FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Avatar
Mire88
Postovi: 283
Pridružen/a: 27 dec 2021, 12:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mire88 » 26 nov 2022, 23:54

Robust je napisao/la:
26 nov 2022, 08:41
SudoHusika je napisao/la:
26 nov 2022, 08:22
@brko

Ado psihički nije mogao izdržati pritisak. U jednom momentu je čak i klupe zamijenio zbog nesnošljivih pritisaka sa tribine.

On je, mišljenja sam, imao dobru igru, gurao je i mlade u ekipi prepunoj "zvijezda" i smatram da mu je dovođenje Vranješa poremetilo kompletnu koncepciju. Pocijepao je Široki 3x u 7 dana, pitare razmontirao. A ono u Mostaru se desi 1 u 1000 godina. Morao je promiješati dobro uigran vezni red samo da bi Vranješa ispoštovao i to mu se na kraju obilo o glavu. Ako se sjećaš, uigrao je Sinana, Blagojevića i Hajdara vrhunski i onda je sve to morao promijeniti. Čisto sumnjam da je on tražio Vranješa i Elsnera. Jedan je došao kao plod ku.rč.enja a drugi jaranskim vezama što je tada bilo učestalo u klubu. Žao mi je što je uopšte otjeran i on a i Slavko Petrović jer oni to nisu zaslužili kad se sve sagleda.

Ovo sa društvenim mrežama ne bih pretjerano komentarisao, svako ima pravo da radi šta želi, a ljubav prema klubu je neupitna u to sam siguran. I da, mislim da nije pogriješio forum u svojim nastupima. Dobro on zna iz čije kuhinje su se vukli potezi. :thumbup:
al tuzno je da je lik koji nam je donio kup i jedini trofej u zadnjih desetak godina onako popljuvan bio , i da je onako malo ljudi doslo na finale kupa, jednostavno pogan narod do bola dns bi za taj isti kup guzice dali svi odreda :crazy:

ja mislim da smo mi jedini navijaci u historiji ove lige koji nisu jedan od dva zvanicna trofeja koja možeš osvojiti u sezoni htjeli proslaviti :crazy: :crazy:


slika

slika

slika


jedna od nasih najvecih navijackih sramota u zadnjih deset godina
Nevjerovatno čudan mentalitet ovog naroda, nesto sto i dan danas ne mogu da vjerujem svojim ocima kada vidim i mnogo mi je zao, jer sada slavimo pobjede za 3. i 4. mjesto više nego što smo ikada to, nije ni to problem neka će i treba navijati ovako ludo za svaki gol, vidi se sada koliko smo mi navijaci dio ovoga, ali na ove prizore se zgrozim uvijek, nadamo se da se ove scene nece ponavljati. Pomalo i licemjerno sve ovo, mada bilo proslo.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 27 nov 2022, 11:00

Hamza Gasal otputovao u Finsku na operaciju tetive. Brz oporavak! 🔵⚪

Hamza Gasal će nakon učinjene kompletne dijagnostike te konsultacija sa vodećim stručnjacima u oblasti sportskih povreda biti podvrgnut operativnom liječenju rupture proksimalne tetive rectusa femorisa lijeve natkoljenice. Operativni tretman je planiran da se obavi u utorak kod dr. Lasse Lempainena, u finskom gradu Turku. Očekivani oporavak je oko četiri mjeseca.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 27 nov 2022, 11:07

Sretno Hamza, nazalost teska povreda i ova sezona je gotova. Nadam se da ce se vratiti jos jaci.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

CiroDiMarcio
Postovi: 449
Pridružen/a: 18 apr 2021, 17:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CiroDiMarcio » 27 nov 2022, 11:14

Steta stvarno, napokon kad je proigrao na vrhunskom nivou dodje povreda. Brz oporavak i da radom poslije povrede dodje na jos jaci nivo nego prije.

Mana
Postovi: 129
Pridružen/a: 06 avg 2022, 21:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mana » 27 nov 2022, 11:37

Ljudi ima li sta novo u vezi dolazaka pojacanja odtavite se toga sta je bilo. Ne kazem da to trebamo zanemarivati al po mom nekom skromnom vidjenju mi treba da razmisljamo za sadasnjost i buducnost. Mi smo Zeljini, Zeljo je nas. Pozdrav svim iskrenim navijacima….

CiroDiMarcio
Postovi: 449
Pridružen/a: 18 apr 2021, 17:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CiroDiMarcio » 27 nov 2022, 11:57

Mene vise zanima zasto nema nikakvih vijesti oko ulaganja i duga poreznoj. Sta se desava na tom polju i koju cijenu cemo morati platiti zbog 2 godine necinjenja niceg osim nas navijaca?

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 27 nov 2022, 13:45

Kakav pojacanja samo da nam je ovu zimu pregurqti.Svi na Grbavicu u utorak :bih: :bih:

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3085
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 27 nov 2022, 13:48

Adzem, kao ovakav, je pametniji i sposobniji od 90% skupstinara i i ovih iz uprave u zadnjih 10-15 godina.

