FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
72
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
196
38%
 
Ukupno glasova: 522

bablaz1
Postovi: 478
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 02 avg 2021, 21:09

Nevjerovatno mi je da neko Štilića priziva/ žali za njim. S druge strane trebaju isti igrati, a ovi nek se bore za mjesto kad uđu u igru oko 60 min.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 02 avg 2021, 21:17

Muki15 je napisao/la:
02 avg 2021, 20:37
Beća je uz Drinu najbolji od omladinaca,smiješno je stavljati ga na klupu
Beća jedan od najboljih ova tri kola
Al baš, momak iz utakmice u utakmicu sve bolji i bolji.
Mada duga je sezona bit će prostora za svakog ko zasluži.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Muki15
Postovi: 537
Pridružen/a: 19 maj 2021, 22:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Muki15 » 02 avg 2021, 21:20

StrikeWarzone je napisao/la:
02 avg 2021, 21:17
Muki15 je napisao/la:
02 avg 2021, 20:37
Beća je uz Drinu najbolji od omladinaca,smiješno je stavljati ga na klupu
Beća jedan od najboljih ova tri kola
Al baš, momak iz utakmice u utakmicu sve bolji i bolji.
Mada duga je sezona bit će prostora za svakog ko zasluži.
Momak igra super u duetu sa Mekićem,njih dvojicu netreba mjenjati
....."Kad dođu teški dani i kada ti loše krene,digni pogled ka tribini,ugledat ćeš tamo mene...."
..." S JUGA SE PJESMA ORI,BORI SE ŽELJO BORI.....!
FK Željezničar 💙
FC Juventus ⚫⚪
Rafa Nadal 🎾

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 02 avg 2021, 21:24

Muki15 je napisao/la:
02 avg 2021, 20:54
Nerealno je stavit Beću na klupu,momak prefektan u sve tri tekme
Ma dobro ja sam govorio za cijeli roster. Sa ta dva igraca na navedene dvije pozicije imali bismo sirinu osim na golmanskoj, ali sam zato i rekao da ne moze sve biti perfektno. Trebat ce nam sirina jer bit ce kartona, povreda iako nas je Bog pogledao do sada sto se tice toga s obzirom da nismo krenuli na vrijeme sa pripremama i haman smo samo 12-13 igraca koristili u ova tri kola zbog registracija.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 02 avg 2021, 21:36

Ja da sam Beća ili Mule, raskovao bi zapad i sve službene prostorije kad bi Štilića vratili.

Neko je na +40 lomio se i znojio da on sad dođe i da se šetka.

Osim Amar, Štilić Semir i Zadro iz Bugojna su najveći rušitelji ovog kluba, gori od njih su samo oni što su nam stadion zapalili.

I nemojte palamuditi da nam je on donio trofeje, to je isto kad kupiš stolicu za tribinu, pa misliš da je tvoja tribina.
Željo nikad nije biti niti će biti zasluga jednog čovjeka.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 02 avg 2021, 21:38

LjoZee je napisao/la:
02 avg 2021, 21:24
Muki15 je napisao/la:
02 avg 2021, 20:54
Nerealno je stavit Beću na klupu,momak prefektan u sve tri tekme
Ma dobro ja sam govorio za cijeli roster. Sa ta dva igraca na navedene dvije pozicije imali bismo sirinu osim na golmanskoj, ali sam zato i rekao da ne moze sve biti perfektno. Trebat ce nam sirina jer bit ce kartona, povreda iako nas je Bog pogledao do sada sto se tice toga s obzirom da nismo krenuli na vrijeme sa pripremama i haman smo samo 12-13 igraca koristili u ova tri kola zbog registracija.
E cuj ne moze sve biti perfektno :plac: oplako sam a mi najlosiji u ligi

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 02 avg 2021, 21:49

KANA je napisao/la:
02 avg 2021, 21:38
E cuj ne moze sve biti perfektno :plac: oplako sam a mi najlosiji u ligi
Mislio sam brojcano, ne kvalitetom.

Price o Amaru i slicno zaustavite na vrijeme. Admin je upozorio neki dan tako da drzite se toga.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 02 avg 2021, 21:58

Povratkom Štilića najeb'o bi Bojo i možda Subaša, a ne Beća ili Mekić. Mada ja svakako smatram da nije dobrodošao poslije ovog' šupačkog ponašanja.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 02 avg 2021, 22:00

SudoHusika je napisao/la:
02 avg 2021, 21:58
Povratkom Štilića najeb'o bi Bojo i možda Subaša, a ne Beća ili Mekić. Mada ja svakako smatram da nije dobrodošao poslije ovog' šupačkog ponašanja.
Ma ja bih ga volio vidjeti ako ima volje. Drugacije te i ekipe gledaju kad imas u sastavu Stilica, neko "ime". Ako bi on htio igrati pogurao bi ovu ekipu samo tako i sa prekidima. Sad bi mu mozda bolje i odgovarao dvojac iza i kombinacije u vezi nego Hajdarevic/Alispahic i te sto su bile prosle sezone.

