FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
71
14%
2. Borbu za Evropu
164
32%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
195
38%
 
Ukupno glasova: 520

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 25 jan 2022, 20:30

Dejan1921 je napisao/la:
25 jan 2022, 19:36
Nije da smo interesantni previše koliko ja mogu da vidim. Ne vidim problem u tome da se sjedne sa ljudima i vidi kakva je situacija i šta nude. Mi svakako bez vlasnika ili investitora ne možemo zadržati imovinu koju imamo.
Glas razuma na forumu. Poslali ljudi upit, sjednes, vidis sta nude i onda donosis odluku. Kafa sjednes na umu imas da smo u velikim dugovima, da dugujemo Alispahicu, Ericu, Veselinovicu, Zecu, Osimu, Memicu, Serbi, Cici... Nastavi niz

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 25 jan 2022, 20:33

plavousrcu je napisao/la:
25 jan 2022, 20:27
lijevapolutka je napisao/la:
25 jan 2022, 18:18
A @plavousrcu prošle godine si govorio da je prodaja terena jedini spas. De organizuj se malo. Gubis se ko abdest.
Pa da smo ga tad prodali sad bismo disali. Kontas? Ili ne bismo raspravljali o ponudi iz Hrvatske. Posto nismo, nemamo ni za priprema u Medjugorju. Sreca iskamcili slo od Badzaka. Toliko o Amerikancu. Dolazi a mi danima kamcimo od Badzaka pripreme. Vi zivite u nekoj drugoj dimenziji, kao pklatovi. Niste svjesni u kakvim smo **** i da nas samo dobra volja onih koje ste pljuvali prije pola godine hrakali drzi iznad povrsine.
Trkni do Trebinja po mišljenja
moSa ljoŽe

Avatar
mirza_it
Postovi: 747
Pridružen/a: 06 apr 2009, 14:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mirza_it » 25 jan 2022, 21:14

plavousrcu je napisao/la:
25 jan 2022, 20:30
Dejan1921 je napisao/la:
25 jan 2022, 19:36
Nije da smo interesantni previše koliko ja mogu da vidim. Ne vidim problem u tome da se sjedne sa ljudima i vidi kakva je situacija i šta nude. Mi svakako bez vlasnika ili investitora ne možemo zadržati imovinu koju imamo.
Glas razuma na forumu. Poslali ljudi upit, sjednes, vidis sta nude i onda donosis odluku. Kafa sjednes na umu imas da smo u velikim dugovima, da dugujemo Alispahicu, Ericu, Veselinovicu, Zecu, Osimu, Memicu, Serbi, Cici... Nastavi niz
Ovdje je ljudima tesko obajsnit neke stvari, ja sam prije pisao da se treba vidjeti sta je i kako je, ako je jedna ponuda prihvatit je na nacin koji nama odgovara.
Mi bez vlasnika ili investitora smo pod kljucem, ne vidim nacina kako da se izvucemo, osim prodaje pomocnog al I to je privremeno gasenje pozara sta poslije??
U glavnom treba sjesti I razgovarti sa svima koji se interesuju.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 25 jan 2022, 21:22

mirza_it je napisao/la:
25 jan 2022, 21:14
plavousrcu je napisao/la:
25 jan 2022, 20:30
Dejan1921 je napisao/la:
25 jan 2022, 19:36
Nije da smo interesantni previše koliko ja mogu da vidim. Ne vidim problem u tome da se sjedne sa ljudima i vidi kakva je situacija i šta nude. Mi svakako bez vlasnika ili investitora ne možemo zadržati imovinu koju imamo.
Glas razuma na forumu. Poslali ljudi upit, sjednes, vidis sta nude i onda donosis odluku. Kafa sjednes na umu imas da smo u velikim dugovima, da dugujemo Alispahicu, Ericu, Veselinovicu, Zecu, Osimu, Memicu, Serbi, Cici... Nastavi niz
Ovdje je ljudima tesko obajsnit neke stvari, ja sam prije pisao da se treba vidjeti sta je i kako je, ako je jedna ponuda prihvatit je na nacin koji nama odgovara.
Mi bez vlasnika ili investitora smo pod kljucem, ne vidim nacina kako da se izvucemo, osim prodaje pomocnog al I to je privremeno gasenje pozara sta poslije??
U glavnom treba sjesti I razgovarti sa svima koji se interesuju.
Smijesni likovi, sto je najgore kontaju da sve znaju. Ako slucajno ne mislis ko copor onda si najebao. Nas dva igraca mogu ugasiti, nasa pregovaracka pozicija jedno sedam puta gora nego prije godinu, a oni zagovaraju pri e je.. ponude. Trebas biti dobra biznis budala da ulazis u bilo kakvu pricu s nama. To je realnost. Mi nemamo za priprema u Mesjugorju ali zato znalci znaju sve.

