FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 30 maj 2023, 19:09

Dal je uprava uplatila onih jos 416 000 km PI
Za otpis kamata do 2018
Sutra je zadnji dan za uplatu

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 30 maj 2023, 19:33

Ne pišem ja dzaba da je nama omča oko vrata uprava. Da ćemo se iduće sezone boriti za sredinu tabele. Ovdje se ovi pokemonu klebere.

Basicu skidam kapu, što glasno kaže kako stvari stoje. Bez uvlačenja, izmišljanja, i sranja.

Uce fol Fatihe na kapiji,pola ih nije bilo na godišnjicu velikom Ivici.

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 663
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrAmarOsim » 30 maj 2023, 19:45

MocMahale444 je napisao/la:
29 maj 2023, 19:12
MrAmarOsim je napisao/la:
29 maj 2023, 13:22
MocMahale444 je napisao/la:
29 maj 2023, 02:55
E sad rijec struke :D pozdrav ljudovi.

Basic Kluzo ipak ima šlifa a pljuvali ste ga na pocetku jer vecina je prizeljkivala Artetu Dudica.

RaonFFa i ja smo jedini s teme bili za inspektor Kluza.
Isto tako kredit ide i za naseg Kuhara koji je sve od sebe dao ali nije znao, mora jos pure ali hvala mu.

Dalje neki pojedinci pisu da ih oplodi Santos, halo kani se pèdérluka cak i u šali.

Mufta - :clap:
Aco -aferim
Coca - srednja zalost protiv Slobode, moze on to puno bolje.
Galic- svaka cast
Jasar - popravlja se, dobro odradio svoj posao.
Hodzic- dobra partija ali sebicnost opet cak i kod njega, mogao je dodati Stili a on kilavo sutirao.
Stila- nista posebno ali Stila je majstor, kad zagalami na njih da se uozbilje.
Santos- svaka cast izvini sto sam te prozivao ali klub ispred igraca uvijek da si zlatan jarane. Hvala za dva gola protiv Slobodanke i nadam se da ces ostati ako odes sretno ti.
Amoah- nadam se da nije neka glupa povreda.
Drljo- jedan dobar potez onda dva losa, nije s glavom udure.
Hvala za asistenciju.
Krpic- borio se, mora i moze to puno bolje.
Lik zadnju minutu nece da sutira ode prema korneru. Znam da je emotivno dozivio slanje kozojeba u federalku ali mojne vise.

Haracic- inace kad udje s klupe odigra solidno ali protiv Slobode nas je mogao kostati.
Za klupe dobar pa ako bude trebalo da odigra 10-15 minuta.

Bekrija
Adam Vošnjak,
Eldar Mehmedovic i Harry Maguire 😍
Koe treci :salut:
Jufke aufidezen.

Ono nije mi drago sto je Sloboda ispala, drugo je sto ih zezamo kozoyebi ovo ono ali nekako mi zao.
Da se sto prije vrate u elitno drustvo, Sloboda i Čelik.

Nego ljudi dragi klubovi od prodaje TV prava u BiH zarade 0, veliku 0.
Tu svi klubovi gube pare. Ozbiljno se pobuniti svi zajedno.



Volim te Željo.
Ne bih se složio oko Štile, nadavao se lopti i jučer, pa drugi gol Santosa je njegova podvaljena lopta. Pored njega i sa Drljom se ne slažem, dobro je momak odigrao na toj poziciji prednjeg veznog, uputio je nekoliko korisnih pasova, međutim ona povreda Amoaha je i njega poremetila, jer nije lahko odmah se prebaciti sa pozicije na drugu poziciju, ako si ovu prvu (u ovom slučaju poziciju prednjeg veznog) pripremao čitavu sedmicu. Zbog toga bih i volio da on nastavi igrati na toj poziciji, jer ako je jedan Dal Varešanović mogao uraditi ove sezone to što je uradio, Drljo bi itekako mogao biti duplo bolji od njega, prije svega jer je jači i brži, a uz to dodaj da i ako Štila ostane, imat će ga ko savjetovati i imat će uz koga "rasti" na toj poziciji.
Što se Bekrije tiče i mogućih tranfera, a vidi, Mehmedović će vjerovatno ići vani, mada bih volio vidjeti tog igrača kod nas. Iz Slobode bih volio vidjeti Osmankovića (možda si pod Maguire mislio na njega) ponovo kod nas, ne zato što previše kvalitetan igrač, već čisto zbog činjenice jer je naše dijete, i pristao bi biti u rotaciji, a to će nam biti i potrebno kad krene paklen raspored naredne sezone. Imam još nekih "želja" koje bih volio vidjeti na ostalim pozicijama, ali o tom se može i nekom drugom prilikom diskutovati.
Pogresno si skontao onda.

