeWarzone je napisao/la:
28 nov 2021, 21:39
UBIPITAR je napisao/la:
28 nov 2021, 20:54
1921boy je napisao/la:
27 nov 2021, 20:01
Hrelja i Subašić promašili profesiju definitivno.
Kaže Tomo neki dan da Subašić ima puno potencijala,al nikako da se opusti da stvari sa treninga prenese na teren.
Onaj dribling u BL ne može puno igrača u PL,on je ubjeđen da može dići nivo igre al mora malo i na psihološkom planu raditi.
Imao je i Dženo Zajmović ono nešto, pa nikad ništa ozbiljno nije napravio u karijeri, Subašić je njemu najsličniji, ima nešto ali za to nešto trebaš čekati 9 utakmica da on zasja pa ga opet nema još 9.
Misli li nešto u životu, već na proljeće se mora uozbiljiti i dokazati svima da ga nismo džaba trpili sve ovo vrijeme.
Dzeno je za ovog igracina.

Brkooo
Postovi: 2278
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 28 nov 2021, 22:39

Mi smo kao ljudi ostali u proslom stoljecu i sto se fudbala tice. Mi jos uvijek prizivamo neke Blagojevice i njima slicne igrace i pored toga se nadamo da ce nesto biti od Subasica i slicnih i onda cemo se kao cuditi sto sekunde jedne ne napredujemo nego zestoko nazadujemo.

Svi guraju moderne igrace. Jedna Mura je napravila ekipu koja je spoj iskustva i mladosti ali ekipa igra moderan fudbal i ima finu perspektivu u buducnosti..

Ta ista Mura uzela Brkica iz Zvijezde 09, Mahmica iz MDK, Mulahusejnovica, doveli jos par mladih i talentovanih stranaca, jedan defanzivni veznjak, jedan krilo ako se ne varam i ljudi pobijede Tottenham, dok mi guramo ultra sporog Subasica i ocekujemo nesto od njega a on u 16 utakmica napravio 2 dobra poteza. Nema snage za citavu utakmicu, spor ko puz, na terenu izgleda ko prebijena macka ali nadamo se, nada valjda zadnja umire, pa jel?

Mura kao klub i njihovi navijaci su shvatili sta je moderan fudbal dok smo mi kao klub ali i kao navijaci svjetlosnim godinama daleko od toga..

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 29 nov 2021, 01:27

Brkooo je napisao/la:
28 nov 2021, 22:39
Mi smo kao ljudi ostali u proslom stoljecu i sto se fudbala tice. Mi jos uvijek prizivamo neke Blagojevice i njima slicne igrace i pored toga se nadamo da ce nesto biti od Subasica i slicnih i onda cemo se kao cuditi sto sekunde jedne ne napredujemo nego zestoko nazadujemo.

Svi guraju moderne igrace. Jedna Mura je napravila ekipu koja je spoj iskustva i mladosti ali ekipa igra moderan fudbal i ima finu perspektivu u buducnosti..

Ta ista Mura uzela Brkica iz Zvijezde 09, Mahmica iz MDK, Mulahusejnovica, doveli jos par mladih i talentovanih stranaca, jedan defanzivni veznjak, jedan krilo ako se ne varam i ljudi pobijede Tottenham, dok mi guramo ultra sporog Subasica i ocekujemo nesto od njega a on u 16 utakmica napravio 2 dobra poteza. Nema snage za citavu utakmicu, spor ko puz, na terenu izgleda ko prebijena macka ali nadamo se, nada valjda zadnja umire, pa jel?

Mura kao klub i njihovi navijaci su shvatili sta je moderan fudbal dok smo mi kao klub ali i kao navijaci svjetlosnim godinama daleko od toga..
Znam i ja šta je moderan fudbal.

Evo dovedi mi Bilbiju, Maksimovića, Đokanovića, Fanima, Savića, Bašića, Radovca, Begića, Mehanović Mirzada, Nukića, Ikić Ivana a za ostalo ću se snaći u Želji.

