FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
66
13%
2. Borbu za Evropu
164
33%
3. Sredinu tabele
89
18%
4. Borbu za opstanak
178
36%
 
Ukupno glasova: 497

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 17 okt 2021, 13:27

Nisu ovo invalidi pa da je čudno da pobjede nekoga. Djeca nemaju kvaliteta za prvi tim to se znalo od početka i vidjelo na utakmica i da nismo glumili neko ludilo sad bi na kontu imali više bodova. Posebno kockanje na stoperskoj poziciji gdje si pored Kosorića stavljao dijete koje nas je koštalo bodova.

I opet ponavljam ovu nisu igrači invalidi, ovo su sasvim solidni igrači za našu ligu.

Trener je doveo dobre igrače iz Hr, nema mu se tu sta prigovoriti, nisu neki levat nego su unaprijedili našu igru to je sigurno.

Al ima užasan tajming i igrače koje mijenja. Sinoć samo srećom nismo prokockali 2:0,a mogli smo vrlo lako. I nije prvi put da nakon izmjena ne zna ko sta igra i kako. Crncevic ni u kojoj soluciji ne treba i ne smije biti zamjenijenjen. I po ko zna koji put ubacuje djecu na silu a tanki su ko baslija. Sve u svemu korektno obavlja svoj posao, ali da moze bolje, mora.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 17 okt 2021, 15:26

Do reprezentativne pauze mi igramo s Posušjem(gosti), Tuzlom(kući-kup), Zrinjskim(kući) i Rudarom(gosti).
Sa 7+ bodova i eventualnim prolaskom u 1/4 finala kupa bi definitivno bili na proljeće konkurentni za evropu.

S obzirom da do kraja jesenjeg dijela imaš Radnik(kući), Slobodu(gosti), Široki(kući) i Velež(gosti) definitivno nam mnogo ovisi od naredne 3 tekme u ligi.

Realno sa ovim pogledom na tabelu gdje je s naše pozicije do 3. mjesta razlika 2 boda, uz dobro nastavljen niz kao i uz dolazak dobra 2-3 pojačanja mogli bi na proljeće napadati evropu što je realno bilo neočekivano u 8. mjesecu kad smo svi govorili da je cilj opstanak. Objektivno gledajući sa ove tačke podcijenili smo Ivkovića i momke. Aferim Ž! :bih:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 okt 2021, 15:46

kolezeljovac je napisao/la:
17 okt 2021, 15:26
Realno sa ovim pogledom na tabelu gdje je s naše pozicije do 3. mjesta razlika 2 boda, uz dobro nastavljen niz kao i uz dolazak dobra 2-3 pojačanja mogli bi na proljeće napadati evropu što je realno bilo neočekivano u 8. mjesecu kad smo svi govorili da je cilj opstanak. Objektivno gledajući sa ove tačke podcijenili smo Ivkovića i momke. Aferim Ž! :bih:
Ne treba razmisljati u ovom pravcu uopste. Mi imamo blokirane racune, Porezna ne da novi sporazum sto znaci da bi na zimu se mogli suociti sa zabranama registracije stranaca igraca pa i trenera. Pitanje je realno da li i mozemo dobiti licencu za Evropu. U ovom trenutku sa ovim i najavljenim problemima uspjeh ce nam biti da ovo sve zadrzimo na zimu, a ne sta vise. Osigurat sredinu tabele, da se ne yebemo oko opstanka i dosta.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
kontrasviju
Postovi: 2304
Pridružen/a: 02 mar 2018, 21:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kontrasviju » 17 okt 2021, 15:50

LjoZee je napisao/la:
17 okt 2021, 15:46
kolezeljovac je napisao/la:
17 okt 2021, 15:26
Realno sa ovim pogledom na tabelu gdje je s naše pozicije do 3. mjesta razlika 2 boda, uz dobro nastavljen niz kao i uz dolazak dobra 2-3 pojačanja mogli bi na proljeće napadati evropu što je realno bilo neočekivano u 8. mjesecu kad smo svi govorili da je cilj opstanak. Objektivno gledajući sa ove tačke podcijenili smo Ivkovića i momke. Aferim Ž! :bih:
Ne treba razmisljati u ovom pravcu uopste. Mi imamo blokirane racune, Porezna ne da novi sporazum sto znaci da bi na zimu se mogli suociti sa zabranama registracije stranaca igraca pa i trenera. Pitanje je realno da li i mozemo dobiti licencu za Evropu. U ovom trenutku sa ovim i najavljenim problemima uspjeh ce nam biti da ovo sve zadrzimo na zimu, a ne sta vise. Osigurat sredinu tabele, da se ne yebemo oko opstanka i dosta.
LjoZee vječiti pesimista :mrgreen:
1921

Avatar
Meraak1921
Postovi: 3025
Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Meraak1921 » 17 okt 2021, 15:56

Jel morrre u Posusje organizovano?

