FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 22 nov 2021, 14:45

Kulasinu je kao i Gasalu i Subasicu najveci domet i mjera federalna liga,ja se samo pitam kada ce nasi navijaci konacno ali konacno prestati sa patetikom i pricom Zeljina djeca i gledati realno situaciju..

U prvoj postavi trebaju igrati najbolji ,bili oni iz Hrvatske,Srbije ,Pakistana ili pak nasa djeca ,samo to je ispravan put manite se patetike i glupiranja.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

BarbareZeljin
Postovi: 789
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 22 nov 2021, 15:30

Ja sam jedno 10 puta pisao postove u vezi rada sa mladim igracima,niti su prosli zapazeno,niti se neka rasprava na tu temu vodila,tako da mi se neda opet isticati sta su glavni problemi u radu sa mladim igracima. Uglavnom se sve svede na ovo sto Brko pise,na nase procijene da li neko valja ili ne valja,da li neko ima srece ili nema.
Ja sam na ovom forumu prije nekih 6-7 godina,pisao da ce Hadziahmetovic biti ala Pjanic,bar u okvirima nase repke.
Da ce igrati za reprezentaciju ,kao i Bajic i Hodzic.
2014 sam na osnovu jedne pripremne tekme nase repreze tacije protiv mlade,pred odlazak u Brazil,vidio da Amer Gojak tada kadet dominira i da igra bolje nego vecina veznjaka tadsnjih,izuzev Pjanica i Misketa.
Znaci lako je vidjeti da li neko zna ili ne zna. Da li neko ima potencijal i talenat.
Problem je to usmijeravati i kvalitetno razvijati.
Ali jos veci problem je kad nemas uslove i nemas kvalitetan kadar.
I onda imamo uglavnom telentovanu djecu,koja ostaju iskljucivo talentovana jer ni treneri a ni oni sami ne rade nista na njihovoj fizici i psihi.
Namjerno kazem psihi jer je to jako bitan faktor na prelazu iz juniora u prvi tim.
Mladalacki mozak i psiha su ako kompleksna stvar.
To je period furanja,pametovanja,brzopletosti, uglavmom ona prica ja pa ja. I onda slijedi brzo otrijeznjenje. Kad godinama mislis da si najbolji i da mozes da dominiras uvijek,prelazis u 1 tim i onda slijedi psihicki sok i vrlo brzo slom. Jer ljudi u glavi tesko se od toga oporavljaju. Zato sto mislia da si mocan a onda sa prvim padom sve vise i vise tones i postaa nesiguran. Sve ono sto si radio kao od sale,sada ti djeluje sve teze i teze.
Ja to znam iz vlastitog primjera,kako kao mlad igrac tako i sada kada u 40 toj godini,odem na termin nakon godina i godina ne igranja,i igram sa duplo mladjom balavurdijom.
Sada tu imam 2 primjera i na sebi i na toj djeci ,na sebi sa tom psihom a na djeci sa tom bahatoscu.
Ja sam neko ko je u fudbalu navikao biti dominantan,i nije se lako pomiriti sa cinjenicom da to vise ne mogu. Ali sam vremenom naucio da fudbal nije preci sam 5 igraca svaki put.
To danas mladji ne razumiju. On dodje na termin i hoce da igra sam. I jos bi kao da ti pametuje nesto. Neko koga sam slicnom njima na **** nabijao.
Ti njemu sluzis kao atelticar na terminu. I onda ti onako mrtav umoran mu objanis,a cesto to zvuci ponizavajuce,da si ti nekad bio neko ko je dobro igrao,i da se fudbal tako ne igra. Jer ti sine da znas,ne bi samnom igrao nego bi danas imao utakmicu premijer lige. Ali on te gleda blijedo i jos te ni ne ferma sta mu pricas.
To je ta bahatost mladalacka kao prvi primjer
A onda imas 2 primjer tog psihickog soka. Ja koji sam mogao raditi sta sam htio,dolazim do spoznaje da me lopta ne slusa,da nemam snage,da umirem na terenu. Djaba mi relativno dobra fizicka sprema i sto ne izgledam kao 40 godisnjam ni blizu.
Pocinjem da sumnjam u svaki svoj potez,sa zeljom da dokazes toj djeci da si nekad bio dobar. Sam sebi nabijes pritisak. Mislim desi se tu padanja na guzice i svasalta nesta,ali nije to vise to.
E sad zamisli mladog igraca pred cijelim stadionom,bez ikakvog iskustva i zrelosti.
Za kraj jos jedna stvar, nije prvi put da nasi treneri lose procijene talenat nekog igraca.
Evo imamo zadnji primjer ovaj mali iz Mladosti DK. I budala je vidjela da je on dobar igrac.
Zajko Zeba je u Zelju dosao nakon sto je igrao za Olimpic i Zrinjski ili Posusje,neznam gdje je bio,nakon sto je otisao iz Zelje kao junior. A o Zebi je pricao tada i kunto i panto.
Pa imamo dalje more primjera losih procijena naseg trenerskog stafa.
Malo je poznato da su slican put mogli dozivjeti i Stilic,Cocalic i Zukanovic. Znam ja to iz prve ruke.
Mi smo ljudi imali jednog istinskog pedagoga u OP ali se oba puta kratko zadrzao. Sejfudin Tica.
Dajte mu omladinski pogon 5 godina i ne petljajte se. Vidjecete rezultate,kako igracke tako i ljudske.