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 27 nov 2022, 13:57

KANA je napisao/la:
27 nov 2022, 13:45
Kakav pojacanja samo da nam je ovu zimu pregurqti.Svi na Grbavicu u utorak :bih: :bih:
Preguraćemo je brate, kao i svaku do sada :clap:

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 27 nov 2022, 14:02

Dejan1921 je napisao/la:
27 nov 2022, 13:57
KANA je napisao/la:
27 nov 2022, 13:45
Kakav pojacanja samo da nam je ovu zimu pregurqti.Svi na Grbavicu u utorak :bih: :bih:
Preguraćemo je brate, kao i svaku do sada :clap:
Brate ti si nas gasio zadnje 4 sezone .kakva je ovo promjena bate moj :D gdje si kafu pio ?

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 27 nov 2022, 14:11

KANA je napisao/la:
27 nov 2022, 14:02
Dejan1921 je napisao/la:
27 nov 2022, 13:57
KANA je napisao/la:
27 nov 2022, 13:45
Kakav pojacanja samo da nam je ovu zimu pregurqti.Svi na Grbavicu u utorak :bih: :bih:
Preguraćemo je brate, kao i svaku do sada :clap:
Brate ti si nas gasio zadnje 4 sezone .kakva je ovo promjena bate moj :D gdje si kafu pio ?
Nema gašenja, preguraćemo sve :cool:
Ako misliš na pare i investitore toga nikad neće biti, jednom su me ljetos prevarili s tim i neće više nikad brate moj.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 27 nov 2022, 14:13

Dejan1921 je napisao/la:
27 nov 2022, 14:11
KANA je napisao/la:
27 nov 2022, 14:02
Dejan1921 je napisao/la:
27 nov 2022, 13:57


Preguraćemo je brate, kao i svaku do sada :clap:
Brate ti si nas gasio zadnje 4 sezone .kakva je ovo promjena bate moj :D gdje si kafu pio ?
Nema gašenja, preguraćemo sve :cool:
Ako misliš na pare i investitore toga nikad neće biti, jednom su me ljetos prevarili s tim i neće više nikad brate moj.
Isto brate .pomiriti se da cemo vazda kuburiti I to je to.

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 27 nov 2022, 14:16

KANA je napisao/la:
27 nov 2022, 14:13
Dejan1921 je napisao/la:
27 nov 2022, 14:11
KANA je napisao/la:
27 nov 2022, 14:02


Brate ti si nas gasio zadnje 4 sezone .kakva je ovo promjena bate moj :D gdje si kafu pio ?
Nema gašenja, preguraćemo sve :cool:
Ako misliš na pare i investitore toga nikad neće biti, jednom su me ljetos prevarili s tim i neće više nikad brate moj.
Isto brate .pomiriti se da cemo vazda kuburiti I to je to.
To brate. Možda bez malo imovine ostanemo i to je maksimum. Idemo dalje

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 27 nov 2022, 14:25

Dejan1921 je napisao/la:
27 nov 2022, 14:16
KANA je napisao/la:
27 nov 2022, 14:13
Dejan1921 je napisao/la:
27 nov 2022, 14:11


Nema gašenja, preguraćemo sve :cool:
Ako misliš na pare i investitore toga nikad neće biti, jednom su me ljetos prevarili s tim i neće više nikad brate moj.
Isto brate .pomiriti se da cemo vazda kuburiti I to je to.
To brate. Možda bez malo imovine ostanemo i to je maksimum. Idemo dalje
Bojim se brate dok nam sve ne uzmu da nema napretka

CiroDiMarcio
Postovi: 449
Pridružen/a: 18 apr 2021, 17:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CiroDiMarcio » 27 nov 2022, 14:39

Brate brate brate, jel to sad prihvatljivo i malo imovine da nam uzmu? Ko sve ovdje i sta sve pise po forumu ne mogu da vjerujem, od hulahopke do vas ostalih. Sramota!

Mi cemo na sve zazmiriti i ici kako nas voda nosi, hebo ti nas ovakve letargicne. Sami smo krivi i mi jer smo 2 godine gledali i pusili kako nas lazu i mazu sa svih strana raznim parama, a to ko je s kim u talu vise niko i ne zna a znat ce se kad se sve odigra do kraja.

A o velikom zeljovcu mesi bazdarevicu koji je posluszio kao maskota par puta da ne pricamo. Evo ja cu licno reci AKO IZGUBIMO IMOVINU zbog ovih nesposobnih ljudi u klubu jedan dio krivice pored nas letargicara i uprave ima i upravo ta legenda kluba. Na cast svima koji ucestvuju u ovome.

Nije problem ni kuburiti, problem je sto mi nemamo ljude koji mogu donijeti promjenu. Pored nas ovakvih moze svako raditi sta hoce od kluba, pa tako svako novi ko dodje zahebe nesto. Nikad mi odrziv klub necemo imati i to od sada treba biti jasno svima.

