FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 28 jan 2022, 20:41

Brojevi uvjek najbolje pokazuju:

slika

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 28 jan 2022, 20:43

Jbem ti osime sve sto ti je drago, dabogda jutra ne docekao pizd. ti materina. A i ovi ovdje su su ga mjesecima, godinama branili a ima ih jos koji jos uvijek to rade. Sjednes pogledas tabelu i vidis jasno razliku..A mjesecima sam pljuvan ovdje.

RAGIBIZSTRMINA
Postovi: 898
Pridružen/a: 20 dec 2021, 06:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RAGIBIZSTRMINA » 28 jan 2022, 20:46

Manijaci19871921 je napisao/la:
28 jan 2022, 20:43
Jbem ti osime sve sto ti je drago, dabogda jutra ne docekao pizd. ti materina. A i ovi ovdje su su ga mjesecima, godinama branili a ima ih jos koji jos uvijek to rade. Sjednes pogledas tabelu i vidis jasno razliku..A mjesecima sam pljuvan ovdje.
Ja sam dobijao banove zbog debele spodobe,yebem mu dan kad se rodio
SCUDETTI 38x 🏆
COPPA ITALIA 14x 🏆
SUPER CUP 9x 🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙🤍

"No Mikey,no no Mikey that was so no right".

Super Max! 🧡

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 28 jan 2022, 20:52

Onog momenta kad nismo dobili licencu poceli su problemi. Onda dodje korona i eto ti negativnog bumeranga. Samo ne kontam ljude, da mogu trositi vise nego sto imaju. Ako nemas prihoda, onda i smanjis troskove, pa nemas ekipu za neke vece ciljeve, uredu, ali smanji troskove. Jok oni uvjek trosili vise nego sto imaju.

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 28 jan 2022, 20:52

Mi moramo pogurati što je do nas!

Sutra svi u Shop, učlanimo se online, pozovimo sve da sa MOBILIZUJEMO!

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 28 jan 2022, 20:56

Tristan10 je napisao/la:
28 jan 2022, 20:52
Onog momenta kad nismo dobili licencu poceli su problemi. Onda dodje korona i eto ti negativnog bumeranga. Samo ne kontam ljude, da mogu trositi vise nego sto imaju. Ako nemas prihoda, onda i smanjis troskove, pa nemas ekipu za neke vece ciljeve, uredu, ali smanji troskove. Jok oni uvjek trosili vise nego sto imaju.
To je doslovno bio harakiri, tj potez očajnika. Sve su se karte bacile na titulu te godine, ali sve. A mnogi su to odobravali i žmirili na jedno oko. Ja, nažalost, prvi. Jednostavno sam vjerovao da će opet nešto izmanđijati i uspjeti.
Kriv si Brko, jeb'o si nas za sva vremena svojom indolentnošću.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 28 jan 2022, 20:58

Tristan10 je napisao/la:
28 jan 2022, 20:52
Onog momenta kad nismo dobili licencu poceli su problemi. Onda dodje korona i eto ti negativnog bumeranga. Samo ne kontam ljude, da mogu trositi vise nego sto imaju. Ako nemas prihoda, onda i smanjis troskove, pa nemas ekipu za neke vece ciljeve, uredu, ali smanji troskove. Jok oni uvjek trosili vise nego sto imaju.
Zato sto je on morao dokazat ybo sve vas, ja cu osvojit titulu pa nazor, e taj bumerang se vraca.. i ti si ga ovdje zivotom branio… bolesnik nece vise grbavici prici i onaj idiot plavousrcu.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 28 jan 2022, 20:58

Sve sto sire i sirili su neki lazni optimizam unazad banovati,pun mi je **** vise i tih,talasaj i lazi da ne citaju pitari...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 28 jan 2022, 21:01

delinjo je napisao/la:
28 jan 2022, 20:58
Sve sto sire i sirili su neki lazni optimizam unazad banovati,pun mi je **** vise i tih,talasaj i lazi da ne citaju pitari...
kad se sjetim kako su nas pljuvali i nazivali cericevi i amarovi trubaci ljudi da su palili marke iz zajenbancije manje bi sprzilj :puke:

sad je jasno zasto su onoliko bili zagrijani za prodaju pomocnog

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 28 jan 2022, 21:04

Robust je napisao/la:
28 jan 2022, 21:01
delinjo je napisao/la:
28 jan 2022, 20:58
Sve sto sire i sirili su neki lazni optimizam unazad banovati,pun mi je **** vise i tih,talasaj i lazi da ne citaju pitari...
kad se sjetim kako su nas pljuvali i nazivali cericevi i amarovi trubaci ljudi da su palili marke iz zajenbancije manje bi sprzilj :puke:

sad je jasno zasto su onoliko bili zagrijani za prodaju pomocnog
Svaku osobu koja bilo koga ,bilo koju i bilo kakfu osobu iz proslosti brani,a da je ista imala bilo kakve veze sa klubom zauvijek odstraniti sa ove teme,dosta je bilo gluposti ..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 28 jan 2022, 21:11

