FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Zeljinodijete1921
Postovi: 170
Pridružen/a: 02 mar 2022, 10:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljinodijete1921 » 02 dec 2022, 17:11

KANA je napisao/la:
02 dec 2022, 14:38
Zeljinodijete1921 je napisao/la:
02 dec 2022, 14:30
Ja sam vam davno napisao da od Are nema ništa od povratka u Želju i da je došao u Sarajevo da malo održava formu i to je to… kao sto je i bilo na kraju :)
kakvu crnu formu nije mu do zivota :rol:

Hahaha i takav bi zabio bar 6-7 komada i namjestio njih par, za razliku od Dzenisa koji ga možda i ženi ne može zabit … i tu promaši 😂😂😂
FK ŽELJEZNIČAR
🔵⚪️

Alipasino
Postovi: 7893
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 02 dec 2022, 17:30

Ima li odzena ikona da nam rekhne sta i kako dalje.Jeli totalni popuslic ili je predigra a onda orgazam da svi svrsimo.Ipak je ovo prvo znaci popuslic,prodaja 3 najbolja igraca,malo izgubimo imovine i borba za opstanak u najgoroj ligi Evrope.Igraca ni na mapi sve neki anateri,nemaju kondicije,guzovi ko u moje Remze i ono bi da igra Evropu.Ovo je otislo sve u goli ku… a i mi sa Željom zajedno.Bojim se odliva navijaca i to će bit pocetak kraja.Ako ko ima da me ubjedi da je bolje da ga castim.

Zeljinodijete1921
Postovi: 170
Pridružen/a: 02 mar 2022, 10:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljinodijete1921 » 02 dec 2022, 17:39

Ja sam dobio informaciju da će klub ići sa akcijom koja će biti predložena sljedeće sedmice… plan je da se plati glavnica duga koji je 600k a da se kamata otpiše, jer postoji kao ta mogućnost … nadam se da će to moći da prođe al zbog svih struja oko pomoćnog i politike koja se vrti u i oko kluba nadam se da će proći kako treba…
FK ŽELJEZNIČAR
🔵⚪️

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 02 dec 2022, 18:02

Alipasino je napisao/la:
02 dec 2022, 17:30
Ima li odzena ikona da nam rekhne sta i kako dalje.Jeli totalni popuslic ili je predigra a onda orgazam da svi svrsimo.Ipak je ovo prvo znaci popuslic,prodaja 3 najbolja igraca,malo izgubimo imovine i borba za opstanak u najgoroj ligi Evrope.Igraca ni na mapi sve neki anateri,nemaju kondicije,guzovi ko u moje Remze i ono bi da igra Evropu.Ovo je otislo sve u goli ku… a i mi sa Željom zajedno.Bojim se odliva navijaca i to će bit pocetak kraja.Ako ko ima da me ubjedi da je bolje da ga castim.
Sve dok ti u klubu budu levati isto će biti. Bolan nama Sijercic na istoku pljuje igrace kao da je Pele. A on obična ****. Dok je tako očekivati sve ove godine šta se desava da će se nastaviti. Isz8 da stavis brku i robusta da vode klub. Ljudi koji nemaju veze s sportom hoce da su treneri, hoce da vode klub kontaju to isto voditi Bingo.u Hadzicima. Sve treba rastjerati ako se može i ako ima uopće ozbiljnih ljudi koji bi ušli al mrka kapa. Kad vide kakvi levati se mrcvare po klubu i još takva neozbiljnost sve ti je jasno.

Ko će ba doći, jedino neko ko voli klub.a mi smo sve ispljuvali što smo mogli..

Samo se staviti u poziciju da imaš firmu koja obrce 200 miliona,i sjednes s onom malom i ostalim da razgovaraš a oni ne znaju odakle su šuplji. Uhljebili ih da budu tu platu primaju svi redovno,boli ih tuki.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 02 dec 2022, 18:57

Zeljinodijete1921 je napisao/la:
02 dec 2022, 17:39
Ja sam dobio informaciju da će klub ići sa akcijom koja će biti predložena sljedeće sedmice… plan je da se plati glavnica duga koji je 600k a da se kamata otpiše, jer postoji kao ta mogućnost … nadam se da će to moći da prođe al zbog svih struja oko pomoćnog i politike koja se vrti u i oko kluba nadam se da će proći kako treba…
Ja sam dobio informaciju da je nama glavnica 2.4mil a ne 600k.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 02 dec 2022, 19:26

StrikeWarzone je napisao/la:
02 dec 2022, 18:57
Zeljinodijete1921 je napisao/la:
02 dec 2022, 17:39
Ja sam dobio informaciju da će klub ići sa akcijom koja će biti predložena sljedeće sedmice… plan je da se plati glavnica duga koji je 600k a da se kamata otpiše, jer postoji kao ta mogućnost … nadam se da će to moći da prođe al zbog svih struja oko pomoćnog i politike koja se vrti u i oko kluba nadam se da će proći kako treba…
Ja sam dobio informaciju da je nama glavnica 2.4mil a ne 600k.
630 hiljada moramo platiti

zeljovolimte
Postovi: 1640
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 02 dec 2022, 19:31

Nekad su insajderi bar dug mogli pogoditi..
Nas 6300 po 100 km. Dajte ljudima dres, clanske, polusezonske, da ne bude raja onako placa neciji nerad.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 02 dec 2022, 20:31

Al čuj nas 6300 hahahaha, ko da je pomozi.ba.