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1469
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NerminFatic » 22 nov 2021, 15:38

Kad znas unaprijed ko ce postati igrac, reci nam ba hoce li to postati neko od ove djece: Beca, Kocevic...? ;)

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 22 nov 2021, 15:42

- Guranje mladih igrača na silu, guranje igrača kako bi se samo kazalo da u igračkom kadru imamo nekoliko juniora ili nekoliko mladih igrača koji su preko deset godina u omladinskom pogonu je apsolutno pogrešno. Nešto što nema kvalitet se ne može forsirati ne kažem da trenutni igrači nemaju kvalitet ali većina igrača koja prelazi iz omladinskog pogona u prvi tim odnosno izlaze iz juniorskog i ulaze u seniorski fudbal nema kvalitet ili se jednostavno psihički pogubi. Sigurno da je i do metoda i načina rada u omladinskom pogonu ali je i do samih igrača. Čovjek koji je 180 ne može biti golman, igrač koji ne zna ili ne može centrirati ne može biti bek, igrač koji se nakon kornera ne može brzo vratiti i prekinuti napad protivničke ekipe ne može biti defanzivni vezni. Jedini igrač koji nije osjetio prelaz iz juniorskog u seniorski fudbal i napravio nešto u zadnjih nekoliko godina je Amir Hadžiahmetović. Kako je prošao kroz ekipu nije se osjetila nikakva ama baš nikakva razlika u njegovoj igri da je izašao iz juniora izgledalo je kao da je deset godina igrao u seniorima. Ali to je primjer profesionalca, djeteta koji hoće nešto da napravi zato ga je sada i nagradilo reprezentacijom a uskoro bi trebalo i transferom. Dok sa druge strane imaš Osmanovića, Žerića, Ćemana, Karavdića i ostale zvijezde. Dok su bili u juniorima normala sve, kad pređoše u seniore zero (nula, ništa). Da li udari to u glavu, umisli sebi da je igrač a zapravo nije ni i od igrača ili šta već. A druga stvar je i do mentaliteta samo kod nas ima talenat sa 20 godina, kod susjeda igrači debituju sa 15, 16, 17 godina a do 19 - 20 igraju u ligama petice. Ali kod nas su vječni talenti od 20 pa nadalje. Evo primjer Kočevića da nije bilo Čiče ne bi ni debitovao za juniore a eto kroz par mjeseci potpisa i za prvi tim. Vidiš odmah razliku u igraču, za nekoliko minuta uradio i pokazao više nego neki za polusezonu. Što se tiče trenutnog igračkog kadra, premali je broj minuta da bi se neko ocijenio, na osnovu 5 - 15 minuta svake treće, pete utakmice ne možeš odrediti nečiji kvalitet i tvrditi da li zna ili ne. Sedad je očit primjer da ne zna, jedna dobra pa pet loših i tako redom. Tako da guranje mladih igrača koji nemaju kvalitet nije rješenje smatram da Duraković može više, da Beća i Drina trebaju kontinuitet, da Malić treba poraditi na pritisku, odigra fenomenalnu utakmicu pa sljedeće dvije među najgorima bude ali tako je to kad su igrači mladi i neiskusni. Vidjeli smo Kočevića više pokazao za par minuta od mnogih koji se na silu guraju godinu. Uz puno rada i još više odricanja može se sastaviti ekipa, nekad se mora i preuzeti odgovornost pa i kad se primi par komada podržati da momci shvatili i da se nauče nositi sa pritiskom kakav klub kao Željezničar nosi tokom igranja u njemu. I kad ne ide i kad nema kvaliteta bacaj se na glavu i zaslužit ćeš poštovanje navijača i niko te neće prozivati. Navijači ne traže puno, trči i bori se i imat ćeš podršku a kad imaš vjetar u leđa kao što je bio jučer, kao što je bio protiv Leotara i Posušja rezultati neće izostati sigurno. Još jedan od problema vezanih za omladinski pogon je infrastruktura. Vidjeli smo svi kad su bile poplave na šta je onaj dječiji teren ličio sav u barama, trava se podizala isto močvara.