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 17 okt 2021, 16:05

Meraak1921 je napisao/la:
17 okt 2021, 15:56
Jel morrre u Posusje organizovano?
Ako ne mogne organizovano onda ici neorganizovano :mrgreen:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

VeteranSA
Postovi: 1143
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 17 okt 2021, 16:46

LjoZee je napisao/la:
17 okt 2021, 15:46
kolezeljovac je napisao/la:
17 okt 2021, 15:26
Realno sa ovim pogledom na tabelu gdje je s naše pozicije do 3. mjesta razlika 2 boda, uz dobro nastavljen niz kao i uz dolazak dobra 2-3 pojačanja mogli bi na proljeće napadati evropu što je realno bilo neočekivano u 8. mjesecu kad smo svi govorili da je cilj opstanak. Objektivno gledajući sa ove tačke podcijenili smo Ivkovića i momke. Aferim Ž! :bih:
Ne treba razmisljati u ovom pravcu uopste. Mi imamo blokirane racune, Porezna ne da novi sporazum sto znaci da bi na zimu se mogli suociti sa zabranama registracije stranaca igraca pa i trenera. Pitanje je realno da li i mozemo dobiti licencu za Evropu. U ovom trenutku sa ovim i najavljenim problemima uspjeh ce nam biti da ovo sve zadrzimo na zimu, a ne sta vise. Osigurat sredinu tabele, da se ne yebemo oko opstanka i dosta.
Realno je tako. U ovu situaciju nas je dijelom dovela i euforija svako malo, nakon par dobrih tekmi i pobjeda. Ganjanje rezultata po svaku cijenu. NIsmo prvenstveno u finansijskoj situaciji, zatim i organizacijskoj da očekujemo bilo šta. Vidjeti ako se šta može dovesti za sitne pare, odnosno pojačati ekipa i konkurencija, i to je to. Čistiti dugove, i raditi na jačanju svih segmenata kluba. Sve druge opcije bi bile nastavak nebuloza kroz koje prolazimo u zadnje vrijeme.

1921ba
Postovi: 286
Pridružen/a: 30 apr 2018, 22:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ba » 17 okt 2021, 16:58

Youtube: 1921tv
Facebook: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

zeljodogroba
Postovi: 477
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 17 okt 2021, 18:58

Bravo momci, necu se ponavljati, sve je vec receno. Bravo Zeljo!

Btw posusje bez landeke barisica i mozda jos nekog protiv nas. To moramo uzeti.

Avatar
Bersaga
Postovi: 840
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 17 okt 2021, 19:02

Posušje protiv nas bez Bešlića (U21 napadač), Landeke (veznjak) i Josipa Barišića (odbrana)(C).
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 17 okt 2021, 19:03

zeljodogroba je napisao/la:
17 okt 2021, 18:58
Bravo momci, necu se ponavljati, sve je vec receno. Bravo Zeljo!

Btw posusje bez landeke barisica i mozda jos nekog protiv nas. To moramo uzeti.
Polako brate, euforija u ovom momentu nam je najmanje potrebna. Oni nek samo srcano i borbeno igraju i rezultat će doći. Nama je jedini cilj ove sezone opstanak a sve preko toga je uspjeh
moSa ljoŽe

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 17 okt 2021, 19:16

Cilja nam opstanak, odakle ste vi da mi je znati?
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61249
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 17 okt 2021, 19:28

Ovo me trenutno podsjeća na reprezentaciju, otpisani, nikakvi, trener koji nit smrdi nit miriše, i onda serija dobrih rezultata, borbenosti i dobre igre.

Juče su me baš pozitivno iznenadili protiv objektivno mnogo bolje ekipe, ali još jednom se pokazalo kakva je ova liga gdje se nedostatk kvaliteta uvijek može nadoknaditi borbenošću i željom.

Stvarno raduje kako se ovi klinci nameću, ali mora ih se istrpiti i kad ih ne bude išlo - to je ključno.

Vrhovac je stvarno fantastičan, kakav trzaj glavom, k'o top. Crnčević je izgleda pun pogodak, samo da ne počnemo sa nerealnim očekivanjima pa kad malo slabije odigra, odmah kukanje.

Neko je gore kritikovao Beću, ne znam zašto, meni se čini da u njemu ima materijala i da bi mogao biti paklen igrač, odavno nisam vidio da se neko onako odvaži i pruži korak. I što je najvažnije, izgleda da Tomo zna šta radi sa njim.
Evribadi sej Željo
Željoooo

zeljodogroba
Postovi: 477
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 17 okt 2021, 19:50

lijevapolutka je napisao/la:
17 okt 2021, 19:03
zeljodogroba je napisao/la:
17 okt 2021, 18:58
Bravo momci, necu se ponavljati, sve je vec receno. Bravo Zeljo!

Btw posusje bez landeke barisica i mozda jos nekog protiv nas. To moramo uzeti.
Polako brate, euforija u ovom momentu nam je najmanje potrebna. Oni nek samo srcano i borbeno igraju i rezultat će doći. Nama je jedini cilj ove sezone opstanak a sve preko toga je uspjeh
Ma nikakva euforija brate, samo kazem, utakmice kao sto je iduca su utakmica nakon kojih cemo mirnije spavati i igrati sa manje pritiska. Te utakmice se moraju dobiti i mislim da cemo to i pokazati na terenu.