Daj im redovne plate, premije za dvije vezane pobjede, bonus za zalaganje i bit ćemo Mura za 2 sezone.

Lagano, uz veliku pomoć sudija bi bili najmlađi tim koji je osvojio ligu, da ne idem dalje od Premijer lige, doveo bi još dva do tri iskusna vuka da to povežu.

Lahko je biti legenda kad imaš da ispoštuješ.

Mi ovde pričamo o klubu koji nije znao do pred sami početak prvenstva hoće li se takmičiti, u kojem se danas ni prelazni juniori ne mogu isplatiti.
Posebno je žalosno, ako izborimo Europu, licencu ni pomoću trikova ne možemo dobiti.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 29 nov 2021, 02:32

Manijakdolopate je napisao/la:
29 nov 2021, 01:27
Brkooo je napisao/la:
28 nov 2021, 22:39
Mi smo kao ljudi ostali u proslom stoljecu i sto se fudbala tice. Mi jos uvijek prizivamo neke Blagojevice i njima slicne igrace i pored toga se nadamo da ce nesto biti od Subasica i slicnih i onda cemo se kao cuditi sto sekunde jedne ne napredujemo nego zestoko nazadujemo.

Svi guraju moderne igrace. Jedna Mura je napravila ekipu koja je spoj iskustva i mladosti ali ekipa igra moderan fudbal i ima finu perspektivu u buducnosti..

Ta ista Mura uzela Brkica iz Zvijezde 09, Mahmica iz MDK, Mulahusejnovica, doveli jos par mladih i talentovanih stranaca, jedan defanzivni veznjak, jedan krilo ako se ne varam i ljudi pobijede Tottenham, dok mi guramo ultra sporog Subasica i ocekujemo nesto od njega a on u 16 utakmica napravio 2 dobra poteza. Nema snage za citavu utakmicu, spor ko puz, na terenu izgleda ko prebijena macka ali nadamo se, nada valjda zadnja umire, pa jel?

Mura kao klub i njihovi navijaci su shvatili sta je moderan fudbal dok smo mi kao klub ali i kao navijaci svjetlosnim godinama daleko od toga..
Znam i ja šta je moderan fudbal.

Evo dovedi mi Bilbiju, Maksimovića, Đokanovića, Fanima, Savića, Bašića, Radovca, Begića, Mehanović Mirzada, Nukića, Ikić Ivana a za ostalo ću se snaći u Želji.

Daj im redovne plate, premije za dvije vezane pobjede, bonus za zalaganje i bit ćemo Mura za 2 sezone.

Lagano, uz veliku pomoć sudija bi bili najmlađi tim koji je osvojio ligu, da ne idem dalje od Premijer lige, doveo bi još dva do tri iskusna vuka da to povežu.

Lahko je biti legenda kad imaš da ispoštuješ.

Mi ovde pričamo o klubu koji nije znao do pred sami početak prvenstva hoće li se takmičiti, u kojem se danas ni prelazni juniori ne mogu isplatiti.
Posebno je žalosno, ako izborimo Europu, licencu ni pomoću trikova ne možemo dobiti.
Koliko se sjecam sve smo mi to imali ,te Bilbije i ostale kurce pa opet niti smo bili blizu nivoa Mure a niti prismrdili istoj,a pri tome smo igrali fudbal kojeg bi se i Colo Simeone postidio.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Mamba21
Postovi: 3276
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 29 nov 2021, 08:22

Mura igra u gradu koji broji 11.000 stanovnika
Željo igra u gradu koji broji otprilike 200.000 stanovnika.
Mislim glupo je porediti nas i njih, ljudi igraju bez pritiska, naši igraju sa pritiskom da nešto moraju. Koliko se puta mladom igraču spomenula psovka i uvreda (krenem od sebe). Nama trebaju igrači koji su psihički stabilni i prije svega da su profesionalci da nešto urade (Stevanović Miroslav), a ne mahalci ko Stana, Tuce, Kosorić, Jamak, Lendrić i ostali.. A prvo da se obezbijedi redovne plate i premije, onda se možemo nečemu nadati
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 29 nov 2021, 08:52