Da se ja pitam omladinski pogon bi prepustio Starovlahu i Tici. Tica je jedan od rijetkih trenera koji gleda sve. Na treningu kad se pojavi neko stariji ili kada se prolazi pored nekog obavezan je pozdrav jer su stariji od djece, osim izvrsnog taktičkog i trenerskog znanja ta pedagogija je nešto što je najbolje kod njega. Mora se znati red ali i kad ne ide tu je da podrži, pogura, pokaže, ukaže na greške ali na neki dječiji način kako bi oni to što prije spoznali i naučili primjeniti. Uostalom karijera sve govori arapi su mu nudili da sam piše cifre da radi tamo, radio je u Kuvajtu, Kataru i Bahreinu i predstavljen je kao najveći stručnjak za rad sa djecom. O Starovlahu nema potrebe trošiti riječi baš kao i Tica izvrstan trener. Uz njih priključiti Čapljića, Esu Ibrahimovića, Isu Ahmetovića, Ismeta Štilića i uz par mladih trenerskih kadrova poput Šehovića i Dervišija koji imaju potencijal možda priključiti nekog od bivših igrača Vasilić ili trenutno Bekrić i za par godina ćemo dovesti omladinski pogon na vrhunski nivo. Džeko, Zukanović, Cocalić, Šehić, Bajić, Hodžić, Hadžiahmetović su samo neki od onih koji su prošli našu škoku fudbala.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 nov 2021, 15:58

Preko 250 polaznika iz šest škola fudbala bordilo je Želju protiv Radnika 🔵⚪

Škole fudbala Soccer, Derby, Sportivo, Golden Shoes, te Rudar Breza i Mladost Župča, odazvali su se pozivu FK Željezničar.

"Jedan od bitnijih fokusa u narednom periodu će biti afirmiranje stadiona Grbavica i kulture dolaska na stadion te kreiranja pozitivne atmosfere druženja, sportskog nadmetanja i istinskog spektakla. Privlačenje novih kategorija i generacija posjetilaca je ključno u tom pogledu i klub planira učiniti velike napore kako bi animirao mlade a naročito sportiste svih profila da podrže sportska nadmetanja i vrate pozitivnu atmosferu punih stadiona, prvo u našem klubu a kasnije, nadamo, se posljedično i u drugim gradovima širom BiH.

U tom kontekstu klub planira da pozove sve škole fudbala kao i druge sportske klubove iz Sarajeva i okolnih gradova da bar jednom u toku polusezone njihovi članovi budu gosti na jednoj od naših premijerligaških utakmica."

📷 Damir Hajdarbašić, www.fkz.ba

slika
slika
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Hilmo123
Postovi: 865
Pridružen/a: 01 jul 2018, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hilmo123 » 22 nov 2021, 16:03

Sloboda , subota ,15:00h
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

BarbareZeljin
Postovi: 789
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 22 nov 2021, 16:25

NerminFatic je napisao/la:
22 nov 2021, 15:38
Kad znas unaprijed ko ce postati igrac, reci nam ba hoce li to postati neko od ove djece: Beca, Kocevic...? ;)
Nisam ja rekao da sam ekspert,nego da sam vidio nesto sto moze da vidi svako ko se razumije imalo u fudbal.

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 22 nov 2021, 17:26

Remzinog mi pupka mi idemo u Evropu.Upamtite.Na kraju cemo bit 4 mjesto.Zrinjski prvak a pitari uzimaju kup.

