FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 545
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la imekorisnicko » 26 sep 2021, 22:26

Vanadij je napisao/la:
26 sep 2021, 21:52
imekorisnicko je napisao/la:
26 sep 2021, 21:50
Vanadij je napisao/la:
26 sep 2021, 21:34
Subasic za ovih 11 kola ni cim nije zasluzio da bude starter, gasal je za 20 minuta vise pokazao
Ne mora znacit da nece od njega biti igrac, ali def ne mora biti u prvih XI
Treba da krene sa klupe jednu da vidi da nije nezamjenjiv, mozda se trzne
Inace ti kreativniji veznjaci kod nas sporo sazrijevaju, ako bude sve normalno,ne bi se zacudio da vec iduće sezone bude dobar

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 26 sep 2021, 22:27

timpramosavePla je napisao/la:
26 sep 2021, 22:24
LjoZee je napisao/la:
26 sep 2021, 22:06
@KANA, nemoj mi tih prozivanja ovdje bespotrebno. Ako zelis im nesto reci, odbraniti se prijavi se tamo. Nema potrebe da se ovdje zapocinje opet jedno te isto.
Nije on Kana on je RIKI :D
E jesi vidio debila :rol: nego me **** ovaj Ljoze ja ga jos branim a on mi brise postove .

1921blue
Postovi: 198
Pridružen/a: 21 sep 2021, 00:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921blue » 26 sep 2021, 22:29

timpramosavePla je napisao/la:
26 sep 2021, 22:24
LjoZee je napisao/la:
26 sep 2021, 22:06
@KANA, nemoj mi tih prozivanja ovdje bespotrebno. Ako zelis im nesto reci, odbraniti se prijavi se tamo. Nema potrebe da se ovdje zapocinje opet jedno te isto.
Nije on Kana on je RIKI :D
Imaš selam od RIKIJA
FC Juventus 🖤🤍
FK Željezničar 🔵⚪

Avatar
imekorisnicko
Postovi: 545
Pridružen/a: 30 apr 2013, 23:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la imekorisnicko » 26 sep 2021, 22:29

Brkooo je napisao/la:
26 sep 2021, 22:13
timpramosavePla je napisao/la:
26 sep 2021, 21:18
Brkooo je napisao/la:
26 sep 2021, 20:54
Prvi put u ovih 11 kola, Ivkovic je sve uradio bas kako treba i zbog toga ga moram pohvaliti. Nadam se samo da ce nastaviti ovako..
Od kad pratim forum, nisi ovako pohvalio nekog.
Ja sam prvi post na ovom forumu napisao 2008 ili 2009 godine, ne mogu se sad tacno sjetiti. Tad mi je nick bio @Zeljooooo. Od kad ti pratis forum?

Uvijek sam hvalio ono sto sam smatrao da je za pohvaliti a kritikovao ono sto sam mislio da je pogresno. To je vazilo za apsolutno sve i Amara kad smo osvajali duple krune u tom periodu, kad su mnogi zmirili i opravdavali da 1 covjek ima toliko funkcija i velikih obaveza na svojim ledjima. Tad je bilo sta ti znas, Amar zna. Hvalio sam i sve one dobre stvari i ukazivao na greske Misimovica i te uprave, tad su pisali da sam "opozicija" jer sam govorio da nije npr. normalno da nas Musija odere ko Musa jarca, da mi oprostimo naknadu za treniranje Hirosa i jos ako se ne varam 2 igraca a da nam on uvali pogrbljenog Arezinu i to na posudbu, a u tom trenutku mi imamo vec 3 ofanzivna veznjaka, koji su najplaceniji igraci u ekipi itd itd..

Ne mogu isto tako ja gledati kako Ivkovic stavlja sporog Subasica na desno krilo, Boju na ofanzivnog veznjaka itd i to hvaliti i aplaudirati mu kad radi takve gluposti. Mogu ga i to sam uradio, pohvaliti za ovu danasnju utakmicu, jer je sve odlicno uradio i nadam se da ce nastaviti ovako..

Ljudi koji prate moje pisanje i ljudi koji me poznaju privatno, znaju da mi je jedini cilj uvijek bio jak Zeljo i uvijek sam Zelju stavljao iznad pojedinaca koji su prolazni..
Problem me je sto se nakupilo neke zle krvi pa se svaka kritika gleda kao frakcionastvo. Sve bi bilo ljepse da je samo malo vise argumenata,a manje vrijedjanja i etiketiranja.

