FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ReX » 26 jan 2023, 12:28

TigerWoods je napisao/la:
26 jan 2023, 10:33
Nedo Turkovic je Zeljeznicar
:puke: :puke: :puke:
@igrajlopte 🐦

Hansestadt
Postovi: 2465
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 26 jan 2023, 12:40

Realnost BiH drustva, nazalost

slika

Brkooo
Postovi: 2280
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 26 jan 2023, 12:42


Avatar
Austinpowers
Postovi: 97
Pridružen/a: 30 sep 2019, 04:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Austinpowers » 26 jan 2023, 12:48

Evo Krpic slobodan
Gure Juvo
VTZ

BarbareZeljin
Postovi: 789
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 26 jan 2023, 12:52

Hulahopka je napisao/la:
26 jan 2023, 12:25
BarbareZeljin je napisao/la:
26 jan 2023, 10:14
Hulahopka je napisao/la:
26 jan 2023, 09:53
Armin je zavrsio s ozbiljnim fudbalom nažalost. Ne moze nigdje proći liječnički pregled u ozbiljnim klubovima. Nama bi sigurno dobro došao,jer je bolji od Haracica polu spreman. Nemoj Nedo i oni su ljudi...
Znas sta je apsurd i tragedija. Kad ti prosjecnog navijaca Zelje,na cija hajcanja i lozenja od bilo koga sam alergican,lozi i zajebava neko kao sto je Nedo.
Apsurd i tragedija i dno naseg sporta,je da je toliko talentovane djece propalo a da se Nedo vodi kao neko ko ima karijeru.
Neko ko je igrao za 1 tim,neko ko je uspio prevariti 10 tak klubova da ga potpisu.
Nedo Turkovic nije mogo dominirati na terminu a kamoli gdje drugo.
Nekad je u zivotu dovoljno imati srece ili pameti.
Koliko god mislio da on ovo drugo nema.Ali ako uspijes zajebati ljude u tolikom broju klubova da te potpisu,onda si jako inteligentan.
Opet jos jedan apsurd.
Za nekog ko toliko voli klub,meni su ove stvari nedopustive,da na bilo koji nacin loze i ponizavaju navijace. Oni bas imaju muda.
Prema tebi se u rapsravama postavim totalno drugacije od vecine.
Cak nekad kazem da mnogi ovdije i zasluzuju da ih ****,jer na kraju si pogodio vise nego svi ovi sto su najavljivali nesta.
Bez obzira sto nacini na koje se vracas kad te banuju i sve ukazuje da si ti ciljano vracan od nekog. Ti ocito znas neke stvari,ko god ti bio. Dok god "pogadjas "neke stvari vise od ostalih,bez obzira na neke idiotluke koje si izvalio,mozes imati legitimitet. Ali kad se udruzis da **** posten svijet sa ovom prevarom od igraca e onda shvatim da je sve u teskom kurcu.
Ovo navijaci Zelje ne zasluzuju.
Svako ima pravo na svoje mišljenje,misljenje da ti se ne svidja neko. Isto tako tebe neko ne voli, neko voli. To je sasvim normalno. Forum jeste mjesto da svako kaže šta misli, ali ovi sto ovdje godinama s po pet acc,koji su uništili forum svojim prozivanjem,što su otišli na lobotomiji,pa se opet vratili,govori kakvi su to tipovi ljudi. Da se razumijemo ovdje pišu skupstinari,pišu djeca od Travnika do Bihaca,ljudi koji ne znaju ništa a prave se da znaju. A ovo što brišu postove,to je dokaz samo koji su to kompleksasi ovdje.

