FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
72
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
196
38%
 
Ukupno glasova: 522

Hansestadt
Postovi: 2434
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 07 dec 2022, 23:18

Hoce li poslati obavijest kad ti clanska istekne, jer ja sam uclanio i kunta i panta kad je bilo ono pocetkom godine. Realno ne moze se covjek sjetiti. A ako bude opet neka sergija da se klub spasi vezano za tih 600.000 uplatiti cu naravno u skladu sa mogucnostima.

Baza1921
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 dec 2021, 17:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baza1921 » 07 dec 2022, 23:33

Ma nezz sto se na ovoj temi raja raspravlja i mesjusobno proziva ko je upravu ko nije i misle mozda neki forumashi ja sam hulahopica il neki stari nick jer sam jednom u postu na drugoj temi nazvao pametnjakovicima i insajderima raju s ove teme pa nekome ego kaze da sam protiv njih koji su se osjetili prozvano svi smo mi na istom imamo iste snove nije bitno ko je upravu vezano za kamion bossa kojeg se prizeljkuje toliko i ja sam prvi koji ga prizeljkuje ko i svi al ne cekam nikoga i ne trebamo spasti na to da nekoga prizivamo ko bozijeg poslanika i spasioca nekog a i ako je neko bacao ublehe i sirio dezinformacije nema razloga da se ikome odavde zamjera ista i vuce za jezik i pita nekog s foruma kad ce investitor reko si da ce doci prevario si nas hahahaha ne brt klub nas zavlaci a ne neko s foruma tako da nemojte se svadjati ko je sta rekao i cije su info vjerodostojne samo treba neko reci da nada u bolje sutra je sve manja i to je to ko je snama s nama je do kraja a ostali fajront ako vam je sav fanatizam prizivati bogove i investitore neke ja od kad idem na tekme nikad nije bilo lako želju pratiti ja sam mladji navijac nisam ima tu cast ko neki stari navijaci da pratim te neke slavne generacije nazalost a ponosim se njima al hocu da i ja malo sad kunem neke nove videotone sto je nerealno i fikcija al sadasnjost nam je najveci problem slavna proslost je daleko bliska mracna proslost nam ne da mira sad al ipak sadasnjost siva moramo se s njom pozabaviti za bolje sutra nema nafake ni nista od kmecanja necemo se nikad ugasiti ja vam garantujem i stava sam da je nedopustivo da se teren zalozi i prodaje i da zbog dusmana domacih izdajnika i nikom te nedamo grbavice majko al vec smo dosli do toga da nam drzava vreba i ozbiljno planira teren uzeti sebi od naseg kluba koji je stariji od ove drzave proklete sto samo uzima a ne daje nikad nista za sport a i onu drzavu prije nje i njima smo pokazali zube i ko smo a sad se ulizujemo gradu kantonu drzavi i investitorima tuga brate tuga
Tri žuta solitera jedno sivo naselje naš raj sivilo grada sarajevska magla i kotlina u njoj grbavica plava dolina tu je nasa svetinja i hram svima trn u oku ta baza nepobjediva
GRBAVICA VAŠA NEPOZNANICA
Željezničar uber alles !
1921 Opsesija

Hansestadt
Postovi: 2434
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 07 dec 2022, 23:36

Btw hoce li nam Velkoski obnoviti clansku :rol:

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 07 dec 2022, 23:37

Hansestadt je napisao/la:
07 dec 2022, 23:18
Hoce li poslati obavijest kad ti clanska istekne, jer ja sam uclanio i kunta i panta kad je bilo ono pocetkom godine. Realno ne moze se covjek sjetiti. A ako bude opet neka sergija da se klub spasi vezano za tih 600.000 uplatiti cu naravno u skladu sa mogucnostima.
Hoće na e-mail. A svakako na zvaničnoj možeš provjeriti do kada ti važi članska: https://fkzeljeznicar.ba/clanstvo/provj ... -clanstva/
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Hansestadt
Postovi: 2434
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 07 dec 2022, 23:40

