FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
66
13%
2. Borbu za Evropu
164
33%
3. Sredinu tabele
89
18%
4. Borbu za opstanak
180
36%
 
Ukupno glasova: 499

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 05 dec 2021, 18:18

Hilmo123 je napisao/la:
05 dec 2021, 18:16
Bravo momci , kapa do poda! Mekić preorao teren,Subašić konačno ono što želimo od njega. U kakvim uslovima smo počeli pripreme i sve, na kraju samo 4 boda zaostatka za trećeplasiranim šta reći nego svaka čast.
Kad ga je Suba zabio odmah sam se Barbe sjetio :D dvije godine nije opucao po golu

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 2995
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KONTRASVIH » 05 dec 2021, 18:18

SAMO EVROPA
SAMO VAS POSMATRAM
SUTORINA JE BIH

Admir74
Postovi: 3443
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 05 dec 2021, 18:20

Šteta samo što se napisaše samo dvije stranice nakon pobjede, da je kontra bilo bi 10.

Bravo Željo, Bravo Manijaci!!!!!

Avatar
Valter
Postovi: 801
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Valter » 05 dec 2021, 18:25

Sigurno najbolje poluvrijeme ove sezone po onako teškom terenu. Čak par smislenih akcija.

Ova utakmica je ponovo dokazala da igramo mnogo bolje bez Luke. Luka izvini ali Zec je ipak upgrade bez obzira na promašeni penal.

Avatar
Mamba21
Postovi: 3253
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 05 dec 2021, 18:28

Sad mislim da nam kreće prava utakmica, hajde Eldine čekamo te!
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
1921boy
Postovi: 5805
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 05 dec 2021, 18:28

Kad su krenule pripreme i da nam je u tom trenutku bila ponuđena 8,9 ili 10 pozicija vjerujem da bi sve i jedan od nas to potpisao.

Ali momci su pokazali karakter, volju i inat da se odupru svim ponižavanjima i pljuvanjima. Svaka čast.

Pošto nema Brace morat ću da preuzmem na sebe da malo analiziram polusezonu nekad u kasnim satima.

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1983
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 05 dec 2021, 18:30

Fenomenalno sve danas. Bolesnici uz Želju i po najgorem vremenu, na terenu borba, trka. Bodovni saldo odličan. Treći nam bježi samo četiri boda, što je nevjerovatno jer znamo svi u kakvoj smo situaciji. Sada je red na ljude u klubu da probaju popraviti situaciju. Treba se nadati najboljem.

Admir74
Postovi: 3443
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 05 dec 2021, 18:32

Ne mogu a ne spomenuti i zahvaliti se stručnom štabu koji su bez novca, bez atmosfere u i oko kluba sa more problema, izborili ovaj rezultat.
Hvala i Manijacima koji nikad nisu pali pod uticaj rušitelja kluba i dali ovim momcima podršku. Idemo zajedno za boljeg Želju!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 05 dec 2021, 18:56

Ne trosis vise nego sto imas, afirmises vise broj mladih igraca, uz to si u igri za Evropu. Tesko da covjek bude nezadovoljan.

Admir74
Postovi: 3443
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 05 dec 2021, 18:58

Tristan10 je napisao/la:
05 dec 2021, 18:56
Ne trosis vise nego sto imas, afirmises vise broj mladih igraca, uz to si u igri za Evropu. Tesko da covjek bude nezadovoljan.
Ma mi smo nezahvalni. Naravno da je tako.



slika

Avatar
Arvid
Postovi: 16706
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arvid » 05 dec 2021, 19:21

1921boy je napisao/la:
05 dec 2021, 18:14
@KANA reci nam šta si uzeo da i mi probamo :rol:
Brat naš :mrgreen:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 05 dec 2021, 19:35

Dejan1921 je napisao/la:
05 dec 2021, 18:30
Fenomenalno sve danas. Bolesnici uz Želju i po najgorem vremenu, na terenu borba, trka. Bodovni saldo odličan. Treći nam bježi samo četiri boda, što je nevjerovatno jer znamo svi u kakvoj smo situaciji. Sada je red na ljude u klubu da probaju popraviti situaciju. Treba se nadati najboljem.
Gdje je zastava Americka danas? Umjesto da si pola istoka zastavama okacio :rol: to je nama zadnji voz.Ti se ponasa kao da si u cvijetu mladosti

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 05 dec 2021, 19:53

Jug bez premca. Niko nikad' ni blizu. :bow:
Borba na terenu :bow:
Mekić :bow:

Kako je moglo biti, ovo je ispalo vrlo vrlo solidno. Fale nam 2-4 boda po meni. Jeste da smo iznenadili npr. TC ali smo bar jednu od utakmica sa Širokim, Radnikom, Rudarom ili Posušjem trebali dobiti glat, pogotovo ove prve dvije.