Godinama sam pisao da će nas Misimović i njegova uprava debelo koštati i to se nažalost desilo. Novac koji su oni potrošili za par godina i rashodi koje su nametnuli ne bi izdržali ni mnogo veći od nas. Kasnije smo tonuli sve dublje i dublje jer zaostatak koji su oni napravili nismo uspjeli namiriti.

Da bar nisu uništli omladinski pogon pa da je ostalo nekih talenata, ali ne, omladinski pogon su sravnili sa zemljom.
Evribadi sej Željo
Željoooo

segasega1
Postovi: 256
Pridružen/a: 17 jan 2022, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segasega1 » 28 jan 2022, 21:13

Virtu4l je napisao/la:
28 jan 2022, 21:11
Godinama sam pisao da će nas Misimović i njegova uprava debelo koštati i to se nažalost desilo. Novac koji su oni potrošili za par godina i rashodi koje su nametnuli ne bi izdržali ni mnogo veći od nas. Kasnije smo tonuli sve dublje i dublje jer zaostatak koji su oni napravili nismo uspjeli namiriti.

Da bar nisu uništli omladinski pogon pa da je ostalo nekih talenata, ali ne, omladinski pogon su sravnili sa zemljom.
Izvini,ali po cemu si to bogati zakljucio...

RAGIBIZSTRMINA
Postovi: 898
Pridružen/a: 20 dec 2021, 06:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RAGIBIZSTRMINA » 28 jan 2022, 21:14

Jos se brani debeli som,ma yebo klub zivio brko...
SCUDETTI 38x 🏆
COPPA ITALIA 14x 🏆
SUPER CUP 9x 🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙🤍

"No Mikey,no no Mikey that was so no right".

Super Max! 🧡

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 28 jan 2022, 21:17

Napisano još 2019. godine i najavljena katastrofa u kojoj smo danas,

Ostavili su igrače sa debelim ugovorima, rate za kredite, tribinu, i otišli kao pizde. Niko nas iz takve situacije nije mogao izvući.
E pa vidiš, ja recimo u životu ne volim poltronstvo, licemjerstvo i bezobrazluk, na to sam poprilično osjetljiv, a oni protiv kojih se 'borimo' ispunjavaju svaku od tri navedene stavke.

Prošla Uprava je najveće zlo koje je zadesilo Želju još od 4. maja 1992. godine.

Došli su isto onako kako su i otišli, podmuklo i hinjski. Misimović je došao na čelo kluba tako što je izlobirao otkaz Odoviću i primorao Gredića da odstupi, a otišao je tako što se nije pojavio na Skupštini kluba (kao i njegovi poltroni), zbog čega je kvorum bio ugrožen, a samim tim i klub. Samo ovaj potez je dovoljan da ga se proglasi za najvećeg neprijatelja kluba u stogodišnjoj istoriji, to nikada niko nije uradio.

Kada je dotični došao na čelo kluba, na računima je bilo 3 miliona KM, na računima koje je Gredić prije toga odblokirao, a ubrzo su legle pare od Bajića (700.000), Džeke (700.000), Mersina (250.000) i nešto kasnije pare od Hadžiahmetovića (1.000.000). Kada ovo saberemo, dođemo do cifre od 5.650.000 KM koje su imali na raspolaganju na samom početku mandata. To naravno nije kraj prilivu novca, jer smo te godine u Evropi zaradili oko 1.300.000 KM (Ferencvaroš). To je cifra od SEDAM MILIONA KONVERTIBILNIH MARAKA.

To je novac koji ti u ovoj ligi garantuje tri titule u nizu i iskorak koji se toliko priželjkivao.

Dakle, potrošili su minimalno 12 miliona za vrijeme svog mandata!

Dobili smo istočnu tribinu, gdje su opet navijači dali milion maraka, a evo sada znamo da ni to nije do kraja isplaćeno. Na računima nisu ostavili ništa, pa ćemo se sad najvjerovatnije morati zadužiti, ali sreća pa možemo i imamo jake garancije.

Da ne idem dalje, dovođenja i otpuštanja igrača i trenera kao na traci, brukanje na svim nivoima, do famoznog izraza 'sportski segment', i još mnogo, mnogo toga, ali ovo iznad su činjenice koje niko ne može pobiti.

