FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
72
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
196
38%
 
Ukupno glasova: 522

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdolopate » 16 jan 2022, 15:26

Mi smo bezopasni bez Luke Juričića, osim ako ne dovedu dostojnu zamjenu, Boju nekako i možemo zamijeniti i nadomjestiti.


Nego, gdje je i šta radi Srđan Stanić?
Malo možda smiješno izgledamo ali kad vidiš Rudar i Leotar pogovotovo ko sve igra, Stana je još vitalan.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 16 jan 2022, 15:27

zeljovac21 je napisao/la:
16 jan 2022, 15:24
Bespotrebno nabijanje negativne atmosfere, ni Bojo, ni Vrhovac ni Juricic nisu igraci koji se ne mogu zamijeniti.
Treba viditi ko ce sve doci pa da se nesto moze konacno reci. Ali ta tri igraca nam nisu puno dali.

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 16 jan 2022, 15:29

SudoHusika je napisao/la:
16 jan 2022, 15:03
Sretno Bojo i hvala. Bio si primjer kako se klub voli i poštuje i to kada je najteže.

Nisam kompetentan oko fudbalskih stvari toliko ali mislim da ćemo se složiti da nije pokazao tj dostigao nivo za koji smo mislili da ima potencijala.
Tako je druze. Hvala Petru, u svakoj utakmici, treningu je davao maksimum. Pokazao riječima i djelima kako se voli klub.
To sto nije dostigao maksimum nije samo njegova krivica jer je decko vecinu utakmica proveo na krilu umjesto na svojoj poziciji.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Harika » 16 jan 2022, 15:31

Ne nego se tim igracima zahvalis, lijepe rijeci im uputis jer su bili tu kad je najteze bilo, i pojedinci bi opet ostali, i taj Blazevic koliko god je los bio momak je dao sve od sebe, a o Boji ili Juricicu da i ne govorim. Kad vidim ko sve navija za Zelju nismo bolje ni zasluzili, igraci nisu picke nego mi navijaci.
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
1921boy
Postovi: 5811
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 16 jan 2022, 15:38

Vi stvarno vjerujete u ove gluposti da nas je Bojo napustio zbog Bekrića, zbog toga što je Edis procijenio da je nepotreban ili možda zbog toga što je Edis navodno trenirao svoju strogoću i autoritet na njemu? Jedan od boljih igrača i jedan od nosioca igre iz prošle polusezone je nama nepotreban a tog istog igrača Zrinjski traži već godinu dana i želi da ga dovede kao veliko pojačanje i pored odlično popunjenog igračkog kadra? Jedini razlog Bojinog odlaska su financije isključivo, momku se ima dužna pozamašna cifra i nema neke garancije da će ta ista cifra biti brzo isplaćena naravno uz to da se dug još ne poveća ako u narednom periodu plate ne budu redovne. Momak nije u situaciji kao Bekrić, Zec ili Štilić koji su kroz svoje karijere zaradili bruku novca pa sad mogu čekati da klub bude u boljoj situaciji pa da njima onda isplate novac koji se njima duguje a da trenutno igraju za dž.

Što se tiče njega kao igrača, pravi profesionalac i radilica. Pored toga svega pravi primjer momka koji nikada ni jednu ružnu riječ nije rekao protiv kluba ili nekog. Što se tiče doprinosa na terenu moglo je to puno bolje ali igranje na krivim pozicijama i povrede su učinile svoje. Ostao je tu kada je bilo najteže i hvala mu. Sretno i puno sreće u nastavku karijere.

Frane2020
Postovi: 699
Pridružen/a: 03 avg 2020, 09:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Frane2020 » 16 jan 2022, 15:38

Manijakdolopate je napisao/la:
16 jan 2022, 15:26
Mi smo bezopasni bez Luke Juričića, osim ako ne dovedu dostojnu zamjenu, Boju nekako i možemo zamijeniti i nadomjestiti.


Nego, gdje je i šta radi Srđan Stanić?
Malo možda smiješno izgledamo ali kad vidiš Rudar i Leotar pogovotovo ko sve igra, Stana je još vitalan.
2 najbolje utakmice odigrali bez juricica.

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 16 jan 2022, 15:40

bhsport je napisao/la:
16 jan 2022, 15:29
SudoHusika je napisao/la:
16 jan 2022, 15:03
Sretno Bojo i hvala. Bio si primjer kako se klub voli i poštuje i to kada je najteže.

