FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
66
13%
2. Borbu za Evropu
164
33%
3. Sredinu tabele
89
18%
4. Borbu za opstanak
178
36%
 
Ukupno glasova: 497

Argentina
Postovi: 1158
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 01 jun 2023, 18:21

Pricao oko juga i svega, ne treba nam. Treba to poruciti i Vladi KS.

Nama treba usminkavanje sjevera i da se osposobi istok, da imamo prostore i izdajemo ih. To je manje novca nego gradnja juga, a vise bi nam kao klubu koristi i finansija donijela.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 01 jun 2023, 18:26

Argentina je napisao/la:
01 jun 2023, 18:21
Pricao oko juga i svega, ne treba nam. Treba to poruciti i Vladi KS.

Nama treba usminkavanje sjevera i da se osposobi istok, da imamo prostore i izdajemo ih. To je manje novca nego gradnja juga, a vise bi nam kao klubu koristi i finansija donijela.

slika


Ne shvatam vam koji kazete da je prica oko juga nerealna pa zivimo u kantonu koji je dao za ovu tribinu 5 miliona KM i koji je ove godine iz budžeta izdvojio za Bjelašnicu 38 miliona KM.

Ako kanton ima 38 miliona KM za jednu Bjelašnicu da izdvoji kao od šale moze dati četiri, pet miliona da se jug zavrsi. Zapad sa svim prostorijama bi kostao malo manje od 15 miliona

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 01 jun 2023, 18:33

Mehmedaga je napisao/la:
01 jun 2023, 17:23
Hulahopka je napisao/la:
01 jun 2023, 17:05
Nama se stadion raspada. Teren uništili. Tribine prljave, a ovdje pišu da ce se praviti jug od političkih uhljeba I varalica. Samo da je im glasova. Kakve tribine ba..
Zamoli bih moderaciju da obriše ovu neistinu, bljuvotinu od strane čovjeka/momka koji nije navijač našeg voljenog Kluba. Hvala.
Samo mi objasni kako ti znas i da nije istina,kad uopće ne živiš ovdje i ne ideš na utakmice? Haj objasni, živo bio?

Argentina
Postovi: 1158
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 01 jun 2023, 18:35

Robust je napisao/la:
01 jun 2023, 18:26
Argentina je napisao/la:
01 jun 2023, 18:21
Pricao oko juga i svega, ne treba nam. Treba to poruciti i Vladi KS.

Nama treba usminkavanje sjevera i da se osposobi istok, da imamo prostore i izdajemo ih. To je manje novca nego gradnja juga, a vise bi nam kao klubu koristi i finansija donijela.

slika


Ne shvatam vam koji kazete da je prica oko juga nerealna pa zivimo u kantonu koji je dao za ovu tribinu 5 miliona KM i koji je ove godine iz budžeta izdvojio za Bjelašnicu 38 miliona KM.

Ako kanton ima 38 miliona KM za jednu Bjelašnicu da izdvoji kao od šale moze dati četiri, pet miliona da se jug zavrsi. Zapad sa svim prostorijama bi kostao malo manje od 15 miliona
Nisi me razumio, uopste ne mislim da je nerealna prica, nego u ovom trenutku je za nas kao klub kada bi mogli birati jug ili sminkanje sjevera&uredjenje istoka, bolja opcija da se sjever usminka i istok sredi.

Imali bi sa poslovnim prostorima na istoku stalni izbor primanja, a prostori na sjeveru bi bili atraktivniji, te bi u totalu imali vecu korist.

Najbolje je da sve moze, ali realnije je da sredjujemo sjever&istok.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Avatar
godrina
Postovi: 2691
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 01 jun 2023, 18:37

Bojudaosinebu je napisao/la:
01 jun 2023, 16:07
Al uz sve dobre namjere i maksimalno razumjevanje za sve stvarno ne vidim cemu produzivanje ugovora Hajdarevicu , eto nek mi neko objasni razlog ja cu reci ured neka je. Taman da za hiljadu igra ne kontam cemu
Za minute koje odigra meni je on sasvim ok. Da je Bogdom da mi imamo 20 Stilica ali slabo ko to ima.
Mozda Gvardiola.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6414
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la JavierBosnia » 01 jun 2023, 18:44

Robust je napisao/la:
01 jun 2023, 18:26
slika
Ne shvatam vam koji kazete da je prica oko juga nerealna pa zivimo u kantonu koji je dao za ovu tribinu 5 miliona KM i koji je ove godine iz budžeta izdvojio za Bjelašnicu 38 miliona KM.

