FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
66
13%
2. Borbu za Evropu
164
33%
3. Sredinu tabele
89
18%
4. Borbu za opstanak
180
36%
 
Ukupno glasova: 499

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 31 jan 2023, 20:31

DUVNO1921 je napisao/la:
31 jan 2023, 20:27
KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 20:08
dubioza144 je napisao/la:
31 jan 2023, 20:05
Rekli su do medjugorja bi trebao jedan igrac stic zato mi necemo ni u medjugorje jer nema igraca
:urnebes: 100% ni igraca ni medjugorja :tokralju: :tokralju: jesmo cirkus pa to je strasno a sve je krenulo od gospodara familije i onih mufte priprema u Livnu :facepalm:
Ipak tada dogovoren sponzorski ugovor Puđa Sir d.o.o :D :D
sad nadjem tekst cuj sta fali Livnu? :urnebes: :urnebes: :urnebes: a ovo mu haver pisao

NOGOMET

Šta fali Livnu: Željo počeo pripreme, Osim najavio koliko će dovesti pojačanja

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 31 jan 2023, 20:33

BarbareZeljin je napisao/la:
31 jan 2023, 20:30
KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 19:48
jel Barba ikad Zecu halalio dres ? za Deju sam cuo da je oborio zemlju na Jablanickom kako je ovo propalo sa Diglisicem :urnebes:
Reko sam Coci da mu kaze da je pakas ispao. Hahahaha
a jesi brata zaboravio pa to je strasno :roll: ni u pp

Avatar
jointunija
Postovi: 654
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 31 jan 2023, 20:54

KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 20:31
DUVNO1921 je napisao/la:
31 jan 2023, 20:27
KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 20:08


:urnebes: 100% ni igraca ni medjugorja :tokralju: :tokralju: jesmo cirkus pa to je strasno a sve je krenulo od gospodara familije i onih mufte priprema u Livnu :facepalm:
Ipak tada dogovoren sponzorski ugovor Puđa Sir d.o.o :D :D
sad nadjem tekst cuj sta fali Livnu? :urnebes: :urnebes: :urnebes: a ovo mu haver pisao

NOGOMET

Šta fali Livnu: Željo počeo pripreme, Osim najavio koliko će dovesti pojačanja
I iz Livna složismo PETAKA osvajaču duple krune !
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 31 jan 2023, 21:03

jointunija je napisao/la:
31 jan 2023, 20:54
KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 20:31
DUVNO1921 je napisao/la:
31 jan 2023, 20:27


Ipak tada dogovoren sponzorski ugovor Puđa Sir d.o.o :D :D
sad nadjem tekst cuj sta fali Livnu? :urnebes: :urnebes: :urnebes: a ovo mu haver pisao

NOGOMET

Šta fali Livnu: Željo počeo pripreme, Osim najavio koliko će dovesti pojačanja
I iz Livna složismo PETAKA osvajaču duple krune !
tacno i najljepsi smo fudbal igrali od svih ekipa ali nam je to Livno i drugu stvar govorilo da su takvi salabajzeri u klubu koji su nam sjebali licencu.....koji nisu u mogucnosti ni pripreme obezebjede, Kao sto me je i tad bolilo to Livno tako me boli i sad da ZELJEZNICAR ni za pripreme usrane nema

Avatar
jointunija
Postovi: 654
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 31 jan 2023, 21:07

KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 21:03
jointunija je napisao/la:
31 jan 2023, 20:54
KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 20:31


sad nadjem tekst cuj sta fali Livnu? :urnebes: :urnebes: :urnebes: a ovo mu haver pisao

NOGOMET

Šta fali Livnu: Željo počeo pripreme, Osim najavio koliko će dovesti pojačanja
I iz Livna složismo PETAKA osvajaču duple krune !
tacno i najljepsi smo fudbal igrali od svih ekipa ali nam je to Livno i drugu stvar govorilo da su takvi salabajzeri u klubu koji su nam sjebali licencu.....koji nisu u mogucnosti ni pripreme obezebjede, Kao sto me je i tad bolilo to Livno tako me boli i sad da ZELJEZNICAR ni za pripreme usrane nema
Ma nek idu gdje hoće,nek budu na nivou,i taj bogati Zrinjski odradi cijele pripreme u Medjugorju.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3044
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 31 jan 2023, 21:13

KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 20:08
dubioza144 je napisao/la:
31 jan 2023, 20:05
Rekli su do medjugorja bi trebao jedan igrac stic zato mi necemo ni u medjugorje jer nema igraca
:urnebes: 100% ni igraca ni medjugorja :tokralju: :tokralju: jesmo cirkus pa to je strasno a sve je krenulo od gospodara familije i onih mufte priprema u Livnu :facepalm:
Objasni nam sto je to Medjugorje toliko bolje od Konjica da si se ti morao maksuz pojaviti da popljujes sve zive. Sutra kad Krpic potpise, pisat ces strasan posao i tako