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 26 sep 2021, 22:30

Nas daleko najbolji igrac je Mekic i Vrhovac u odbrani.Mekica za kapitena.Ovdje fali spic i krilo i mi bi bili medju prva 3 tima garantujem.

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 26 sep 2021, 22:40

Nije bilo lose danas vala,opet se viid nedostatak kvaliteta naprijed ali tako nam je kako nam je :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3092
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 26 sep 2021, 22:42

U srijedu Zec u napadu

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 26 sep 2021, 22:45

Koliko samo patnje da se zabije taj hebeni gol, to nisu istine :damn: A bilo je bar 4,5 odlicnih šansi danas.
Realizacija pre pre pre loša. Zato i nemamo još neku pobjedu na kontu, koju smo trebali imati.

timpramosavePla
Postovi: 619
Pridružen/a: 20 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la timpramosavePla » 26 sep 2021, 22:47

imekorisnicko je napisao/la:
26 sep 2021, 22:29
Brkooo je napisao/la:
26 sep 2021, 22:13
timpramosavePla je napisao/la:
26 sep 2021, 21:18


Od kad pratim forum, nisi ovako pohvalio nekog.
Ja sam prvi post na ovom forumu napisao 2008 ili 2009 godine, ne mogu se sad tacno sjetiti. Tad mi je nick bio @Zeljooooo. Od kad ti pratis forum?

Uvijek sam hvalio ono sto sam smatrao da je za pohvaliti a kritikovao ono sto sam mislio da je pogresno. To je vazilo za apsolutno sve i Amara kad smo osvajali duple krune u tom periodu, kad su mnogi zmirili i opravdavali da 1 covjek ima toliko funkcija i velikih obaveza na svojim ledjima. Tad je bilo sta ti znas, Amar zna. Hvalio sam i sve one dobre stvari i ukazivao na greske Misimovica i te uprave, tad su pisali da sam "opozicija" jer sam govorio da nije npr. normalno da nas Musija odere ko Musa jarca, da mi oprostimo naknadu za treniranje Hirosa i jos ako se ne varam 2 igraca a da nam on uvali pogrbljenog Arezinu i to na posudbu, a u tom trenutku mi imamo vec 3 ofanzivna veznjaka, koji su najplaceniji igraci u ekipi itd itd..

Ne mogu isto tako ja gledati kako Ivkovic stavlja sporog Subasica na desno krilo, Boju na ofanzivnog veznjaka itd i to hvaliti i aplaudirati mu kad radi takve gluposti. Mogu ga i to sam uradio, pohvaliti za ovu danasnju utakmicu, jer je sve odlicno uradio i nadam se da ce nastaviti ovako..

Ljudi koji prate moje pisanje i ljudi koji me poznaju privatno, znaju da mi je jedini cilj uvijek bio jak Zeljo i uvijek sam Zelju stavljao iznad pojedinaca koji su prolazni..
Problem me je sto se nakupilo neke zle krvi pa se svaka kritika gleda kao frakcionastvo. Sve bi bilo ljepse da je samo malo vise argumenata,a manje vrijedjanja i etiketiranja.
Ma Bgm meni nije.
Brko voli klub i to se vidi odmah.
Samo mi cudno da nema nekih kritika, nista lose.

timpramosavePla
Postovi: 619
Pridružen/a: 20 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la timpramosavePla » 26 sep 2021, 22:49

1921blue je napisao/la:
26 sep 2021, 22:29
timpramosavePla je napisao/la:
26 sep 2021, 22:24
LjoZee je napisao/la:
26 sep 2021, 22:06
@KANA, nemoj mi tih prozivanja ovdje bespotrebno. Ako zelis im nesto reci, odbraniti se prijavi se tamo. Nema potrebe da se ovdje zapocinje opet jedno te isto.
Nije on Kana on je RIKI :D
Imaš selam od RIKIJA
Alejkumu selam, sto onako o Kani?
Covjek samo pise sa vise mejl adresa, nista strasno.

frkt
Postovi: 337
Pridružen/a: 03 feb 2021, 13:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la frkt » 26 sep 2021, 23:27

Zanimljiv igrac nesto ovaj Luka Begic iz Posusja

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 26 sep 2021, 23:39

Dao bih Juricica i 100 milja za jednog Lazara Popovica sad :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 26 sep 2021, 23:46

delinjo je napisao/la:
26 sep 2021, 23:39
Dao bih Juricica i 100 milja za jednog Lazara Popovica sad :mrgreen:
:rol: :rol: :rol:
Dobra zayebancija :tralala: :urnebes:
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 26 sep 2021, 23:54