Ne bi slozio znaci sa gore napisanim da je Stila majstor? Nista posebno nije odigrao u odnosu kako zna, nista novo za Stilu da asistira, ali zna nekad asistirati i igrati 90min u fulu ko doksa, sto protiv Slobode nije bio slucaj. Izgubio je par lopti bez potrebe ali opet ponavljam Stila je majstorrrr. Semir Stilic majstorrrrr.


Sto se tice Drlje, pa ziv bio jel lazem kad napisem da uradi jedan dobar potez i onda idu dva losa. (Kad igra na krilu)
Daj Boze da se dohaviza.

Kakav Osmankovic pa Kemo je guzicom zatvorio vrata, unazadio se i sad je ispod prosjeka.

Mehmedovic ide vani ali bilo bi dobro kad bi kojim cudom zavrsio kod nas.
Ti napisa da ništa posebno nije odigrao, pa sam zbog toga i napisao šta sam napisao, uglavnom greška u radio talasima, što bi se reklo. I za Drlju rekoh da je na Štilinoj poziciji prednjeg veznog bio izrazito korektan, ali za krilo si upravu. Po mom mišljenju, njegov najveći problem je što je momak željan dokazivanja pa misli da može uvijek sam predriblati tri četiri igrača i zabiti golčinu, što mu pozicija gdje je preključer počeo zabranjuje. Usput, nije mi namjera bila neku žustrinu stvarati, ako jesam onda se izvinjavam zbog toga.
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 30 maj 2023, 20:20

Sljedeća sezona će biti puno jača. Borac, Zrinjski,Siroki, Sarajevo,napravit će dobre ekipe. A mi ćemo ostati bez citave ekipe. Bice opet pomozi.ba, i tako.

Teren uništili,tribine uništili, nista ne održavaju. Smeće ostane na istoku i.sjeveru.od utakmice do utakmice. Najgora uprava u historiji kluba.

Nijednog igraca nisu potpisali. Dobili Stilu, Coca,Aru,Kosorica,Bekrica ljudi dzaba igraju. Bruka I sramota

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2312
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 30 maj 2023, 21:15

Al' ko pokvarena ploča. Iz dana u dan isti post piše po 3. puta..
Pomozi.ba, stadion zapusten, smece...

Avatar
jointunija
Postovi: 659
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 30 maj 2023, 21:21

svrakino1921 je napisao/la:
30 maj 2023, 19:09
Dal je uprava uplatila onih jos 416 000 km PI
Za otpis kamata do 2018
Sutra je zadnji dan za uplatu
Koliko znam jesmo,čekamo neki papir od njih,ne znam što se oteglo ovoliko.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15890
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 30 maj 2023, 22:48

jointunija je napisao/la:
30 maj 2023, 21:21
svrakino1921 je napisao/la:
30 maj 2023, 19:09
Dal je uprava uplatila onih jos 416 000 km PI
Za otpis kamata do 2018
Sutra je zadnji dan za uplatu
Koliko znam jesmo,čekamo neki papir od njih,ne znam što se oteglo ovoliko.
Hvala

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19327
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 30 maj 2023, 23:29

@Mr.Amar Osim

Nije frka sve pod kontrolom.
Vidis da sam jedino za Štilu napisao majstor.
Od ovih igraca najvise gotivim Štilu i Cocu a nesto mi zao zapostavljenog Haracica pa i njeg zbog tog gotivim ali ni blizu kao Stilu.

