FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
71
14%
2. Borbu za Evropu
164
32%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
195
38%
 
Ukupno glasova: 520

Avatar
DobojskiManijak
Postovi: 209
Pridružen/a: 23 maj 2018, 11:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DobojskiManijak » 28 mar 2023, 12:55

kao što je Uli Henes jernom rekao za Lothara Matheusa da u on FC Bayern neće moći ni kositi travu tako i naš glupi hulahopka može nagađati odnosno lagati šta se dešava ali nema mu prilazu klubu.Taraba je za njega i njegove kompanjone sa ovog i sličnih portala....

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 28 mar 2023, 12:58

itatabisine je napisao/la:
28 mar 2023, 12:46
Hulahopka je napisao/la:
28 mar 2023, 12:37
Hansestadt je napisao/la:
28 mar 2023, 12:01
da smo mi bogdo "sklepali" jos jednu ili dvije tribine.
Kad bi bilo još navijaca budala da doniraju sklepalo bi se vjerovatno. Al nema donacija jbga
Evo ja se prvi javljam da doniram pa me zovite budalom. Ulaganjem u infrastrukturu, ulazemo u nas klub, i buducim narastajima ostavljamo nesto po cemu nas obicne navijace mogu spominjati.

Pored mene uvjeren sam da ima jos na hiljade budala koje su spremne na ovaj korak, jer to se zove ljubav, ljubav cista kao novorodjence, ljubav bez ikakvog interesa, ljubav prema svom klubu.

Ne tako davno prije nekoliko decenija bilo je jos budala koje su donirale i ulagale u nas stadion, pa smo imali reflektore, sjevernu tribinu itd itd itd, bili i ostali klub iz raje klub budala koje vole svoj klub i zele nesto ostaviti buducim generacijama
To su priče za malu djecu. Što vas tih par hiljada dobročinitelja umjesto 20 za clansku možete uplatiti 100 i više. Ko vam brani? Dzeste vi prije dijelili pare i skupljali pare za tribine.

Hansestadt
Postovi: 2434
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 28 mar 2023, 13:02

Ja bih opet uplatio za novu tribinu kad bi bilo projekta

Avatar
godrina
Postovi: 2779
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 28 mar 2023, 13:21

Ja bi vala ucestvovao i u akciji da se skupe pare za amara kad se i ako dokaze da mu treba isplatit. Isplatit ga i nek ker odje.be. I on i ovi glupani njegovi ovdje
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 28 mar 2023, 13:38

godrina je napisao/la:
28 mar 2023, 13:21
Ja bi vala ucestvovao i u akciji da se skupe pare za amara kad se i ako dokaze da mu treba isplatit. Isplatit ga i nek ker odje.be. I on i ovi glupani njegovi ovdje
isplacen je ,tako da nam vise licenca nije upitna
Zadnja izmjena: KANA, dana/u 28 mar 2023, 14:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Mire88
Postovi: 281
Pridružen/a: 27 dec 2021, 12:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mire88 » 28 mar 2023, 13:48

Cunami87 je napisao/la:
28 mar 2023, 10:32
itatabisine je napisao/la:
28 mar 2023, 10:06
Hulahopka je napisao/la:
28 mar 2023, 09:14


Pa da ti nije bilo Amara ne bi gledao ni jedne europske utakmice ni na Kosevu. Što nisi to replicirao na gadosti koje se pišu. I ti i ovaj lobotomac Valter pametnjakovic. To vam ne smeta,jelde?
U pravu sam ja bio, ti si zaista mlad. Prije Amara smo evropu na Kosevu igrali pod Hadziabdicem, nakon njega sa Adzemom, pokojnim Odovicem i drugim.
Momce shvati da Amar nije Zeljo, i Zeljo ne postoji od kada je Amar sjeo na klupu. Mnogi su bili i prosli prije Amara, tako ce i on proci.

Nije samo Amar zasluzan za evropske utakmice, zasluzni su i igraci poput Beslije, Zebe, Adilovica, Alihodzica, Mulalica, Gredica, Biscevica i jos monogi mnogi.

Zasto se mnogi ne zapitaju gdje su nestali silni MILIONI nakon Njukastla i Malage, tada nismo imali neke aman zaman troskove a milioni su NESTALI.

