FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Valenciaa
Postovi: 9
Pridružen/a: 15 mar 2021, 22:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Valenciaa » 28 jan 2022, 21:38

Virtu4l je napisao/la:
28 jan 2022, 21:11
Godinama sam pisao da će nas Misimović i njegova uprava debelo koštati i to se nažalost desilo. Novac koji su oni potrošili za par godina i rashodi koje su nametnuli ne bi izdržali ni mnogo veći od nas. Kasnije smo tonuli sve dublje i dublje jer zaostatak koji su oni napravili nismo uspjeli namiriti.

Da bar nisu uništli omladinski pogon pa da je ostalo nekih talenata, ali ne, omladinski pogon su sravnili sa zemljom.
Ja zaista ne znam da li je istina to sto govoriš, ali cak i da jeste, nema opravdanja za Amara i ljude koji su tada usli u klub, u slučaju gdje se ne mogu izdržati rashodi koje je nametnula prethodna uprava, logicno je u tom slučaju da se smanje rashodi, ali ne, oni su očigledno isli na to da rizikuju i da trose vise nego sto imaju kako bi ostvarili najbolje moguće rezultate na terenu, to je katastrofalna politika vodjenja kluba koja nas je između ostalog i dovela do ovdje, i bez obzira sta je Misimović prije toga radio, nema opravdanja za nacin vodjenja kluba od strane Amara i kompanije. Vise nije ni bitno da li Amar ima ili nema lose namjere, vec je ključno to, da je ovaj način vođenja kluba primjetan haman kad god je on u klubu i sa tim se naprosto mora prestati.

MojaMalenkost
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 28 jan 2022, 21:44

Ebo nam je Amar i njegov fuuutboool sve..

Kako su ovi brojevi brutalan pokazatelj dusmanluka.. Sto se ne podavise onim sampanjem..
slika
Zadnja izmjena: MojaMalenkost, dana/u 28 jan 2022, 21:46, ukupno mijenjano 1 put.
Pročepit će negdje.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 28 jan 2022, 21:45

Valenciaa je napisao/la:
28 jan 2022, 21:38
Virtu4l je napisao/la:
28 jan 2022, 21:11
Godinama sam pisao da će nas Misimović i njegova uprava debelo koštati i to se nažalost desilo. Novac koji su oni potrošili za par godina i rashodi koje su nametnuli ne bi izdržali ni mnogo veći od nas. Kasnije smo tonuli sve dublje i dublje jer zaostatak koji su oni napravili nismo uspjeli namiriti.

Da bar nisu uništli omladinski pogon pa da je ostalo nekih talenata, ali ne, omladinski pogon su sravnili sa zemljom.
Ja zaista ne znam da li je istina to sto govoriš, ali cak i da jeste, nema opravdanja za Amara i ljude koji su tada usli u klub, u slučaju gdje se ne mogu izdržati rashodi koje je nametnula prethodna uprava, logicno je u tom slučaju da se smanje rashodi, ali ne, oni su očigledno isli na to da rizikuju i da trose vise nego sto imaju kako bi ostvarili najbolje moguće rezultate na terenu, to je katastrofalna politika vodjenja kluba koja nas je između ostalog i dovela do ovdje, i bez obzira sta je Misimović prije toga radio, nema opravdanja za nacin vodjenja kluba od strane Amara i kompanije. Vise nije ni bitno da li Amar ima ili nema lose namjere, vec je ključno to, da je ovaj način vođenja kluba primjetan haman kad god je on u klubu i sa tim se naprosto mora prestati.
Apsolutno se slažem sa svakim slovom koje si napisao, ali moraju se naglasiti jasni uzroci koji su nas doveli u ovu situaciju i kako je sve krenulo.

Neki rashodi se nisu mogli smanjiti, tu je nova uprava dovedena pred svršen čin. Pazi, ovdje pričamo u ljudima koji su dovodili i tjerali preko 50 igrača u jednoj kalendarskoj godini, pa nas uvjeravali da smo na raskidima ugovora čak i zarađivali.

Brzo se zaboravilo da su ostali dužni Slavku Petroviću pa smo popušili Evropu i dobru cifru.

Da ne nabrajam dalje.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 28 jan 2022, 21:49

A ovome što me u inbox pita koliko me Amar i Beganović plaćaju da pljujem po Misimoviću, ću ovdje odgovoriti.

