FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
72
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
195
37%
 
Ukupno glasova: 521

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 23 sep 2021, 00:10

let3 je napisao/la:
23 sep 2021, 00:03
Raonffa je napisao/la:
22 sep 2021, 23:53


Ako ćemo porediti prošlu polusezonu i ovu, meni je razlika u pristupu ogroooomna, oni ni na proljeće nisu htjeli potrčati kako treba, ovi su bolji od njih bez obzira na sav njihov nekvalitet.

Naravno da se ne može porediti. Prošla sezone je nešto najsramnije što se desilo ovom klubu. Ne želim se ni sjecati te kurcobolje.

Slažem se da je ovo je nekvalitetna i loša ekipa (Tomo je u pravu što se toga tica), ne možemo dati gola koliko vec ? 3-4 kola ? sramota :oops: cak i da nas vodi mnogo bolji strucnjak tipa Amar ili Husref, možda bi imali jednu pobjedu ili 3 boda više i to je to. Jednostavno, nema u ovom timu kvalitete kako treba ni u prvih 11, a kamoli na klupi, da nešto promjene ulaskom.
Pa nama je Mujezinović glavni igrac na terenu :shock: preko njega sve ide, a boljeg nemamo :shock: i time je sve receno.

Davati im podršku ovu sezonu, da što bolje odigraju i to je do nas navijaca.
To ti kažem, ista priča se ovdje vrti od augusta-jula (kad je veće sezona krenula, ne sjećam se) i vrtit će se minimalno do zimske pauze, a ni tad iskreno ne očekujem ništa, možda dovedemo jednog ili dvojicu igrača čisto da roster popuni, neki kvalitetan nas sigurno neće pogoditi :mrgreen:

Zayebano je yebiga, i prije početka sezone sam govorio najveći naš problem biće privikavanje na realnost situacije, čak su navijači u početku bili i fer sa svime što se dešava, ali evo već sad ti imaš određen dio mase koja bi tjerala Ivkovića, dovodila Sablju i ala Sablju "koji će više izvući iz ovih igrača" itd.

Ne krivim ja nikoga od njih, razumijem ih, ali sam lično mišljenja da nama nikakva trenerska promjena neće puno pomoći.

Što ti kažeš podrška i to je to, i naravno pokušati se što manje nervirati zbog igre.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

let3
Postovi: 28986
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 23 sep 2021, 00:16

Raonffa je napisao/la:
23 sep 2021, 00:10

Zayebano je yebiga, i prije početka sezone sam govorio najveći naš problem biće privikavanje na realnost situacije, čak su navijači u početku bili i fer sa svime što se dešava, ali evo već sad ti imaš određen dio mase koja bi tjerala Ivkovića, dovodila Sablju i ala Sablju "koji će više izvući iz ovih igrača" itd.

Ne krivim ja nikoga od njih, razumijem ih, ali sam lično mišljenja da nama nikakva trenerska promjena neće puno pomoći.

Što ti kažeš podrška i to je to, i naravno pokušati se što manje nervirati zbog igre.
Mah, Mulalić ili Ivković, sve je to u 5 deka.
Možda bi ih Sablja naložio da još više ginu na terenu, i to bi trajalo par kola i šta onda :mrgreen: yebeš pogbije po terenu - treba nešto i znati u fudbalu.
Npr. Crncevic zna fudbala, ima klikera, onaj pas kad proigra Bleževića u prvom pol. :thumbup: Ali to su sve pojedinci i neki bljeskovi.
Ovoj ekipi treba najmanje 5-6 pravih fudbalera pojacanja da bi se ozbiljnije igralo, a para nema jbg.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 23 sep 2021, 00:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Mamba21
Postovi: 3277
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 23 sep 2021, 00:16

Ivkoviću jedino zamjeram tu taktiku, što ne zna da je promjeni uvijek ista i normalno da će te ljudi skontati, izmjena do sad nijedna nije pogođena... Mujezinović i Subašić suvišno više komentarisati
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
Hilmo123
Postovi: 863
Pridružen/a: 01 jul 2018, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hilmo123 » 23 sep 2021, 00:17

