FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
66
13%
2. Borbu za Evropu
164
33%
3. Sredinu tabele
89
18%
4. Borbu za opstanak
178
36%
 
Ukupno glasova: 497

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 928
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 29 mar 2023, 21:13

ABd da nam se hadzija vrati u klub i da nastavimo tamo gdje smo stali prije nego je kamatar dosao

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakalnost99 » 29 mar 2023, 21:17

Nikad nisam znao cime se bavi Mismovic
Otkud njemu te pare?
Sta drzi on?

caffetin
Postovi: 332
Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la caffetin » 29 mar 2023, 21:18

Pa treba zasluziti da ti navijaci pomognu klubu, treba pokazati da se domacinski posluje, da te pare ne idu na raznorazne taldzije nego za saniranje stete koju je tuzibaba iza sebe ostavila.
Milionska zaduzenja, ekipa u najgorem nizu u stogodisnjoj historiji a krivac za to je samo jedan covjek.

"Navijaci spasavaju klub tako sto idu na utakmice" drug uzmi tastaturu i dobro se izbubaj u glavu dok ne shvatis kakvu glupost si napiso. I ti sebe nazivas navijacem.
menstrual

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakalnost99 » 29 mar 2023, 21:23

**** mi se za obojicu al ja Amara ono i poznajem Ali o Mismovicu ja nista ne znam
Cime se bavi?
Otkud njemu te pare da nam sad iz vedra neba da i to bas kad je Amar u pitanju

Po mom skoromnom misljenju na osnovu mog takozvanog ulicnog iskustva
Ovaj pogled meni asocira na mutna posla
slika

slika

slika
Zadnja izmjena: Manijakalnost99, dana/u 29 mar 2023, 21:24, ukupno mijenjano 1 put.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 29 mar 2023, 21:23

drzgemboadislic je napisao/la:
29 mar 2023, 21:13
ABd da nam se hadzija vrati u klub i da nastavimo tamo gdje smo stali prije nego je kamatar dosao
Fino ce tebe za vikend Mulalic prskati ..

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 928
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 29 mar 2023, 21:32

Manijakalnost99 je napisao/la:
29 mar 2023, 21:23
**** mi se za obojicu al ja Amara ono i poznajem Ali o Mismovicu ja nista ne znam
Cime se bavi?
Otkud njemu te pare da nam sad iz vedra neba da i to bas kad je Amar u pitanju

Po mom skoromnom misljenju na osnovu mog takozvanog ulicnog iskustva
Ovaj pogled meni asocira na mutna posla
slika

slika

slika
Ukro nam teren i tribinu lihvar...

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakalnost99 » 29 mar 2023, 21:33

Ja sam toliko izgubio povjerenje ne samo u upravu nego i navijace i grupu
Koliko se suti o nekim temama
To je nevjerovatno

sanjinlego
Postovi: 390
Pridružen/a: 16 feb 2023, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sanjinlego » 29 mar 2023, 21:35

caffetin je napisao/la:
29 mar 2023, 21:18
Pa treba zasluziti da ti navijaci pomognu klubu, treba pokazati da se domacinski posluje, da te pare ne idu na raznorazne taldzije nego za saniranje stete koju je tuzibaba iza sebe ostavila.
Milionska zaduzenja, ekipa u najgorem nizu u stogodisnjoj historiji a krivac za to je samo jedan covjek.

"Navijaci spasavaju klub tako sto idu na utakmice" drug uzmi tastaturu i dobro se izbubaj u glavu dok ne shvatis kakvu glupost si napiso. I ti sebe nazivas navijacem.
Kao prvo, drugovi nismo .. a kao drugo razmisli u kakvom fazonu sam ovo napisao .. a šta da navijači okrenu leđa? Da nismo uz klub kad god je potrebno? Što bi bilo?

I da, ako neko nesto napise protiv ove Uprave odmah je za Amara .. joj koliko maloumnih hahah prije godinu, dvije, svi ste “prskali” kad je postao trener, kad smo bili u polufinalu, i sad kao svi a joj zakinuo nas, kamatar .. joj joj .. svoje bi izdali za 5eura prosjaci.

Imali smo sve moguce, i gdje je napredak? Nije valjao Gredic, nije valjao Senad, ne valja Amar, Selimovic, evo sada i ovi ne valjaju ..