Nabijem i tebe i Amara i Beganovića, jer sam ja tog istog Misimovića na ovom istom forumu kovao u zvijezde dok nisam shvatio koliko su u stvari on i njegova uprava štetni po klub. Za to postoje tragovi na ovom forumu i to će svaki stariji forumaš potvrditi.

Toliko o tome da me Began i Amar plaćaju.
Evribadi sej Željo
Željoooo

segasega1
Postovi: 256
Pridružen/a: 17 jan 2022, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segasega1 » 28 jan 2022, 21:51

Virtu4l je napisao/la:
28 jan 2022, 21:33
segasega1 je napisao/la:
28 jan 2022, 21:23
Mislim da sto hitnija neka akcija je potrebna,i da se nastavi i svakog mjeseca.To bi bio jos jedan vjetar u leda i investitoru da vidi kakve navijace ima klub gdje hoce da ulozi.10000 x 20 km=200000 mjesecno.Za nas je 20 km nista mjesecno neko napisa to je kutija cigara manje,dvije pive i listic kladionice....IDEMO OVO BOLESNI NAVIJACI ODRADITI....
Imaš dva rješenja,

Prvo, ono bezbolnije, je da se pojavi investitor koji je spreman platiti ono što je hitno, da dobijemo nešto kao što imaju Pitari. Dakle, da se uradi ista zvrčka kao što su oni sa famoznim "upravljačkim pravima", ali kod nas bi to išlo teže jer mi imamo izuzetno vrijednu imovinu koju oni nisu imali kad ih je Tan preuzeo, tako da bi to bio veoma rizičan potez.

Drugo, ono bolnije, je da se vratimo na fabričke postavke, kao Čelik.

To sa navijačima je prdimahovina. Pa i da skupiš milion maraka (a ne možeš toliko), ponovo ćeš za godinu dana biti u banani.
I. Sta sad treba prs u uho i reci boli me briga....e ne.Nismi mi ni Čelik a nismo ni zavisili ni prije od investutora.Vec ovo treba podrzati,donaciju ko nikad prije.A za ubuduce pobno protiti stanje smjena uprava,i ne treba nova uprava da preuzima duznost od stare ako je napravljen neki dug.Vec ta stara uprava onda treba snositi posljedice.

BarbareZeljin
Postovi: 789
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 28 jan 2022, 21:52

Ma treba jednom za sva vremena staviti tacku na ovu raspravu Amar i Misimovic.
Bilo je dobrih i losih stvari.
Vidljivi su rezultati obojice,stim sto je Amar usrao na kraju sve.
Amarova filozofija kluba i rada je kao mecka stara 20 godina.
Covjek nije zelio da se nadogradi i bilo kom smialu.
Unistio je sav svoj talenat i karizmu,samo zbog svog ega.
Kad bi mogao birati koga bi radije vidio sa svim svojim uspijesima a nam vodi klub od njih dvojice,izabrao bi Misimovica.
Ali to vise nije bitno. Nema ni jednog ni drugog vise. Treba Zelju cupati iz govana. Mozemo svi da biramo,da li cemo biti mikro Amari ili mikro Misimovici,Dzeke,Diglisici....
Zeljo je u pitanju ljudi. Klub je pozvao upomocad je na nama. Samo treba racun i akcija i transparentno vodjenje svega,i marketing dobar. Jee to onda poprima pravac pokreta.
Ako se to svede na fan sop,forumske akcije,slabo ce to biti.
Prepisati stolice i istocnu i vidjecete rezultat.

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 700
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 28 jan 2022, 21:53

KEEP CALM AND TOMO I MARENCI!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 28 jan 2022, 21:53

segasega1 je napisao/la:
28 jan 2022, 21:51
I. Sta sad treba prs u uho i reci boli me briga....e ne.Nismi mi ni Čelik a nismo ni zavisili ni prije od investutora.Vec ovo treba podrzati,donaciju ko nikad prije.A za ubuduce pobno protiti stanje smjena uprava,i ne treba nova uprava da preuzima duznost od stare ako je napravljen neki dug.Vec ta stara uprava onda treba snositi posljedice.
Ne treba legendo prst u uho, ali se treba suočiti sa činjenicama, a one nam govore da smo najebali k'o žuti.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 28 jan 2022, 21:55

Ma nije ovdje ničije maslo za ramazana što bi se reklo, Amar je koliko znam prilično skresao rashode (u smislu igrača i plata) kada je došao, ali je očigledno rizikovao sa jačim zaduživanjem, koje nas možda i ne bi ovako sasjeklo da nije bilo korone koja nam je yebala majku u svakom smislu, od prekinutog prvenstva, gubljenja skoro svakog načina finansiranja, pa do toga da smo haman cijelu sljedeću sezonu igrali bez publike na stadionu.