Tuga ,nažalost ne iskoristiš svoje sjajne šanse budeš kažnjen surovo iz diskutabilne situacije sto jos vise boli, drugi go majstorija nema sta , ali opet je prouzrokovan nasom greskom na sredini terena.Ekipa limitarana standardno,složio bih se s Ivkovićem ovo je ništa manje nego što smo i očekivali. Svi na Grbavicu,Leotar mora pasti

MI SMO ŽELJINI ŽELJO JE NAŠ
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

Victor
Postovi: 1284
Pridružen/a: 25 jul 2021, 17:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Victor » 23 sep 2021, 00:17

Toliko o tome i pisanjima prije godinu kad su pojedini govrili da bi sa 11 juniora bilo na sredini kao i sa tadasnjim timom..bi al u qrcu, iz prazne ne puca. Ispali bi glat..

Ovako cemo se izvuci na ime, borbenost i ponekog igraca tipa juricic...bicemo na sredini
Ex "invincible"

Zeljeznicar volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama..

/Internazionale Milano/

=NYK=

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KapitenK » 23 sep 2021, 00:24

Mamba21 je napisao/la:
23 sep 2021, 00:16
Ivkoviću jedino zamjeram tu taktiku, što ne zna da je promjeni uvijek ista i normalno da će te ljudi skontati, izmjena do sad nijedna nije pogođena... Mujezinović i Subašić suvišno više komentarisati
Kako da pogodi izmjenu majke ti s klupom na kojoj su Hrelja, Beća, Drina, Jaganjac, Vištica, 50-godišnji Bekrić, Gasal. Budite realniji

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 23 sep 2021, 00:26

Rezultati u ovom kolu katastrofalni po nas. Svi direktni konkurentni nažalost ostvarili pobjede, Leotar u nedjelju nam je jednostavno pod moranje da pobijedimo. Svi na Grbavicu, mi svoje moramo nastaviti, a to je navijanje i podrška dok smo na stadionu. Ivković totalno razočarenje, nula u svakom pogledu od dolaska, nema igre, juniori dobiju šansu na kapaljku, očigledni problemi u svlačionici. Nastavimo li ovako ne smijem ni pomisliti gdje nas to može odvesti.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 23 sep 2021, 00:27

let3 je napisao/la:
23 sep 2021, 00:16
Raonffa je napisao/la:
23 sep 2021, 00:10

Zayebano je yebiga, i prije početka sezone sam govorio najveći naš problem biće privikavanje na realnost situacije, čak su navijači u početku bili i fer sa svime što se dešava, ali evo već sad ti imaš određen dio mase koja bi tjerala Ivkovića, dovodila Sablju i ala Sablju "koji će više izvući iz ovih igrača" itd.

Ne krivim ja nikoga od njih, razumijem ih, ali sam lično mišljenja da nama nikakva trenerska promjena neće puno pomoći.

Što ti kažeš podrška i to je to, i naravno pokušati se što manje nervirati zbog igre.
Mah, Mulalić ili Ivković, sve je to u 5 deka.
Možda bi ih Sablja naložio da još više ginu na terenu, i to bi trajalo par kola i šta onda :mrgreen: yebeš pogbije po terenu - treba nešto i znati u fudbalu.
Npr. Crncevic zna fudbala, ima klikera, onaj pas kad proigra Bleževića u prvom pol. :thumbup: Ali to su sve pojedinci i neki bljeskovi.
Ovoj ekipi treba najmanje 5-6 pravih fudbalera pojacanja da bi se ozbiljnije igralo, a para nema jbg.
Nije loš Crnčević, stvarno je jak sa loptom iako je spor prilično ali može proći u našoj ligi. Ali džaba ti kad mi nemamo glavno za napad, ni krila ni desetke, nama Bojo igra desetku dečko luta po terenu svugdje ga ima, nije uopšte igrač neke tehnike i zadnjeg pasa, totalno druge karakteristike dečko ima.

Mujezinović hronično pati od viška poteza i lošeg snalaženja u zadnjoj trećini terena, džaba mu i što ima neke tehnike i što može nekako napraviti višak, zadržati loptu, ali tamo gdje treba ne pokazuje ništa.