U pamet preko zime, nadamo se najboljem.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 05 dec 2021, 20:08

1921boy je napisao/la:
05 dec 2021, 18:28
Kad su krenule pripreme i da nam je u tom trenutku bila ponuđena 8,9 ili 10 pozicija vjerujem da bi sve i jedan od nas to potpisao.

Ali momci su pokazali karakter, volju i inat da se odupru svim ponižavanjima i pljuvanjima. Svaka čast.

Pošto nema Brace morat ću da preuzmem na sebe da malo analiziram polusezonu nekad u kasnim satima.
Vrhunski odigrano,baš mi je zbog Sube drago da ga je zabio,da imaju znalci o čemu da palamude
I dalje mi izmjene nisu jasne,al ko te pita kad osvojiš bodove.
Mekić 🔝🔝🔝
Shvatam vas ako ste mislili da ćemo se vrtiti oko 8-9 mjesta,al treba imati na uma da je liga u 5 deka,i da skoro svi naši igrači izuzev Malića igrali PL.
Nadam se da će se sa investitorom završiti na obostrano zadovoljstvo,da imamo sigurnost,da se uz 2-3 ozbiljna igrača pobijemo za 3-4 mjesto.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mujkic » 05 dec 2021, 20:21

Ove godine probati svim silama zavrsiti 4. Onda se nadati da Zrinjski osvoji ligu i kup, pa izaci u Evropu i uzeti para.
Blazevic danas katastrofalan, poigravanje ( kada je poceo pimplovat pored sesnaest i izgubio loptu, pa blizu kaznenog napravio faul koji nas je mogao skupo kostat), njega treba otjerati ove sezone i naci nekog desnog beka.
Nije mi jasno zasto je Sinisa Stevanovic otisao, on bi dobro legao ekipi svojom borbenoscu i zalaganjem.

Avatar
1921boy
Postovi: 5805
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 05 dec 2021, 20:25

Mujkic je napisao/la:
05 dec 2021, 20:21
Ove godine probati svim silama zavrsiti 4. Onda se nadati da Zrinjski osvoji ligu i kup, pa izaci u Evropu i uzeti para.
Blazevic danas katastrofalan, poigravanje ( kada je poceo pimplovat pored sesnaest i izgubio loptu, pa blizu kaznenog napravio faul koji nas je mogao skupo kostat), njega treba otjerati ove sezone i naci nekog desnog beka.
Nije mi jasno zasto je Sinisa Stevanovic otisao, on bi dobro legao ekipi svojom borbenoscu i zalaganjem.
Zrinjski je ispao od Slobode u kupu! Jedino ako mi budemo četvrti a Tuzla i Borac budu ispred nas i neko od njih osvoji kup.

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 05 dec 2021, 20:30

UBIPITAR je napisao/la:
05 dec 2021, 20:08
1921boy je napisao/la:
05 dec 2021, 18:28
Kad su krenule pripreme i da nam je u tom trenutku bila ponuđena 8,9 ili 10 pozicija vjerujem da bi sve i jedan od nas to potpisao.

Ali momci su pokazali karakter, volju i inat da se odupru svim ponižavanjima i pljuvanjima. Svaka čast.