A mi nismo sigurno zbog Nede tu gdje jesmo,nego zbog populacije kakve jeste. Ograničena ko balkon.
Iz svih tih razloga,ja sa tobom uvijek cu pricati na neki normalan nacin se bez obzira sto mnogim nisi simpatican.
Meni su druze te podijele idiotske. Svako moze da pise,svako ce naci svoj nivo. Zelju vole djeca,sirotinja,bogati,intelektualci i radnici....
Glupe su te stvari pisao tamo ili pisao vamo.
Evo ja sam se vratio da pisem,nemam problem ni da tamo pisem.
I tamo su uglavnom veliki Zeljovci. Sto je najgore bili su u pravu za mnoge stvari.
Ja nepisem tamo iz 3 razloga.
Radile su se stvari koje su spocitavali Amaru,tj njegovim da su radili kad je trebao da se vrati. Nazalost po Zelju bili su u pravu.
Ja sam samo mislio da dvostruki arsini nisu dobri,i da to nije dobar put. Mene je samo zanimao Zeljo i vjerovao sam da nam netrebaju strane.
Drugi razlog je taj sto je jedan od njih otkrio nekom moj identitet i istrazivao je ko sam i sta sam i koliko sam bio u Zelji kao momak.
I na kraju kad su poceli da banuju neke momke koji im nisu odgovarali.
Ali opet ti kazem najzalosnije su te podijele ,jer tamo su uglavnom veliki Zeljovci sta god vi neki mislili.
Upravu si da ovdije i tamo svasta se pise i svako pise. Ali jbg to je tako i uvijek ce biti. Uvijek bilo i podijela i razlicitih misljenja,ali nekako nismo bas u ovoj mjeri,zbog licnih interesa bili spremni na tolike stete na racun Zelje.
Pogotovo sad kad je situacija zajebana.
Tako da nam netrebaju ni te furke Nede i slicnih. Eto oni su ludi i popili pamet.
Nek se ba nose u 3 pm.

19vendetta87
Postovi: 4608
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 26 jan 2023, 12:59

Austinpowers je napisao/la:
26 jan 2023, 12:48
Evo Krpic slobodan
Ide vjerovatno opet u Tuzlu, ali prije bih volio njega vidjeti kod nas u ekipi, nego Aru.
Santos - Krpic - Amoah i iza njih Štila :tokralju:
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

Avatar
jointunija
Postovi: 659
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 26 jan 2023, 13:30

I Bekrić potvrdi da bi se trebao jedan igrač priključiti do Međugorja :bih:
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ReX » 26 jan 2023, 13:37

19vendetta87 je napisao/la:
26 jan 2023, 12:59
Austinpowers je napisao/la:
26 jan 2023, 12:48
Evo Krpic slobodan
Ide vjerovatno opet u Tuzlu, ali prije bih volio njega vidjeti kod nas u ekipi, nego Aru.
Santos - Krpic - Amoah i iza njih Štila :tokralju:
Kakav bi to bio napad za nase standarde jbt. :bow: :bow:
@igrajlopte 🐦

Jugjesamojedan
Postovi: 374
Pridružen/a: 29 maj 2022, 21:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jugjesamojedan » 26 jan 2023, 13:37

Da je raskinuo saradnju sa Western Sydney Wanderersima, Krpić je potvrdio za SportSport.ba.

Još uvijek nije poznato gdje će ovaj sjajni napadač nastaviti svoju karijeru, ali naravno ponuda mu ne manjka, te je samo pitanje njegovog odabira.

Postoji nekoliko ponuda koje Krpić ima iz Srbije, te Bosne i Hercegovine, a nije isključen ni povratak u Željezničar ili Tuzla City.

Krpić će u narednom periodu donijeti odluku u kojem klubu će nastaviti svoju karijeru, a sigurno je da bi ga navijači mnogih klubova u našoj zemlji rado vidjeli u svom timu.

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KapitenK » 26 jan 2023, 13:42

Krpić >>> Ara

Avatar
Semper
Postovi: 2663
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Semper » 26 jan 2023, 13:47

Amir u Besiktašu za 3,7 mil eura, transfer je zavrsen...