Nisam kompetentan oko fudbalskih stvari toliko ali mislim da ćemo se složiti da nije pokazao tj dostigao nivo za koji smo mislili da ima potencijala.
Tako je druze. Hvala Petru, u svakoj utakmici, treningu je davao maksimum. Pokazao riječima i djelima kako se voli klub.
To sto nije dostigao maksimum nije samo njegova krivica jer je decko vecinu utakmica proveo na krilu umjesto na svojoj poziciji.
Ma dečko za primjer po svim parametrima. Odgoj, odnos prema klubu, ponašanje na i van terena - sve za svaku pohvalu.

O igračkom doprinosu i očekivanjima ja nisam kompetentan da govorim. Lično smatram da "nije to to" što smo očekivali. Volio bih lično da je ostao ali mislim da ne treba previše žaliti.

Ko god bude igrao špica, ne vjerujem da će biti lošiji od Luke. Čovjek ima 7x više oduzetih lopti nego postignutih golova. I njemu hvala za odnos prema klubu i primjetan voljni momenat. Hvala i sretno dalje.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

urednik
Postovi: 146
Pridružen/a: 03 jun 2015, 12:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la urednik » 16 jan 2022, 16:00

Šteta je možda samo što se osjetilo da ekipi koja je igrala proteklu polusezonu, fali kostur i okosnica. I možda je bio logičan slijed okolnosti da dođe Edis, koji kakav god da je odmah donese sa sobom optimizam, ponos i karakter pa žargonski rečeno svima zinula guzica za Evropom i dobrim plasmanom na tabeli.

Svakako se treba bivšima zahvaliti i gledati naprijed. Juniori će sa Joldićem u stručnom štabu doživjeti punu afirmaciju, kostur ekipe evidentno dolazi, a protivnici kojima budemo išli na megdan će nas za nijansu više respektovati - jer Edis je sada vođa ekipe a mangup je pravi.

Biće batina i nervoze, a i ružno ustati ujutro i kontakti kako danas igraš utakmicu protiv Mulalićeve ekipe. Daj duple porcije leda za modrice i hematome.

Avatar
mavi
Postovi: 778
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 16 jan 2022, 16:40

I Dzeno je danas trenirao....

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 16 jan 2022, 16:44

Igrački kadar za nastavak sezone još uvijek nije poznat, a na Grbavici se nadaju da će se uskoro to riješiti. Navijači se nadaju da će Semir Štilić zaigrati u drugom dijelu sezone, a već neko vrijeme spominje se i povratak iskusnog Edina Cocalića.

Navodno, obojica su izrazili želju da pomognu Želji u drugom dijelu sezone, ali da li će nositi dres Plavih u nastavku sezone definitivno će se, kako neslužbeno saznajemo, znati u narednih 48 sati.
Meni sve mirise da nema nista od ovog.

Oni ako ne pristanu, a ostanemo sa ovakvim igracima sanse da ispadnemo se povecavaju drasticno.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Mamba21
Postovi: 3277
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 16 jan 2022, 16:51

LjoZee je napisao/la:
16 jan 2022, 16:44
Igrački kadar za nastavak sezone još uvijek nije poznat, a na Grbavici se nadaju da će se uskoro to riješiti. Navijači se nadaju da će Semir Štilić zaigrati u drugom dijelu sezone, a već neko vrijeme spominje se i povratak iskusnog Edina Cocalića.

Navodno, obojica su izrazili želju da pomognu Želji u drugom dijelu sezone, ali da li će nositi dres Plavih u nastavku sezone definitivno će se, kako neslužbeno saznajemo, znati u narednih 48 sati.
Meni sve mirise da nema nista od ovog.

Oni ako ne pristanu, a ostanemo sa ovakvim igracima sanse da ispadnemo se povecavaju drasticno.
Apsolutno LjoŽe, mislim da nema ništa od ovog. Nadam se da je suprotno...
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
Hilmo123
Postovi: 863
Pridružen/a: 01 jul 2018, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hilmo123 » 16 jan 2022, 17:20

mavi je napisao/la:
16 jan 2022, 16:40
I Dzeno je danas trenirao....
koji dzeno?
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 16 jan 2022, 17:21

Hilmo123 je napisao/la:
16 jan 2022, 17:20
mavi je napisao/la:
16 jan 2022, 16:40
I Dzeno je danas trenirao....
koji dzeno?
Osmanović.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la StrikeWarzone » 16 jan 2022, 17:23

LjoZee je napisao/la:
16 jan 2022, 16:44
Igrački kadar za nastavak sezone još uvijek nije poznat, a na Grbavici se nadaju da će se uskoro to riješiti. Navijači se nadaju da će Semir Štilić zaigrati u drugom dijelu sezone, a već neko vrijeme spominje se i povratak iskusnog Edina Cocalića.