Mamba21 je napisao/la:
29 nov 2021, 08:22
Mura igra u gradu koji broji 11.000 stanovnika
Željo igra u gradu koji broji otprilike 200.000 stanovnika.
Mislim glupo je porediti nas i njih, ljudi igraju bez pritiska, naši igraju sa pritiskom da nešto moraju. Koliko se puta mladom igraču spomenula psovka i uvreda (krenem od sebe). Nama trebaju igrači koji su psihički stabilni i prije svega da su profesionalci da nešto urade (Stevanović Miroslav), a ne mahalci ko Stana, Tuce, Kosorić, Jamak, Lendrić i ostali.. A prvo da se obezbijedi redovne plate i premije, onda se možemo nečemu nadati

:rol: :rol: pa jel realno ovo

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 29 nov 2021, 11:20

Generalno Bosanci su ljudi koji misle da su pokupili svu pamet ovoga svijeta, a u sustini nemamo rezultata u bilo cemu, u privredi, nauci, sportu. Kad se ovde cita, sve sami strucnjak, pekli zanat kod Tuchela i Kloppa. Odjednom Mura radi pravi posao, a da smo mi nekim slucajem doveli Nardina Mulahusejnovica, igraca koji nije nista mogao da napravi u Zrinjskom i igrao u Federalnoj ligi, ti ljudi koji bas ovde pisu kako mi trebamo prepisati sta Mura trenutno radi, ti bi bili prvi da pljuju da je nekim slucajem ili odlukom takav igrac ostao kod nas. To dosta govori o nama, i ako hocemo korak naprijed, mi prvo moramo nase poglede i pristup kao ljudi da promjenimo.

Avatar
LutakSutko
Postovi: 644
Pridružen/a: 08 jun 2021, 09:59
Lokacija: NK Kokuzi iz Doline Dugova su dužni 7.000.000 KM
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LutakSutko » 29 nov 2021, 11:45

Tristan10 je napisao/la:
29 nov 2021, 11:20
a da smo mi nekim slucajem doveli Nardina Mulahusejnovica
psovali bi mu mater

Avatar
DUVNO1921
Postovi: 289
Pridružen/a: 19 jul 2021, 16:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DUVNO1921 » 29 nov 2021, 12:15

Subasica vratit pod hitno u Rudar odakle je i stigo!! 15 tekmi - zero effort.
Hrelju koji je definitivno promasio profesiju na posudbu u hnk tomislav da donosi lopte posto u tomislavu ima puno prostora iza gola.

InsAllah da nam dodje Kamiondzija pa sredit stvari kako treba :D
FK Zeljezničar Sarajevo 1921
AUT

Avatar
1921boy
Postovi: 5810
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 29 nov 2021, 15:01

Mulahusejnović je bio kod nas u kadetima da li 2015 ili 2014 godine nisam siguran. Mali je konstantno igrao veznog, ima negdje ta njegova izjava. Otišao je od nas jer nije želio biti klupa.

BarbareZeljin
Postovi: 785
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 29 nov 2021, 15:21

KANA je napisao/la:
29 nov 2021, 08:52
Mamba21 je napisao/la:
29 nov 2021, 08:22
Mura igra u gradu koji broji 11.000 stanovnika
Željo igra u gradu koji broji otprilike 200.000 stanovnika.
Mislim glupo je porediti nas i njih, ljudi igraju bez pritiska, naši igraju sa pritiskom da nešto moraju. Koliko se puta mladom igraču spomenula psovka i uvreda (krenem od sebe). Nama trebaju igrači koji su psihički stabilni i prije svega da su profesionalci da nešto urade (Stevanović Miroslav), a ne mahalci ko Stana, Tuce, Kosorić, Jamak, Lendrić i ostali.. A prvo da se obezbijedi redovne plate i premije, onda se možemo nečemu nadati

:rol: :rol: pa jel realno ovo
Mislio covjek 200 000 Zeljinih navijaca u Sarajevu.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.