FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Avatar
Mamba21
Postovi: 3278
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 24 okt 2021, 18:03

Kako se može blokovati korisnik foruma? Ako ko zna nek javi
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 24 okt 2021, 18:05

1921blue je napisao/la:
24 okt 2021, 17:01
SAMO JAKO MOMCI,SVAKA ČAST ZA SVE DOSAD,ZA OVE KRITIČARE...PA ŠTA DRUGO REĆI NEGO DA SU NAS ONI I DOVELI U OVU SITUACIJU

PODRŠKA EKIPA
PODRŠKA TOMO I MARENZZI
PODRŠKA SKUPSTINA I UPRAVA
Samo je ovo bitno!

Bit će poraza, bit će i pobjeda, ova ekipa mora imati podršku do boljih vremena za klub.

Manijaci :tokralju: :tokralju:

Avatar
mamonelafo
Postovi: 455
Pridružen/a: 14 avg 2020, 21:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mamonelafo » 24 okt 2021, 18:10

Admir74 je napisao/la:
24 okt 2021, 18:05
1921blue je napisao/la:
24 okt 2021, 17:01
SAMO JAKO MOMCI,SVAKA ČAST ZA SVE DOSAD,ZA OVE KRITIČARE...PA ŠTA DRUGO REĆI NEGO DA SU NAS ONI I DOVELI U OVU SITUACIJU

PODRŠKA EKIPA
PODRŠKA TOMO I MARENZZI
PODRŠKA SKUPSTINA I UPRAVA
Samo je ovo bitno!

Bit će poraza, bit će i pobjeda, ova ekipa mora imati podršku do boljih vremena za klub.

Manijaci :tokralju: :tokralju:
Bravo! Ove ublehe sto pišu svoja viđenja - apsolutno su nebitni! Volim te Željo! Borba sa vjetrenjačama se nastavlja - protiv Amarovih pudlica i sličnih u klubu, protiv Vice i protiv "inteligentnog" soja navijača, koji su postali identični kao što su pitari - ko da ih je ista mati rodila. Volim te Željo!
FK ŽELJEZNIČAR! MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!

Jači od ratova, režima i partija!

Avatar
godrina
Postovi: 2809
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 24 okt 2021, 18:38

Jel se to levat vratio sa Grbavice, samo zbog takvih neka Ivkovica.
Yebo vas Amar, gnjide usljive.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 24 okt 2021, 18:51

Vrijeme je da ublehas napusti klub. Dosta je vise vas lobotomasa sto su vam vijecnici isprali mozak.

Da plaćamo ova dva majmuna i da nema sut u okvir gola protiv najgore ekipe u ligi.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 24 okt 2021, 18:51

slika
Dragane krme debelo.

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3085
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 24 okt 2021, 19:03

Admir74 je napisao/la:
24 okt 2021, 18:51
slika
Dragane krme debelo.
Offside prije njihovog gola, a on svira faul.

1921blue
Postovi: 198
Pridružen/a: 21 sep 2021, 00:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921blue » 24 okt 2021, 19:30

Admir74 je napisao/la:
24 okt 2021, 18:05
1921blue je napisao/la:
24 okt 2021, 17:01
SAMO JAKO MOMCI,SVAKA ČAST ZA SVE DOSAD,ZA OVE KRITIČARE...PA ŠTA DRUGO REĆI NEGO DA SU NAS ONI I DOVELI U OVU SITUACIJU

PODRŠKA EKIPA
PODRŠKA TOMO I MARENZZI
PODRŠKA SKUPSTINA I UPRAVA
Samo je ovo bitno!

Bit će poraza, bit će i pobjeda, ova ekipa mora imati podršku do boljih vremena za klub.

Manijaci :tokralju: :tokralju:
Admire brate moj,samo ću ti reći da bi volio da je više navijača Želje kao ti i svaka ti čast ljudino :)
FC Juventus 🖤🤍
FK Željezničar 🔵⚪

Avatar
NotOccasionalFan
Postovi: 568
Pridružen/a: 03 okt 2021, 12:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NotOccasionalFan » 24 okt 2021, 19:37

Ocajno, bezidejno, pichkasto.


Vidimo se na Kupu! Naprijed Željo ljubavi moja!

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WOLF20 » 24 okt 2021, 20:03

Benderrr je napisao/la:
24 okt 2021, 18:51
Vrijeme je da ublehas napusti klub. Dosta je vise vas lobotomasa sto su vam vijecnici isprali mozak.

Da plaćamo ova dva majmuna i da nema sut u okvir gola protiv najgore ekipe u ligi.
Ti se ziv pojede sto Amar nije trener... Tvoj ljubimac nas je doveo u ovu situaciju.

Ides na listu gnjavatora pa se ti dopisuju sa svojih profila.
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

Brkooo
Postovi: 2278
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 24 okt 2021, 21:01

Najzalosnije od svega je da predjes toliko kilometara da bi podrzao i navijao za svoj klub i na terenu gledas mrtve amatere koji se uopste nisu ni oznojili. Oci mi jos uvijek krvare kakav sam horor danas gledao..