Avatar
Bersaga
Postovi: 866
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 22 nov 2021, 17:29

Ne žurite sa Nerimanom. Momku želim sve najbolje i da prekuca ovu žabokrečinu od lige, ali nema potrebe sad dizati u nebesa na osnovu 3 minute provedene na terenu. Obratio sam pažnju na njega na Kupu prijateljstva na Zlatiboru ljetos, pregledao sam svaku našu utakmicu ali se nije mogao istaknuti, ne samo na turniru nego i u našoj ekipi. Moguće je da je bilo nekih problema a i generalno ekipa je bila tanka. Svakako da ga treba podržati i pružiti mu maksimalnu moguću minutažu ali bez pretjeranog hvalisanja jer tek treba da se pokaže na terenu.

Prevažna tri boda smo uzeli. Sasvim solidna 22 boda, da smo uspjeli ostvariti pobjedu na jednom od ova 3 gostovanja (Radnik,Posušje,Rudar) bili bi na 24/25 bodova što bi bilo odlično ali Bože moj. Nije realno očekivati i igru i rezultate, pogotovo zbog ovih dešavanja u klubu.

Mekić će nam itekako faliti protiv Slobode. Sloboda bez standardnih bekova Beganovića i Čivića, štoper Jusić se žalio na povredu protiv Sarajeva, svašta se može izdešavati do subote na obje strane. Borbenost, trka i volja će presuditi na onom terenu, a bojim se da smo mi to izgubili, nemamo više čime ni motivirati igrače kad nemaju ono osnovno. Teško za prognozirati ove zadnje dvije utakmice.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 22 nov 2021, 18:57

Bersaga je napisao/la:
22 nov 2021, 17:29
Ne žurite sa Nerimanom. Momku želim sve najbolje i da prekuca ovu žabokrečinu od lige, ali nema potrebe sad dizati u nebesa na osnovu 3 minute provedene na terenu. Obratio sam pažnju na njega na Kupu prijateljstva na Zlatiboru ljetos, pregledao sam svaku našu utakmicu ali se nije mogao istaknuti, ne samo na turniru nego i u našoj ekipi. Moguće je da je bilo nekih problema a i generalno ekipa je bila tanka. Svakako da ga treba podržati i pružiti mu maksimalnu moguću minutažu ali bez pretjeranog hvalisanja jer tek treba da se pokaže na terenu.

Prevažna tri boda smo uzeli. Sasvim solidna 22 boda, da smo uspjeli ostvariti pobjedu na jednom od ova 3 gostovanja (Radnik,Posušje,Rudar) bili bi na 24/25 bodova što bi bilo odlično ali Bože moj. Nije realno očekivati i igru i rezultate, pogotovo zbog ovih dešavanja u klubu.

Mekić će nam itekako faliti protiv Slobode. Sloboda bez standardnih bekova Beganovića i Čivića, štoper Jusić se žalio na povredu protiv Sarajeva, svašta se može izdešavati do subote na obje strane. Borbenost, trka i volja će presuditi na onom terenu, a bojim se da smo mi to izgubili, nemamo više čime ni motivirati igrače kad nemaju ono osnovno. Teško za prognozirati ove zadnje dvije utakmice.
a sta je tesko prognozirati :roll: bolje da ne govorim sta mislim .Nema veze tako je kako je valjda ce nam se druge stvari poklopiti ns zimu :opaopa: :bih:


Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 nov 2021, 19:11

Nakon što je SportSport.ba objavio priču od plemenitom dječaku Mahiru Zaimoviću u klubu sa Grbavice su odmah reagovali i pozvali ga na meč.

FK Željezničar je snosio sve troškove dolaska iz Gornjeg Rahića za 16-godišnjeg Mahira i njegovog oca te su se pobrinuli da doživi nezaboravno iskustvo.

"Super je sve bilo, baš sam se lijepo proveo. Moram da kažem kako su jako ljubazni i da su me super ugostili"
, kazao nam je Mahir.

Skromni dječak je meč pratio iz svečane lože, a poslije utakmice je imao priliku da upoznati i kapitena Aleksandra Kosorića.