SudoHusika je napisao/la:
07 dec 2022, 23:37
Hansestadt je napisao/la:
07 dec 2022, 23:18
Hoce li poslati obavijest kad ti clanska istekne, jer ja sam uclanio i kunta i panta kad je bilo ono pocetkom godine. Realno ne moze se covjek sjetiti. A ako bude opet neka sergija da se klub spasi vezano za tih 600.000 uplatiti cu naravno u skladu sa mogucnostima.
Hoće na e-mail. A svakako na zvaničnoj možeš provjeriti do kada ti važi članska: https://fkzeljeznicar.ba/clanstvo/provj ... -clanstva/
Nadam se da ce javiti putem e-mail. Vjeruj mi uclanio sam sigurno oko 20 ljudi, mozda cak i vise. Ne mogu ja sada traziti search u e-mail pa onda da nadjem njihove podatke da provjerim. Rado zelim pomoci i ovaj put, moramo se svi malo angazovati da opet prekucamo.

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 07 dec 2022, 23:41

Ono što je zabrinjavajuće je to što puno ovisimo o dobroj volji poreske uprave. Neka nam je Bog na pomoći.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 07 dec 2022, 23:48

Hansestadt je napisao/la:
07 dec 2022, 23:40
SudoHusika je napisao/la:
07 dec 2022, 23:37
Hansestadt je napisao/la:
07 dec 2022, 23:18
Hoce li poslati obavijest kad ti clanska istekne, jer ja sam uclanio i kunta i panta kad je bilo ono pocetkom godine. Realno ne moze se covjek sjetiti. A ako bude opet neka sergija da se klub spasi vezano za tih 600.000 uplatiti cu naravno u skladu sa mogucnostima.
Hoće na e-mail. A svakako na zvaničnoj možeš provjeriti do kada ti važi članska: https://fkzeljeznicar.ba/clanstvo/provj ... -clanstva/
Nadam se da ce javiti putem e-mail. Vjeruj mi uclanio sam sigurno oko 20 ljudi, mozda cak i vise. Ne mogu ja sada traziti search u e-mail pa onda da nadjem njihove podatke da provjerim. Rado zelim pomoci i ovaj put, moramo se svi malo angazovati da opet prekucamo.
Otprilike znaš kada si učlanjivao sebe i članove porodice, ali ti svakako člansku možeš produžiti i prije njenog isteka. :thumbup:
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Hansestadt
Postovi: 2434
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 08 dec 2022, 00:09

SudoHusika je napisao/la:
07 dec 2022, 23:48
Hansestadt je napisao/la:
07 dec 2022, 23:40
SudoHusika je napisao/la:
07 dec 2022, 23:37


Hoće na e-mail. A svakako na zvaničnoj možeš provjeriti do kada ti važi članska: https://fkzeljeznicar.ba/clanstvo/provj ... -clanstva/
Nadam se da ce javiti putem e-mail. Vjeruj mi uclanio sam sigurno oko 20 ljudi, mozda cak i vise. Ne mogu ja sada traziti search u e-mail pa onda da nadjem njihove podatke da provjerim. Rado zelim pomoci i ovaj put, moramo se svi malo angazovati da opet prekucamo.
Otprilike znaš kada si učlanjivao sebe i članove porodice, ali ti svakako člansku možeš produžiti i prije njenog isteka. :thumbup:
Evo sada sam provjerio. Ovo je tesko, posto one virtualne clanske koje si dobio kad si registrovao nekog, nemaju ID broj. Tako kad odes na stranicu da provjeris status, ne mozes fakticki da produzis clansku za tu osobu. Sigurno ce naci neko rijesenje.