To je tacno za Drlju da je željan igre pa pregori u toj želji da se dokaže.



Nego da je barem potpisati Armina mladjeg vec ako njegovo velicanstvo Santos nece da produzi ili nemamo para a nece na veresiju.

Hajde Bekrija pretvori su koperfilda i nagovori jednog od njih da šarnu.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

1921ljoze
Postovi: 566
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 31 maj 2023, 00:51

Mozda i Santos potpise :kafa:
I

Corcaigh
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 apr 2021, 13:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Corcaigh » 31 maj 2023, 01:59

Evo neki moj kratki, pojedinacni, osvrt na sezonu, nakon sto se sve malo sleglo. Prvo bi zapoceo sa konacnim plasmanom. Da nam je neko na pocetku sezone ponudio trece mjesto prihvatili bi ga objerucke, prihvatili bi bilo kakav plasman u Europu, a vjerujem da su mnogi ocekivali ili se nadali nekoj sredini tabele i da ne strahujemo za opstanak. Znam da sad cudno zvuci ali ako se sjetite pocetka sezone realno nismo bas bili preoptimisticni za izlazak u Europu.

Bender je kako je sezona odmicala sve vise nazadovao. Cak po meni i nije nazadovao, nikad on nije bio ni bolji ni losiji, samo su sve njegove mane nekako odjednom dosle do izrazaja i skupo nas kostale. Na kraju, pritisak publike je bas uticao na njega i povratka nije bilo.

Muftic meni nikad nece biti golman, sta god ko rekao. U vecem dijelu sezone momak nije odbranio ni jedan sut na gol. Pred kraj se istakao sa nekoliko dobrih intervencija i podsjetio me na Kjosevskog sa pocetka karijere. Nazalost, imam osjecaj da ce i ostati na nivou Kjosevskog, dobar u igri 1 na 1, branit ce neke osrednje suteve ali tanak na istrcavanjima, pozicioniranju, prekidima... Uz to, makar postao najbolji na svijetu, nacin na koji je dosao do prve ekipe nikada necu pregrmiti i nikad ga necu voljeti.

Jasarevic je bio veliki downgrade do dolaska Basica. Momak nista pametno nije uradio, pravio puno gresaka, propuh u odbrani, neucinkovit u napadu. Od dolaska Basica ocito dobija konkretne zadatke i uloge pa se i stabilizuje u igri. Ukoliko zelimo napredovati, igrac njegovog kalibra moze biti samo solidna rezerva.

Galic pred kraj poceo prikazivati partije kao po samom dolasku u Zelju i pokazao da moze biti koristan bek pod vodstvom kvalitetnog trenera. Po meni sjajna sansa da njega ostavimo i da na toj poziciji pokusamo profilisati nekog mladog igraca, pogotovo obzirom da imamo i Sehu koji u ozbiljnim trenucima moze pokrpati poziciju.

Kosoric odigrao jako dobru sezonu u utakmicama u kojima je igrao. Bila je velika hajka na njega cak i nakon solidnih utakmica ali po meni bez razloga. Jos jedna stvar kojom Aco puno doprinosi je njegiva arogancija na terenu, voli isprovocirati protivnika pa se iskusno povuci i smiriti situaciju, ne boji se prigovoriti sudijama i opcenito mu to prolazi jer imaju vise strpljenja s njim nego sa 90% igraca u ligi.

Cocalic odigrao stvarno solidan prvi dio sezone, sjecam se da sam pisao kako ce biti kiks igrac i da sam se u Decembru ugrizao za jezik. Medjutim, na proljece se ispostavlja da je bas kiks igrac, on i Bender nam izbijaju najvise bodova svojim greskama, nikako Coca nije odigrao utakmicu u kojoj je bio siguran nazad. Uz to je jako neagilan i uzasno prati igrace, pogotovo na centarsutevima.