Sa druge strane Subašić je prespor za krila, dečko uopšte nema kretnju za krila, njemu je ubacivanje u prostor misaona imenica. Zdunić ima brzinu za krilo, zna se fino i ubaciti u prostor ali zato nema sve ostalo. Recimo od njega i Subašića bi se moglo iskombinovati vrhunsko krilo za naše uslove, ali ali ne možemo ih spajati yebiga :mrgreen:

A veznjaka imaš kilu i to svi manje više tu negdje (Mekić, Crnčević, Bojo, Hajdarević, Beća + Duraković), znači šest igrača koji konkurišu za dvije pozicije, a niko plaho ne odskače u nečemu.

Dok naprimjer nemaš rezervnog lijevog krila, nemaš rezervnog napadača, nemaš rezervnog desnog beka, zamjenu za jednog stopera i lijevog beka nominalno imaš ali kao da ih i nemaš jer ih nikada ne koristiš, pa nemaš faktički ni pravu desetku kamo li rezervnu.

Roster je totalno na horuk sklopljen i tačno se to vidi po igri i rezultatima.
Zadnja izmjena: Raonffa, dana/u 23 sep 2021, 00:28, ukupno mijenjano 1 put.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 23 sep 2021, 00:28

SudoHusika je napisao/la:
22 sep 2021, 23:38
Ovo je tragedija ko nama igra u ofanzivnom dijelu ekipe za jubilarni 100.rodjendan. Oca mi mrtvog niko od njih 4 ne zna ošutati. U životu ovo nisam vidio. Pa njih 4 zajedno nemaju 20 postignutih golova u seniorskom fudbalu i to je suština.

Tomo, Edis, Amar, Tuchel, Nalić, Zidane... apsolutno je svejedno.
Ma brate Ivkovic je u ovoj prici nebitan totalno,tuga je sta smo dozivili za 100 godina kluba da smo zadnja bijeda , uzmes raspored I gledas I jeza te hvata jer ne vidis ekipu koju mozes da pobjedis :roll: **** ja mater svakom ko je bilo kako doveo klub u ovu situaciju

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 23 sep 2021, 00:29

Dejan1921 je napisao/la:
23 sep 2021, 00:26
Rezultati u ovom kolu katastrofalni po nas. Svi direktni konkurentni nažalost ostvarili pobjede, Leotar u nedjelju nam je jednostavno pod moranje da pobijedimo. Svi na Grbavicu, mi svoje moramo nastaviti, a to je navijanje i podrška dok smo na stadionu. Ivković totalno razočarenje, nula u svakom pogledu od dolaska, nema igre, juniori dobiju šansu na kapaljku, očigledni problemi u svlačionici. Nastavimo li ovako ne smijem ni pomisliti gdje nas to može odvesti.
Problemi u svlačionici,pojasni?
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

zeljodogroba
Postovi: 477
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 23 sep 2021, 00:32

Mi se do zime moramo drzat negdje blizu sredine inace smo hebali jeza. Nedjelja ce biti bas pogodna za finu posjetu i ja vjerujem da cu tu opet biti nas 3-4k bolesnika, sve ispod toga je razocarenje. Jesmo losi, jesmo kazastrofalni, nemamo kvaliteta, al ovo pobjedit moramo.

Jesu losi, al su nasi!
Svi na Grbavicu!

Brkooo
Postovi: 2278
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 23 sep 2021, 00:34

Kako trenerska promjena nece pomoci? Imamo trenutno trenera koji je kao trener katastrofa i to blago receno i pored toga je tvrdoglav ko mazga. Skoro sve sto je uradio u ovih 10 kola bilo je ekstremno glupo. 10 kola covjek forsira mrtvog Subasica i to na poziciji desnog krila, Boju stavlja na ofanzivnog veznjaka itd. Evo 10 kola je proslo a nasa fizicka sprema je ocajna..

Od dana kad je dosao sebi je napravio alibi da je ekipa losa a on kao neki spasitelj dosao a nista apsolutno nije uradio da takvu ekipu digne, da se vidi neki napredak, nesto. Lik je totalno razocarenje, nadam se da ce sto prije ili otici ili dobiti otkaz..