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 31 jan 2023, 21:16

MrkiMedo je napisao/la:
31 jan 2023, 21:13
KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 20:08
dubioza144 je napisao/la:
31 jan 2023, 20:05
Rekli su do medjugorja bi trebao jedan igrac stic zato mi necemo ni u medjugorje jer nema igraca
:urnebes: 100% ni igraca ni medjugorja :tokralju: :tokralju: jesmo cirkus pa to je strasno a sve je krenulo od gospodara familije i onih mufte priprema u Livnu :facepalm:
Objasni nam sto je to Medjugorje toliko bolje od Konjica da si se ti morao maksuz pojaviti da popljujes sve zive. Sutra kad Krpic potpise, pisat ces strasan posao i tako
Mrki ne kazem ja da nece doci ja ti govorim generalno ali nema veze pisaj ga
Ne mogu shvatiti da klub sa ovakvom historijom ,sa najboljim navijacima ,sa ovakvom infrastrukturom ......ne moze bolje ,da ne mozemo naci sponzore,ljude koji imaju pare da uloze , ne kazem da uzimamo Titule nego da normalno funkcionisemo ,da imamo za **** priprema :damn:

Bojudaosinebu
Postovi: 990
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 31 jan 2023, 21:24

Najmanji je problem jel Konjic il Medjugorje ili nesto trece. Veci ce problem biti ako na pripremama nastavimo igrat protiv Buducnosti, sutjeske i drugih nizeligasa da im dajemo po 10 golova i mislimo da imamo ekipu a ljudi hodat ne znaju. Bolje izmedju sebe da igraju pripremne utakmice.

GIBRA
Postovi: 2636
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GIBRA » 31 jan 2023, 21:39

KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 21:16
MrkiMedo je napisao/la:
31 jan 2023, 21:13
KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 20:08


:urnebes: 100% ni igraca ni medjugorja :tokralju: :tokralju: jesmo cirkus pa to je strasno a sve je krenulo od gospodara familije i onih mufte priprema u Livnu :facepalm:
Objasni nam sto je to Medjugorje toliko bolje od Konjica da si se ti morao maksuz pojaviti da popljujes sve zive. Sutra kad Krpic potpise, pisat ces strasan posao i tako
Mrki ne kazem ja da nece doci ja ti govorim generalno ali nema veze pisaj ga
Ne mogu shvatiti da klub sa ovakvom historijom ,sa najboljim navijacima ,sa ovakvom infrastrukturom ......ne moze bolje ,da ne mozemo naci sponzore,ljude koji imaju pare da uloze , ne kazem da uzimamo Titule nego da normalno funkcionisemo ,da imamo za **** priprema :damn:
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Alipasino
Postovi: 7839
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 31 jan 2023, 21:40

Ja sam to vec napiso ispade neprijatelj kluba.Raja nije svjesna da jedan klub ko Zeljo nesmije dozvolit da mu rang pada igrajuci sa buranijama.Srozase nam i ime i ugled kluba ali nekima to nije jasno ili im je svejedno.Samo nek se igra.Pogresno razmisljanje.

Rivaldinho
Postovi: 31
Pridružen/a: 30 jun 2019, 16:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rivaldinho » 31 jan 2023, 21:58

KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 21:16
MrkiMedo je napisao/la:
31 jan 2023, 21:13
KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 20:08


:urnebes: 100% ni igraca ni medjugorja :tokralju: :tokralju: jesmo cirkus pa to je strasno a sve je krenulo od gospodara familije i onih mufte priprema u Livnu :facepalm:
Objasni nam sto je to Medjugorje toliko bolje od Konjica da si se ti morao maksuz pojaviti da popljujes sve zive. Sutra kad Krpic potpise, pisat ces strasan posao i tako
Mrki ne kazem ja da nece doci ja ti govorim generalno ali nema veze pisaj ga
Ne mogu shvatiti da klub sa ovakvom historijom ,sa najboljim navijacima ,sa ovakvom infrastrukturom ......ne moze bolje ,da ne mozemo naci sponzore,ljude koji imaju pare da uloze , ne kazem da uzimamo Titule nego da normalno funkcionisemo ,da imamo za **** priprema :damn:
Sve sto si naveo je Upravo teret i to redoslijedom kako si naveo.
Generalno mi imamo problem da je željo svačiji a kad gori onda 90% ničiji.
Nismo spremni da imamo babu u kući, koji bi se pitao za sve jer, gdje je puno baba kilava su djeca…. Bilo i ostalo.
Moglo bi se ovako ovako u nedogled, oprana tema sto puta.