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 08 dec 2022, 00:14

Hansestadt je napisao/la:
08 dec 2022, 00:09
SudoHusika je napisao/la:
07 dec 2022, 23:48
Hansestadt je napisao/la:
07 dec 2022, 23:40

Nadam se da ce javiti putem e-mail. Vjeruj mi uclanio sam sigurno oko 20 ljudi, mozda cak i vise. Ne mogu ja sada traziti search u e-mail pa onda da nadjem njihove podatke da provjerim. Rado zelim pomoci i ovaj put, moramo se svi malo angazovati da opet prekucamo.
Otprilike znaš kada si učlanjivao sebe i članove porodice, ali ti svakako člansku možeš produžiti i prije njenog isteka. :thumbup:
Evo sada sam provjerio. Ovo je tesko, posto one virtualne clanske koje si dobio kad si registrovao nekog, nemaju ID broj. Tako kad odes na stranicu da provjeris status, ne mozes fakticki da produzis clansku za tu osobu. Sigurno ce naci neko rijesenje.
Ma uplati opet člansku za 5 novih članova porodice i to je to. :mrgreen:
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Hansestadt
Postovi: 2434
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 08 dec 2022, 00:20

SudoHusika je napisao/la:
08 dec 2022, 00:14
Hansestadt je napisao/la:
08 dec 2022, 00:09
SudoHusika je napisao/la:
07 dec 2022, 23:48


Otprilike znaš kada si učlanjivao sebe i članove porodice, ali ti svakako člansku možeš produžiti i prije njenog isteka. :thumbup:
Evo sada sam provjerio. Ovo je tesko, posto one virtualne clanske koje si dobio kad si registrovao nekog, nemaju ID broj. Tako kad odes na stranicu da provjeris status, ne mozes fakticki da produzis clansku za tu osobu. Sigurno ce naci neko rijesenje.
Ma uplati opet člansku za 5 novih članova porodice i to je to. :mrgreen:
:thumbup:

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3080
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 08 dec 2022, 00:27

SudoHusika je napisao/la:
07 dec 2022, 23:41
Ono što je zabrinjavajuće je to što puno ovisimo o dobroj volji poreske uprave. Neka nam je Bog na pomoći.
Ne ovisimo. Mi nemamo nikakvog osnova da se nadamo da ce oni nama dati novi ugovor. Znali smo godinu dana da do kraja godine se mora ta i ta cifra uplatiti. Cak ni predsjednik ne vjeruje u to

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 08 dec 2022, 08:05

Po papirima da gledas a svi dobro znaju da je period od dvije godine sve bilo stalo zbog korone,kakav je kolaps bio svugdje. Bez prihoda bilo kakvih godinu ipo. Al vi se inteligentni više od toga jbga,mozgovi teorija i supljiranja. Nemate odnosno ne želite da znate..zamisli godini dana bez prihoda od ulaznica... A OVI S NAJBOLJOM POSJETOM U LIGI NISU BILI U STANJU SKUPITI 600.000. Ne znam ko vas više shvata ozbiljno..

A to je bilo i prošlo. Ako nisi u stanju za godinu i više doći bar pola miliona onda ne znam o čemu vi pišete..
Zadnja izmjena: Hulahopka, dana/u 08 dec 2022, 13:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Mrcina1921
Postovi: 217
Pridružen/a: 07 okt 2022, 13:07
Lokacija: Grbavica

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mrcina1921 » 08 dec 2022, 12:26

pročitah sve postove na forumima i društvenim mrežama i sve se svodi na jedno a to je pametovanje i kritikovanje bez nekih konkretnih prijedloga i rješenja, al najači su mi ovi sa facebook komentarima na zvaničnoj :bow:
slika i prilika naroda i države i svega ostalog

klub je u situaciji u kakvoj jeste, ova uprava treba i mora da ima podršku svih nas jer drugačije se ne može, sinoć su po prvi put u javnost iznešene neke informacije i objašnjeni problemi, ova uprava plaća porez i dug prema poreznoj za razliku od prošlih uprava unazad četiri godine