Pošto nema Brace morat ću da preuzmem na sebe da malo analiziram polusezonu nekad u kasnim satima.
Vrhunski odigrano,baš mi je zbog Sube drago da ga je zabio,da imaju znalci o čemu da palamude
I dalje mi izmjene nisu jasne,al ko te pita kad osvojiš bodove.
Mekić 🔝🔝🔝
Shvatam vas ako ste mislili da ćemo se vrtiti oko 8-9 mjesta,al treba imati na uma da je liga u 5 deka,i da skoro svi naši igrači izuzev Malića igrali PL.
Nadam se da će se sa investitorom završiti na obostrano zadovoljstvo,da imamo sigurnost,da se uz 2-3 ozbiljna igrača pobijemo za 3-4 mjesto.
Bender došao iz raspalog Solina.
Muftić i Miličević nisu za profesionalni nogomet.
Vrhovac došao iz ekipe koja je ispala.
Amar Drina junior
Kosoriću smo svi redom brojali.
Malić 1 RS
Blažević - Njemu brojimo i danas, i on iz ugašenog Čelika došao.
Vištica - da je mogao gdje drugo igrao bi
Hajdarević - nije zadovoljio vani
Bojo - čovjek za kojeg se može reći da je iz PL
Beća -junior
Mule i Mekić pravi igrači.
Sedad - federalac
Bekrić - penzija
Zec - Zadro iz Bugojna
Gasal - junior
Juričić - legenda.
Hrelja - ...

Kad odbiješ Juričića, Boju, Muleta i Mekića.
Ostanu ti oni koji nisu imali gdje, koji su tražili priliku i koje niko nije zvao drugi.

Azzuri
Postovi: 624
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azzuri » 05 dec 2021, 20:35

Opet smo pokazali da smo ubjedljivo broj 1 u drzavi po ovakvom kijametu, losem stanju u klubu i igracima s kojim sad te ima sad te nema..danas su opet pokazali da mogu, ali to je takva ekipa fali kvaliteta i to je to..nadam se da cemo biti u mogucnosti dovesti solidna 3-4 igraca na zimu pa da se pobijemo za europu, jer je liga stvarno u 5 deka.

Tomo radi dobar posao i mislim da smo svi iznad ocekivanja sto se tice nasih bodova...siroki je vezao 4-5 pobjeda, a mi smo im prekinuli niz bez da su ozbiljno ugrozili gol. :salut: jedina zamjerka za izmjene, stvarno mi je nejasno da hrelja ulazi pored boje i zdunica, ali mislim da se tomo dobro zajebao danas al sva sreca nije nas kostalo..napravio 3 izmjene u 3 razlicita intervala i mi smo od 70. Minute ostali bez izmjena mogucih, da se neko povrijedio igrali bi s igracem manje, treba paziti na to jbg...sve u svemu odlicno, plavo proljece abd.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3044
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 05 dec 2021, 20:47

MojaMalenkost je napisao/la:
05 dec 2021, 17:57
Rasuli smo Siroki ko malo kad. Manijaci za deset.

Vidjeti sta se desava sa drenazom. Negdje je zacepila. Nije normalno da voda stoji uz istok citavu utakmicu.

Kazu za Jurcica da je trazio ispisnicu. Ne znam jel istina..

Cetiri boda od evrope na kraju polusezone. Da je bilo malo vise srece u par utakmica mogli smo biti hladno treci. Nije toliko ni lose kako smo se nadali..
Frajer trci danas na jug poslije utakmice, vidis da u njemu nema trun zle krvi. Nisu zasluzili da se navlaci neka negativa na njih, da im ljudi bezveze yebu majke jer eto “hoce” da idu.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 05 dec 2021, 20:48

Uvjek treba uzeti 3 fakte u obzir 1) dosta su se troskovi skresali, ne trosis ono sto nemas, dok su se ranije trosile pare i anticipirali rezultati, sto bi trebalo da bude pogresan pravac 2) veci broj mladih igraca je dobiva priliku, i to je pozitivan proces(Malic, Drina, Beca, Gasal, Subasic, Hrelja, Muftic i Kocevic), 3) imas nesto lufta da dises do ispadanja, 9-10 bodova, i u realnoj si poziciji da se mozes boriti za Evropu. Ne treba sada govoriti da je ova ekipa za borbu za opstanak kad je bolja od toga, ali uvjek je teze nositi dres Zelje nego Posusja, Radnika i Leotara. Citam ovih dana da su ovi glavni klubovi iz lige zainteresovani za ove strane igrace iz Rudara. Nesto slicno kao sa Fanimom ranije. Meni samo nije jasno, sto se uvjek ceka da se takvi igraci dokazu u nekom slabijem klubu iz lige. Koliko ima stranih igraca na trzistu fudbala, zar ne mozemo mi sami naci slican kvalitet, a ne prvo da se dokaze u Rudaru ili Mladost ranije, gdje nemozemo biti konkurentni. Moramo to nekako bolje, tu vidim nasu prednost, jer bi kao klub i ime trebali da privucemo takve profile igraca.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.