Poslije svih klubskih struktura koje sa strane kao simpatizer, član, navijač, zaljubljenik našeg kluba, došao sam do zaključka mi bi da se Karamo ali da nam ne ulazi mnogo.
Nažalost samo mi koji malo para imamo, a puno ljubavi mislimo da bi trebao doći neko sa puno para i spreman da ih prospe, bori se sa sto i jednim jazavcem koji se okoti kao pecurka poslije kiše.
Ne ide to drugari, onaj ko je napravio pare a na pošten način, zna vrijednost vremena, živaca i novca.

Da ne bude samo kritika, ova uprava i ljudi koji su sada uz klub su možda nešto sto je klub istinski najbolje imao u dugoj tradiciji.
Nisu nikakve zvijezde, skrpili su neki tim koji ima dušu i zajedništvo, takav je i trener. Mlađe snage ako se desi desi.
Vratili su navijače, nismo ni mi bahati kao sto smo bili dok su tutule lijegale te smo jako ponizni i rekao bih odavno nismo bili vezaniji za klub.

Ti ljudi koji vode klub kubure sa tim obavezama/ovcama oko vrata i ne bacaju nas u dubioza su možda zalog za budućnost i mi smo jedini pravi sponzori i istinski prijatelji kluba.

Može ovo na dobro, ali jedino jakim i ustrajnim inatom.

VTŽ

Zeljinodijete1921
Postovi: 170
Pridružen/a: 02 mar 2022, 10:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljinodijete1921 » 31 jan 2023, 21:59

GIBRA je napisao/la:
31 jan 2023, 21:39
KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 21:16
MrkiMedo je napisao/la:
31 jan 2023, 21:13


Objasni nam sto je to Medjugorje toliko bolje od Konjica da si se ti morao maksuz pojaviti da popljujes sve zive. Sutra kad Krpic potpise, pisat ces strasan posao i tako
Mrki ne kazem ja da nece doci ja ti govorim generalno ali nema veze pisaj ga
Ne mogu shvatiti da klub sa ovakvom historijom ,sa najboljim navijacima ,sa ovakvom infrastrukturom ......ne moze bolje ,da ne mozemo naci sponzore,ljude koji imaju pare da uloze , ne kazem da uzimamo Titule nego da normalno funkcionisemo ,da imamo za **** priprema :damn:


E ovo je trenutak kada smo mi otišli u velika ****, i još mnogo će nam trebati da se iščupano iz njih…

Dotični na snimku ima mjenicu od 500k KM, i novac koji dođe od Amira će tražiti njemu da se proslijedi… a na žalost 20% od transfera mi nećemo dobiti, već 15% jer je transfer u istoj državi!
FK ŽELJEZNIČAR
🔵⚪️

Ejnur
Postovi: 231
Pridružen/a: 14 avg 2020, 16:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ejnur » 31 jan 2023, 22:07

Ova promjena lokacije priprema 5 do 12 je katastrofa i pokazuje jednu dodatnu neozbiljnost,ne znam jel ostaju one utakmice dogovrene sa Sirokim i Posusjem. Dok drugi igraju po Antaliji mi ne mozemo imat siguran plan priprema ni u Bosni. Ne brine me toliko ni to sto nam ljudi u klubu nisu ozbiljni,vise me brine blaga ili nikakva reakcija navijaca na zvanicnoj stranici a i opcenito,kao da smo se i mi pomirili da tonemo sve vise.
Ps Nemojte mi sad poceti pricu "kako smo se mi pomirli,a skupili smo tolike pare". Nije dovoljno samo skupit pare,to je mozda i najlakse,treba pratiti gdje ko i kako rasporedjuje te pare. Sto se tice kluba samo imam 100%povjerenje u Bekrica.

Baza1921
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 dec 2021, 17:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baza1921 » 31 jan 2023, 22:07

KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 18:16
Jugjesamojedan je napisao/la:
31 jan 2023, 17:07
SudoHusika je napisao/la:
31 jan 2023, 17:05
Treba mu dati 15 hiljada kuraca.
Sretan put Vinicius Jr.
pitaru, fulio si temu.
:urnebes: :urnebes: cuj Husika brat pitar
Zaista teske rijeci.U mom selu se tesko preko toga prelazi 😂
Tri žuta solitera jedno sivo naselje naš raj sivilo grada sarajevska magla i kotlina u njoj grbavica plava dolina tu je nasa svetinja i hram svima trn u oku ta baza nepobjediva
GRBAVICA VAŠA NEPOZNANICA
Željezničar uber alles !
1921 Opsesija