Uništili su omladinski pogon. Nikad se od rata pa na ovamo nije desilo da nemamo niti jednog omladinca na kojeg možemo računati, pazi, govorimo o školi fudbala koja je dala Džeku, Zukanovića, Cocalića, Hadžiahmetovića, Gojaka, Bajića, Šehića, Štilića, itd, itd... To je direktna krivica prošle Uprave, jer kad su počeli 'zavoditi red', jedan po jedan su nam odlazili najbolji kadrovi, a omladince su nam uzimali Zrinjski i Sarajevo, tako da smo danas u katastrofalnoj situaciji.

I sve bi to bilo ok, da nisu pljuvali i konstantno vrijeđali i omalovažavali najtrofejnijeg trenera kojeg smo ikada imali (svaka čast Ivici Osimu i Milanu Ribaru), da ga nisu pokušavali diskreditovati na svakom koraku. To ti je isto kao da sad navijači Uniteda vrijeđaju Alexa Fergusona, zbog kojeg punih usta kažu da su najveći klub u Engleskoj, kao što mi to volimo reći u BiH.

Mogao bih nabrajati do zore sve ono što su loše uradili.

E to je licemjerstvo koje se ne prašta.

Umjesto da se poklope po ušima, da shvate grešku i da sad podrže klub, ne, oni prave po jedan novi nick svaki dan, jer im ego ne da da se ponize. Puštaju poltrone da orgijaju svaki dan po Željinim temama, šalju ih i ovdje da unose nemir, itd, itd...
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15872
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 28 jan 2022, 21:23

Polako
I pazite sta pisete
Prati vas 200 gostiju

Organizovat cemo se
I pokusat odradit ovo

segasega1
Postovi: 256
Pridružen/a: 17 jan 2022, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segasega1 » 28 jan 2022, 21:23

Mislim da sto hitnija neka akcija je potrebna,i da se nastavi i svakog mjeseca.To bi bio jos jedan vjetar u leda i investitoru da vidi kakve navijace ima klub gdje hoce da ulozi.10000 x 20 km=200000 mjesecno.Za nas je 20 km nista mjesecno neko napisa to je kutija cigara manje,dvije pive i listic kladionice....IDEMO OVO BOLESNI NAVIJACI ODRADITI....

zeljodogroba
Postovi: 477
Pridružen/a: 23 sep 2020, 09:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljodogroba » 28 jan 2022, 21:28

Idemo od jos jedne teske situacije napraviti lijepu pricu! Hajmo Zeljovci!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 28 jan 2022, 21:33

segasega1 je napisao/la:
28 jan 2022, 21:23
Mislim da sto hitnija neka akcija je potrebna,i da se nastavi i svakog mjeseca.To bi bio jos jedan vjetar u leda i investitoru da vidi kakve navijace ima klub gdje hoce da ulozi.10000 x 20 km=200000 mjesecno.Za nas je 20 km nista mjesecno neko napisa to je kutija cigara manje,dvije pive i listic kladionice....IDEMO OVO BOLESNI NAVIJACI ODRADITI....
Imaš dva rješenja,

Prvo, ono bezbolnije, je da se pojavi investitor koji je spreman platiti ono što je hitno, da dobijemo nešto kao što imaju Pitari. Dakle, da se uradi ista zvrčka kao što su oni sa famoznim "upravljačkim pravima", ali kod nas bi to išlo teže jer mi imamo izuzetno vrijednu imovinu koju oni nisu imali kad ih je Tan preuzeo, tako da bi to bio veoma rizičan potez.

Drugo, ono bolnije, je da se vratimo na fabričke postavke, kao Čelik.

To sa navijačima je prdimahovina. Pa i da skupiš milion maraka (a ne možeš toliko), ponovo ćeš za godinu dana biti u banani.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Bradao1
Postovi: 321
Pridružen/a: 30 dec 2021, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bradao1 » 28 jan 2022, 21:34

Ma lazu, kakvih 7 miliona dug, ovo je sto znaju a i to nije sve. Ne vjerujem da je 14 mil koliko kaze starovlah, ali niije ispod 10 mil sigurno. Ne znam sta se hoce postici sa iznosenjem ovim ovako u javnosti, a pregovaraju sa investitorom. Pucaju sebi u nogu.

Avatar
godrina
Postovi: 2821
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 28 jan 2022, 21:35

Sta kaze "dan pobjede".
Svaka cast manijacima na mnogim dobrim stvarima al nikad im necu halaliti taj period.
Debela spodoba.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.