U klubu i tada vedrili i oblacili Zujo i Amar, kao i sada Amar i Selimovic. Milioni bili u opticaju a ulaganja u stadion Grbavicu 0 KM.

Ista proca je i nedavno bila samo je razlika +-20 godina.

Uvijek sam govorio niko ne spori dugovanja i kao legalista ko god ima papir da mu se duzno isti treba vratiti uz dogovor, ali ovo sto on sada zahtjeva je samo da nas J.EBE ( jer svi znamo da nije gladan hljeba) vec je cisto inat u pitanju.

Kapu skidam sadasnjoj upravi jer su nasli nacin i dugovanje koje sada potrazuje ce mu biti isplaceno, i nadam se da ce se u skorije vrijeme SVE rascistiti s njim, koliko smo mi njemu duzni neka mu se isplati ali neka i ona nama vrati ono sto mu ne pripada
Za te silne milione pitaj ljude koji su ga tad otjerali,a ako skidas kapu ljudima koji lazu navijace i skupstinu,a nasli su nacin na stetu kluba da isplate dug,kapa dole!
Možda me sjećanje vara, ali zar nije tada Amar dobio otkaz? Baš nakon toga svega, po nekoj logici onda nisu njemu išli ti milioni, već ljudima koji su ga nogirali da bi se rastalili. Ne podržavam nijednu strukturu prijašnju i sadašnju, tako da ne želim da budem svrstan među bilo koga, svi su oni imali svoje dobre i loše strane ali na kraju smo samo mi ostali u krcu...

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15841
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 28 mar 2023, 14:36

Kad smo mogli isplatot Hasagica
Isto oko 100 000
Blokiro nas frajer
Pa smo ga ponovo primili za trenera golmana

Onda mozemo i Amara

Meni samo nije jasno zasto 130 000 se diuguje
Znaci godinu i pol nisi nijednu platu isplatio
ZASTO...
Koliko sam ja cuo ovo im je Savez naredio da izmire ili nekako dogovore sa Amarom
Njegova plata u zadnjem mandatu je bila 8 500

Kad su pruzili ruke da odstupi sa klupe tad su rekli ostat ce uposlenik jer moze tra,it svoje pare koje nisu male

Al sto 130 000
Sro nisu isplatili neku platu pa da ne bude pred licencu 130 000 nego 80 000

PITAM TADASNJU UPRAVU

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 28 mar 2023, 16:25

Pa ovo je jasno, to rade Misketovi pijuni koji se dalje vrte po klubu. Uhljebi obični. Nemaju pametnija posla. Umjesto da donose pare u klub,oni se bave stvarima kojima ne trebaju..
Kad imas pare isplatis ko ti je prioritet. Da si mu pola dao,pola si mogao za par godina. Nije ni cudo ko nam klub vodi. Extra je ovo sve.
Momcima i stručnom štabu spomenik dici.
Zadnja izmjena: Hulahopka, dana/u 28 mar 2023, 16:34, ukupno mijenjano 1 put.

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakalnost99 » 28 mar 2023, 16:29

Ma kakav amar i mismovic hvala za sve dobro i lose
Daleko im kuca od grbavice

Hole82
Postovi: 39
Pridružen/a: 20 dec 2020, 10:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hole82 » 28 mar 2023, 17:26

Hulahopka je napisao/la:
28 mar 2023, 12:58
itatabisine je napisao/la:
28 mar 2023, 12:46
Hulahopka je napisao/la:
28 mar 2023, 12:37


Kad bi bilo još navijaca budala da doniraju sklepalo bi se vjerovatno. Al nema donacija jbga
Evo ja se prvi javljam da doniram pa me zovite budalom. Ulaganjem u infrastrukturu, ulazemo u nas klub, i buducim narastajima ostavljamo nesto po cemu nas obicne navijace mogu spominjati.

Pored mene uvjeren sam da ima jos na hiljade budala koje su spremne na ovaj korak, jer to se zove ljubav, ljubav cista kao novorodjence, ljubav bez ikakvog interesa, ljubav prema svom klubu.