Drina za svoje godine odigrao okej. Ocekivati od tako mladog momka na tako delikatnoj poziciji bolje od ovoga je suludo. Da bi se mladi stoper razvio vrhunski, on mora imati jako kvalitetnog stopera s kojim ce biti uparen, a Drina to bas i nije imao. Kako god, iduca sezona je njegova, da pokaze sta je naucio i koliko je napredovao, da preuzme odgovornost ponekad i da podigne igru za jednu stepenicu vise.

Hajdar, Beca i Beganovic, tri potpuno pogubljena igraca koji su promasili, ne profesiju, nego smisao zivota. Ovaj prvi jos i moze protiv odredjenih ekipa odigrati neku ulogu na 45 minuta, ovaj drugi je zali boze izgubljenog vremena, a ovaj treci stvarno treba pomoc psihologa da potrazi jer ono sto radi na terenu nije normalno. Nikakvog fudbalskog znanja kod njih trojice, nikakvog osjecaja, nikakvog smisla u igri.

Mekic je imao uspone i padove, ispade i trenutke slave. Po meni znacajan igrac za nasu ligu, jedan od rijetkih koji ce izbaciti protivnika kroz dribling ili dvojicu trojicu kroz dobar pas, jedini koji pokusava suteve sa distance ali jako nervozan igrac i ako ganjamo rezultat panika ga hvata sto smo blize kraju utakmice.

Hodzic junior prava zvijezda na jesen i totalna osrednjost na proljece. Pokazao je da moze i koliko moze, ali mora raditi na sebi, na stabilnosti forme ali vjerujem da ga je dosta poremetilo i to sto je ekipa konstantno rotirana. Da sam na njegovom ni pod koju cijenu ne bi ostao u Zelji jer mu je to rizik ukoliko ne digne formu na nivo iz prosle jeseni.

Stila, sta reci. Toliko iskustva, sjajnih poteza, golova, asistencija. Treba biti iskren pa reci da je i on imao neke ne toliko sjajne partije ali u vecini je bio najsvjetlija tacka. Za nasu ligu je i dalje majstorcina, ali bit ce zanimljivo vidjeti koliko moze ponuditi van okvira PL BIH.

Drljo mi je bio nekako mlak, nista posebno, a opet kakvih smo imali dobar. Doslovno nije utisak nikakav na mene ostavio da nesto napisem osim da bi volio da ga jos koji put vidim na poziciji ofanzivnog veznog.

Santos... velika prevaga za nasu ligu. Brz, dramaticno pada, izbori dosta kartona i slobodnjaka, psiholoski utice na protivnika i vjerujem da ih jako unervozi. Medjutim, uzasna realizacija, vecina njegovih prodora zavrsava mlakim udarcem, centarsutom/pasom u prazno ili u protivnika ili istrcavanjem u gol aut. Igra sa loptom jedna velika nula, nikakve tehnike, nista, ali odradjuje defanzivno neke zadatke za razliku od vecine krila u ligi koji nisu sposobni za to. Od dolaska Basica i otkako je neki sistem uspostavljen u igri on se apsolutno izgubio, iako smatram da mu je to potrebno za napredak. Ono sto je zabrinjavajuce je da protiv jedinog ozbiljnog protivnika u ligi, on nije uspio primiti loptu, pa na osnovu toga mislim da se bar u neko dogledno vrijeme on nece izdici iznad nivoa nase lige, ako ikad i uspije.

Amoah je najskolovaniji, najsrcaniji i najkvalitetniji igrac kojeg je Zeljo dugo imao, a da se ne radi o nekom povratniku tipa Stilic i sl. Apsolutno po svaku cijenu ga potpisati dugorocno i graditi ekipu oko njega.

Hodzic ledzero, samo budala ga je mogla dovesti i samo budala bi ga ostavila u ekipi. Covjek ima problema s glavom i njegova ozbiljna fudbalska karijera je gotova. Pokazao -nista, nije ostavio ni tracak neke nade da bi se mogli nadati necemu, samo je zauzeo mjesto Krizevcu bespotrebno.