Još šta nisam.procitao od ovih stručnjaka da vidimo neki broj. Doniraj glavonjama u klubu 2 KM. Nazvati 333 4444,pomozite uhljebima da prime platu. Za godinu ipo nisu uradili nista Al se bore rekose nam :rol:

Avatar
BlueSuperGiant
Postovi: 71
Pridružen/a: 31 jul 2021, 16:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BlueSuperGiant » 02 dec 2022, 20:46

Nisu ovo nikakvi insajderi, nego su na orgu procitali post momka iz skupstine. Do tada niko nije spominjao dug od 630.000. S tim da je to samo dio duga koji bi nam skunuo poreznu neko krace vrijeme.

Avatar
Mire88
Postovi: 285
Pridružen/a: 27 dec 2021, 12:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mire88 » 02 dec 2022, 21:00

Ne bih da budem pesimista, ali evo AKO bude ta akcija jehbehna, 100 maraka svako, dat cu odmah jebhe mi se necu trebi kupit poklon za godisnjicu prekinut cemo ako treba boli me khurac, ali jel stvarno ima 6300 ljudi koji ce dati taj iznos novca? Mislim da je to vec nerealno...

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 02 dec 2022, 21:25

6300 nek ostave trebe i eto ga. Da oni ne rade ništa a da im ja dajem pare pa to može samo budala. Bolje sirotinji kupiti da imaju da jedu nego ublehasima davati..

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakalnost99 » 02 dec 2022, 21:56

Mislim da je ova proslava nepotrebna jer je grupa svakako na svjetskom nivou nema se sta vise dokazati ni proslavljati nakon onih 100 godina, jer nam je klub trenutno ko titanik dosli smo do scene dje jack kara roze autu i samo cekaju na udar…

Avatar
maldini3
Postovi: 1703
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 02 dec 2022, 22:04

Mire88 je napisao/la:
02 dec 2022, 21:00
Ne bih da budem pesimista, ali evo AKO bude ta akcija jehbehna, 100 maraka svako, dat cu odmah jebhe mi se necu trebi kupit poklon za godisnjicu prekinut cemo ako treba boli me khurac, ali jel stvarno ima 6300 ljudi koji ce dati taj iznos novca? Mislim da je to vec nerealno...
Siguran sam da bi se pare skupile u inat ovim dusmanima
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

MojaMalenkost
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 02 dec 2022, 22:30

Svi u skupstini neka dignu cenera kredita i neka plate..
Pročepit će negdje.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 02 dec 2022, 22:50

Sijerčić je dodao da je Željo u teškoj situaciji, no da se mora krenuti prema naprijed, te da se nada da će budućnost kluba biti dobra.

- Klub je u situaciji u takvoj kakvoj jeste, mi moramo snažno krenuti naprijed i moramo donijeti neke važne odluke koje su vezane za strategiju kluba u naredne četiri godine i to je u suštini sve. Ja se nadam da će biti dobra i da će biti svijetla. Mi ćemo vidjeti svojim radom da doprinesemo i maksimalno sve ostvarimo.

11.09.2021. Danas je 02.12.2022 sta su uradili? Pomozi. Ba?
Skupštine:

Adis Kepeš
Admir Lisica
Admir Tahirović
Adnan Habibija
Adnan Hajdarević
Adnan Halilović
Adnan Kaljanac
Adnan Mataradžija
Aldin Kolubara
Amar Čelik
Amar Haskić
Amar Spahić
Amer Duvnjak
Amra Kovačević
Anel Maksumić
Armin Zelenturović
Budislav Vojinović
Boris Pavlović
Dalibor Parać
Damir Dinarević
Damir Hajdarbašić
Damir Marković
Denis Podžić
Diego Božić
Dino Halilović
Edin Cernica
Edin Ridžal
Edis Baković
Elvedin Kovačević
Emir Dobrača
Ismar Tukić
Ismet Kolar
Jusuf Tanović
Kemal Imamović
Kemal Ridžal
Kenan Hukić
Mak Džonlagić
Marko Dmitrović
Mirza Hukeljić
Mirza Trbonja
Mirza Trhulj
Nedim Sijerčić
Nedžad Pašić
Nermin Bojčić
Nermin Brdarić
Nihad Harbaš
Nihad Odobašić
Riad Selimbegović
Rijad Hadžiavdić
Sanjin Dohranović
Sanjin Sijamija
Sead Turnadžić
Zlatan Hamza

Okreni ih sve skupa imaju 15 milja. Sta rade ovi ljudi? Ko su ovi ljudi? Otvoriš plejstejsn i kafić možeš u skupštinu kluba.

