FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 14 okt 2021, 19:28

Benda, evo za moje plate da nastavim braniti :rol:


WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WOLF20 » 14 okt 2021, 19:35

Moj Benda postajes naporan, izgleda tebi ovaj forum jedini vid druzenja... Samo ne kontam te sto prokosis.
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 14 okt 2021, 19:55

Admir74 je napisao/la:
14 okt 2021, 19:28
Benda, evo za moje plate da nastavim braniti :rol:

Fali ti jos puna podrška ovim uhljupima u klubu sto ništa ne rade pod milim Bogom.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
godrina
Postovi: 2828
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 14 okt 2021, 20:01

Koliko ti daje kerovodja Amar dat cu i ja da ne pises.
Dosadan si i naporan.
Sta je to prosla uradila, mislim na pozitivno. Ovo zavaljivanje i "ocepit ce" nam je evo doslo glave.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Valenciaa
Postovi: 9
Pridružen/a: 15 mar 2021, 22:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Valenciaa » 14 okt 2021, 20:10

Samo treba prestati replicirati takvim osobama, njima najviše smeta kad ih drugi ignoriraju.

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WOLF20 » 14 okt 2021, 20:15

godrina je napisao/la:
14 okt 2021, 20:01
Koliko ti daje kerovodja Amar dat cu i ja da ne pises.
Dosadan si i naporan.
Sta je to prosla uradila, mislim na pozitivno. Ovo zavaljivanje i "ocepit ce" nam je evo doslo glave.
100% brate, kapa do poda na komentaru.
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

zeljovac21
Postovi: 2029
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 14 okt 2021, 20:18

Ja ne znam sta ovaj pokusava ovdje. Pa i laiku je jasno sta su napravili od kluba ovi prethodnici, mlatis praznu slamu nikoga neces uvjeriti u suprotno kad je sve ocigledno. Odje.bi vise sa svojim unosenjem negative ti i takvi ko ti ste i doveli Zelju u ovo stanje nikad vise klubu necete prici a dokaz je i ona parola protiv leotara. Mrs iz kluba, a ako se ova moderacija malo dozove mrs i sa foruma.

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 14 okt 2021, 20:27

:silent:
zeljovac21 je napisao/la:
14 okt 2021, 20:18
Ja ne znam sta ovaj pokusava ovdje. Pa i laiku je jasno sta su napravili od kluba ovi prethodnici, mlatis praznu slamu nikoga neces uvjeriti u suprotno kad je sve ocigledno. Odje.bi vise sa svojim unosenjem negative ti i takvi ko ti ste i doveli Zelju u ovo stanje nikad vise klubu necete prici a dokaz je i ona parola protiv leotara. Mrs iz kluba, a ako se ova moderacija malo dozove mrs i sa foruma.
Nauci prvo da se ponašaš, ko da si na livadi odrastao. A onda upali mozak ako ga imas. Mi smo u dugovima 20godina, Barcelona je dugovima milijardu, Real je minusu milijardu.

Mi ćemo u dugovima biti vazda prvo jer smo kurceva država koja traži svoje a u sport ulaze 0 maraka. A drugo jer nas 20 godina vode nesposobni ljudi i da nije bilo jednog čovjeka mi bi imali 0 trofeja a ne bili najtrofejniji klub.

Al tebi i takvi ograničenim ljudima je teško objasniti bilo sta. Jer tvoj mozak ne podržava informacije. Kontas, al teško. Moraš biti toliko zaglupljen da razmišljaš sta ti se servira na forumu, a ne svojim mozgom.

Pišete i spinujete kao da smo bili u plusu 3 miliona pa neko potrošio 3 miliona, pa zamisli neko nas ugasio.

A ne da smo imali Miru i Zakarica i na tu ekipu potrošili 3 miliona, a osvojili kur.cinu jednu običnu i onda svi otišli bez marke. To nisu nabijeni dugovi, to je dobro odradjen posao. Levatine jedne obične.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 14 okt 2021, 20:44

I jos da dodam kad ste spasioci kluba a sve znate, podnesite krivicne prijave umjesto sto ovdje prodajete praznu slamu.

Izadjite već jednom s argumentima pa da pljujemo svi po tim ljudima

Hajmo 2015 god toliko od prihoda od karata, toliko od sponzora minus toliki...