Mislio sam da se Ivkovic popravlja, da nadolazi, da mu je mozda bio potreban taj period upoznavanja itd ali ovo sto on radi sa izmjenama je debilizam samo takav. 14 **** kola i svaki put nas trener sa nasim izmjenama pomogne protivniku jer uradi glupost poslije koje se zapitas jel realno ovo. Evo protiv Tuzle su nas zbog njegovih izmjena vile pronosale, ali se sutilo jer smo pobijedili.

Onaj prvi gol Posusja pokazuje sav nas amaterizam. Slobodnjak protivnika na ivici kaznenog prostora i niko od amatera se nije sjetio da legne iza zivog zida kako ne bi mogla lopta proci ako amateri skoce u zivom zidu. Jos samo treba reci da je Ivkovic sam izjavio da su i njemu i sadasnjim igracima sve plate isplacene, tako da ovo danasnje brukanje nema apsolutno nikakvo opravdanje..

Avatar
Benderrr
Postovi: 737
Pridružen/a: 02 maj 2021, 00:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Benderrr » 24 okt 2021, 21:32

Ma za ovo nema opravdanja, ni plata, ni kvalitet, niti išta.
Ekipa ušla u PL ove godine, prosjek godina u ekipi mi 58,imaju jednu pobjedu, i primili 30 golova.

Za ime kao Željezničar, ako ti ekipa ne osuta jednom na gol takvoj ekipi, trebaš da napustiš klupu. Logicno da on to neće uraditi jer on ne moze nikoga voditi. Dva ublehasa, kao Kostić i društvo ni milimetar razlike.

Stopera im igra Miletic zbog kojeg smo primili 15golova kad je bio kod nas, plus čovjek nije igrao godinu dana. Bruka i sramota kakav luzerski mentalitet.
Na ovom intervju kad ga pitaju za Zelju vidis emociju ,vidis da je njemu cudno da uopste pomisli da vodi neki drugi klub :tokralju: samo Zeljo i da mu je to neki normalan slijed dodgadjaja AMAR AMAR OSIM OSIM .
by KANA

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 24 okt 2021, 21:47

Kada pobjede stranica broj 2, kada izgube generali napišu 25 stranica.
Stidite se stručnjaci.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 24 okt 2021, 21:50

Brkooo je napisao/la:
24 okt 2021, 21:01
Jos samo treba reci da je Ivkovic sam izjavio da su i njemu i sadasnjim igracima sve plate isplacene, tako da ovo danasnje brukanje nema apsolutno nikakvo opravdanje..
Ja opet sam misljenja da se nesto desilo izmedju ove sa Tuzlom i danas. Ne mora biti da su plate, ali mislim da jeste nesto sto se odrazilo. Oni nakon Tuzle do press-a se nisu uopste oglasavali na zvanicnim stranicama, tj. jedini post postavljen od te utakmice do press-a (petka) je bio onaj za Bekricev rodjendan. Stranice bile neaktivne 4 dana. Ne bi on dzaba rekao da ovaj rezultat danas nije iznenadjenje za njega, a evidentna je i razlika u igri na prijasnjim gostovanjima i danas. Jedino ako nije aludirao da ne znaju se ponasati kao favoriti, ali dojam su odavali da sta god se uradi i ko god igra necemo zabiti gol.

Sta god da je mora se dobro sjesti jer nista ruzno se ne smije prenijeti na teren. Mi nemamo ni vremena ni sredstava da se cupamo ako zagusti. Moraju se uozbiljiti svi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

jOSMAA1921
Postovi: 19
Pridružen/a: 01 avg 2021, 13:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jOSMAA1921 » 24 okt 2021, 22:02

Benderrr je napisao/la:
24 okt 2021, 18:51
Vrijeme je da ublehas napusti klub. Dosta je vise vas lobotomasa sto su vam vijecnici isprali mozak.

Da plaćamo ova dva majmuna i da nema sut u okvir gola protiv najgore ekipe u ligi.
Drug, ja bi tebe stvarno volio da upoznam i da malo sa tobom popricam…
Očigledno da ti je potrebna pomoć, utaliti ćemo se mi svi sa foruma pa da ti pomognemo, a i da ti platimo kartu da odeš na utakmicu, jer samo je gledaš ispred TVa i KENJAŠ!

Ivković nije neki trener, ali nema ni igrački kadar da pa mi sada možemo držati njemu govor! Imamo igrače koji su tu samo zato sto nemaju gdje drugo da igraju i igraju za smiješne plate! Tvoj Osim je i dalje na platnom spisku i ima 8000KM, i sta je uradio?!? NIJE NIŠTA! Odveo nas je u još veće dugove i bilo mu je samo jedno u cilju a to je prodaja pomoćnog stadiona. Niko ne osporava sta je Osim titula donio i da je najtrofejniji trener, ali nas je u puno veća **** odveo poslije svakog svog mandata. Osima sam gotovio i volio vise nego ti, ali činjenica je činjenica i ja je ne mogu zanemariti! Ako voliš Želju i ako misliš da bi povratak Osima nama sad dobro došao ti si paša moj malo loouud, a da ne pricam o tome da 80% željovaca ne želi da ga vise vidi na TVu a ne na Grbavici!