Ako kanton ima 38 miliona KM za jednu Bjelašnicu da izdvoji kao od šale moze dati četiri, pet miliona da se jug zavrsi. Zapad sa svim prostorijama bi kostao malo manje od 15 miliona
Interesujem se za stadione tako da nadam se da ne smetam sto malo upadam. Za nadati se da ce se nastaviti infrastrukturni radovi na Grbavici.

Kao sto kazes nisu to uopste neke pare, pa 1.5 mil je obicni kruzni tok, nego su nam u proslosti svata obecavali, malo ispunili pa je raja naravno skepticna oko toga.

Samo bih da te ispravim, mislim da se jug nalik na sjever moze napraviti za neka 3.5 miliona, a za isto toliko novca se moze napraviti i zapad koji bi imao kapacitet 3.500-4000 mjesta sve skupa sa lozom, var sobom, novinarskim prostorijama i slicno. Pa pogledajmo Velez za 3 miliona prvi takvu tribinu sa svim tim sadrzajima. Ne znam sta si ti za 15 mil planirao onda sve :mrgreen:

slika
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 01 jun 2023, 18:47

Argentina je napisao/la:
01 jun 2023, 18:35
Robust je napisao/la:
01 jun 2023, 18:26
Argentina je napisao/la:
01 jun 2023, 18:21
Pricao oko juga i svega, ne treba nam. Treba to poruciti i Vladi KS.

Nama treba usminkavanje sjevera i da se osposobi istok, da imamo prostore i izdajemo ih. To je manje novca nego gradnja juga, a vise bi nam kao klubu koristi i finansija donijela.

slika


Ne shvatam vam koji kazete da je prica oko juga nerealna pa zivimo u kantonu koji je dao za ovu tribinu 5 miliona KM i koji je ove godine iz budžeta izdvojio za Bjelašnicu 38 miliona KM.

Ako kanton ima 38 miliona KM za jednu Bjelašnicu da izdvoji kao od šale moze dati četiri, pet miliona da se jug zavrsi. Zapad sa svim prostorijama bi kostao malo manje od 15 miliona
Nisi me razumio, uopste ne mislim da je nerealna prica, nego u ovom trenutku je za nas kao klub kada bi mogli birati jug ili sminkanje sjevera&uredjenje istoka, bolja opcija da se sjever usminka i istok sredi.

Imali bi sa poslovnim prostorima na istoku stalni izbor primanja, a prostori na sjeveru bi bili atraktivniji, te bi u totalu imali vecu korist.

Najbolje je da sve moze, ali realnije je da sredjujemo sjever&istok.
sjever je preveliki cirkus da se sjever ustakli u i sredi u fullu treba oko dva miliona maraka , posebno jer na sjeveru moraju se izbiti svi poslovni prostori izvan gabarita tribine znaci svi se moraju vratiti u nivo marsa i textile housea , gore na spratovima mora se riješiti urnebes sa poslovnim prostorima gdje se mora porušiti 90% onih prostorija jer smetaju protoku ljudi , i sto je trenutno najveci problem na zadnjem ulazu kod zdenke ima ostecenje zeljezne konstrukcije tribine gdje ima otkriven beton i armatura koju je nagrizla korozija gdje bi trebalo uraditi statiticki proracun tribine da nam se ne desi neka tragedija i tu isto tako treba sanacija

zeljovolimte
Postovi: 1622
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 01 jun 2023, 18:51

Treba se nekad izaci iz haustora ili bar nekad navratit u Sarajevo iz inostranstva ili jos bolje bar izbetonirati jedno 3-4 kvadrata da se prriblizis onome sto se trrba uraditi.
Onaj spominje Bjelasnicu i 38 miliona, nek izlet napravi pa vidi kolika su tu ulaganja od cesti, hotela, dvorana i kolika je dobit KS od Bjelasnice, a kolika od juga.

Jug drzi tranzit. Sad ti zamisli da krenes tamo da kopas imas sansu gdje ce ti kuce i cesta doci na centar igralista.. malo realnosti. Sto bi jedan clan skupstine vlade KS pitao, "sta mi imamo od toga".

Cuj za uredjivanje sjevera preko 2 miliona km, a za pravljenje novog juga 2-3 miliona :bow: , nekad pomislim da je hulahopka upravu.
Zadnja izmjena: zeljovolimte, dana/u 01 jun 2023, 18:52, ukupno mijenjano 1 put.