StrikeWarzone je napisao/la:
26 sep 2021, 23:46
delinjo je napisao/la:
26 sep 2021, 23:39
Dao bih Juricica i 100 milja za jednog Lazara Popovica sad :mrgreen:
:rol: :rol: :rol:
Dobra zayebancija :tralala: :urnebes:
Ja fkt ne znam,lik ne moze gola zabiti da mu zivot od toga zavisi :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 26 sep 2021, 23:55

E kakav period za Manijake. Kapa do poda momci za sve što ste uradili i što trenutno radite. Naseremo se u usta ovim portalima što talasaju i što se prave ludi.

A ni "a" ne smije napisati 95% sportskih portala protiv ove bagre lopovske u savezu. Izgleda da bez masovnih protesta svih ugroženih klubova nećemo ništa postići.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
farrys
Postovi: 462
Pridružen/a: 01 avg 2020, 12:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la farrys » 27 sep 2021, 00:07

Prva utakmica ove sezone da protivnik nije imao nijednu jedinu priliku 90 min. To je ono sto ulijeva nadu, osim cinjenice da jos nemamo poraz kod kuce.

Avatar
Bersaga
Postovi: 867
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 27 sep 2021, 00:27

Ne isporučuju nam više plave dresove, igramo do kraja sezone u ovim bijelim :problem:
Gledaj vratili Gušu opet, nigdje Hasagića :shifty:
Jug je zna se čiji :think:
Nikad nećemo odraditi izmjene na vakat :hmmmm:

Padoše teorije zavjere u samo 90 minuta, da se ne lažemo i ja sam za ovo zadnje mislio da se neće desiti :rol:
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2328
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kontrasviju » 27 sep 2021, 00:51

Veoma važna pobjeda iz mnogo razloga. Posjeta također s obzirom na sve sasvim pristojna. Na stranici saveza piše 2625 ljudi što znači da je delegat vrlo vjerovatno iz kluba dobio info koliko je karata prodano. Lijepo. :mrgreen:
1921

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3092
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 27 sep 2021, 00:54

Ja moram jednu stvar pomenuto, jede me to od pocetka sezone. Mekic je odlican igrac, vrhunski za nasu ligu i sa boljim igracima bi on izgledao jos puno bolje. Razumijem i da je bio glavni u Radniku, ali brate nemoj mahati rukama stalno i galamiti na druge igrace isto da si ti Ronaldinho, a svi drugim Asim Zec. Do sad na svakoj utakmici sam primijetio da bar jednom se dernja na nekog naseg igraca nakon greske. Nema smisla.
Danas Aco skoro otkinuo glavu Vrhovcu kod one greske. Mislio sam da ce ga udaviti kako mu se unese u facu. Isto nema smisla to radi u toku utakmicu. Pogrijesio, pruzi ruku, poslije akcije ili prvi prekid iskoristi da mu objasnis sta i kako.
Generalno su svi oni losi, samo su pojedini manje losi od drugih. Svi daju svoj maksimum i veliko im hvala, al moraju biti jedno i bez ovih pickaranja na terenu.
Han Bila mora pasti!

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 27 sep 2021, 02:41

MrkiMedo je napisao/la:
27 sep 2021, 00:54
Ja moram jednu stvar pomenuto, jede me to od pocetka sezone. Mekic je odlican igrac, vrhunski za nasu ligu i sa boljim igracima bi on izgledao jos puno bolje. Razumijem i da je bio glavni u Radniku, ali brate nemoj mahati rukama stalno i galamiti na druge igrace isto da si ti Ronaldinho, a svi drugim Asim Zec. Do sad na svakoj utakmici sam primijetio da bar jednom se dernja na nekog naseg igraca nakon greske. Nema smisla.
Danas Aco skoro otkinuo glavu Vrhovcu kod one greske. Mislio sam da ce ga udaviti kako mu se unese u facu. Isto nema smisla to radi u toku utakmicu. Pogrijesio, pruzi ruku, poslije akcije ili prvi prekid iskoristi da mu objasnis sta i kako.
Generalno su svi oni losi, samo su pojedini manje losi od drugih. Svi daju svoj maksimum i veliko im hvala, al moraju biti jedno i bez ovih pickaranja na terenu.
Han Bila mora pasti!
Naravno da treba galamiti,samo tako i prepoznajes igrace sa pobjednickim mentalitetom :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: SedrenikHz i 26 gostiju.