Zaimović je na poklon dobio nekoliko navijačkih rekvizita, imao je priliku da se upozna sa prvotimcima Plavih, a kao najljepši poklon stigla je pobjeda od 2:0.
slika
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Bersaga
Postovi: 866
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 22 nov 2021, 19:28

KANA je napisao/la:
22 nov 2021, 18:57
Bersaga je napisao/la:
22 nov 2021, 17:29
Ne žurite sa Nerimanom. Momku želim sve najbolje i da prekuca ovu žabokrečinu od lige, ali nema potrebe sad dizati u nebesa na osnovu 3 minute provedene na terenu. Obratio sam pažnju na njega na Kupu prijateljstva na Zlatiboru ljetos, pregledao sam svaku našu utakmicu ali se nije mogao istaknuti, ne samo na turniru nego i u našoj ekipi. Moguće je da je bilo nekih problema a i generalno ekipa je bila tanka. Svakako da ga treba podržati i pružiti mu maksimalnu moguću minutažu ali bez pretjeranog hvalisanja jer tek treba da se pokaže na terenu.

Prevažna tri boda smo uzeli. Sasvim solidna 22 boda, da smo uspjeli ostvariti pobjedu na jednom od ova 3 gostovanja (Radnik,Posušje,Rudar) bili bi na 24/25 bodova što bi bilo odlično ali Bože moj. Nije realno očekivati i igru i rezultate, pogotovo zbog ovih dešavanja u klubu.

Mekić će nam itekako faliti protiv Slobode. Sloboda bez standardnih bekova Beganovića i Čivića, štoper Jusić se žalio na povredu protiv Sarajeva, svašta se može izdešavati do subote na obje strane. Borbenost, trka i volja će presuditi na onom terenu, a bojim se da smo mi to izgubili, nemamo više čime ni motivirati igrače kad nemaju ono osnovno. Teško za prognozirati ove zadnje dvije utakmice.
a sta je tesko prognozirati :roll: bolje da ne govorim sta mislim .Nema veze tako je kako je valjda ce nam se druge stvari poklopiti ns zimu :opaopa: :bih:
Ako bi ostali neporaženi u ova dva kola, puna šaka brade. Nadati se najboljem, valjda će i nama svanuti više.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 22 nov 2021, 19:38

Sejfudin Tica je jedini covjek koji moze dovesti OP u red ali da mu se niko ne mijesa u posao a to u ZELJI nije moguce.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
1921boy
Postovi: 5812
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 22 nov 2021, 20:42

delinjo je napisao/la:
22 nov 2021, 19:38
Sejfudin Tica je jedini covjek koji moze dovesti OP u red ali da mu se niko ne mijesa u posao a to u ZELJI nije moguce.
Trenutno sigurno ne može, ako se dese neke promjene sa investitorom i da se klub očisti od hamelja onda bi već ko i moglo.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 22 nov 2021, 20:42

delinjo je napisao/la:
22 nov 2021, 19:38
Sejfudin Tica je jedini covjek koji moze dovesti OP u red ali da mu se niko ne mijesa u posao a to u ZELJI nije moguce.
Može i Mensur Dogan, pitanje je hoće li.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 22 nov 2021, 20:53

StrikeWarzone je napisao/la:
22 nov 2021, 20:42
delinjo je napisao/la:
22 nov 2021, 19:38
Sejfudin Tica je jedini covjek koji moze dovesti OP u red ali da mu se niko ne mijesa u posao a to u ZELJI nije moguce.
Može i Mensur Dogan, pitanje je hoće li.
Zar Dogan nije otišao negdje vani
moSa ljoŽe

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 22 nov 2021, 20:57

lijevapolutka je napisao/la:
22 nov 2021, 20:53
StrikeWarzone je napisao/la:
22 nov 2021, 20:42
delinjo je napisao/la:
22 nov 2021, 19:38
Sejfudin Tica je jedini covjek koji moze dovesti OP u red ali da mu se niko ne mijesa u posao a to u ZELJI nije moguce.
Može i Mensur Dogan, pitanje je hoće li.
Zar Dogan nije otišao negdje vani
Južna Afrika.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 22 nov 2021, 20:59

Znam da je pisalo da ide al se nisam mogao sjetiti gdje
moSa ljoŽe

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 22 nov 2021, 21:08

Puno bas puno stvari treba da se ustroji omladinski pogon,Tica to moze ali treba odrijesene ruke i da nema likova ko Zeric koji moze samo djecu uciti kako se psuje,to kod nas nije realno dok i ako ne budemo imali gazdu da moze nabiti svakoga nogom.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.