Ejnur
Postovi: 230
Pridružen/a: 14 avg 2020, 16:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ejnur » 01 jun 2023, 18:52

Hulahopka je napisao/la:
01 jun 2023, 18:33
Mehmedaga je napisao/la:
01 jun 2023, 17:23
Hulahopka je napisao/la:
01 jun 2023, 17:05
Nama se stadion raspada. Teren uništili. Tribine prljave, a ovdje pišu da ce se praviti jug od političkih uhljeba I varalica. Samo da je im glasova. Kakve tribine ba..
Zamoli bih moderaciju da obriše ovu neistinu, bljuvotinu od strane čovjeka/momka koji nije navijač našeg voljenog Kluba. Hvala.
Samo mi objasni kako ti znas i da nije istina,kad uopće ne živiš ovdje i ne ideš na utakmice? Haj objasni, živo bio?
Ima li iko na forumu a da mu ti nisi rekao da ne ide na utakmice 🤣🤣

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 01 jun 2023, 18:55

JavierBosnia je napisao/la:
01 jun 2023, 18:44
Robust je napisao/la:
01 jun 2023, 18:26
slika
Ne shvatam vam koji kazete da je prica oko juga nerealna pa zivimo u kantonu koji je dao za ovu tribinu 5 miliona KM i koji je ove godine iz budžeta izdvojio za Bjelašnicu 38 miliona KM.

Ako kanton ima 38 miliona KM za jednu Bjelašnicu da izdvoji kao od šale moze dati četiri, pet miliona da se jug zavrsi. Zapad sa svim prostorijama bi kostao malo manje od 15 miliona
Interesujem se za stadione tako da nadam se da ne smetam sto malo upadam. Za nadati se da ce se nastaviti infrastrukturni radovi na Grbavici.

Kao sto kazes nisu to uopste neke pare, pa 1.5 mil je obicni kruzni tok, nego su nam u proslosti svata obecavali, malo ispunili pa je raja naravno skepticna oko toga.

Samo bih da te ispravim, mislim da se jug nalik na sjever moze napraviti za neka 3.5 miliona, a za isto toliko novca se moze napraviti i zapad koji bi imao kapacitet 3.500-4000 mjesta sve skupa sa lozom, var sobom, novinarskim prostorijama i slicno. Pa pogledajmo Velez za 3 miliona prvi takvu tribinu sa svim tim sadrzajima. Ne znam sta si ti za 15 mil planirao onda sve :mrgreen:

slika
trenutno sadašnji jug drzi citavo kliziste da sanac, olovska i tranzit ne skliznu isti slucaj kao na podtekiji na Skenderiji, zato trebaju vece pare za jug

a sto se tice zapada i za Mostar ce ova tribina na kraju kostati sedam osam miliona maraka dok uloze u sve podtribinske prostorije i neophodne stvari sto su potrebne za kategorizaciju. Prvo bi tribina na Grbavici tj zapad bila veca , sa skupljom fasadom krovom , sa tri tv studija, dvije svlačionice , sobe za regeneraciju, vip saloni, prostorije za novinare, ovo sto u Mostaru rade je minimum minimuma da zadovolje kriterije

Mehmedaga
Postovi: 464
Pridružen/a: 26 jan 2021, 22:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mehmedaga » 01 jun 2023, 18:55

Hulahopka je napisao/la:
01 jun 2023, 18:33
Mehmedaga je napisao/la:
01 jun 2023, 17:23
Hulahopka je napisao/la:
01 jun 2023, 17:05
Nama se stadion raspada. Teren uništili. Tribine prljave, a ovdje pišu da ce se praviti jug od političkih uhljeba I varalica. Samo da je im glasova. Kakve tribine ba..
Zamoli bih moderaciju da obriše ovu neistinu, bljuvotinu od strane čovjeka/momka koji nije navijač našeg voljenog Kluba. Hvala.
Samo mi objasni kako ti znas i da nije istina,kad uopće ne živiš ovdje i ne ideš na utakmice? Haj objasni, živo bio?
Ja sam otišao utakmica do sada više nego što ces ti za života

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 01 jun 2023, 18:57

Mehmedaga je napisao/la:
01 jun 2023, 18:55
Hulahopka je napisao/la:
01 jun 2023, 18:33
Mehmedaga je napisao/la:
01 jun 2023, 17:23


Zamoli bih moderaciju da obriše ovu neistinu, bljuvotinu od strane čovjeka/momka koji nije navijač našeg voljenog Kluba. Hvala.
Samo mi objasni kako ti znas i da nije istina,kad uopće ne živiš ovdje i ne ideš na utakmice? Haj objasni, živo bio?
Ja sam otišao utakmica do sada više nego što ces ti za života
Ti blage veze nemas kako stadion izgleda. A ne da ides na utakmice.