Ne tako davno prije nekoliko decenija bilo je jos budala koje su donirale i ulagale u nas stadion, pa smo imali reflektore, sjevernu tribinu itd itd itd, bili i ostali klub iz raje klub budala koje vole svoj klub i zele nesto ostaviti buducim generacijama
To su priče za malu djecu. Što vas tih par hiljada dobročinitelja umjesto 20 za clansku možete uplatiti 100 i više. Ko vam brani? Dzeste vi prije dijelili pare i skupljali pare za tribine.
😂😂😂😂😂😂😂😂

GIBRA
Postovi: 2666
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 28 mar 2023, 17:35

Jadan nas klub sa ovoliko branitelja lika i djela najveceg grobara i lopova koji je bio u Zelji

Amaw Osim morz,kamatar,lopov i grobar!
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
1921boy
Postovi: 5811
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 28 mar 2023, 17:57

jointunija je napisao/la:
28 mar 2023, 09:55
Ili neko namjerno opstruiše dogovore(a tako izgleda)ili su toliko nesposobni,drugog nema.
Kako su se odnosili prema potencijalnom investitoru i ulagaču, ništa me ne čudi, pa ni to da je možda čak bilo i sa namjerom od strane tih nekih ljudi, iz dana u dan, sumnje postaju ozbiljnije.

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 28 mar 2023, 18:12

Drina i Drljo ušli sa klupe danas u pobjedi U21 reprezentacije 2:0 protiv Kine
Bosna i Hercegovina-Kina 2:0 (1:0)

Gradski stadion Velika Gorica.

Sudija: Ivan Marinčević (Hrvatska).

Golovi: 1:0 Bristrić (42'), 2:0 Čuić (90'+2).

Žuti kartoni: Šukilović, Bašić, Drina, Salihamidžić (BiH).

Bosna i Hercegovina: Nikola Ćetković (74. Muhamed Šahinović), Filip Račić (61. Amar Drina), Alden Šuvalija (61. Tarik Kapetanović), Silvio Ilinković (74. Eldar Mehmedović), Enver Kulašin (74. Anes Krdžalić), Madžid Šošić (74. Andrija Drljo), Admir Bristrić (61. Nail Omerović), Ivan Bašić (83. Amar Tahrić), David Čavić (61. Filip Čuić), Mustafa Šukilović (74. Stefan Đurić), Harun Karić (46. Nick Salihamidžić). Selektor: Igor Janković.

ristagrad
Postovi: 37
Pridružen/a: 24 nov 2022, 18:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ristagrad » 28 mar 2023, 19:05

Mire88 je napisao/la:
28 mar 2023, 13:48
Cunami87 je napisao/la:
28 mar 2023, 10:32
itatabisine je napisao/la:
28 mar 2023, 10:06


U pravu sam ja bio, ti si zaista mlad. Prije Amara smo evropu na Kosevu igrali pod Hadziabdicem, nakon njega sa Adzemom, pokojnim Odovicem i drugim.
Momce shvati da Amar nije Zeljo, i Zeljo ne postoji od kada je Amar sjeo na klupu. Mnogi su bili i prosli prije Amara, tako ce i on proci.

Nije samo Amar zasluzan za evropske utakmice, zasluzni su i igraci poput Beslije, Zebe, Adilovica, Alihodzica, Mulalica, Gredica, Biscevica i jos monogi mnogi.

Zasto se mnogi ne zapitaju gdje su nestali silni MILIONI nakon Njukastla i Malage, tada nismo imali neke aman zaman troskove a milioni su NESTALI.

U klubu i tada vedrili i oblacili Zujo i Amar, kao i sada Amar i Selimovic. Milioni bili u opticaju a ulaganja u stadion Grbavicu 0 KM.

Ista proca je i nedavno bila samo je razlika +-20 godina.

Uvijek sam govorio niko ne spori dugovanja i kao legalista ko god ima papir da mu se duzno isti treba vratiti uz dogovor, ali ovo sto on sada zahtjeva je samo da nas J.EBE ( jer svi znamo da nije gladan hljeba) vec je cisto inat u pitanju.