Avatar
DobojskiManijak
Postovi: 209
Pridružen/a: 23 maj 2018, 11:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DobojskiManijak » 25 jan 2022, 21:22

Ne treba puno da nas ubijedite da je ovo " razumna ponuda"... Još par novih profila, jedno sto objava i dva -tri plaćena članka na ovom portalu od eminentnih novinara... Kako vas bolan nije sramota se uopće javljati?

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 25 jan 2022, 21:30

Raja samo laganini ;)
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
1921boy
Postovi: 5810
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 25 jan 2022, 21:34

Ne znam što se dodatno raspravljate. Ta ponuda je zaprimljena i to je to. Niti se pričalo niti će se pričati o njoj!

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 25 jan 2022, 21:43

Interesantno kako se neki profili aktiviraju kada god se pusti u javnost ovako nesto.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Mehmedaga
Postovi: 464
Pridružen/a: 26 jan 2021, 22:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mehmedaga » 25 jan 2022, 21:44

Ne može se bez negative 2,3 dana povezati

Avatar
Arvid
Postovi: 17066
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arvid » 25 jan 2022, 21:52

Mehmedaga je napisao/la:
25 jan 2022, 21:44
Ne može se bez negative 2,3 dana povezati
Mora KANA reagovati.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2282
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 25 jan 2022, 21:55

Eto što ne ulazim često jer svako ima fol neko mišljenje..
Ma poserem vam se u mišljenje, ja da sam šta pametan ne bih radio u trgovini.. jedno je komentarisat fudbal, drugo je nešto što niko od nas nema realnu sliku gdje smo i šta smo a šatro nešta sve znamo, sve neki direktori kurci palci.
Pustite skupštinu da odluči.
Kud i kamo pametniji,sposobniji ljudi od nas.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2282
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 25 jan 2022, 22:00

Opustite se ba šta vam je, uživajte bar u jednoj stvari što nas očekuje.. a to je bolji fudbal.
Dosta mi je Hrelja, Vještica, i ostalih pokušaja fudbalera za tri života.
Sad bi bar trebali na tom polju nešto lijepo i vidjet. Ono što krasi naš klub stoljeće unazad.

Verum
Postovi: 22
Pridružen/a: 14 jan 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Verum » 25 jan 2022, 22:15

Danas sasvim slucajno vidim Amara u Macron Zeljinoj trenerci u jednom restoranu ruca sa Bekricem?
Jel on jos SD u Zelji?

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3076
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 25 jan 2022, 22:41

plavousrcu je napisao/la:
25 jan 2022, 20:27
lijevapolutka je napisao/la:
25 jan 2022, 18:18
A @plavousrcu prošle godine si govorio da je prodaja terena jedini spas. De organizuj se malo. Gubis se ko abdest.
Pa da smo ga tad prodali sad bismo disali. Kontas? Ili ne bismo raspravljali o ponudi iz Hrvatske. Posto nismo, nemamo ni za priprema u Medjugorju. Sreca iskamcili slo od Badzaka. Toliko o Amerikancu. Dolazi a mi danima kamcimo od Badzaka pripreme. Vi zivite u nekoj drugoj dimenziji, kao pklatovi. Niste svjesni u kakvim smo **** i da nas samo dobra volja onih koje ste pljuvali prije pola godine hrakali drzi iznad povrsine.
Divan li je amar sto nece da nas tuzi. Ljudina stvarno, spomenik mu treba dici