Haracic vidi se da zna nesto, ali nije kvalitet za vise od klupe. Vecinu dobrih utakmica je odigrao nakon ulaska s klupe i tad se cini superioran u odnosu na protivnicke odbrane koje su vec umorne, ali u utakmicama u kojima je bio starter je bio nevidljiv.

Krpic podizao formu postepeno, uzasan pod Mulalicem, pod Basicem sve vise licio na starog Krpica. Sve u svemu neka srednja zalost. U formaciji gdje je jedini napadac se cini besmislenim, hrva se, tuce, skace, bori i na kraju se ispostavi uzalud. Sto se zavrsnice tice, ni K od onog starog Killera, ali bi volio da ostane, pogotovo u trenutnoj situaciji.

Za kraj Basic. Apsolutno se vidio napredak u igri, neki smisao, pokusaji da se nesto novo uradi, rotacije, vremenom i sve bolje izmjene (u pocetku uzasne izmjene ali valjda jos nije poznavao ekipu), takticki je gotovo savrseno postavljao ekipu i davao prave instrukcije igracima. E sad ce biti interesantno vidjeti koliko ce uraditi kad se sve resetuje i kad je 100% odgovoran za pripreme, ekipu i svaki bod.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 31 maj 2023, 07:15

Kakav tekst. Nijedan igrač nije valjao,Al kad je došao Basic razvalili. A mi do Basica bili u polufinalu kupa I četvrti na tabeli bod od trećeg. :mrgreen: Basic čarobnjak i lampa.

Ispali iz kupa. Protiv Veleza nas vile pronosale s golom. Protiv Posusja masakar od ekipe napravio. Kakva realnost i stručnost forumasa..

1921ljoze
Postovi: 566
Pridružen/a: 09 mar 2023, 13:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921ljoze » 31 maj 2023, 07:41

Hulahopka je napisao/la:
31 maj 2023, 07:15
Kakav tekst. Nijedan igrač nije valjao,Al kad je došao Basic razvalili. A mi do Basica bili u polufinalu kupa I četvrti na tabeli bod od trećeg. :mrgreen: Basic čarobnjak i lampa.

Ispali iz kupa. Protiv Veleza nas vile pronosale s golom. Protiv Posusja masakar od ekipe napravio. Kakva realnost i stručnost forumasa..
Evo ga ljudi hahahaha ustao ide u skolu
Sad ce mi admin brisati post 🤣

segasega1
Postovi: 257
Pridružen/a: 17 jan 2022, 13:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la segasega1 » 31 maj 2023, 08:04

1921ljoze je napisao/la:
31 maj 2023, 07:41
Hulahopka je napisao/la:
31 maj 2023, 07:15
Kakav tekst. Nijedan igrač nije valjao,Al kad je došao Basic razvalili. A mi do Basica bili u polufinalu kupa I četvrti na tabeli bod od trećeg. :mrgreen: Basic čarobnjak i lampa.

Ispali iz kupa. Protiv Veleza nas vile pronosale s golom. Protiv Posusja masakar od ekipe napravio. Kakva realnost i stručnost forumasa..
Evo ga ljudi hahahaha ustao ide u skolu
Sad ce mi admin brisati post 🤣
Basic je za Mulalica FERGUSON!

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 31 maj 2023, 08:24

Ma kakav Ferguson je nista za Basica. Da su nam poništiti gol protiv Veleza sad bi svirali ku....cu. To su činjenice. Imali sreće i ništa više. Ekipa postavljena kao god prethodnog trenera. Kad počeo da izmislja zamalo nas glava ne zaboli poslije Posusja i precke

zlatandr
Postovi: 942
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zlatandr » 31 maj 2023, 08:28

Hulahopka je napisao/la:
31 maj 2023, 08:24
Ma kakav Ferguson je nista za Basica. Da su nam poništiti gol protiv Veleza sad bi svirali ku....cu. To su činjenice. Imali sreće i ništa više. Ekipa postavljena kao god prethodnog trenera. Kad počeo da izmislja zamalo nas glava ne zaboli poslije Posusja i precke
Nema negativnijeg lika na planeti od tebe, lik je toliko toksičan da je za proučavanja ovo sve sta ti pises i radis
Volim te Zeljo!!!