Podrška upravi, treneru i igračima!
Navijač Želje, a ne rezultata!
Volim te Željo!!

samoposmatram
Postovi: 5363
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 24 okt 2021, 22:37

LjoZee je napisao/la:
24 okt 2021, 21:50
Brkooo je napisao/la:
24 okt 2021, 21:01
Jos samo treba reci da je Ivkovic sam izjavio da su i njemu i sadasnjim igracima sve plate isplacene, tako da ovo danasnje brukanje nema apsolutno nikakvo opravdanje..
Ja opet sam misljenja da se nesto desilo izmedju ove sa Tuzlom i danas. Ne mora biti da su plate, ali mislim da jeste nesto sto se odrazilo. Oni nakon Tuzle do press-a se nisu uopste oglasavali na zvanicnim stranicama, tj. jedini post postavljen od te utakmice do press-a (petka) je bio onaj za Bekricev rodjendan. Stranice bile neaktivne 4 dana. Ne bi on dzaba rekao da ovaj rezultat danas nije iznenadjenje za njega, a evidentna je i razlika u igri na prijasnjim gostovanjima i danas. Jedino ako nije aludirao da ne znaju se ponasati kao favoriti, ali dojam su odavali da sta god se uradi i ko god igra necemo zabiti gol.

Sta god da je mora se dobro sjesti jer nista ruzno se ne smije prenijeti na teren. Mi nemamo ni vremena ni sredstava da se cupamo ako zagusti. Moraju se uozbiljiti svi.
Desio se Dayton. Igra se ista liga kao za vrijeme Milana Jelica.

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 24 okt 2021, 22:53

Poruka za dusmane strane a i domaće....
moSa ljoŽe

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 24 okt 2021, 22:57

Stvarno ne znam čemu ovoliko talasanje,loši bili svi do jednog i zasluženo izgubili.
Garantujem,da smo dobili,krenula bi priča da možemo u Evropu.
Nekad šamar dobro dođe.
Bilo se u poreznoj,reprogram nije problem,ali jest produživanje agonije zbog visoke kamatne stope.Dali su nam ljudi prijedlog,šta i kako neke stvari riješiti i ako budemo pametni tako ćemo i uraditi.
Također znam da je ova skupština jako mlada i neiskusna,ali navijačka,i da ne smiju dozvoliti da im neki bivši "navijači" mišljenja kroje kroz neke mahalske priče,što je skoro slučaj bio,ako to dozvole,nek napuste skupštinu odmah.
Nadam se izboru novog direktora i finalizaciji nekih davno započetih pregovora.
Za bilo kakvog sponzora/ulagača moramo baš svaku tekmu slati lijepu sliku i biti što smo dosad bili,posebice zadnjih mjeseci.
Ajmo izgurati ovih 5-6 tekmi,izvući maksimum na terenu i tribinama,vjerujem da ćemo u decembru-januaru imati razloga za optimizam.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 24 okt 2021, 23:08

Kako ćeš brate ostati imun na ove baljezgarije dotičnog koji je ili stvarno idiot ili nije uopšte nas navijač. Vecina je svjesna situacije i zna da nas djelic dijeli od ambisa.
moSa ljoŽe

Samsa
Postovi: 52
Pridružen/a: 28 avg 2020, 19:40
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Samsa » 24 okt 2021, 23:32

Brkooo je napisao/la:
24 okt 2021, 21:01
Najzalosnije od svega je da predjes toliko kilometara da bi podrzao i navijao za svoj klub i na terenu gledas mrtve amatere koji se uopste nisu ni oznojili. Oci mi jos uvijek krvare kakav sam horor danas gledao..

Mislio sam da se Ivkovic popravlja, da nadolazi, da mu je mozda bio potreban taj period upoznavanja itd ali ovo sto on radi sa izmjenama je debilizam samo takav. 14 **** kola i svaki put nas trener sa nasim izmjenama pomogne protivniku jer uradi glupost poslije koje se zapitas jel realno ovo. Evo protiv Tuzle su nas zbog njegovih izmjena vile pronosale, ali se sutilo jer smo pobijedili.

Onaj prvi gol Posusja pokazuje sav nas amaterizam. Slobodnjak protivnika na ivici kaznenog prostora i niko od amatera se nije sjetio da legne iza zivog zida kako ne bi mogla lopta proci ako amateri skoce u zivom zidu. Jos samo treba reci da je Ivkovic sam izjavio da su i njemu i sadasnjim igracima sve plate isplacene, tako da ovo danasnje brukanje nema apsolutno nikakvo opravdanje..
Gdje ima ta izjava za plate

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.