2016 isto i tako redom godinama da vidimo koliko su dugovi, koliko je ko potrošio i koliko je ostavio duga? Pa da hracemo onda lijepo. A ne ove levatske fore grobar kluba, to vas naučili na lobotomiji novi riječnik za nove navijače kluba.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
godrina
Postovi: 2828
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 14 okt 2021, 21:17

Pa bile su podnosene krivicne prijave i znamo kako je to zavrsilo. Spasioc se vratio sa godisnjeg na kojem je bio par godina pa se spasio.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 14 okt 2021, 21:18

godrina je napisao/la:
14 okt 2021, 21:17
Pa bile su podnosene krivicne prijave i znamo kako je to zavrsilo. Spasioc se vratio sa godisnjeg na kojem je bio par godina pa se spasio.
Zamisli to koja sila. Podnesene krivicne i Chak Noris sam sebe spasio. Koji Mozgovi mati Mila.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 14 okt 2021, 21:37

Uskoro krivične idu, uskoro.
moSa ljoŽe

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 14 okt 2021, 21:39

lijevapolutka je napisao/la:
14 okt 2021, 21:37
Uskoro krivične idu, uskoro.
😂😂😂😂😂😂😂😂 Zna coek iz prve ruke, Nurko mu reko' 😂
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 14 okt 2021, 21:41

@Benderrr brate ne znam koja ti je korist da ovdje širiš negativnu energiju. Da je ne znam koja uprava u klubu ne možeš raditi na rušenju atmosfere. Ono što je do mene, tebe i svakog navijača je da kupi kartu za tekmu ili da uzme godišnju ili polugodišnju, da učestvuje u akcijama, da pomaže rad kluba uzimanjem artikala kao i ako se ima vremena ode na poneko gostovanje i da podrška momcima. Hasanbegovići, Selimovići, Osimi, Misimovići bili i prošli, mi ostajemo. Svaki problem je riješiv i riješit će se kako tako, ali ono što je do nas je da ovome pomlađenom sastavu dođemo na tekmu i damo punu podršku. Ne zaboravi da u ovom trenutku ovi momci za evropom zaostaju samo 2 boda. Zamisli uz poneko pojačanje na zimu da izboriš evropu i eto ti nešto i novca kao klubu. Zato PODRŠKA I PRAVLJENJE POZITIVNE ATMOSFERE! MI SMO PLAVA PORODICA BILI I OSTAĆEMO
Zadnja izmjena: kolezeljovac, dana/u 14 okt 2021, 21:43, ukupno mijenjano 1 put.
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 14 okt 2021, 21:42

Benderrr je napisao/la:
14 okt 2021, 21:39
lijevapolutka je napisao/la:
14 okt 2021, 21:37
Uskoro krivične idu, uskoro.
😂😂😂😂😂😂😂😂 Zna coek iz prve ruke, Nurko mu reko' 😂
On mi je tekao da su mreže na sjeveru još uvijek, pa eto da znaš i ti
moSa ljoŽe

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 14 okt 2021, 21:44

kolezeljovac je napisao/la:
14 okt 2021, 21:41
@Benderrr brate ne znam koja ti je korist da ovdje širiš negativnu energiju. Da je ne znam koja uprava u klubu ne možeš raditi na rušenju atmosfere. Ono što je do mene, tebe i svakog navijača je da kupi kartu za tekmu ili da uzme godišnju ili polugodišnju, da učestvuje u akcijama, da pomaže rad kluba uzimanjem artikala kao i ako se ima vremena ode na poneko gostovanje i da podrška momcima. Hasanbegovići, Selimovići, Osimi, Misimovići bili i prošli, mi ostajemo. Svaki problem je riješiv i riješit će se kako tako, ali ono što je do nas je da ovome pomlađenom sastavu dođemo na tekmu i damo punu podršku. Ne zaboravi da u ovom trenutku ovi momci za evropom zaostaju samo 2 boda. Zamisli uz poneko pojačanje na zimu da izboriš evropu i eto ti nešto i novca kao klubu. Zato PODRŠKA I PRAVLJENJE POZITIVNE ATMOSFERE! MI SMO PLAVA PORODICA BILI I OSTAĆEMO
Kakav on i karta. Nema pojma gdje je Grbavica
moSa ljoŽe

Avatar
Mamba21
Postovi: 3279
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 14 okt 2021, 21:45

Uvijek ima neko na forumu, koji je zadužen za rušenje atmosfere, pogotovo kad je reprezentativna pauza, jer se manje piše, pa je zadužen da izazove revolt na forumu.
Bender jer obični pušiqurac, stavite na ignore i ćao, barem dok se ne postave mreže na tribinama
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 14 okt 2021, 21:48

Lik me podsjeća po pisanju na onog Almir Vlahovljaka zvani podkošulja :D A nikad na Grbavicu došao nije...
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 14 okt 2021, 22:15

Pa je li fino čovjek neki dan rekao za ovog padobranca da je admin i da mu forumaši ne mogu ništa već godinama.