Amar je, ukratko rečeno, sam pao - ali nije "ubio" samo sebe, nego i klub generalno, iako bi bilo glupo kriviti samo njega za ovo što imamo danas. Ali činjenica je da je pod njegovim vodstvom klub strmoglavo pao, bez obzira što je to bila reakcija na akciju njegovih prethodnika (mada je to u našem javašluku uvijek tako, obično vazda imaš opravdanje u onome koji je bio prije tebe).

Ja mu najviše zamjeram što je previše qurčevito djelovao na početku svog zadnjeg mandata, ono futbol, šampanjci i ostale zayebancije, umjesto da se odmah transparentno iznijelo gdje, šta i kako škripi, možda bi se danas manje hvatali za glavu, a i siguran sam da ne bi primao na račun ovakve uvrede kakve prima zadnjih mjeseci.

Misimović je odavno ispričana priča i oko toga se manje-više sve zna, od toga gdje je Senad griješio, do toga gdje je pravio dobre poteze.

Mene najviše boli što je Željo zadnjih 5-6 godina postao predmet šiljenja qurca nekakvih strana, Amarovaca, Misketovaca, forumaša, foruma i ostalih pičqkih materina, a paralelno sa tim je tonuo sve dublje i dublje. Dijelom i nas, nazovi "obične", navijače krivim za to jer smo svi na neki način pali na tu priču manjeg broja ljudi.

Nema Željovca sa kojim sam pričao, a da mi nije rekao "ma yebo nas je Miske" ili "yebo nas je Amar", a ništa konkretno nismo uradili po tom pitanju, ja prvi pa onda ostalih na hiljade "bolesnika" (čast izuzecima).
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

segasega1
Postovi: 256
Pridružen/a: 17 jan 2022, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segasega1 » 28 jan 2022, 21:57

Virtu4l je napisao/la:
28 jan 2022, 21:53
segasega1 je napisao/la:
28 jan 2022, 21:51
I. Sta sad treba prs u uho i reci boli me briga....e ne.Nismi mi ni Čelik a nismo ni zavisili ni prije od investutora.Vec ovo treba podrzati,donaciju ko nikad prije.A za ubuduce pobno protiti stanje smjena uprava,i ne treba nova uprava da preuzima duznost od stare ako je napravljen neki dug.Vec ta stara uprava onda treba snositi posljedice.
Ne treba legendo prst u uho, ali se treba suočiti sa činjenicama, a one nam govore da smo najebali k'o žuti.
Jesmo najebali,al hajde da ovo preokrenemo za sva vremena...odazvati se masovno akciji i onda strah utjerati svima onima koji u buduce budu poslovali sumnjivo

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 28 jan 2022, 21:58

Moram potvrditi da jeste Virto gotivo Misketa, čak mu i avatar bio ona crnobijela slika sa Misimovićevom glavom i ispod pisalo "MegaMiske" :D

Kasnije mu je Amar uplaćivao fesliju svaki mjesec da ne drži Misketa na avataru i da ga pljuje :mrgreen: :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 700
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 28 jan 2022, 22:00

Raonffa je napisao/la:
28 jan 2022, 21:55
Ma nije ovdje ničije maslo za ramazana što bi se reklo, Amar je koliko znam prilično skresao rashode (u smislu igrača i plata) kada je došao, ali je očigledno rizikovao sa jačim zaduživanjem, koje nas možda i ne bi ovako sasjeklo da nije bilo korone koja nam je yebala majku u svakom smislu, od prekinutog prvenstva, gubljenja skoro svakog načina finansiranja, pa do toga da smo haman cijelu sljedeću sezonu igrali bez publike na stadionu.

Amar je, ukratko rečeno, sam pao - ali nije "ubio" samo sebe, nego i klub generalno, iako bi bilo glupo kriviti samo njega za ovo što imamo danas. Ali činjenica je da je pod njegovim vodstvom klub strmoglavo pao, bez obzira što je to bila reakcija na akciju njegovih prethodnika (mada je to u našem javašluku uvijek tako, obično vazda imaš opravdanje u onome koji je bio prije tebe).

Ja mu najviše zamjeram što je previše qurčevito djelovao na početku svog zadnjeg mandata, ono futbol, šampanjci i ostale zayebancije, umjesto da se odmah transparentno iznijelo gdje, šta i kako škripi, možda bi se danas manje hvatali za glavu, a i siguran sam da ne bi primao na račun ovakve uvrede kakve prima zadnjih mjeseci.

