FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
66
13%
2. Borbu za Evropu
164
33%
3. Sredinu tabele
89
18%
4. Borbu za opstanak
180
36%
 
Ukupno glasova: 499

Predatod
Postovi: 403
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Predatod » 06 jun 2023, 17:40

Simi je napisao/la:
06 jun 2023, 17:26
let3 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:35
manijacikonjic87 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:01
još jednom su dušmani dokazali da je fudbalski klub Željezničar daleko najveći klub u državi ! :bih: :bih:
Na temi "Premijer liga BiH - aktuelno", od zadnjih 100 stranica na 90 se pisalo samo o Želji :bih: šta to govori :mrgreen:
Doza bljuvotina koje sam procitao na toj temi od svih navijaca iz BiH je davno presla granicu rivalstva. Trn u oku ocigledno. :bih:
Ma jos traume imaju jer kad ukucaju najtrofejniji klub u BiH izbaci nas grb. Cak im smeta i superkup a i oni igrali finale hahaha
A najvecu traumu im unose MANIJACI. Ljudi to je njihova bolna tacka jer gdje god krenu misle gdje li su Manijaci. Nije bitno da li idu u Tuzlu Mostar i ko gdje ide imaju fobiju od nas.
Ma popisamo ih sve...30 bodova nam bjezi prvi i nas dodje 11.000 da pratimo svoj klub. Zato aBd jos mjesec i 13.500 na GRBAVICI. VOLIM TE ŽELJO
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 06 jun 2023, 17:52

Simi je napisao/la:
06 jun 2023, 17:26
let3 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:35
manijacikonjic87 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:01
još jednom su dušmani dokazali da je fudbalski klub Željezničar daleko najveći klub u državi ! :bih: :bih:
Na temi "Premijer liga BiH - aktuelno", od zadnjih 100 stranica na 90 se pisalo samo o Želji :bih: šta to govori :mrgreen:
Doza bljuvotina koje sam procitao na toj temi od svih navijaca iz BiH je davno presla granicu rivalstva. Trn u oku ocigledno. :bih:
Pacenici na toj temi 24/7 pisu iskljucivo o Zelji, 9/10 postova je o Zelji. Prosto nevjerovatno kolika opterecenost sa jednim klubom :tokralju:
Pa provjeri, vise navijaci drugih klubova pisu o Zelji na toj temi, nego zeljovci na ovoj :lol:
To se strucno zove kompleksi nize vrijednosti.

I dobro je dok se smaraju toliko sa Zeljom :thumbup: najozbiljnije. Jasan znak da vrijedis nesto.
Kad pacenici prestanu pisati o Zelji, kad ga prestanu pratiti, kad im Zeljo prestane biti zanimljivi - e onda se trebamo zapitati :hmmmmm:

Ovako je sve kako treba :kafa:

Avatar
Hilmo123
Postovi: 861
Pridružen/a: 01 jul 2018, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hilmo123 » 06 jun 2023, 18:14

Crknite od muke smradovi.
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

Lewy21
Postovi: 611
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lewy21 » 06 jun 2023, 18:32

U Italiji se najviše priča o Juventusu, u Njemačkoj o Bayernu, u Španiji o Real Madridu, itd. Redovna tema medijima, pa i na fb stranicama, u komentarima na raznim platformama. Hijene sa svih strana čekaju svoje prilike. Pa vi vidite. :mrgreen:

Avatar
godrina
Postovi: 2711
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 06 jun 2023, 18:38

Toj djeci treba polako davat priliku. To je Zeljo, uz najbolje navijace.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 06 jun 2023, 18:48

Lewy21 je napisao/la:
06 jun 2023, 18:32
U Italiji se najviše priča o Juventusu, u Njemačkoj o Bayernu, u Španiji o Real Madridu, itd. Redovna tema medijima, pa i na fb stranicama, u komentarima na raznim platformama. Hijene sa svih strana čekaju svoje prilike. Pa vi vidite. :mrgreen:
Pa to je juce i napisao jedan zvrk
Hamagara je napisao/la: ↑
05 jun 2023, 22:03

Željo = Juve
:mrgreen:

ManIng
Postovi: 133
Pridružen/a: 13 feb 2023, 11:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ManIng » 06 jun 2023, 18:49

Bojudaosinebu je napisao/la:
06 jun 2023, 16:42
perodeformero je napisao/la:
06 jun 2023, 16:35
Ode onaj u Zrinjski jbg
Pa mi mozemo dovest nekog samo ako ga nece haman niko
Prije mjesec sam jos rekao da ga trebamo dovesti i da je igrac za Zelju, ali eto ukradose nam ga pred nosom izgleda.