Mehmedaga
Postovi: 464
Pridružen/a: 26 jan 2021, 22:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mehmedaga » 01 jun 2023, 18:59

Hulahopka je napisao/la:
01 jun 2023, 18:57
Mehmedaga je napisao/la:
01 jun 2023, 18:55
Hulahopka je napisao/la:
01 jun 2023, 18:33


Samo mi objasni kako ti znas i da nije istina,kad uopće ne živiš ovdje i ne ideš na utakmice? Haj objasni, živo bio?
Ja sam otišao utakmica do sada više nego što ces ti za života
Ti blage veze nemas kako stadion izgleda. A ne da ides na utakmice.
Idi traži po netu slike Grbavice, očito nisi nikada bio

Avatar
Doktorinho
Postovi: 339
Pridružen/a: 18 sep 2020, 17:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Doktorinho » 01 jun 2023, 19:00

Argentina je napisao/la:
01 jun 2023, 18:21
Pricao oko juga i svega, ne treba nam. Treba to poruciti i Vladi KS.

Nama treba usminkavanje sjevera i da se osposobi istok, da imamo prostore i izdajemo ih. To je manje novca nego gradnja juga, a vise bi nam kao klubu koristi i finansija donijela.
Brzo su nas navikli da sa mrvama budemo siti a budžet preko MILIJARDE. Pogledati cifru javnog novca koji se izdvaja za Dinamo, Hajduk, CZV i Partizan. Jednostavno mi nismo privredno društo niti možemo biti zbog nepostojećeg zakona tako da ako nam se pruži prilika naravno da ćemo prihvatiti. Lično sam za to da se Zapad novi digne sa CAT 4, jer to ako se ne napravi sada ko zna kada će, a najpotrebniji je. Jug za sada ne bih dirao jer mislim da je sasvim OK za sada, ne znam čemu tolika žurba za jug a zapad i njegovu važnost niko da spomene. Ako već ne mogu prostorije sjevera, istoka i zapada zajedno, onda neka zapad ima prednost od to troje, naravno ako ovo sve bude ozbiljno.

Avatar
Doktorinho
Postovi: 339
Pridružen/a: 18 sep 2020, 17:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Doktorinho » 01 jun 2023, 19:04

Robust je napisao/la:
01 jun 2023, 18:47
Argentina je napisao/la:
01 jun 2023, 18:35
Robust je napisao/la:
01 jun 2023, 18:26



slika


Ne shvatam vam koji kazete da je prica oko juga nerealna pa zivimo u kantonu koji je dao za ovu tribinu 5 miliona KM i koji je ove godine iz budžeta izdvojio za Bjelašnicu 38 miliona KM.

Ako kanton ima 38 miliona KM za jednu Bjelašnicu da izdvoji kao od šale moze dati četiri, pet miliona da se jug zavrsi. Zapad sa svim prostorijama bi kostao malo manje od 15 miliona
Nisi me razumio, uopste ne mislim da je nerealna prica, nego u ovom trenutku je za nas kao klub kada bi mogli birati jug ili sminkanje sjevera&uredjenje istoka, bolja opcija da se sjever usminka i istok sredi.

Imali bi sa poslovnim prostorima na istoku stalni izbor primanja, a prostori na sjeveru bi bili atraktivniji, te bi u totalu imali vecu korist.

Najbolje je da sve moze, ali realnije je da sredjujemo sjever&istok.
sjever je preveliki cirkus da se sjever ustakli u i sredi u fullu treba oko dva miliona maraka , posebno jer na sjeveru moraju se izbiti svi poslovni prostori izvan gabarita tribine znaci svi se moraju vratiti u nivo marsa i textile housea , gore na spratovima mora se riješiti urnebes sa poslovnim prostorima gdje se mora porušiti 90% onih prostorija jer smetaju protoku ljudi , i sto je trenutno najveci problem na zadnjem ulazu kod zdenke ima ostecenje zeljezne konstrukcije tribine gdje ima otkriven beton i armatura koju je nagrizla korozija gdje bi trebalo uraditi statiticki proracun tribine da nam se ne desi neka tragedija i tu isto tako treba sanacija
OK sve ali odakle cifra od 2 miliona KM? :wtf:

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 01 jun 2023, 19:18

Mehmedaga je napisao/la:
01 jun 2023, 18:59
Hulahopka je napisao/la:
01 jun 2023, 18:57
Mehmedaga je napisao/la:
01 jun 2023, 18:55


Ja sam otišao utakmica do sada više nego što ces ti za života
Ti blage veze nemas kako stadion izgleda. A ne da ides na utakmice.
Idi traži po netu slike Grbavice, očito nisi nikada bio
Ne brukaj se,živ bio.