Misimović je odavno ispričana priča i oko toga se manje-više sve zna, od toga gdje je Senad griješio, do toga gdje je pravio dobre poteze.

Mene najviše boli što je Željo zadnjih 5-6 godina postao predmet šiljenja qurca nekakvih strana, Amarovaca, Misketovaca, forumaša, foruma i ostalih pičqkih materina, a paralelno sa tim je tonuo sve dublje i dublje. Dijelom i nas, nazovi "obične", navijače krivim za to jer smo svi na neki način pali na tu priču manjeg broja ljudi.

Nema Željovca sa kojim sam pričao, a da mi nije rekao "ma yebo nas je Miske" ili "yebo nas je Amar", a ništa konkretno nismo uradili po tom pitanju, ja prvi pa onda ostalih na hiljade "bolesnika" (čast izuzecima).
:clap:
Bravo za razmišljanje i uloženi trud da isto otipkaš.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 28 jan 2022, 22:00

Raonffa je napisao/la:
28 jan 2022, 21:58
Moram potvrditi da jeste Virto gotivo Misketa, čak mu i avatar bio ona crnobijela slika sa Misimovićevom glavom i ispod pisalo "MegaMiske" :D

Kasnije mu je Amar uplaćivao fesliju svaki mjesec da ne drži Misketa na avataru i da ga pljuje :mrgreen: :mrgreen:
Bolan, Pitari mi godinu dana lijepili postove gdje sam hvalio Misimovića :mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

MojaMalenkost
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 28 jan 2022, 22:02

BarbareZeljin je napisao/la:
28 jan 2022, 21:52
Ma treba jednom za sva vremena staviti tacku na ovu raspravu Amar i Misimovic.
Bilo je dobrih i losih stvari.
Vidljivi su rezultati obojice,stim sto je Amar usrao na kraju sve.
Amarova filozofija kluba i rada je kao mecka stara 20 godina.
Covjek nije zelio da se nadogradi i bilo kom smialu.
Unistio je sav svoj talenat i karizmu,samo zbog svog ega.
Kad bi mogao birati koga bi radije vidio sa svim svojim uspijesima a nam vodi klub od njih dvojice,izabrao bi Misimovica.
Ali to vise nije bitno. Nema ni jednog ni drugog vise. Treba Zelju cupati iz govana. Mozemo svi da biramo,da li cemo biti mikro Amari ili mikro Misimovici,Dzeke,Diglisici....
Zeljo je u pitanju ljudi. Klub je pozvao upomocad je na nama. Samo treba racun i akcija i transparentno vodjenje svega,i marketing dobar. Jee to onda poprima pravac pokreta.
Ako se to svede na fan sop,forumske akcije,slabo ce to biti.
Prepisati stolice i istocnu i vidjecete rezultat.
Nema cupanja iz ovoga, bar ne na nacin da navijaci mogu uraditi nesto po ovom pitanju.. Akcije mogu biti uspjesne samo kada je atmosfera na visokom nivou, kada se napravi euforija.. Ako ne upali sa tim investitorom mi vise ne postojimo.. Od imovine ce se namiriti ovi minusi i kljuc u bravu.. Steta jer smo prije spasilaca taman poceli liciti na klub, a onda dodjose spasioci i sahranise klub u rekordnom roku..
Pročepit će negdje.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pantelija » 28 jan 2022, 22:02

Virtu4l je napisao/la:
28 jan 2022, 22:00
Raonffa je napisao/la:
28 jan 2022, 21:58
Moram potvrditi da jeste Virto gotivo Misketa, čak mu i avatar bio ona crnobijela slika sa Misimovićevom glavom i ispod pisalo "MegaMiske" :D

Kasnije mu je Amar uplaćivao fesliju svaki mjesec da ne drži Misketa na avataru i da ga pljuje :mrgreen: :mrgreen:
Bolan, Pitari mi godinu dana lijepili postove gdje sam hvalio Misimovića :mrgreen:
pa nisi mogao napisati post da ti neko nije dole dogovorio sa "samo gradi miske, boli te "ku**c" :rol: :rol: :rol:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 28 jan 2022, 22:04