Avatar
Semper
Postovi: 2649
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Semper » 23 sep 2021, 00:35

Za danasnji poraz iskljucivi krivac je Mujezinovic, to je nevidjena smlata .

Avatar
Mamba21
Postovi: 3277
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 23 sep 2021, 00:36

Pa dok su stari igrači tu, nema napretka klubu, kamoli ovoj ekipi.
Bekriću i Kosoriću je davno trebalo biti zabranjeno da igraju za nas, ali nažalost gledat ćemo ih još.
Rakovi kluba, tima, svlačionice, trenera i najbitnije od svega dobri haveri sa navijačima.. Pa ono prozivanje Ivkovića na Instagramu, zato me i ne čudi ovako loša igra u zadnjih par kola.
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 23 sep 2021, 00:37

UBIPITAR je napisao/la:
23 sep 2021, 00:29
Dejan1921 je napisao/la:
23 sep 2021, 00:26
Rezultati u ovom kolu katastrofalni po nas. Svi direktni konkurentni nažalost ostvarili pobjede, Leotar u nedjelju nam je jednostavno pod moranje da pobijedimo. Svi na Grbavicu, mi svoje moramo nastaviti, a to je navijanje i podrška dok smo na stadionu. Ivković totalno razočarenje, nula u svakom pogledu od dolaska, nema igre, juniori dobiju šansu na kapaljku, očigledni problemi u svlačionici. Nastavimo li ovako ne smijem ni pomisliti gdje nas to može odvesti.
Problemi u svlačionici,pojasni?
Pa igrači ga javno prozivaju, znači neki problemi sigurno postoje.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3080
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 23 sep 2021, 00:40

Dejan1921 je napisao/la:
23 sep 2021, 00:37
UBIPITAR je napisao/la:
23 sep 2021, 00:29
Dejan1921 je napisao/la:
23 sep 2021, 00:26
Rezultati u ovom kolu katastrofalni po nas. Svi direktni konkurentni nažalost ostvarili pobjede, Leotar u nedjelju nam je jednostavno pod moranje da pobijedimo. Svi na Grbavicu, mi svoje moramo nastaviti, a to je navijanje i podrška dok smo na stadionu. Ivković totalno razočarenje, nula u svakom pogledu od dolaska, nema igre, juniori dobiju šansu na kapaljku, očigledni problemi u svlačionici. Nastavimo li ovako ne smijem ni pomisliti gdje nas to može odvesti.
Problemi u svlačionici,pojasni?
Pa igrači ga javno prozivaju, znači neki problemi sigurno postoje.
Stjepanovic je poceto taj trend, a Bekric nastavio. Yebo ovog prvog, taj ni u federalnoj ne moze igrati niti ima dodira sa ekipom. Bekric moze biti problem ako on bude htio.
Ova ostala prozivanja tzv. menadzera, hirosa, golmana i ostalih, ne treba ni obracati paznju na njih

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 sep 2021, 00:41

Dejan1921 je napisao/la:
23 sep 2021, 00:37
Pa igrači ga javno prozivaju, znači neki problemi sigurno postoje.
I sam je rekao da neki od kojih ocekuje i zna da mogu ne pokazuju to na terenu.

On je isao iz greske u gresku otpisivajuci javno neke igrace ili onako izmedju njih, a ti isti igraci treniraju svaki dan sa onima na koje on racuna, koristi kako god. Tu zdrava atmosfera ne moze biti nit se moglo sta ocekivati od Bekrica danas kad ga je ponizio proslo kolo. On se sa Mujezinovicem pri izlasku u 92. grli i smije ko da je ovaj 3 zabio i mi vodimo 3:0. Ocigledno forsiranje nekih, a sabotiranje drugih.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 23 sep 2021, 00:41

Samo je jug k'o beton. Šta su ljudi sve uradili za klub ove godine, ja više nemam riječi. Da nije njih (nas) bilo, ovaj impotentni Nazif i ostali ne bi **** prskalicu kupili za rođendan. A suvišno je i bilo šta reći za podršku sve ovo vrijeme ekipi. Izgubiš protiv ljutog rivala, gdje si već 2,3 kiksao i opet ovim invalidima daš podršku - to mogu samo najbolji od najboljih.