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 01 jun 2023, 19:35

Doktorinho je napisao/la:
01 jun 2023, 19:04
Robust je napisao/la:
01 jun 2023, 18:47
Argentina je napisao/la:
01 jun 2023, 18:35


Nisi me razumio, uopste ne mislim da je nerealna prica, nego u ovom trenutku je za nas kao klub kada bi mogli birati jug ili sminkanje sjevera&uredjenje istoka, bolja opcija da se sjever usminka i istok sredi.

Imali bi sa poslovnim prostorima na istoku stalni izbor primanja, a prostori na sjeveru bi bili atraktivniji, te bi u totalu imali vecu korist.

Najbolje je da sve moze, ali realnije je da sredjujemo sjever&istok.
sjever je preveliki cirkus da se sjever ustakli u i sredi u fullu treba oko dva miliona maraka , posebno jer na sjeveru moraju se izbiti svi poslovni prostori izvan gabarita tribine znaci svi se moraju vratiti u nivo marsa i textile housea , gore na spratovima mora se riješiti urnebes sa poslovnim prostorima gdje se mora porušiti 90% onih prostorija jer smetaju protoku ljudi , i sto je trenutno najveci problem na zadnjem ulazu kod zdenke ima ostecenje zeljezne konstrukcije tribine gdje ima otkriven beton i armatura koju je nagrizla korozija gdje bi trebalo uraditi statiticki proracun tribine da nam se ne desi neka tragedija i tu isto tako treba sanacija
OK sve ali odakle cifra od 2 miliona KM? :wtf:

slika

Rekonstrukcija sjevera ima cetiri zasebne cjeline ako se hoce da se ta tribina dovede u 21 vijek

1. Plavi dio krov kojem je potrebna zamjena jer je sav busan i dotrajao, u sklopu toga sa unutrašnje strane treba se postaviti unutrasnja obloga krovista da se ne vidi konstrukcija i zaustavi prodor ptica i ostalih napasnika, na taj plafon treba ici unutrasnja rasvjeta tribine, ozvucenje okaceno na plafonu

2. Rozi dio izbijanje postojecih poslovnih prostorija na gornjoj etazi sto bi doprinijelo vecem protoku ljudi na ulascima i izlascima svi smo svjesni guzvi na sjeveru nakon tekme zbog uskih prolaza , povrh toga je potrebna izgradnja i rekonstrukcija toaleta i prostorija za prodaju pica i grickalica. Na toj gornjoj etazi je potrebno farbanje kompletne etaze postavljanje novih epoxy podova , sistema vatrodojave ako ce se ici u zatvaranje fasade , nove elektro instalacije i rasvjeta dekorativna i osnovna

3. crveni dio uklanjanje crvenog dijela on nikad nije bio dio gabarita tribine nego je dodan nekoliko godina pred rat, kao zastita od vremena za poslovne prostore da ne kapa kisa i snijeg to je bila nakaradna nadogradnja koju su iskoristili korisnici poslovnih prostora da nelegalno prosire gabarite svojih poslovnih prostora i naruse izgled tribine osnovni glavni gabariti tribine su kao portali danasnjeg textile housea i marsa ona prodavnica boja i lakova je izasla iz gabarita jedno pet do deset metara

4. četvrti dio stavljanje fasade u kombinaciji alu bond elemenata koji bi bili u plavo bijeloj boji sa antracit crnom stolarijom na poslovnim prostorima i bojom stakala , dizajn tih alubond elemenata da bude kao na dizajnu clanske za 2022 godinu




slika



slika

slika

Gdje imamo primjer alubond elemenata na bcc u Sarajevu koji su 3d i imaju osvjetljenje, zasto koristenje alubond elemenata zato jer bi nas jeftinije dosla fasada nego da ide u full staklo jer je sjever ogromne površine , svi ovi radovi bi kostali vise od 2 miliona maraka i imali bi procelje stadiona koje bi bilo za ponos grada i kluba a ne sramota kao dns . Jednostavno moraju se pare od kantona traziti za ovu jer ove godine daju isto tako i 16 miliona za skenderiju tako da para se ima samo treba biti uporan i zahtijevati da ulazu

Hansestadt
Postovi: 2391
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 01 jun 2023, 19:49

Fino bi bilo kad bi se onaj telefonski broj ponovo aktivirao za neku akciju, da se pomogne klubu.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 01 jun 2023, 20:45

Inženjer hahahaahhaha

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2215
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 01 jun 2023, 21:14

Nadam se da ova priča oko Juga nije skretanje pažnje navijačima oko šefa stručnog štaba, igračkog kadra i ostalih problema.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.