MojaMalenkost je napisao/la:
28 jan 2022, 22:02
BarbareZeljin je napisao/la:
28 jan 2022, 21:52
Ma treba jednom za sva vremena staviti tacku na ovu raspravu Amar i Misimovic.
Bilo je dobrih i losih stvari.
Vidljivi su rezultati obojice,stim sto je Amar usrao na kraju sve.
Amarova filozofija kluba i rada je kao mecka stara 20 godina.
Covjek nije zelio da se nadogradi i bilo kom smialu.
Unistio je sav svoj talenat i karizmu,samo zbog svog ega.
Kad bi mogao birati koga bi radije vidio sa svim svojim uspijesima a nam vodi klub od njih dvojice,izabrao bi Misimovica.
Ali to vise nije bitno. Nema ni jednog ni drugog vise. Treba Zelju cupati iz govana. Mozemo svi da biramo,da li cemo biti mikro Amari ili mikro Misimovici,Dzeke,Diglisici....
Zeljo je u pitanju ljudi. Klub je pozvao upomocad je na nama. Samo treba racun i akcija i transparentno vodjenje svega,i marketing dobar. Jee to onda poprima pravac pokreta.
Ako se to svede na fan sop,forumske akcije,slabo ce to biti.
Prepisati stolice i istocnu i vidjecete rezultat.
Nema cupanja iz ovoga, bar ne na nacin da navijaci mogu uraditi nesto po ovom pitanju.. Akcije mogu biti uspjesne samo kada je atmosfera na visokom nivou, kada se napravi euforija.. Ako ne upali sa tim investitorom mi vise ne postojimo.. Od imovine ce se namiriti ovi minusi i kljuc u bravu.. Steta jer smo prije spasilaca taman poceli liciti na klub, a onda dodjose spasioci i sahranise klub u rekordnom roku..
Sve se slazem sa tobom ali moramo sad pokazati da zivimo Zeljeznicar .Idemo pomoci koliko god mozemo.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61427
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 28 jan 2022, 22:05

Pantelija je napisao/la:
28 jan 2022, 22:02

pa nisi mogao napisati post da ti neko nije dole dogovorio sa "samo gradi miske, boli te "ku**c" :rol: :rol: :rol:
A ne znaju to ovi junferi moj Panto :mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 28 jan 2022, 22:05

Raja, nije bitno ko je kriv, niti nam to(trenutno) nije bitno. Svi se uključiti u pomoć klubu!

Članske, FanShop, odziv na sve akcije.

bob
Postovi: 4422
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bob » 28 jan 2022, 22:09

cinjenica je da su misimovic i ekipa naslijedili dobro stanje, cinjenica da u njihovoj vladavini nismo imali sportske srece, ok mozemo se sloziti bilo je i fula kod transfera, ne sumnjam da su i oni dizali kredite... slusao sam jednom onog momka zaboravi ime koji je bio u klubu i zaduzen za te stvari i koji kaze imali su sistem imali su definisan nacin vracanja rata itd. da li im treba vjerovati ne znam sto ne bi trebalo neko spomene sad akcija kao i za stadion nema sanse vise za to slicno c ... cinjenica je da je galama na njih krenula i trajala godinu i vise pa svjedoci smo da je ovaj portal posebno bio kontra njih i svaki dan nas prao na ruke nekom negativnom pricom o toj upravi dok Amar nije dosao, kad je Amar dosao stalo je sve ... pa kiks tj lopovluk sa uplatnicom koji nas je kostao europ ovdje je raja pravdala i gluposti pricala kako dobijamo na sudu bla bla a znalo se da je i zalba nasa samo suplja da od toga nema nista :rol: nova uprava koliko je trajala 3,4 mjeseca pa dodje jos jedan pa druga ... naravno korona je sjebala dosta toga i za to nije niko kriv ... **** mi se za misimovica i slicno tj nisam miskovac al ono nase nije ova nego prethodna uprava je kriva ma daj vazda neko drugi kriv nikakve niko odgovornosti (ne racunam ove zadnje dvije uprave koje ni same ne znaju kako su se nasle u klubu :D )

Alipasino
Postovi: 7893
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 28 jan 2022, 22:12

Ja mislim da je za ovo sve Remza kriva.Pun mi je kur... vise ko je kriv ko nije ko je manje kriv ko vise.I sta sad opet raja cupaj.Evo ja prvi nemogu zivim od penzije.Ok dodjem na utakmicu ne sve jer nemam para.Jeste li vi svjesni da nas 50% jedva prezivljava.Od cega vise da se pomaze.Za neciji nerad i javasluk moraju uvjek navijaci da ispastaju.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.