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 17 okt 2021, 20:28

Da Borac igra sljedeću s Posušje, bilo bi štimaju im sudije crvene i tako. Naša posla
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 17 okt 2021, 20:37

Virtu4l je napisao/la:
17 okt 2021, 19:28
Ovo me trenutno podsjeća na reprezentaciju, otpisani, nikakvi, trener koji nit smrdi nit miriše, i onda serija dobrih rezultata, borbenosti i dobre igre.

Juče su me baš pozitivno iznenadili protiv objektivno mnogo bolje ekipe, ali još jednom se pokazalo kakva je ova liga gdje se nedostatk kvaliteta uvijek može nadoknaditi borbenošću i željom.

Stvarno raduje kako se ovi klinci nameću, ali mora ih se istrpiti i kad ih ne bude išlo - to je ključno.

Vrhovac je stvarno fantastičan, kakav trzaj glavom, k'o top. Crnčević je izgleda pun pogodak, samo da ne počnemo sa nerealnim očekivanjima pa kad malo slabije odigra, odmah kukanje.

Neko je gore kritikovao Beću, ne znam zašto, meni se čini da u njemu ima materijala i da bi mogao biti paklen igrač, odavno nisam vidio da se neko onako odvaži i pruži korak. I što je najvažnije, izgleda da Tomo zna šta radi sa njim.
Ne znam da li si gledao utakmicu uživo, ili ispred Tv a, ja sam s zapada gledao, nikakav dug korak, čak šta više u par navrata usporio nam napad itekako. Istina da su igrači Tuzle **** fizički dominatniji al u defanzivi ni jednom nije uspio da uzme loptu sto jeste njegov posao. Pri tome od kad su ušli Gasal, Drina, Beća to je bilo užasno za gledati. Samo nas je Bog spasio da se ne desi preokret kao u Tuzli.

Mozda si ti bolje vidio al tako je meni izgledalo.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

MojaMalenkost
Postovi: 2246
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 17 okt 2021, 21:03

Nastupi Zeca ove sezone :urnebes:
slika
Pročepit će negdje.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 okt 2021, 21:04

Dobro bi bilo dobiti Posušje sljedeći vikend, mislim da bi sa tom pobjedom definitivno skinuli sav mogući pritisak sa pričom oko opstanka. Ne kažem da bi već tada mogli reći da sigurno ostajemo u ligi, ali realno 13 bodova iznad zone ispadanja bi bila i više nego dobra zaliha, bez obzira što je tek trećina prvenstva prošla.

Takve bodovne zaostatke ne stižu ekipe koje se bore za opstanak u PL, u prvom redu Radnik i to Posušje.

Ali, sa druge, strane ni negativan rezultat me ne bi iznenadio, jer prosto smo takva ekipa.

Priča oko Europe je nerealna, prvo što kvalitetom nismo među četiri najbolja tima u ligi, a drugo što sam siguran da ne možemo dobiti ni licencu za Europu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

ManijakNeMozeBitSvak
Postovi: 49
Pridružen/a: 28 feb 2021, 15:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ManijakNeMozeBitSvak » 17 okt 2021, 21:07

Benderrr je napisao/la:
17 okt 2021, 20:37
Virtu4l je napisao/la:
17 okt 2021, 19:28
Ovo me trenutno podsjeća na reprezentaciju, otpisani, nikakvi, trener koji nit smrdi nit miriše, i onda serija dobrih rezultata, borbenosti i dobre igre.

Juče su me baš pozitivno iznenadili protiv objektivno mnogo bolje ekipe, ali još jednom se pokazalo kakva je ova liga gdje se nedostatk kvaliteta uvijek može nadoknaditi borbenošću i željom.

Stvarno raduje kako se ovi klinci nameću, ali mora ih se istrpiti i kad ih ne bude išlo - to je ključno.

Vrhovac je stvarno fantastičan, kakav trzaj glavom, k'o top. Crnčević je izgleda pun pogodak, samo da ne počnemo sa nerealnim očekivanjima pa kad malo slabije odigra, odmah kukanje.

Neko je gore kritikovao Beću, ne znam zašto, meni se čini da u njemu ima materijala i da bi mogao biti paklen igrač, odavno nisam vidio da se neko onako odvaži i pruži korak. I što je najvažnije, izgleda da Tomo zna šta radi sa njim.
Ne znam da li si gledao utakmicu uživo, ili ispred Tv a, ja sam s zapada gledao, nikakav dug korak, čak šta više u par navrata usporio nam napad itekako. Istina da su igrači Tuzle **** fizički dominatniji al u defanzivi ni jednom nije uspio da uzme loptu sto jeste njegov posao. Pri tome od kad su ušli Gasal, Drina, Beća to je bilo užasno za gledati. Samo nas je Bog spasio da se ne desi preokret kao u Tuzli.

Mozda si ti bolje vidio al tako je meni izgledalo.
Ima li mreze na sjeveru?

Admir74
Postovi: 3443
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 17 okt 2021, 21:34

Bravo Breza!
:bih: :opaopa:


slika

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.