Kapu skidam sadasnjoj upravi jer su nasli nacin i dugovanje koje sada potrazuje ce mu biti isplaceno, i nadam se da ce se u skorije vrijeme SVE rascistiti s njim, koliko smo mi njemu duzni neka mu se isplati ali neka i ona nama vrati ono sto mu ne pripada
Za te silne milione pitaj ljude koji su ga tad otjerali,a ako skidas kapu ljudima koji lazu navijace i skupstinu,a nasli su nacin na stetu kluba da isplate dug,kapa dole!
Možda me sjećanje vara, ali zar nije tada Amar dobio otkaz? Baš nakon toga svega, po nekoj logici onda nisu njemu išli ti milioni, već ljudima koji su ga nogirali da bi se rastalili. Ne podržavam nijednu strukturu prijašnju i sadašnju, tako da ne želim da budem svrstan među bilo koga, svi su oni imali svoje dobre i loše strane ali na kraju smo samo mi ostali u krcu...
mislim da te sjecanje vara. osim je dobio otkaz neposrdno nakon ispadanja od heartsa, sezonu poslije. sjecam se tekme na kosevu (ne sjecam se protiv koga smo igrali, je li bas bio hearts), ali su amar i kemo odbili biti na klupi i utakmicu vodili sa zapadne tribine, 3-4 reda iza klupa za rezervne igrace, iz razloga sto je hasan sepo postavljen za predstavnika kluba na toj tekmi. finansijske seme i semice hasana sepe i arslanagica, u to vrijeme direktora bosnalijeka, tadasnjeg sponzora fk Zeljeznicar, su nam poznate kroz sudske postupke. sjecamo se i "razgovora" osima sa zujom na terenu grbavice, tokom treninga, nakon kojeg je amar ubrzo otisao na "odmor".

nek svako odgovara za svoja djela i nedjela koja su dokazana i koja se u buducnosti dokazu
Zadnja izmjena: ristagrad, dana/u 28 mar 2023, 21:18, ukupno mijenjano 1 put.

itatabisine
Postovi: 344
Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la itatabisine » 28 mar 2023, 20:39

Sto nas je blokiro blokiro je, sada kada ima novac neka uziva na odmoru.
Nek se je jednom za sva vremena i ovo rijesilo, vise nikad necemo biti robovi za licencu, barem doticni kada je u pitanju

Bojudaosinebu
Postovi: 1014
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 28 mar 2023, 21:47

itatabisine je napisao/la:
28 mar 2023, 20:39
Sto nas je blokiro blokiro je, sada kada ima novac neka uziva na odmoru.
Nek se je jednom za sva vremena i ovo rijesilo, vise nikad necemo biti robovi za licencu, barem doticni kada je u pitanju
Ima jos oko 200k duga iz posljednjeg mandata, i to moramo ove godine zavrsiti.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 28 mar 2023, 22:10

Bojudaosinebu je napisao/la:
28 mar 2023, 21:47
itatabisine je napisao/la:
28 mar 2023, 20:39
Sto nas je blokiro blokiro je, sada kada ima novac neka uziva na odmoru.
Nek se je jednom za sva vremena i ovo rijesilo, vise nikad necemo biti robovi za licencu, barem doticni kada je u pitanju
Ima jos oko 200k duga iz posljednjeg mandata, i to moramo ove godine zavrsiti.
Čega bolan 200k. Pa nije Bonnuci jbt

Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 28 mar 2023, 22:12

Još koji dan i vraća nam se Željo. :ljepota:

Protiv Leotara bi mogla biti klasična premijerligaška utakmica. Tvrd domaćin koji je izgubio samo 3 utakmice kući i to sve 3 rezultatom 0:1 (protiv nas, Borca i Posušja), vjerovatno loš teren na kojem će odskakati lopta i domaćin koji u nekim utakmicama na Policama imao itekakvu sudijsku protekciju kao u onoj nedavnoj protiv Igmana ili u onoj u prvoj polusezoni kad su dobili Širokog 1-0, a prema natpisima medija, neki igrači Širokog su u suzama napustili teren kakva je krađa bila.

Znamo da nema Santosa i Šehića zbog kartona, a sigurno će ih zamjeniti Amoah i Galić, tako da bi mogli gledati istu postavu protiv Leotara kao u nedavnoj kup utakmici sa njima. Jedino ne znam da li će se Edis odlučiti za Krpića ili Aru. Također nam se vraća Mekić nakon suspenzije protiv Sloge.