Ne znam više šta da mislim o Ivkoviću. Ukopitio se sa situacijom gdje stalno ponavlja da smo loši i to koristi kao štit. Plus, nikakve rezervne opcije nema što me strašno nervira. **** ga i ova njegova 4231 sa ova 2 **** na krilima. Pa daj romb **** mu ti mater, stavi Jaganjca u napad, udri kroz sredinu. Daj 352 sa Jaganjcem i Čelom i Drinom na štoperu. Veznjaka svakako imamo 14 u ekipi. Vidiš da ne ide **** ga ti, ne možemo gola zabiti srbijanskim trećeligašima i **** Sokocu. Ili kupi prnje i idi paša, evo počelo se cirkuzati na tvoj račun po svlačionici.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 23 sep 2021, 00:51

SudoHusika je napisao/la:
23 sep 2021, 00:41
Samo je jug k'o beton. Šta su ljudi sve uradili za klub ove godine, ja više nemam riječi. Da nije njih (nas) bilo, ovaj impotentni Nazif i ostali ne bi **** prskalicu kupili za rođendan. A suvišno je i bilo šta reći za podršku sve ovo vrijeme ekipi. Izgubiš protiv ljutog rivala, gdje si već 2,3 kiksao i opet ovim invalidima daš podršku - to mogu samo najbolji od najboljih.

Ne znam više šta da mislim o Ivkoviću. Ukopitio se sa situacijom gdje stalno ponavlja da smo loši i to koristi kao štit. Plus, nikakve rezervne opcije nema što me strašno nervira. **** ga i ova njegova 4231 sa ova 2 **** na krilima. Pa daj romb **** mu ti mater, stavi Jaganjca u napad, udri kroz sredinu. Daj 352 sa Jaganjcem i Čelom i Drinom na štoperu. Veznjaka svakako imamo 14 u ekipi. Vidiš da ne ide **** ga ti, ne možemo gola zabiti srbijanskim trećeligašima i **** Sokocu. Ili kupi prnje i idi paša, evo počelo se cirkuzati na tvoj račun po svlačionici.
ona zezancije na poluvremenu kad je krenulo ustani sjever pa meeeeeeee :rol: :rol: ono samo moze jug

al sto se tiče tome one je hodajuci mrtvac na našoj klupi drzi ga jos to sto milion posto ni u klubu nemaju pojma koga bi doveli kao zamjenu

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 23 sep 2021, 00:51

KANA je napisao/la:
23 sep 2021, 00:28
SudoHusika je napisao/la:
22 sep 2021, 23:38
Ovo je tragedija ko nama igra u ofanzivnom dijelu ekipe za jubilarni 100.rodjendan. Oca mi mrtvog niko od njih 4 ne zna ošutati. U životu ovo nisam vidio. Pa njih 4 zajedno nemaju 20 postignutih golova u seniorskom fudbalu i to je suština.

Tomo, Edis, Amar, Tuchel, Nalić, Zidane... apsolutno je svejedno.
Ma brate Ivkovic je u ovoj prici nebitan totalno,tuga je sta smo dozivili za 100 godina kluba da smo zadnja bijeda , uzmes raspored I gledas I jeza te hvata jer ne vidis ekipu koju mozes da pobjedis :roll: **** ja mater svakom ko je bilo kako doveo klub u ovu situaciju
Što bi te fatala,izgubili na grešku sudaca,kao i prvih pet na proljeće što nismo dobili na grešku sudaca.
Većini loš rezultat X u Bijeljini gdje smo bili bolji a oni dobiše Zrinjski,u Širokom gdje smo bili bolji a oni razvališe TC.
Ne pogađamo iz mat pozicija nažalost,a u fudbalu se to zna vratiti kad najmanje očekujemo.
Šta vas čude ova prozivanja po društvenim mrežama,pa Osima su prozivali nakon što je 5 petarima složio,i naravno da sam ga branio kao i što ću Tomu braniti,jer znam da rade svoj posao.
I opet ponavljam,nemamo imperativ prema vrhu tabele,niti imamo tim trenutno za nešto više,što ne znači da se do januara neće nešto u pozitivnom smjeru promjeniti.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”