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2556
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 31 jan 2023, 22:23

.
Zadnja izmjena: StrikeWarzone, dana/u 31 jan 2023, 22:30, ukupno mijenjano 1 put.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Robust » 31 jan 2023, 22:27

SudoHusika je napisao/la:
31 jan 2023, 18:18
KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 18:16
Jugjesamojedan je napisao/la:
31 jan 2023, 17:07


pitaru, fulio si temu.
:urnebes: :urnebes: cuj Husika brat pitar
Eto šta sam dočekao od ove omladine. :mrgreen:
jos da postanes pljuvac kao ja i dela i pun krug bi zatvorio :mrgreen: :urnebes: , dosta bi jedan istok bio za nas trojicu :lolno:

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3044
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 31 jan 2023, 23:02

Ejnur je napisao/la:
31 jan 2023, 22:07
Ova promjena lokacije priprema 5 do 12 je katastrofa i pokazuje jednu dodatnu neozbiljnost,ne znam jel ostaju one utakmice dogovrene sa Sirokim i Posusjem. Dok drugi igraju po Antaliji mi ne mozemo imat siguran plan priprema ni u Bosni. Ne brine me toliko ni to sto nam ljudi u klubu nisu ozbiljni,vise me brine blaga ili nikakva reakcija navijaca na zvanicnoj stranici a i opcenito,kao da smo se i mi pomirili da tonemo sve vise.
Ps Nemojte mi sad poceti pricu "kako smo se mi pomirli,a skupili smo tolike pare". Nije dovoljno samo skupit pare,to je mozda i najlakse,treba pratiti gdje ko i kako rasporedjuje te pare. Sto se tice kluba samo imam 100%povjerenje u Bekrica.
Isti ti “drugi” sto igraju u Antaliji su nam kitu popusili ove polusezone. Isti ti drugi su placali igrace, placali njihovim klubovima 100k+ eura itd itd pa gdje su? U par bodova sa nama i Sirokim, a mi smo navodno u stecaju, samo se ceka da se ugasimo, igracima kasni pet plata, dovodimo igrace iz ekipa sto su ispali i ostale price pa onda moli savez da se odgodi derbi, osakati nas sudjenjem i slicno.
Generalno previse pljujemo. Imamo razloga pljuvati neke stvari, ali pljuvati nekog da je neozbiljan i da ne radi nista jer ne idemo u Medjugorje je besmisleno. Neko je i napisao sto ne idemo, ali je taj post zagubljen u moru glupih postova. Reakcija navijaca i 170k skupljenih sve govori sta osjecamo i kako se osjecamo.

19vendetta87
Postovi: 4274
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19vendetta87 » 31 jan 2023, 23:31

Dosta je vise pljuvanja na svaku sitnicu, treba sad podrzati klub maksimalno, jer bolja vremena moraju doci. Amirov transfer nam je dobra finansijska injekcija, idemo sad dovesti Krpu i izboriti Europu. Na ljeto jos ako prodamo nekog od igraca, jos pare od Europe i klub mora napokon vise stati na zdravu granu. Imamo priliku, moramo je iskoristiti!
@Pitarsam aka Faćo je najveća maskota foruma

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 31 jan 2023, 23:33

Robust je napisao/la:
31 jan 2023, 22:27
SudoHusika je napisao/la:
31 jan 2023, 18:18
KANA je napisao/la:
31 jan 2023, 18:16


:urnebes: :urnebes: cuj Husika brat pitar
Eto šta sam dočekao od ove omladine. :mrgreen:
jos da postanes pljuvac kao ja i dela i pun krug bi zatvorio :mrgreen: :urnebes: , dosta bi jedan istok bio za nas trojicu :lolno:
Ma nema fajde od hrakanja. Situacija je loša a rješenje se ne nazire.
Ovi ljudi u klubu su talašike stroge ali su bar pošteni. Igraju na sigurno i ne kockaju se.

Svi mi sanjamo jačeg Želju ali je realnost skroz drugačija.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Mahalac1987
Postovi: 173
Pridružen/a: 06 maj 2018, 23:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mahalac1987 » 31 jan 2023, 23:49

Fakat se previse crnjaci. Niko da napise da su struka i igraci prezadovoljni uslovima u Konjicu i generalno ophodjenjem svih tamosnjih domacina. Kvalitetan rad i pristup su jedino mjerilo, nebitno je da li se to odvija u Konjicu, Medjugorju, Antaliji ili bilo gdje drugo. Ako svi disu kao jedan, lako je stvoriti pravu atmosferu i sa malim stvarima.
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Kaunas, mk1008 i 37 gostiju.