Inace, porazom Veleza veceras ostali smo rekorderi ove lige sa 26 utakmica bez poraza. Oni su ostvarili 21, Sarajevo 24 prosle sezone.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3080
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 02 avg 2021, 22:02

Yebo vas “kapiten”. Imamo 20 igraca koji su pokazali da im Zeljo nesto znaci i sad mi se trebamo nadati igracu koji osam mjeseci bojkotuju i postavlja uslove. Hvala na svemu do sad i dovidjenja.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 02 avg 2021, 22:06

SudoHusika je napisao/la:
02 avg 2021, 21:58
Povratkom Štilića najeb'o bi Bojo i možda Subaša, a ne Beća ili Mekić. Mada ja svakako smatram da nije dobrodošao poslije ovog' šupačkog ponašanja.
Ma pisaj ih ,meni je draze gledati ovu djecu hiljadu puta nego njih .Raja su nekako prepoznala ovaj trenutak I mi samo moramo nastaviti sa ovakom podrskom.Ja sam jos uvijek pod dojmom od prosle tekme neka je pozitiva bila od samog pocetka pa sve dok nismo izasli sa stadiona.Jos jednom smo pokazali svima da smo daleko najbolji :bih: :bih:
Zadnja izmjena: KANA, dana/u 02 avg 2021, 22:07, ukupno mijenjano 1 put.

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 02 avg 2021, 22:07

LjoZee je napisao/la:
02 avg 2021, 22:00
SudoHusika je napisao/la:
02 avg 2021, 21:58
Povratkom Štilića najeb'o bi Bojo i možda Subaša, a ne Beća ili Mekić. Mada ja svakako smatram da nije dobrodošao poslije ovog' šupačkog ponašanja.
Ma ja bih ga volio vidjeti ako ima volje. Drugacije te i ekipe gledaju kad imas u sastavu Stilica, neko "ime". Ako bi on htio igrati pogurao bi ovu ekipu samo tako i sa prekidima. Sad bi mu mozda bolje i odgovarao dvojac iza i kombinacije u vezi nego Hajdarevic/Alispahic i te sto su bile prosle sezone.

Inace, porazom Veleza veceras ostali smo rekorderi ove lige sa 26 utakmica bez poraza. Oni su ostvarili 21, Sarajevo 24 prosle sezone.
Buraz, misliš da bi mogao meda nespreman? Pa kao čekaj ga opet da se spremi. Ma bježi...

@KANA
Normalno, zato i kažem. Ima evo selekcija koja se bori rukama i nogama i par ovih Hercegovaca koji pokazaše kako se klub voli.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 02 avg 2021, 22:09

SudoHusika je napisao/la:
02 avg 2021, 22:07
LjoZee je napisao/la:
02 avg 2021, 22:00
SudoHusika je napisao/la:
02 avg 2021, 21:58
Povratkom Štilića najeb'o bi Bojo i možda Subaša, a ne Beća ili Mekić. Mada ja svakako smatram da nije dobrodošao poslije ovog' šupačkog ponašanja.
Ma ja bih ga volio vidjeti ako ima volje. Drugacije te i ekipe gledaju kad imas u sastavu Stilica, neko "ime". Ako bi on htio igrati pogurao bi ovu ekipu samo tako i sa prekidima. Sad bi mu mozda bolje i odgovarao dvojac iza i kombinacije u vezi nego Hajdarevic/Alispahic i te sto su bile prosle sezone.

Inace, porazom Veleza veceras ostali smo rekorderi ove lige sa 26 utakmica bez poraza. Oni su ostvarili 21, Sarajevo 24 prosle sezone.
Buraz, misliš da bi mogao meda nespreman? Pa kao čekaj ga opet da se spremi. Ma bježi...

@KANA
Normalno, zato i kažem. Ima evo selekcija koja se bori rukama i nogama i par ovih Hercegovaca koji pokazaše kako se klub voli.
Ja ba kad skontas kako je Jurcic ispostovao klub :clap: u ovakvoj situaciji ostati :salut: ma frajer se popisao po Zeljinim igracima kao Dejo sto se po meni popisao kao navijacu sa onom uplatom :D
Zadnja izmjena: KANA, dana/u 02 avg 2021, 22:11, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Zeljo21
Postovi: 303
Pridružen/a: 31 maj 2021, 17:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo21 » 02 avg 2021, 22:10

A ko kaze da ce se Stilic vratit haha, sta vam je ne vraca se on vise..

timpramosavePla
Postovi: 619
Pridružen/a: 20 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la timpramosavePla » 02 avg 2021, 22:12