Idemo dalje, ima li jos neko da nam posudi koju kintu? Ajde Džeko molim te, ajde vico molim te ..

sanjinlego
Postovi: 390
Pridružen/a: 16 feb 2023, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sanjinlego » 29 mar 2023, 21:37

I zamisli Nedo Turkovic ti savjetnik :rol: :rol:

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 928
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 29 mar 2023, 21:42

Hvala Senadu na pozajmici!

Kamata je rijec anglosaksonkog porijekla.

sanjinlego
Postovi: 390
Pridružen/a: 16 feb 2023, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sanjinlego » 29 mar 2023, 21:48

Ja nisam vidio da je bila objava “izvinjavamo se zbog uništavanja najboljeg i najljepšeg travnjaka”, i nisam vidio “slučaj Stevanović: Hodžić i Santos odbili produžiti ugovore” ..

E moj Bekrija, dobar čovjek, pošten, ali zašto onako izleti na pressu da su sve dogovorili, kad očito nisu ..

Da jesi, uletiš u europu - lova, prodaš ih nakon toga 600k€+, uz to i minimalno dvije domaće utakmice 10.000 gledatelja .. u dva mjeseca skoro 2 miliona ..

Hansestadt
Postovi: 2391
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 29 mar 2023, 21:55

drzgemboadislic je napisao/la:
29 mar 2023, 21:42
Hvala Senadu na pozajmici!

Kamata je rijec anglosaksonkog porijekla.
Ja mislim da je latinska. Cini mi se da je banka iz Siene prva uvela kamatu.

Argentina
Postovi: 1158
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 29 mar 2023, 22:13

Manijakalnost99 je napisao/la:
29 mar 2023, 21:17
Nikad nisam znao cime se bavi Mismovic
Otkud njemu te pare?
Sta drzi on?
Nakon rata bliska saradnja sa SDA, pokrenuo distribuciji, gdje je jako dobro radio i bio ispred svog vremena. Zastupnistvo Henkela imao 10tak godina i razvio svoja skladista i transport.

Prije par godina poceo izlaziti iz toga, prebacio se na nekretnine, ali i dalje ima skladista, transport i jedan od najvecih zastupnika hrane za ugostitelje.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

zeljovolimte
Postovi: 1622
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 29 mar 2023, 22:17

sanjinlego je napisao/la:
29 mar 2023, 21:35
caffetin je napisao/la:
29 mar 2023, 21:18
Pa treba zasluziti da ti navijaci pomognu klubu, treba pokazati da se domacinski posluje, da te pare ne idu na raznorazne taldzije nego za saniranje stete koju je tuzibaba iza sebe ostavila.
Milionska zaduzenja, ekipa u najgorem nizu u stogodisnjoj historiji a krivac za to je samo jedan covjek.

"Navijaci spasavaju klub tako sto idu na utakmice" drug uzmi tastaturu i dobro se izbubaj u glavu dok ne shvatis kakvu glupost si napiso. I ti sebe nazivas navijacem.
Kao prvo, drugovi nismo .. a kao drugo razmisli u kakvom fazonu sam ovo napisao .. a šta da navijači okrenu leđa? Da nismo uz klub kad god je potrebno? Što bi bilo?

I da, ako neko nesto napise protiv ove Uprave odmah je za Amara .. joj koliko maloumnih hahah prije godinu, dvije, svi ste “prskali” kad je postao trener, kad smo bili u polufinalu, i sad kao svi a joj zakinuo nas, kamatar .. joj joj .. svoje bi izdali za 5eura prosjaci.

Imali smo sve moguce, i gdje je napredak? Nije valjao Gredic, nije valjao Senad, ne valja Amar, Selimovic, evo sada i ovi ne valjaju ..

Idemo dalje, ima li jos neko da nam posudi koju kintu? Ajde Džeko molim te, ajde vico molim te ..
Hrasno Hrasno.. od cuvenog prvog maja kad si dijete nagovorio da skandira u opstini "Koldzo lopove", pa do sad..