Navodno, obojica su izrazili želju da pomognu Želji u drugom dijelu sezone, ali da li će nositi dres Plavih u nastavku sezone definitivno će se, kako neslužbeno saznajemo, znati u narednih 48 sati.
Meni sve mirise da nema nista od ovog.

Oni ako ne pristanu, a ostanemo sa ovakvim igracima sanse da ispadnemo se povecavaju drasticno.
Za opstanak ti matematički treba još 5-6 bodova i tjt. Tako su šanse da ispadnemo svedene na minimum, bar na terenu.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Azzuri
Postovi: 625
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azzuri » 16 jan 2022, 17:29

Kakva sramota bi bila za klub ako ne bi nista bilo od Coce i Stile a nas sef poznat po cirkus pres konferencijama ubjedi javnost da ce doci..pa i za investitora isto tako, sta ako propadne? Kazu stariji iskusniji, ma samo je jos gori nego prije, nista nije naucio.

Frane2020
Postovi: 699
Pridružen/a: 03 avg 2020, 09:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Frane2020 » 16 jan 2022, 17:31

StrikeWarzone je napisao/la:
16 jan 2022, 17:21
Hilmo123 je napisao/la:
16 jan 2022, 17:20
mavi je napisao/la:
16 jan 2022, 16:40
I Dzeno je danas trenirao....
koji dzeno?
Osmanović.
Hahahahahahahaahahahhaahahha Edis se uzivio u okupljanje beskorisnih

zeljovac21
Postovi: 2024
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 16 jan 2022, 17:36

Azzuri je napisao/la:
16 jan 2022, 17:29
Kakva sramota bi bila za klub ako ne bi nista bilo od Coce i Stile a nas sef poznat po cirkus pres konferencijama ubjedi javnost da ce doci..pa i za investitora isto tako, sta ako propadne? Kazu stariji iskusniji, ma samo je jos gori nego prije, nista nije naucio.
Odvadi malo

Azzuri
Postovi: 625
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azzuri » 16 jan 2022, 17:39

zeljovac21 je napisao/la:
16 jan 2022, 17:36
Azzuri je napisao/la:
16 jan 2022, 17:29
Kakva sramota bi bila za klub ako ne bi nista bilo od Coce i Stile a nas sef poznat po cirkus pres konferencijama ubjedi javnost da ce doci..pa i za investitora isto tako, sta ako propadne? Kazu stariji iskusniji, ma samo je jos gori nego prije, nista nije naucio.
Odvadi malo
Sta imam odvadit? Zar nije pametnije bilo rec pregovaramo pa cemo vidjeti sta ce biti, tako i za investitora pregovori su u toku vidjeti cemo i sl. Ovako svi u glavi imaju da je 100% zavrseno i ako ne bude tako eto cirkusa..

zeljovac21
Postovi: 2024
Pridružen/a: 06 jul 2019, 18:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljovac21 » 16 jan 2022, 17:44

Azzuri je napisao/la:
16 jan 2022, 17:39
zeljovac21 je napisao/la:
16 jan 2022, 17:36
Azzuri je napisao/la:
16 jan 2022, 17:29
Kakva sramota bi bila za klub ako ne bi nista bilo od Coce i Stile a nas sef poznat po cirkus pres konferencijama ubjedi javnost da ce doci..pa i za investitora isto tako, sta ako propadne? Kazu stariji iskusniji, ma samo je jos gori nego prije, nista nije naucio.
Odvadi malo
Sta imam odvadit? Zar nije pametnije bilo rec pregovaramo pa cemo vidjeti sta ce biti, tako i za investitora pregovori su u toku vidjeti cemo i sl. Ovako svi u glavi imaju da je 100% zavrseno i ako ne bude tako eto cirkusa..
Pa rekao je kako i jest nije nista slagao, mozda je trebao presutiti jedino. Al sta napadate covjeka nije ni poceo raditi trazite dlaku u jajetu covjek odradio 4 treninga. Ivkovic se postovao ko da je **** Tuchel i sta je sve pricao na pressicama pa mu niko nije rijeci rekao, a covjek koji je nas se pljuje nakon 4 treninga.

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 16 jan 2022, 18:06

Pun mi je k...c to naš. Pa naši su nas i doveli u ovu situaciju
moSa ljoŽe

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: 0oo0, benko21, invincible1921, novikolac007, Orvel, ristagrad, us1997 i 139 gostiju.