Evo 3 i posljednji put se vraćam iz Banovića samo zato što sam pisao kontra saveza i četnika koji piša po BH fudbalu dok se tolerišw trolanje od strane 3,4 ista debila i psovanje majki, sestara i familije i slično. A najgore od svega mi je to što se ovaj portal nije udostojio napisati niti jednu jedinu kritiku na sve lopovluke koje se dešavaju pod okriljem vladavine onog' vepra iz Banjaluke. Znači ništa. I još da ne spominjem hrakanje po Želji i ljudima u upravi kao i stručnom štabu osim kada je Babuka u klubu. Koliko god ja ili bilo ko drugi poštovao Amara i sve što je uradio za klub, jednostavno ne mogu ostati ravnodišan na dušmanluke koji se plasiraju prema Želji s ovog' portala. Navijački, jednostavno ne mogu. Kada god Amar nije u klubu, ide hrakanje i ponižavanje kluba. Pogledajte samo śta su pisali protiv Tome i pogledajte onaj sramni članak poslije humanitarne utakmice 100 vs 11 i sve će vam biti jasno. Ovom portalu ovaj haos na temi Želje i odgovara, to zapamtite. Pozdravljam pravu raju s foruma, s nekima ću i dalje na utakmice ići a ovaj portal, da se grublje ne izražavam, je jedna plaćenička platforma koja piše samo u korist onih koji podmažu. Primjer je lizanje sa savezom i nedostatak kritike istog.

Svako dobro raja i nastavite ove sezone luđački podržavati ovu ekipu jer su oni to zaslužili i sami smo se uvjerili koliki vjetar u leđa im možemo biti. Dok je nas u ovom formatu i broju, niti jedan dušman nam ne može ništa i uvkeravam se da će Željo izaći jači nego ikada iz ove krize.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
kolezeljovac
Postovi: 4012
Pridružen/a: 06 jul 2017, 15:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kolezeljovac » 14 okt 2021, 23:14

SudoHusika je napisao/la:
14 okt 2021, 22:15
Pa je li fino čovjek neki dan rekao za ovog padobranca da je admin i da mu forumaši ne mogu ništa već godinama.

Evo 3 i posljednji put se vraćam iz Banovića samo zato što sam pisao kontra saveza i četnika koji piša po BH fudbalu dok se tolerišw trolanje od strane 3,4 ista debila i psovanje majki, sestara i familije i slično. A najgore od svega mi je to što se ovaj portal nije udostojio napisati niti jednu jedinu kritiku na sve lopovluke koje se dešavaju pod okriljem vladavine onog' vepra iz Banjaluke. Znači ništa. I još da ne spominjem hrakanje po Želji i ljudima u upravi kao i stručnom štabu osim kada je Babuka u klubu. Koliko god ja ili bilo ko drugi poštovao Amara i sve što je uradio za klub, jednostavno ne mogu ostati ravnodišan na dušmanluke koji se plasiraju prema Želji s ovog' portala. Navijački, jednostavno ne mogu. Kada god Amar nije u klubu, ide hrakanje i ponižavanje kluba. Pogledajte samo śta su pisali protiv Tome i pogledajte onaj sramni članak poslije humanitarne utakmice 100 vs 11 i sve će vam biti jasno. Ovom portalu ovaj haos na temi Želje i odgovara, to zapamtite. Pozdravljam pravu raju s foruma, s nekima ću i dalje na utakmice ići a ovaj portal, da se grublje ne izražavam, je jedna plaćenička platforma koja piše samo u korist onih koji podmažu. Primjer je lizanje sa savezom i nedostatak kritike istog.

Svako dobro raja i nastavite ove sezone luđački podržavati ovu ekipu jer su oni to zaslužili i sami smo se uvjerili koliki vjetar u leđa im možemo biti. Dok je nas u ovom formatu i broju, niti jedan dušman nam ne može ništa i uvkeravam se da će Željo izaći jači nego ikada iz ove krize.
:salut:
Ja ću biti sijed, ja ću biti star. Al' voljet ću i tad Željezničar! TM'87 1921!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.