spominju se i traže se imena da se javno obznane, mislim zna se kako kada i šta, trebaju pojedinci da nas još tuže i zbog klevete, pa mi smo uredno do derbija objavljivali podatke o prodaji i o prihodima prodatih karata, kada se to povecavalo tada su nas i pritusnili i blokirali račune, počev od amara pa do bivšeg člana uo-a, nanjušili lovu i poletili

ono što mene iritira jesu tendeciozni naslovi poput faktora čije članke piše samir šišić a sinoć se smije i zbija šale pred početak pressa, znači lik koji hladno vodi medijski rat protiv nas, ušeta u prostorije kluba, smije se šali, i poslije pressa nastavi po istom

jedina stvar koja me raduje jeste da su u klubu ljudi poput bekrića na mjestu sportskog direktora, amire i čaje kao direktora doo, šteta što takvih ljudi nema još više u klubu jer da ih ima nebi sigurno bili u situaciji u kakvoj jesmo

da će se naći rješenje hoće sigurno, sinoćnji press ima smisla, pogotovo sa strane predsjednika kluba, niko nebi onako samouvjereno izlazio u javnost, hladan ko špricer čovjek je ipak ekonomista i glavni revizor centralne banke na stranu ko šta mislio lično o njemu

BarbareZeljin
Postovi: 786
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 08 dec 2022, 13:18

SudoHusika je napisao/la:
07 dec 2022, 23:41
Ono što je zabrinjavajuće je to što puno ovisimo o dobroj volji poreske uprave. Neka nam je Bog na pomoći.
Mi smo brate taoci drzave i sistema. Kod nas nema nezavisnog sidstva a ni porezne politike. Kad se uspostavi nova vlast,oni ti mogu nastupiti kao veliki spasioci kluba. U ovoj drzavi mozes sta hoces. Pa i uticati na sudstvo,poreznu i slicne institucije.
Hajmo malo oko imovine kluba. Toliko sam je stalo do nje. A sustinski sta mi imamo od toga. Mi smo ko dedo koji ima stan,a ne zivi u njemu,nemoze da ulaze,nece da proda i nece da izda.
Sta mi imamo od imovine,ako je ne koristimo . Pravimo dugovanja da nam lakse uzme neko. Jer smo jedini klub sa tolikom imovinom u svom vlasnistvu.
Nek srede prostore ispod istoka. Izaji ko neke magacine. Otvori teretanu. Uradi nesto sto ce ti donjeti prihode.
**** ga pomocni. Prodaj ga. Ostavi dio za parking.
Napravi kamp,terene. Djeca svakako treniraju na vjestackoj. Mozes i kombi kupiti da razvozi djecu ako sve prevacis u kamp.
Nasa politika nikom te nedamo,a hocemo da nam neko da pare.
Non stop neke struje,podmetanja,drzava kriminalna,situacija teska,mi kao ljudi postali teski...
Uprava sa stavom nije do nas i po pitanju investitorani po pitanju porezne.
Pa koja je vasa svrha. Lobirate li ili cekamo milost sa 2 strane.
Puni smo nekog optimizma na sportskom planu a ovamo smo na nekou milosti prepusteni. Meni to nema nikakve logike.
Iskreno drago mi je sto Bekric vodi sportski segment. Iz razloga sto on ima poznanstva i sto on kao neko mlad u nov u tom spektru zeli da se dokazuje i izgradi. To moze biti jako dobro i za njega i za nas.
Mi smo sad u nekom leru ni tamo ni vamo.
Ono sto meni daje nadu je to da smo previse razocarenja imali,i da nas mora po nekim zakonima vjerovatnoce krenuti jednom.
Zalosno mi se samo sto nas Zeljovaca ima toliko i sto ima toliko mocnih ljudi,da ne reaguju vec i da do sad nisu reagovali.
Zar treba doci u situaciju kao Celik da se onda dignemo.
Mamic nikad ne bi dozvolio da Dinamo propadne. Torcida da Hajduk propadne,Delija i Grobari isto tako.
Na kraju krajeva i ti pitari ,bar oni uticajni su 3 puta spasili Sarajevo i doveli investitore.
Zeljo ima takvu bazu,sramota je da smo dosli u ovu situaciju.
Uprava koja nist ne radi,ali tu im ni ne zamjeram previse jer se bore sa nekim ostavstinama,ali cinjenica je da oni samo cekaju neku milostinju.
Zato ja igracima i treneru nista ne zamjeram jer su zaista prepusteni sami sebi. Samo navijaci su tu i koliko god pokazali ljubav i podrsku,boli me sto oni jaci ne urade nesto konkretno.
Mene jako nervira nesto hocemo. A nekim ne valja Diglisic,nekim Mirvic ,nekim Miske....
Hajde da se skontamo sta hocemo.
Sto to ne valja Misimovic nekome.Taj covjek je kad sve saberes i oduzmes,uradio 80 posto dobrih stvari,podigao vrijednost imovine kluba. Aktivirao bazu navijaca...
Cijen od da su pare,nije tribine i teren ponio sebi.
Svali prelazni rok su dolazili dobri igraci. Bilo je fula ali Boze moj.
Nije htio da kupi titulu i svaka mu cast na tome.
Zrinjski,Borac,Sarajevo,pa vjerovatno i Amar svi su radili mutne radnje da bi dolazili do titula.
Ja sam siguran da mi navijaci mozemo klub dici na veci nivo.
Jest cu ba budjav hljeb 7 dana ako mogu odvojit 100 ili 200 KM. Ako ce nas biti 10000 takvih. A ima nas koji mogu dati i 500 i 1000 i milion.

