FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
66
13%
2. Borbu za Evropu
164
33%
3. Sredinu tabele
89
18%
4. Borbu za opstanak
178
36%
 
Ukupno glasova: 497

frkt
Postovi: 337
Pridružen/a: 03 feb 2021, 13:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la frkt » 18 okt 2021, 13:46

2377 gledalaca protiv TC je bilo. Najveći broj gledalaca na stadionima ovog kola drugo je Kosevo sa 1200

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 18 okt 2021, 13:48

Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 18 okt 2021, 13:59

Pa sta ce nam onda uprava ako neko treba kupovati kartu a da ne ide na utakmicu, pa nije ovo pomozi.ba nego fudbalski klub.
Imaš upravu, imaš ljude u klubu sta oni rade? Nego samo navijači, navijači, daj, daj, a oni od karata da uzimaju plate, fino i ništa ne rade.
Jesmo pametan narod u pm.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1983
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 18 okt 2021, 14:16

Benderrr je napisao/la:
18 okt 2021, 13:59
Pa sta ce nam onda uprava ako neko treba kupovati kartu a da ne ide na utakmicu, pa nije ovo pomozi.ba nego fudbalski klub.
Imaš upravu, imaš ljude u klubu sta oni rade? Nego samo navijači, navijači, daj, daj, a oni od karata da uzimaju plate, fino i ništa ne rade.
Jesmo pametan narod u pm.
Očigledno nema neke velike fajde od uprave, a pošto je ovo klub svakog našeg navijača, mi isto tako moramo dati sve od sebe da bi ga održali u životu. Ja kako vidim, trenutno osim priliva novca od utakmica nema nekih drugih opcija kako da mi zaradimo. Slažem se ja s tobom, da je bogdom situacija normalna pa da ne mislimo i brinemo o osnovnim stvarima i da imamo sposobne ljude…

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 18 okt 2021, 14:19

MojaMalenkost je napisao/la:
17 okt 2021, 21:03
Nastupi Zeca ove sezone :urnebes:
slika
AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHHAHAH :rol: :rol: :rol:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
dubioza144
Postovi: 1361
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 18 okt 2021, 14:27

MojaMalenkost je napisao/la:
17 okt 2021, 21:03
Nastupi Zeca ove sezone :urnebes:
slika
:urnebes: :urnebes:

Sad ce Zeko na story postavit i dres ti obecat :mrgreen:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 18 okt 2021, 14:28

Dejan1921 je napisao/la:
18 okt 2021, 14:16
Benderrr je napisao/la:
18 okt 2021, 13:59
Pa sta ce nam onda uprava ako neko treba kupovati kartu a da ne ide na utakmicu, pa nije ovo pomozi.ba nego fudbalski klub.
Imaš upravu, imaš ljude u klubu sta oni rade? Nego samo navijači, navijači, daj, daj, a oni od karata da uzimaju plate, fino i ništa ne rade.
Jesmo pametan narod u pm.
Očigledno nema neke velike fajde od uprave, a pošto je ovo klub svakog našeg navijača, mi isto tako moramo dati sve od sebe da bi ga održali u životu. Ja kako vidim, trenutno osim priliva novca od utakmica nema nekih drugih opcija kako da mi zaradimo. Slažem se ja s tobom, da je bogdom situacija normalna pa da ne mislimo i brinemo o osnovnim stvarima i da imamo sposobne ljude…
Po svemu sta rade u klubu to jeste ne rade nisu zaslužili da bude 500 ljudi. Ni ovi, ni prošli, ni pretprošli i razumijem svakoga ko neće da 5,10 maraka, pametni ljudi.
Jer očigledno više nije stvar para, nego je stvar da te neko pravim budalom. Oni u klubu ne rade za džaba nego svi imaju fine plate. Njima lijepo da kane svake druge hefte 30 milja. Plata sigurna, a reprograma, plate, dugovi, jbga nema se, krivi ovi prošli.

Gdje idu te pare sto navijači daju godinama? Idu u njihove džepove.
Zadnja izmjena: Benderrr, dana/u 18 okt 2021, 14:32, ukupno mijenjano 1 put.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
Machak
Postovi: 3479
Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Machak » 18 okt 2021, 14:30

delinjo je napisao/la:
18 okt 2021, 14:19
MojaMalenkost je napisao/la:
17 okt 2021, 21:03
Nastupi Zeca ove sezone :urnebes:
slika
AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHHAHAH :rol: :rol: :rol:
Zaboravio da ugasi žar na nargili pa ode nazad.
Mjau !