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 25 jan 2022, 22:46

Da hoce ovaj Stevanovic doci, covjek je iznad ove lige definitivno. Space shuttle za Zakarica.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 25 jan 2022, 22:53

Kako saznaje portal Klix.ba, klub zbog slučaja potencijalnog američkog investitora trenutno prolazi kroz proces dubinske analize. Tim za pregovore ispred FK Željezničar odgovorio je na gotovo 200 pitanja iz oblasti prava, finansija, marketinga, infrastrukture i drugih administrativnih detalja.

Nakon nekoliko održanih sastanaka, trenutno se rade procjene, a u narednom periodu očekuju se konkretnije informacije o ovom investitoru koji osluškujući puls navijača Plavih ima veliku podršku da uđe u klub.

Prva prilika za neke konkretnije korake bit će, kako saznajemo, 6. februara za kada je zakazana Skupština kluba na kojoj će tim za pregovore delegatima Skupštine kluba prezentovati detalje pregovora. Shodno intenzivnim procjenama o načinima ulaganjima i drugim pravnim problemima, ipak je teško očekivati neke epohalne odluke početkom februara. Dosta realnije je da klub investitora dobije u aprilu, ili čak maju.
Klix
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Bradao1
Postovi: 321
Pridružen/a: 30 dec 2021, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bradao1 » 25 jan 2022, 23:05

LjoZee je napisao/la:
25 jan 2022, 22:53
Kako saznaje portal Klix.ba, klub zbog slučaja potencijalnog američkog investitora trenutno prolazi kroz proces dubinske analize. Tim za pregovore ispred FK Željezničar odgovorio je na gotovo 200 pitanja iz oblasti prava, finansija, marketinga, infrastrukture i drugih administrativnih detalja.

Nakon nekoliko održanih sastanaka, trenutno se rade procjene, a u narednom periodu očekuju se konkretnije informacije o ovom investitoru koji osluškujući puls navijača Plavih ima veliku podršku da uđe u klub.

Prva prilika za neke konkretnije korake bit će, kako saznajemo, 6. februara za kada je zakazana Skupština kluba na kojoj će tim za pregovore delegatima Skupštine kluba prezentovati detalje pregovora. Shodno intenzivnim procjenama o načinima ulaganjima i drugim pravnim problemima, ipak je teško očekivati neke epohalne odluke početkom februara. Dosta realnije je da klub investitora dobije u aprilu, ili čak maju.
Klix
Mogu misliti kakve su odgvore davali i izvjestaje slali nesposobnjakovici. Uradise li ikada onu famoznu reviziju? Jbt brze je abramovic celzi kupio i onaj kinez propalog intera

perodeformero
Postovi: 833
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 25 jan 2022, 23:08

Zeljo ce pasti lakse nego Hidrogradnja, mnogi pametni i sposobni ljudi su potroseni ili otjerani. Ove galamdzije po ulici i po forumima ne pikam, pola ih ne moze biciklo da kupi, a drugo pola narkomani

Avatar
1921boy
Postovi: 5810
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 25 jan 2022, 23:16

Bradao1 je napisao/la:
25 jan 2022, 23:05
Mogu misliti kakve su odgvore davali i izvjestaje slali nesposobnjakovici. Uradise li ikada onu famoznu reviziju? Jbt brze je abramovic celzi kupio i onaj kinez propalog intera
Prvo ideš na khurac više sa svojim glupim opaskama. Drugo za razliku od tebe ljudi nešto rade da klub stane na noge. Treće jesi li toliko glup pa povezuješ i porediš naš klub sa Newcastlom, Interom, Chelseom? Nije ovo štand na pijaci da se izvaga i kupi i zdravo. Malo razmišljajte mozgom.

frkt
Postovi: 337
Pridružen/a: 03 feb 2021, 13:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la frkt » 25 jan 2022, 23:20

Mijenjajte temu, zna li se sta za Nigerijca da li potpisuje?

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: mamonelafo, TefalTava i 30 gostiju.