Amidzatvojnajdrazi
Postovi: 2370
Pridružen/a: 17 nov 2014, 02:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Amidzatvojnajdrazi » 06 jun 2023, 18:52

let3 je napisao/la:
06 jun 2023, 17:52
Simi je napisao/la:
06 jun 2023, 17:26
let3 je napisao/la:
06 jun 2023, 16:35


Na temi "Premijer liga BiH - aktuelno", od zadnjih 100 stranica na 90 se pisalo samo o Želji :bih: šta to govori :mrgreen:
Doza bljuvotina koje sam procitao na toj temi od svih navijaca iz BiH je davno presla granicu rivalstva. Trn u oku ocigledno. :bih:
Pacenici na toj temi 24/7 pisu iskljucivo o Zelji, 9/10 postova je o Zelji. Prosto nevjerovatno kolika opterecenost sa jednim klubom :tokralju:
Pa provjeri, vise navijaci drugih klubova pisu o Zelji na toj temi, nego zeljovci na ovoj :lol:
To se strucno zove kompleksi nize vrijednosti.

I dobro je dok se smaraju toliko sa Zeljom :thumbup: najozbiljnije. Jasan znak da vrijedis nesto.
Kad pacenici prestanu pisati o Zelji, kad ga prestanu pratiti, kad im Zeljo prestane biti zanimljivi - e onda se trebamo zapitati :hmmmmm:

Ovako je sve kako treba :kafa:
Zrinjski dominira ligom, nikoga to ne interesuje, vise navijaca mi imamo na treningu. Borac pokrao sve zivo, ljudi u RS gledaju Partizan i Zvezdu, boli ih **** za Vicinu prciju. Pitari: milioni, Tan, Mirvah, obestecenja se placaju, strasna pojacanja--opet nam gledaju u ledja. Da ne pominjem sad Slobodu, Velez, Siroki... ove ostale. Pricace o nama svi i dalje, nece se gasiti, jer im nabijamo komplekse. Kako i ne bi? U nikad goroj situaciji smo izvukli apsolutni maksimum iz sezone, ponajvise na cistu navijacku ljubav i masovnost. U takvim se momentima vidi velicina kluba. Znaju oni to svi, svjesno ili nesvjesno, mada niko nikad ne bi priznao. Zato nek pjene, a mi treba da uzivamo.
1921

perodeformero
Postovi: 820
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 06 jun 2023, 19:23

Jarane yebote i to "u nikad goroj situaciji", godinama sve isto, ja bih da bude malo bolja situacija, makar koja hiljada bila i manja sto se tice posjete

Avatar
godrina
Postovi: 2711
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 06 jun 2023, 19:24

Amidzatvojnajdrazi je napisao/la:
06 jun 2023, 18:52
let3 je napisao/la:
06 jun 2023, 17:52
Simi je napisao/la:
06 jun 2023, 17:26


Doza bljuvotina koje sam procitao na toj temi od svih navijaca iz BiH je davno presla granicu rivalstva. Trn u oku ocigledno. :bih:
Pacenici na toj temi 24/7 pisu iskljucivo o Zelji, 9/10 postova je o Zelji. Prosto nevjerovatno kolika opterecenost sa jednim klubom :tokralju:
Pa provjeri, vise navijaci drugih klubova pisu o Zelji na toj temi, nego zeljovci na ovoj :lol:
To se strucno zove kompleksi nize vrijednosti.