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 08 dec 2022, 15:13

Zna li se gdje bi mogli na zimske pripreme?

Avatar
Mrcina1921
Postovi: 217
Pridružen/a: 07 okt 2022, 13:07
Lokacija: Grbavica

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mrcina1921 » 08 dec 2022, 15:17

za nepunih godinu dana trajanja generalnog sponzorstva caizcoina uplatili su jedva 120.000 KM

ugovor je potpisan 01.12.2021 a trebao je trajati do 01.07.2023 ukupna vrijednost ugovora 750.000 KM dakle ni polovinu nisu isplatili za jednu godinu sponzorstva od 375.000 KM

nurko i nazif su tada stajali ispred kluba prilikom potpisivanja ugovora, nazif koji je jedva 5 mjeseci bio predsjednik kluba pa na kraju podnio ostavku - porezna i repogram duga je u tom periodu rađen - tražen - potpisivan !?


slika

mamonelafo
Postovi: 448
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 08 dec 2022, 15:25

Namirisano zemljište. Kraj priče. Mafija.
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 08 dec 2022, 15:45

braco je napisao/la:
08 dec 2022, 15:13
Zna li se gdje bi mogli na zimske pripreme?
imamo vise ovih mufte (besplatnih) ponuda ,klub ce ih sve dobro razmotriti pa cemo vidjeti :urnebes: :urnebes:

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 08 dec 2022, 15:47

KANA je napisao/la:
08 dec 2022, 15:45
braco je napisao/la:
08 dec 2022, 15:13
Zna li se gdje bi mogli na zimske pripreme?
imamo vise ovih mufte (besplatnih) ponuda ,klub ce ih sve dobro razmotriti pa cemo vidjeti :urnebes: :urnebes:
:ljepota:

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 08 dec 2022, 15:50

braco je napisao/la:
08 dec 2022, 15:47
KANA je napisao/la:
08 dec 2022, 15:45
braco je napisao/la:
08 dec 2022, 15:13
Zna li se gdje bi mogli na zimske pripreme?
imamo vise ovih mufte (besplatnih) ponuda ,klub ce ih sve dobro razmotriti pa cemo vidjeti :urnebes: :urnebes:
:ljepota:
Gospodar familije nam je obezbjedio sa svojim ljudima narednih 10 godina minimalno da samo ove mufte dolaze u obzir :urnebes:

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: invincible1921, Kamaga11, Pablo11, segasega1, Senner, Stole i 122 gosta.