I onda vi iz SD dodjete i pamet prosipate. Steta je sto te Neandertalac onda nije nasao.
Najgore od svega ti si bio protivnik Gredica, Misimovica sad ovr uprave. Cim vam neko ne dopusta uzimanje npr stolarije za vikendicu preko Zeljinog racuna vama ne pase.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 29 mar 2023, 22:24

Manijakalnost99 je napisao/la:
29 mar 2023, 21:17
Nikad nisam znao cime se bavi Mismovic
Otkud njemu te pare?
Sta drzi on?
Ratni profiter. Koji nikad nije u klub ulozio pola marke. Osim što je neku crkavicu naravno posuđivao i uredno vratio. Trošio pare od transfera i para kluba.. ostavio dugove za debelog krmka,dugove za teren, dugove za tribinu,dugove na.raznorazne igrace. Bacao pare na Papce, Cenane,al pare kluba i uredno otišao..

A na tribinama napravio raskol da se bijemo izmedju sebe.

Ovo je najbolji primjer skupstinara niz njegovog doba,a ima ih dosta dan danas tu. Nikad nista nisu uradiliì. Najbolji pokazatelj je ovaj post. Kako su predstavljali skupstinare a niko nikad nista za klub nije uradio. Podsjetnik je ovaj post. Od ovog posta sedam godina,baš su nas unaprijediti. Nekakve kurave po skupštini,****,sve ih instalirao ovaj dobročinitelj.

slika

Avatar
drzgemboadislic
Postovi: 928
Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drzgemboadislic » 29 mar 2023, 23:14

Uskoro se vraca u Zelju covjek koji je imao najvise doprinosa za klub poslije rata. GRANDE MISKE!!!

GIBRA
Postovi: 2628
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 29 mar 2023, 23:36

VELIKI SENAD MISIMOVIC !

Grande predsjednice,aBd doci ce dan kad ces se vratiti i nastaviti tamo gdje se stalo sa izgradnjom u inat dumsnima,sljedbenicima brkate spodobe,kamatara,ublehe i grobara kluba

GRANDE!
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
Bersaga
Postovi: 840
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 29 mar 2023, 23:52

braco je napisao/la:
29 mar 2023, 16:05
Frano Jelić nam sudi protiv Leotara


slika
Sudio nam 01.10.2022 isto u Trebinju, 0:1 :D . Odobrio kasapljenje od strane Stanojevića i onog debeljuce malog iz odbrane, Galić može zahvaliti Bogu što je zdrav i čitav završio utakmicu. Isto suđenje nažalost očekujem i u subotu ali isto tako očekujem i isti rezultat :kafa:
Što se tiče Handžića, iznenađen sam tim podatkom, mislio sam da nam je dao bar 5,6 golova kroz karijeru. U kupu je jedno 80% vazdušnih duela uzeo, ni Coca ni Drina mu nisu mogli parirati, Hodžić je taj koji ga je par puta omeo. Jači smo i bolji smo, pokazati zrelost i ne nasjedati koliko god je moguće na potencijalne lakrdije Jelića. Poklopila se i 4. ista stvar kao pred prošli naš duel: pobjeda nad Slogom na Grbavici, reprezentativna pauza, Jelić sudi, gostovanje u Trebinju. Još rezultat ⏳
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
Cunami87
Postovi: 288
Pridružen/a: 18 mar 2021, 12:14

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cunami87 » 30 mar 2023, 08:05

Manijakalnost99 je napisao/la:
29 mar 2023, 21:23
**** mi se za obojicu al ja Amara ono i poznajem Ali o Mismovicu ja nista ne znam
Cime se bavi?
Otkud njemu te pare da nam sad iz vedra neba da i to bas kad je Amar u pitanju

Slatkorjecivi prevarant:

"A, Mislimović, na njega se želim posebno osvrnuti. Vodite me na sve moguće poligrafe i na sva moguća suočavanja s njim. Nije bitno ni što me je slagao, izvarao, tu sam ja ispao naivan. Ali, tri stvari su mi ostale upečatljive kod njega. Znam da sam s ovim i sebi i Filipu zatvorio vrata u Želji. Ali, barem želim svojoj duši želju da ispunim. Želim da ljudi razmisle kakav čovjek vodi najveći klub u ovoj državi.
Prva stvar - nakon mog prvog razgovora s njim, nakon što mi je sve one lijepe stvari rekao, pitao me šta ja mislim o razgovoru s njim. Ja sam mu rekao da je on veliki gospodin i da sam oduševljen, što sam i mislio tada. On mi je na to rekao nešto nevjerovatno. Rekao mi je da sve to što sam lijepo rekao o njemu napišem u pisanoj formi i da mu pošaljem na mail. Onda će on to staviti u arhivu da se vidi kako je radio on, a kako njegovi prethodnici. Meni je to bilo nevjerovatno. Nisam mogao vjerovati da čovjek traži da pišem lijepo o njemu. Pa, zamislite da ja vas nazovem i kažem pišite da sam najbolji, najljepši... Ali, hajde, ja to njemu napišem sve."
"Druga stvar - kada smo završili sa potpisom ugovora, Misimović i ja ostajemo sami u kancelariji. Tada mi je Misimović rekao da ni slučajno Arežina ne ide u kafiće oko stadiona, jer se tamo okupljaju navijači Želje, neću sada ni da kažem kako ih je nazvao. Ali, ako bude potrebe i to ću reći. Rekao je da bježi od kafića dva kilometra oko stadiona. Pa, ljudi kupuju stolice, kiša, snijeg, sunce, uvijek su tu... Na osnovu njih kupiš poene i ti ih nazivaš tako kako ih nazivaš. Ja tu vidim da on samo diže sebe u nebesa. To me posebno iznenadilo jer sam se ja ovdje jednom zadesio na derbiju Željo - Sarajevo. Tada sam ostao oduševljen. Imao sam himnu Želje na telefonu i svima sam pokazivao po Beogradu. To je meni bilo nešto nestvarno, baš sam se oduševio. A, moram dodati da je to bilo mnogo, mnogo prije nego što sam i pomislio da će Arežina preći u Želju. Zato me čudi da tako priča o navijačima. Tada sam rekao Filipu 'majstore, upao si u mašinu, kako će se završiti, ne znam'. Za mene su navijači svetinja, zbog njih se igra fudbal. Samo mi je želja da navijači Želje barem čuju drugu stranu priče, ne moraju mi ni vjerovati."
"Treća stvar - dolazi bajram. Ja imam puno prijatelja Bošnjaka. Šaljem za bajram između 50 i 100 poruka da čestitam. Šaljem svim Bošnjacima s kojima sam imao bilo kakakv kontakt. To je bilo u periodu kad Filip nije igrao. On je možda mislio da ja njemu čestitam bajram samo da bih započeo priču oko Arežine. Bajram je sveti dan za Bošnjake i ja sam mu se samo zbog toga javio. Taj dan po mom mišljenju nije za bilo kakav posao, za bilo kakvu raspravu. Znači, samo obična čestitka koju sma uputio njemu i na još barem 70 adresa, a samo se Senad Misimović nije udostojio odgovoriti. Meni je to toliko bilo krivo... I to ja nisam napisao njemu 'sretan Bajram', već sam mu napisao 'Bajram Šerif Mubarek Olsun' kao da sam rođen u džamiji. Mene to nije sramota, ja imam mnogo prijatelja Bošnjaka i u Prijedoru gdje su Bošnjaci manjina, ali ja ne gledam ljude na takav način. Nije mi palo na pamet da zbog bilo kojeg drugog razloga mu čestitam Bajram. Čestitao sam ljudima iz Novog Pazara, Turske, ma cijele Evrope... Svi su mi živi odgovorili, a on jedini nije."
Misimović voli samo sebe

"I, šta ti onda da vjeruješ tom čovjeku. Sve što mi je usmeno rekao, sve mi je slagao. Odović ne smije sam ovo da radi. Ja Odovića ovdje ne smatram krivim ništa, samo ne znam što je sebi ovo dopustio. Ja nikada više ne bih sjeo sa Senadom Misimovićem. On moralnih kvaliteta nema. On samo sebe voli i zaljubljen je samo u sebe. On ne misli da je veći samo od Želje ili od Bosne već misli da je veći od Osmanskog carstva. Ali, samo u svojim očima. U mojima je manji od ove olovke što je držim u ruci!"
💙Željo mi te volimo,kako god završio💙

Argentina
Postovi: 1158
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 30 mar 2023, 09:14

Miske ce prodati i dati sve samo da dodje u klubbi ego zadoovoji da je u njemu, a Amar nije nakon svega.

Obojica nek idu u pm
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.