I dobro je dok se smaraju toliko sa Zeljom :thumbup: najozbiljnije. Jasan znak da vrijedis nesto.
Kad pacenici prestanu pisati o Zelji, kad ga prestanu pratiti, kad im Zeljo prestane biti zanimljivi - e onda se trebamo zapitati :hmmmmm:

Ovako je sve kako treba :kafa:
Zrinjski dominira ligom, nikoga to ne interesuje, vise navijaca mi imamo na treningu. Borac pokrao sve zivo, ljudi u RS gledaju Partizan i Zvezdu, boli ih **** za Vicinu prciju. Pitari: milioni, Tan, Mirvah, obestecenja se placaju, strasna pojacanja--opet nam gledaju u ledja. Da ne pominjem sad Slobodu, Velez, Siroki... ove ostale. Pricace o nama svi i dalje, nece se gasiti, jer im nabijamo komplekse. Kako i ne bi? U nikad goroj situaciji smo izvukli apsolutni maksimum iz sezone, ponajvise na cistu navijacku ljubav i masovnost. U takvim se momentima vidi velicina kluba. Znaju oni to svi, svjesno ili nesvjesno, mada niko nikad ne bi priznao. Zato nek pjene, a mi treba da uzivamo.
Fino im je jedan to napisao pa ga svi popljuvase.
Yebat ih, gori smo mi sto sa stokom i idemo u ta prepucavanja. Nek im pucaju cirevi, pucat ce jos jace uvjeren sam.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

MojaMalenkost
Postovi: 2247
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 06 jun 2023, 19:42

Svi kad se saberu nema ih kao nas. Neka se zapitaju zasto. Ljubomora je teska bolest.

Ovo njih boli najvise, a to se parama ne kupuje
Pročepit će negdje.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 06 jun 2023, 20:31

Ova sezona je najviše pokazala ko je Željo i kakve ima navijače. Bilo je tu mnogo dobrih stvari u prošlosti, ali ova sezona je po mnogo čemu specifična.

Da bi se to u potpunosti shvatilo mora se vratiti na početak, od priprema preko sklapanja igračke slagalice bez marke, pa do bombastičnih naslova da ćemo zbog dugova ostati bez imovine.

Konačni rezultat takve sezone je da smo na terenu ostvarili plasman u Evropu a na tribinima imali ubjedljivo najveću posjetu u ligi. Uz to da su navijači ove sezone u klub upumpali preko milion i po maraka.

Rival ti više nije samo Sarajevo, nego tu imaš i Velež i njihove navijače koji bi nekako da se ubace među bitne faktore u našem fudbalu, a daleko su, predaleko od toga. Njima dvije sezone bez Evrope znače donji dio tabele i borbu za opstanak.

Zato je razumljiva ova kolektivna histerija koju gledamo. Jedni trpaju desetine miliona i pate za rezultatima koji ne dolaze, drugi ispadaju u federalnu, treći misle da su neki važan faktor, a realnost je da su prosjek, dok Željo nekako gura i svi smo kao jedan, navijači, igrači, struka, administracija, svi su tu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Lewy21
Postovi: 611
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lewy21 » 06 jun 2023, 20:38

let3 je napisao/la:
06 jun 2023, 18:48
Lewy21 je napisao/la:
06 jun 2023, 18:32
U Italiji se najviše priča o Juventusu, u Njemačkoj o Bayernu, u Španiji o Real Madridu, itd. Redovna tema medijima, pa i na fb stranicama, u komentarima na raznim platformama. Hijene sa svih strana čekaju svoje prilike. Pa vi vidite. :mrgreen:
Pa to je juce i napisao jedan zvrk
Hamagara je napisao/la: ↑
05 jun 2023, 22:03

Željo = Juve
:mrgreen:
Hahahhahaha pa ništa pogrešno nije napisao. Juventus je klub u trenutno lošoj situaciji i kroz historiju su imali mnogo nekih kontroverzi i baksuza, ali ne može im niko osporiti to da je samo njihovo ime najrelevantnije tamo. Sve to ih i krasi na neki način. Bayern koji sam spomenuo nosi nadimke "FC Hollywood" i "Bayern-Dusel", mediji ih satraše, ali zna se šta je Bayern i šta samo ime Bayern znači. Ne radi se tu samo o titulama već i o dosta nekih drugih stvari koje određuju koliko si releventan. Razumijem ja rivalstvo i zajebanciju, ali nevjerovatno je koliko je to daleko otišlo na onoj temi. Sinoć odjednom svi advokati postali, to pokazuje koliko im je krivo što smo izborili Evropu.

Isto ima ona da slavimo 3. mjesto i bod protiv "golemog Sarajeva". Brzo su zaboravili kada su u sezoni 2010/11 slavili 0:0 na Grbavici i na kraju sezone slavili 2. mjesto kad smo mi kup osvojili, a završili su na 2. mjestu upravo jer su naši igrači bili fokusirani na finale kupa i nije nam ništa značilo hoćemo li biti drugi ili treći. Da su oni sa 2:0 izjednačili na 2:2 u zadnjoj minuti ne bi se godinama moglo disat od njih, pa makar to bio najnebitniji derbi ikad, a zamisli tek da je derbi od kojeg ti zavisi izlazak u Evropu.