Mirza Trbonja bio dok je.Misimovic trošio pare. Sad je u skupštini. Ko zna koliko je 1 + 1,jasno je sve. Prelistati biografije i hoćete da dodje neko da uloži 10 miliona. Ko hoće još u skupštinu,prvi uslov da pljujes Amara. Stručna sprema može i niza. Dodatno da psujes igrace I trenere ponekad. Otprilike...i da dižeš ruku šta ti se kaže.

zeljovolimte
Postovi: 1640
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovolimte » 02 dec 2022, 23:25

Ekonom kluba nek polozi racune pred clanovima zasto je klub u krizi!
Nisam rekao da "poklonimo", nek neko iz kluba napravi paket dres, polugodisnja, godisnja, bilo sta.. ali nek se izvuce i skupi ta cifra. Ako vec nisu u stanju prodati ime stadiona, naci sponzora, prodati igraca.

Hansestadt
Postovi: 2457
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 03 dec 2022, 00:18

Moram napisati da sam jako razocaran da se dopustilo da se utakmica protiv Konyaspora politizira. Bas nam to nikako nije trebalo. Nemam nista protiv da ljudi podrzavaju bilo kog politicara ili stranku, bas nemam problem sa tim, ali ne na racun kluba. Bruka velika.

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakalnost99 » 03 dec 2022, 03:38

Hansestadt je napisao/la:
03 dec 2022, 00:18
Moram napisati da sam jako razocaran da se dopustilo da se utakmica protiv Konyaspora politizira. Bas nam to nikako nije trebalo. Nemam nista protiv da ljudi podrzavaju bilo kog politicara ili stranku, bas nemam problem sa tim, ali ne na racun kluba. Bruka velika.
Bravo slazem se u potpunosti izofirali smk se samo kakve veze ima alija sa konyom i zeljom
Da mu je bila godisnjica smrti haj i razumio bih al ovako beze sto nisu izasli s likon ivice osima

Avatar
themaniaks
Postovi: 1188
Pridružen/a: 28 feb 2010, 12:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la themaniaks » 03 dec 2022, 09:35

Manijakalnost99 je napisao/la:
03 dec 2022, 03:38
Hansestadt je napisao/la:
03 dec 2022, 00:18
Moram napisati da sam jako razocaran da se dopustilo da se utakmica protiv Konyaspora politizira. Bas nam to nikako nije trebalo. Nemam nista protiv da ljudi podrzavaju bilo kog politicara ili stranku, bas nemam problem sa tim, ali ne na racun kluba. Bruka velika.
Bravo slazem se u potpunosti izofirali smk se samo kakve veze ima alija sa konyom i zeljom
Da mu je bila godisnjica smrti haj i razumio bih al ovako beze sto nisu izasli s likon ivice osima
Pa nije niko trazio od njih da nise majice, vec je Alija tsmo jako cijenjen mislim da ima i dzamija tamo koja se zove Alija Izetbegovic
I zato ja navijam za Želju jer Željo jeste sve ono što oni nisu i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili

Hansestadt
Postovi: 2457
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 03 dec 2022, 10:06

themaniaks je napisao/la:
03 dec 2022, 09:35
Manijakalnost99 je napisao/la:
03 dec 2022, 03:38
Hansestadt je napisao/la:
03 dec 2022, 00:18
Moram napisati da sam jako razocaran da se dopustilo da se utakmica protiv Konyaspora politizira. Bas nam to nikako nije trebalo. Nemam nista protiv da ljudi podrzavaju bilo kog politicara ili stranku, bas nemam problem sa tim, ali ne na racun kluba. Bruka velika.
Bravo slazem se u potpunosti izofirali smk se samo kakve veze ima alija sa konyom i zeljom
Da mu je bila godisnjica smrti haj i razumio bih al ovako beze sto nisu izasli s likon ivice osima
Pa nije niko trazio od njih da nise majice, vec je Alija tsmo jako cijenjen mislim da ima i dzamija tamo koja se zove Alija Izetbegovic
To je manje bitno, cak mozda i nebitno da li smo mi trazili ili ne, vec kakva se poruka salje. Zna se valjda red, da ti neko dolazi u goste, i onda se ponasas onako kako ti domacin dopusti. Konyaspor je poprilicno bogat klub za Balkanske uslove. Hoce li nam mozda Konyaspor pomoci financijski, da platimo dio duga poreznoj, napraviti nam za njihove uslove jednu skromnu tribinu? Naravno da nece. Nece ni SDA, vec cemo opet mi navijaci. Ovako bih pisao bilo koja idealogija ili politicka struja da se uvuce u klub. Ne treba nam to.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.