Mesi pristao na smanjenje plate, a Stilic nece.
Tesko da ce se vratiti, meni licno jedan od drazih igraca koji su nosili nas dres. Sa ovim ponasanjem popisao se na navijace i isti dres. **** ga moze Zeljo bez njih.
Kako ga(ih) nije stid navijaca, uzimati pare a ne dolazis ni na trening.
Forsirati i dalje nase igrace. Zdunica i co da pomognu, ako mogu. Beca,Durakovic,Subasic,Drina,Malic,Gasal,Hrelja moraju imati ulogu u ovoj ekipi. Biti strpljiv za dvije godine ce prepisati ligu.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 02 avg 2021, 22:20

SudoHusika je napisao/la:
02 avg 2021, 22:07
Buraz, misliš da bi mogao meda nespreman? Pa kao čekaj ga opet da se spremi. Ma bježi...
Ma ja sam se vise nadovezao na ovo da nije dobro dosao. U nekoj situaciji kad bi on imao volju za mene licno jeste. Ali, nemam pojma ni sta radi trenutno u zivotu, ni kakav mu je plan, ni sta ovi iz Uprave planiraju sa njim i njegovim ugovorom. Na stadionu kad je kakav prekid samo cujem "eh da je tu Stilic" jer sad slabo ko to zna i izvesti osim sto je predobra akcija bila Bojo-Juricic-Mujezinovic sad protiv Posusja kod slobodnjaka kad je golman skinuo 100% Mujezinovicu sa par metara.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 02 avg 2021, 22:39

LjoZee je napisao/la:
02 avg 2021, 22:20
SudoHusika je napisao/la:
02 avg 2021, 22:07
Buraz, misliš da bi mogao meda nespreman? Pa kao čekaj ga opet da se spremi. Ma bježi...
Ma ja sam se vise nadovezao na ovo da nije dobro dosao. U nekoj situaciji kad bi on imao volju za mene licno jeste. Ali, nemam pojma ni sta radi trenutno u zivotu, ni kakav mu je plan, ni sta ovi iz Uprave planiraju sa njim i njegovim ugovorom. Na stadionu kad je kakav prekid samo cujem "eh da je tu Stilic" jer sad slabo ko to zna i izvesti osim sto je predobra akcija bila Bojo-Juricic-Mujezinovic sad protiv Posusja kod slobodnjaka kad je golman skinuo 100% Mujezinovicu sa par metara.
Pogrešno sam se izrazio - ne da nije dobrodošao već ne vidim poentu sada da se priključuje. Dok se spremi dok ovo dok ono... Posrali bi se po ovim momcima koji se bore i koji su tu. Fakat nemam pojma šta se dešava ni šta je tačna priča, samo znam da nije pošteno ovo što je uradio.

Normalno da zaslužuje respect zbog tamburanja malenih i svih majstorija koje je priredio.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Kometa
Postovi: 895
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kometa » 02 avg 2021, 22:43

KANA je napisao/la:
02 avg 2021, 21:38
LjoZee je napisao/la:
02 avg 2021, 21:24
Muki15 je napisao/la:
02 avg 2021, 20:54
Nerealno je stavit Beću na klupu,momak prefektan u sve tri tekme
Ma dobro ja sam govorio za cijeli roster. Sa ta dva igraca na navedene dvije pozicije imali bismo sirinu osim na golmanskoj, ali sam zato i rekao da ne moze sve biti perfektno. Trebat ce nam sirina jer bit ce kartona, povreda iako nas je Bog pogledao do sada sto se tice toga s obzirom da nismo krenuli na vrijeme sa pripremama i haman smo samo 12-13 igraca koristili u ova tri kola zbog registracija.
E cuj ne moze sve biti perfektno :plac: oplako sam a mi najlosiji u ligi
Zasto smo najlosiji

Kometa
Postovi: 895
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kometa » 02 avg 2021, 22:47

Ja da se pitam.dozivotno bi Amaru,Memicu,Stilicu zabranio ulaz na stadion

Avatar
jointunija
Postovi: 658
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 02 avg 2021, 23:10

Manijakdolopate je napisao/la:
02 avg 2021, 21:36
Ja da sam Beća ili Mule, raskovao bi zapad i sve službene prostorije kad bi Štilića vratili.

Neko je na +40 lomio se i znojio da on sad dođe i da se šetka.

Osim Amar, Štilić Semir i Zadro iz Bugojna su najveći rušitelji ovog kluba, gori od njih su samo oni što su nam stadion zapalili.

I nemojte palamuditi da nam je on donio trofeje, to je isto kad kupiš stolicu za tribinu, pa misliš da je tvoja tribina.
Željo nikad nije biti niti će biti zasluga jednog čovjeka.
🏆🏆🏆🏆🏆🥇🥇🥇🥇
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avanti003, benko21, fks74, Gradaaa, invincible1921, novikolac007, Railwayman30, ristagrad, upohaluhizugnimda i 145 gostiju.