Na kraju krajeva ništa nam ne znači koliko smo njima bitni, treba da gledamo naprijed i da probamo neke rezultate napraviti, polako se vraćat tamo gdje pripadamo. Nego mi je smiješno kako nam jedan dan govore da smo nebitni, a isprate od početka do kraja sve naše press konferencije. Naredni dan ispišu 20-30 stranica o nama. Do jučer nisu ništa ni znali o ugovorima, sad našli advokate glumit. Umjesto da im bude drago što im se ekipa konačno sredila, što puno bolje igraju, oni samo o Želji pričaju.

Lewy21
Postovi: 611
Pridružen/a: 22 nov 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lewy21 » 06 jun 2023, 20:42

MojaMalenkost je napisao/la:
06 jun 2023, 19:42
Svi kad se saberu nema ih kao nas. Neka se zapitaju zasto. Ljubomora je teska bolest.

Ovo njih boli najvise, a to se parama ne kupuje
Polako, i to će oni nazvat sadakom. :urnebes:

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 06 jun 2023, 23:48

Ovo oko Santosa, i navodno oko braće ove dvojice su neke muljaze koje prolaze u nasem fudbalu i državi.

Riješiti se ciganluka oko kluba. Zeljo je bio i biće poslije 10 Santosa. Lik je nebitan.

Ako je istina oko njegovih papira on može samo u BIH igrati.. niti u jednoj državi nece dobiti dozvolu.. zato nije otišao u sloveniju

estufi98
Postovi: 232
Pridružen/a: 02 jan 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la estufi98 » 07 jun 2023, 00:55

Hulahopka je napisao/la:
06 jun 2023, 23:48
Ovo oko Santosa, i navodno oko braće ove dvojice su neke muljaze koje prolaze u nasem fudbalu i državi.

Riješiti se ciganluka oko kluba. Zeljo je bio i biće poslije 10 Santosa. Lik je nebitan.

Ako je istina oko njegovih papira on može samo u BIH igrati.. niti u jednoj državi nece dobiti dozvolu.. zato nije otišao u sloveniju
Ma umislio frajer previse, okej jest nam bio najvazniji igrac al je i fulao 4 5 cistih golova

ManIng
Postovi: 133
Pridružen/a: 13 feb 2023, 11:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ManIng » 07 jun 2023, 09:20

Sadikovic pred povratkom u Zeljeznicar 💙🇪🇪

Brkooo
Postovi: 2270
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 07 jun 2023, 09:48

Prvi tim Željezničara protiv šampionske generacije '98 - Utorak, 18:00 sati 🔵⚪

FK Željezničar u okviru obilježavanja "25 godina od osvajanja šampionske titule BiH 1998. godine", ali i u okviru društveno-odgovornog poslovanja, organizuje utakmicu između prvog tima Plavih i šampionske generacije '98.

Utakmica se igra u utorak, 13. juna od 18:00 sati na Stadionu Grbavica. Za navijače će biti otvorena istočna i zapadna tribina, a cijena ulaznice iznosi 3 KM.

Sav novčani prihod bit će usmjeren za liječenje malene Edine Imamović iz Zenice - Više informacija: https://pomoziba.org/campaign/934/za-malenu-edinu

Hansestadt
Postovi: 2405
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 07 jun 2023, 10:11

Cini mi se da omladinci danas igraju u 17 sati protiv Sibenika.

Avatar
CentarsutNaClanak921
Postovi: 212
Pridružen/a: 08 okt 2020, 10:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CentarsutNaClanak921 » 07 jun 2023, 10:21

Hansestadt je napisao/la:
07 jun 2023, 10:11
Cini mi se da omladinci danas igraju u 17 sati protiv Sibenika.
slika

Ovdje stoji ovako, ne znam je li bilo nekih promjena
Zašto je sve u čemu smo mi, u čemu je Željo, uvijek tako teško?
- Zato što ako se nisi napatio, kao da nisi ni dobio!

FK Pivopije
SS.ba Kup 🏆
SS.ba Superkup 🏆

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.