Avatar
Austinpowers
Postovi: 97
Pridružen/a: 30 sep 2019, 04:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Austinpowers » 26 jan 2023, 13:47

ReX je napisao/la:
26 jan 2023, 12:28
TigerWoods je napisao/la:
26 jan 2023, 10:33
Nedo Turkovic je Zeljeznicar
:puke: :puke: :puke:
Nedo turkovic je pravi dokaz one teze: bolje se rodit bez k****, nego bez srece :D
Gure Juvo
VTZ

Hansestadt
Postovi: 2465
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 26 jan 2023, 13:52

Tesko je i biti pametan, da li je bolja opcija Hodzic, koji je kvalitetniji igrac od Krpica, a za kojeg nisi siguran sta trenutno dobijes, ili Krpic koji je u stablinoj formi, a kojem je domet biti dobar napadac u BiHPL.


Avatar
Bersaga
Postovi: 868
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 26 jan 2023, 14:01

Kako se računa ukupni naš postotak jer je uključen uz cijenu i igrač? Hoće li biti samo na lovu ili se uzima za ukupni transfer, recimo ovaj igrač vrijedi 300 000 eura i to izađe na nekih 4 miliona eura.
Ovo biranje između Are i Sulje je isto ko kad majstora pitaju "rakija ili piva", a on kaže "može" :D
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Hansestadt
Postovi: 2465
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 26 jan 2023, 14:05

Bersaga je napisao/la:
26 jan 2023, 14:01
Kako se računa ukupni naš postotak jer je uključen uz cijenu i igrač? Hoće li biti samo na lovu ili se uzima za ukupni transfer, recimo ovaj igrač vrijedi 300 000 eura i to izađe na nekih 4 miliona eura.
Ovo biranje između Are i Sulje je isto ko kad majstora pitaju "rakija ili piva", a on kaže "može" :D
Mogao bih i ja umjesto Beganovica, eno mi adidaski u ormaru samo prasinu malo da puhnem i spreman sam. Ja bi ipak pokusao sa Hodzicem.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15897
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 26 jan 2023, 14:09

Postignut dogovor: Amir Hadžiahmetović uskoro u novom klubu

Uskoro će biti zvanična potvrda transfera Zmaja


Amir Hadžiahmetović, reprezentativac BiH koji nastupa za Konyaspor, karijeru će nastaviti u Besiktasu, objavili su turski mediji.

Besiktas će Konyasporu za usluge Amira platiti 3.7 miliona eura, a u suprotnom smjeru će krenuti i Emrecan Uzunhan.


Kako se navodi, i pored dobre ponude Galatasarayja, Zmaj je izabrao Besiktas, a sa kojim će potpisati trogodišnji ugovor, zbog toga što je želio da igra u prvih 11, što su mu u klubu iz Istanbula obećali.


Podsjetimo, Hadžiahmetović je 2016. godine stigao u redove Konyaspora iz Željezničara za 500 hiljada eura, a od njegovog transfera će Plavima pripasti 20 posto.

Zmaj je u zimskom prelaznom roku bio jedan od najtraženijih igrača u Turskoj, a pored Besiktasa, za njegove usluge su se raspitivali Fenerbahce i Burnley

Avatar
Austinpowers
Postovi: 97
Pridružen/a: 30 sep 2019, 04:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Austinpowers » 26 jan 2023, 14:20

Bersaga je napisao/la:
26 jan 2023, 14:01
Kako se računa ukupni naš postotak jer je uključen uz cijenu i igrač? Hoće li biti samo na lovu ili se uzima za ukupni transfer, recimo ovaj igrač vrijedi 300 000 eura i to izađe na nekih 4 miliona eura.
Ovo biranje između Are i Sulje je isto ko kad majstora pitaju "rakija ili piva", a on kaže "može" :D
Kad bi organizovali akciju da dovedemo obojicu stambeni kredit bih digao hahhaah
Gure Juvo
VTZ

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2314
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 26 jan 2023, 14:22

Naših je tu oko 700k eura jelde?

Što se tiče Are i Krpe.. bujrum obojica :)

farisbond245
Postovi: 215
Pridružen/a: 28 nov 2022, 15:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la farisbond245 » 26 jan 2023, 14:23

Slušaj te ovo Ara i Krpic iza njih Štilic, krila Santos Amoah.
Vajjj

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: CentarsutNaClanak921 i 16 gostiju.