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1983
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 18 okt 2021, 15:05

Benderrr je napisao/la:
18 okt 2021, 14:28
Po svemu sta rade u klubu to jeste ne rade nisu zaslužili da bude 500 ljudi. Ni ovi, ni prošli, ni pretprošli i razumijem svakoga ko neće da 5,10 maraka, pametni ljudi.
Jer očigledno više nije stvar para, nego je stvar da te neko pravim budalom. Oni u klubu ne rade za džaba nego svi imaju fine plate. Njima lijepo da kane svake druge hefte 30 milja. Plata sigurna, a reprograma, plate, dugovi, jbga nema se, krivi ovi prošli.

Gdje idu te pare sto navijači daju godinama? Idu u njihove džepove.
Ja te u potpunosti shvatam šta hoćeš da kažeš i nije da nisi u pravu, ali što se tiče Želje mene može levatiti i praviti budalom kako god ko hoće ja ću uvijek razmišljati tako da treba da pomognem ako je teško i da idem na utakmice ko god sjedio u loži, na klupi ili trčao terenom…ako je ko od toga sebi trpao u džepove, njemu na obraz.

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 18 okt 2021, 15:50

Od kraja rata do danas imamo najskuplje karte, imamo najviše navijača na tribinama i možda da su u jednom periodu nesto snizili karte. A nikad marke nemamo. Uvijek ista priča mi navijači.

Kad su nešto napravili da bude raji jeftinije, da kažeš mali znak pažnje. Nikad.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 18 okt 2021, 16:12

Ma to stabilziaciaj i slcino,nista to ne pije vode jer sto faraon kaze,mi se svako malo stabilziujemo i propadamo,a samo vrtimo u krug,i sad kad se izvucemo jer hocemo,opet za koju god nam isto prolaziti i sve u krug dok se ne nadje stabilniji izvor finansiranja.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

zeljodogroba
Postovi: 477
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 18 okt 2021, 19:46

Benderrr je napisao/la:
18 okt 2021, 15:50
Od kraja rata do danas imamo najskuplje karte, imamo najviše navijača na tribinama i možda da su u jednom periodu nesto snizili karte. A nikad marke nemamo. Uvijek ista priča mi navijači.

Kad su nešto napravili da bude raji jeftinije, da kažeš mali znak pažnje. Nikad.
Cuj da bude jeftinije. Kakvo snizenje karata, Boze sacuvaj. Msm ja razumijem da neko nije u stanju, teska situacija, covid, ovo ono. Al hajmo realno, otprilike 2 tekme domace mjesecno. Sjever - 16KM. Sta treba da karta bude 3-4 marke, pa sad ne mozes na kafu izac za te pare. E jesmo i mi cudan narod, svasta…

Avatar
Mamba21
Postovi: 3251
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 18 okt 2021, 20:29

Lokomotiva iz Miričine, klub iz druge lige Federacije nađe investitora, mi ne možemo.. Pa kako?
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

timpramosavePla
Postovi: 619
Pridružen/a: 20 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la timpramosavePla » 18 okt 2021, 20:56

Pa evo Sarajevo ima tog investitora, nisu nesto pretjerano bolji od nas. U nekom periodu, gledali su nam u ledja sad smo u par bodova.
Imam osjecaj da ljudi misle cim udje investitor rijesiti ce se vi problemi, ali u stvarnosti ce oni tek poceti.

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 18 okt 2021, 21:23

zeljodogroba je napisao/la:
18 okt 2021, 19:46
Benderrr je napisao/la:
18 okt 2021, 15:50
Od kraja rata do danas imamo najskuplje karte, imamo najviše navijača na tribinama i možda da su u jednom periodu nesto snizili karte. A nikad marke nemamo. Uvijek ista priča mi navijači.