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 27 nov 2022, 15:00

CiroDiMarcio je napisao/la:
27 nov 2022, 14:39
Brate brate brate, jel to sad prihvatljivo i malo imovine da nam uzmu? Ko sve ovdje i sta sve pise po forumu ne mogu da vjerujem, od hulahopke do vas ostalih. Sramota!

Mi cemo na sve zazmiriti i ici kako nas voda nosi, hebo ti nas ovakve letargicne. Sami smo krivi i mi jer smo 2 godine gledali i pusili kako nas lazu i mazu sa svih strana raznim parama, a to ko je s kim u talu vise niko i ne zna a znat ce se kad se sve odigra do kraja.

A o velikom zeljovcu mesi bazdarevicu koji je posluszio kao maskota par puta da ne pricamo. Evo ja cu licno reci AKO IZGUBIMO IMOVINU zbog ovih nesposobnih ljudi u klubu jedan dio krivice pored nas letargicara i uprave ima i upravo ta legenda kluba. Na cast svima koji ucestvuju u ovome.

Nije problem ni kuburiti, problem je sto mi nemamo ljude koji mogu donijeti promjenu. Pored nas ovakvih moze svako raditi sta hoce od kluba, pa tako svako novi ko dodje zahebe nesto. Nikad mi odrziv klub necemo imati i to od sada treba biti jasno svima.
A šta ja konkretno tu mogu uraditi? Sve što je rečeno iz kluba ispoštovao i to ne samo to nego i više od toga. Davao, pomagao iz svog džepa koji je malo reći plitak, bukvalno djeci iz usta izdvajao. Ako su ljudi koji su u klubu trenutno nesposobni, zamisli kakav bi ja bio da ga vodim sa jedva trogodišnjom srednjom završenom. Iskreno mislim da bez imovine nećemo ostati, osim ako se ne odlučimo sami da je u jednom trenutku prodamo, jer se neće politika igrati sa velikom bazom navijača koju ima Željo.

CiroDiMarcio
Postovi: 449
Pridružen/a: 18 apr 2021, 17:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CiroDiMarcio » 27 nov 2022, 15:22

Vidi, ja mislim da bi i ti sa trogodisnjom srednjom mogao smisliti plan finansiranja takav da navijaci placaju karte i uclane se u klub. A ti kao upravni odbor dobijes godisnju za zapad. Ne treba neka nauka da se shvati da su ovi ljudi nesposobni za bilo sta i posto je tako ne bi bila steta da dodju drugi jer smo vidjeli da su ovi nesposobni.

Samo licemjerje i mazanje ociju tim navijacima koji ti vecinski finansiraju klub je odvratno a da ne govorimo o tome da se dvije godine nije smisli nikakav drugi plan.

Ja ne kazem da mi mozemo postati veliki europski klub, ali da se budala iz nasih redova treba rjesavati treba jer ovako cemo samo da stagniramo dok nam neko ne uzme sve sto imamo djelic po djelic. Pa nisu ni oni ludi da ti sve uzmu odjednom, to se radi na finiji nacin gdje ce raja upravo tsko kao ti reci "Ma nema veze uzeli nam samo mali dio" i tako svake godine dio po dio i nas nema.

Ista situacija mentaliteta kad je gorivo poskupiko 10 feninga pa se smijes "ja cu sipati za cvaju vazda koliko god ds je gorivo" i eto ti sad gorivo poraslo za marku haman pa sipaj za cvaju. Stvar je mentaliteta ljudi a mi potvrdjujemo da nismo nimalo drugaciji od drugih kao sto pricamo da jesmo.

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 27 nov 2022, 16:22

Ovo za Gasala je nažalost težak udarac sa više aspekata. Prvo i najbitnije žao mi je što će usporiti njegov razvoj s obzirom da ga je dobro krenulo i onda pauzira od augusta tj. kad je odigrao posljednju utakmicu do haman kraja ove sezone, ogromna pauza.

Druga stvar je što gubimo U-21 igrača, još kad dodaš na to da je još jedna U-21 opcija tj. Subašić u kanalu onda stvari nisu idealne.

Treća stvar, imamo i onako slabu širinu na krilima s obzirom da na lijevom krilu imamo samo Santosa, a sad na desnoj strani ćemo imati samo Amoaha. Po nekoj logici, sad bi na zimu trebali tražiti i jedno do dva nova krila kako bi imali širinu na krilima, pod uslovom da ostanu Amoah i Santos.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 27 nov 2022, 16:31

Blago vama kad o ekipi i igracima dumate
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
LegendaIvica
Postovi: 871
Pridružen/a: 28 maj 2022, 21:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LegendaIvica » 27 nov 2022, 17:15

delinjo je napisao/la:
27 nov 2022, 16:31
Blago vama kad o ekipi i igracima dumate
Meni nije jasno kako smo u ovoj situaciji kad su neki ovdje pisali da se nudi 500k€ za Santosa i isto toliko za Amoaha. Zar nebi bilo logicno prodati tu dvojicu pa da onda rahat dumamo o igracima i ekipi?

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.