Utakmica bi mogla ličiti na onu prvu u kojoj smo ih dobili kad je jedan prekid presudio Leotaru, tačnije gol Hodžića mlađeg iz kornera ili možda kao nedavno ona utakmica u Modriči gdje je jedna majstorija prelomila utakmicu.

Kao što sam napisao neki dan, ovo kolo Tuzla City dočekuje Borac i Zrinjski dočekuje Širokog, tako da uz naša eventualna 3 boda protiv Leotara i kiks konkurenata, mi bi mogli dobro profitirati. Široki nam bježi 1 bod, a Borac 3 boda.

Kada bih mogao birati, volio bih da jedan od napadača Krpić/Ara, zavisi koji bude igrao, postigne gol protiv Leotara radi samopouzdanja, pogotovo pred ovako težak raspored.

Avatar
Bersaga
Postovi: 857
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 28 mar 2023, 22:50

braco je napisao/la:
28 mar 2023, 22:12
Još koji dan i vraća nam se Željo. :ljepota:

Protiv Leotara bi mogla biti klasična premijerligaška utakmica. Tvrd domaćin koji je izgubio samo 3 utakmice kući i to sve 3 rezultatom 0:1 (protiv nas, Borca i Posušja), vjerovatno loš teren na kojem će odskakati lopta i domaćin koji u nekim utakmicama na Policama imao itekakvu sudijsku protekciju kao u onoj nedavnoj protiv Igmana ili u onoj u prvoj polusezoni kad su dobili Širokog 1-0, a prema natpisima medija, neki igrači Širokog su u suzama napustili teren kakva je krađa bila.

Znamo da nema Santosa i Šehića zbog kartona, a sigurno će ih zamjeniti Amoah i Galić, tako da bi mogli gledati istu postavu protiv Leotara kao u nedavnoj kup utakmici sa njima. Jedino ne znam da li će se Edis odlučiti za Krpića ili Aru. Također nam se vraća Mekić nakon suspenzije protiv Sloge.

Utakmica bi mogla ličiti na onu prvu u kojoj smo ih dobili kad je jedan prekid presudio Leotaru, tačnije gol Hodžića mlađeg iz kornera ili možda kao nedavno ona utakmica u Modriči gdje je jedna majstorija prelomila utakmicu.

Kao što sam napisao neki dan, ovo kolo Tuzla City dočekuje Borac i Zrinjski dočekuje Širokog, tako da uz naša eventualna 3 boda protiv Leotara i kiks konkurenata, mi bi mogli dobro profitirati. Široki nam bježi 1 bod, a Borac 3 boda.

Kada bih mogao birati, volio bih da jedan od napadača Krpić/Ara, zavisi koji bude igrao, postigne gol protiv Leotara radi samopouzdanja, pogotovo pred ovako težak raspored.
Zadnjih 10 naših duela, imamo omjer 8 pobjeda i 2 remija. Handžić nije bio u rosteru protiv Borca, volio bih da ne bude ni u subotu.
"Imam ti ja čovjeka u Trebinju, sredit ćemo nešto".
Čovjek:

slika
Bitan faktor će biti i dolazak Manijaka, dodatni vjetar u leđa
slika

slika
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Predatod
Postovi: 418
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Predatod » 28 mar 2023, 23:56

Bojudaosinebu je napisao/la:
28 mar 2023, 21:47
itatabisine je napisao/la:
28 mar 2023, 20:39
Sto nas je blokiro blokiro je, sada kada ima novac neka uziva na odmoru.
Nek se je jednom za sva vremena i ovo rijesilo, vise nikad necemo biti robovi za licencu, barem doticni kada je u pitanju
Ima jos oko 200k duga iz posljednjeg mandata, i to moramo ove godine zavrsiti.
Isto cuo. Trazi i plate i dug. Ili ide blokiranje racuna. Vjerovatno zbog tuzbe zeli da nas sjebe sad. Ili ti ga ovu upravu a Zeljo je kolateralna steta.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalPacidoroP, Dadox, DobriBosnjanin i 59 gostiju.