Kad su nešto napravili da bude raji jeftinije, da kažeš mali znak pažnje. Nikad.
Cuj da bude jeftinije. Kakvo snizenje karata, Boze sacuvaj. Msm ja razumijem da neko nije u stanju, teska situacija, covid, ovo ono. Al hajmo realno, otprilike 2 tekme domace mjesecno. Sjever - 16KM. Sta treba da karta bude 3-4 marke, pa sad ne mozes na kafu izac za te pare. E jesmo i mi cudan narod, svasta…

Ne lupetaj gluposti. Ljudi kupili desetogodisnje i na kraju izvarani da zbog korone moraju opet karte kupovati. Boli tebe, ti svakako ne ideš na utakmice. Karte se trebaju nekad korigovati posebno istok, jer 10 KM za neke utakmice je preskupo.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Vanadij
Postovi: 1170
Pridružen/a: 22 feb 2020, 21:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vanadij » 18 okt 2021, 21:30

Benderrr je napisao/la:
18 okt 2021, 21:23
zeljodogroba je napisao/la:
18 okt 2021, 19:46
Benderrr je napisao/la:
18 okt 2021, 15:50
Od kraja rata do danas imamo najskuplje karte, imamo najviše navijača na tribinama i možda da su u jednom periodu nesto snizili karte. A nikad marke nemamo. Uvijek ista priča mi navijači.

Kad su nešto napravili da bude raji jeftinije, da kažeš mali znak pažnje. Nikad.
Cuj da bude jeftinije. Kakvo snizenje karata, Boze sacuvaj. Msm ja razumijem da neko nije u stanju, teska situacija, covid, ovo ono. Al hajmo realno, otprilike 2 tekme domace mjesecno. Sjever - 16KM. Sta treba da karta bude 3-4 marke, pa sad ne mozes na kafu izac za te pare. E jesmo i mi cudan narod, svasta…

Ne lupetaj gluposti. Ljudi kupili desetogodisnje i na kraju izvarani da zbog korone moraju opet karte kupovati. Boli tebe, ti svakako ne ideš na utakmice. Karte se trebaju nekad korigovati posebno istok, jer 10 KM za neke utakmice je preskupo.
Naravno istok za radnik i borac ne moze biti 10 KM

1921blue
Postovi: 198
Pridružen/a: 21 sep 2021, 00:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921blue » 18 okt 2021, 21:46

timpramosavePla je napisao/la:
18 okt 2021, 20:56
Pa evo Sarajevo ima tog investitora, nisu nesto pretjerano bolji od nas. U nekom periodu, gledali su nam u ledja sad smo u par bodova.
Imam osjecaj da ljudi misle cim udje investitor rijesiti ce se vi problemi, ali u stvarnosti ce oni tek poceti.
Upravo tako,nerješavaju se svi problemi investitorom...
Investitora i ulagača kapitala treba znati iskoristiti
FC Juventus 🖤🤍
FK Željezničar 🔵⚪

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 18 okt 2021, 22:08

Pa ima li išta od onih priča potencionalnih?
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Pametinikaddosta
Postovi: 117
Pridružen/a: 15 apr 2021, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pametinikaddosta » 18 okt 2021, 22:25

Vanadij je napisao/la:
18 okt 2021, 21:30
Benderrr je napisao/la:
18 okt 2021, 21:23
zeljodogroba je napisao/la:
18 okt 2021, 19:46


Cuj da bude jeftinije. Kakvo snizenje karata, Boze sacuvaj. Msm ja razumijem da neko nije u stanju, teska situacija, covid, ovo ono. Al hajmo realno, otprilike 2 tekme domace mjesecno. Sjever - 16KM. Sta treba da karta bude 3-4 marke, pa sad ne mozes na kafu izac za te pare. E jesmo i mi cudan narod, svasta…

Ne lupetaj gluposti. Ljudi kupili desetogodisnje i na kraju izvarani da zbog korone moraju opet karte kupovati. Boli tebe, ti svakako ne ideš na utakmice. Karte se trebaju nekad korigovati posebno istok, jer 10 KM za neke utakmice je preskupo.
Naravno istok za radnik i borac ne moze biti 10 KM
Želju gleda u prosjeku 5.500 gledalaca (zvanična podatak prije pandemije) nek je prosječna cijena karte 7 KM ( ima desetogodišnjih dosta najviše je na jugu) to je 616 hiljada godišnje. Koliki je budzet kluba?

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 18 okt 2021, 22:48

timpramosavePla je napisao/la:
18 okt 2021, 20:56
Pa evo Sarajevo ima tog investitora, nisu nesto pretjerano bolji od nas. U nekom periodu, gledali su nam u ledja sad smo u par bodova.
Imam osjecaj da ljudi misle cim udje investitor rijesiti ce se vi problemi, ali u stvarnosti ce oni tek poceti.
I ti ga nekad bas lupis :D brate mi ni licencu ne mozemo dobiti a oni protiv Celtica igraju,titule ,kupovi ......

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.