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 31 maj 2023, 08:30

zlatandr je napisao/la:
31 maj 2023, 08:28
Hulahopka je napisao/la:
31 maj 2023, 08:24
Ma kakav Ferguson je nista za Basica. Da su nam poništiti gol protiv Veleza sad bi svirali ku....cu. To su činjenice. Imali sreće i ništa više. Ekipa postavljena kao god prethodnog trenera. Kad počeo da izmislja zamalo nas glava ne zaboli poslije Posusja i precke
Nema negativnijeg lika na planeti od tebe, lik je toliko toksičan da je za proučavanja ovo sve sta ti pises i radis
Ovo su činjenice. Ako nešto nije istina napiši. Manje se dječjih fora a nista ne napises..

Joseph21
Postovi: 117
Pridružen/a: 11 sep 2022, 23:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Joseph21 » 31 maj 2023, 08:40

Hulahopka je napisao/la:
31 maj 2023, 08:30
zlatandr je napisao/la:
31 maj 2023, 08:28
Hulahopka je napisao/la:
31 maj 2023, 08:24
Ma kakav Ferguson je nista za Basica. Da su nam poništiti gol protiv Veleza sad bi svirali ku....cu. To su činjenice. Imali sreće i ništa više. Ekipa postavljena kao god prethodnog trenera. Kad počeo da izmislja zamalo nas glava ne zaboli poslije Posusja i precke
Nema negativnijeg lika na planeti od tebe, lik je toliko toksičan da je za proučavanja ovo sve sta ti pises i radis
Ovo su činjenice. Ako nešto nije istina napiši. Manje se dječjih fora a nista ne napises..
Upravu je, sto posto, jer da Zrinjski nije sutao ove sezone, ne bi osvojio titulu garant.
Najbolji je on, on je šampion !
🔵⚪🔵⚪

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 31 maj 2023, 09:43

Joseph21 je napisao/la:
31 maj 2023, 08:40
Hulahopka je napisao/la:
31 maj 2023, 08:30
zlatandr je napisao/la:
31 maj 2023, 08:28


Nema negativnijeg lika na planeti od tebe, lik je toliko toksičan da je za proučavanja ovo sve sta ti pises i radis
Ovo su činjenice. Ako nešto nije istina napiši. Manje se dječjih fora a nista ne napises..
Upravu je, sto posto, jer da Zrinjski nije sutao ove sezone, ne bi osvojio titulu garant.
Kakve veze cist faul protiv Veleza ima s tim što ti pišeš. Koliko smo utakmica uništeni od strane sudija za vrijeme Mulalica, neka su nas pogurali. Ali pisemo o činjenicama. Da je poništen taj gol,mi vjerovatno ne bi otišli u evropu.

Hoće sad neko da Basica predstavi ko Gvardiolu. Ma hajte molim vas. Igrači proigrali od kad je došao s čarobnim stapicem.

Umanjivati nečiji uspjeh čovjeka koji je dao život za klub i dizati nekoga koje tu mjesec ipo bez argumenata neće moći.

To što ovdje telegram dječaci baljezgaju me najmanje zanima. Ja njih gledam kao sprdnju.

Ne znam koji su ku.rac ovi balavci ovdje da imaju pravo da vrijeđaju, lažu, izmsiljaju, vrijedjanj Mulalica. A da drugi nemaju pravo da misle da je Mulalic vojnik klub i da se ne treba pisati laži kakve se ovdje iznose,i da se umanjuje uspjeh kakav je imao od lobotomaca i raje.

Amidzatvojnajdrazi
Postovi: 2370
Pridružen/a: 17 nov 2014, 02:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Amidzatvojnajdrazi » 31 maj 2023, 10:19

Gdje je i sta radi @sanjinlego?
1921

Corcaigh
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 apr 2021, 13:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Corcaigh » 31 maj 2023, 10:22

Hulahopka je napisao/la:
31 maj 2023, 07:15
Kakav tekst. Nijedan igrač nije valjao,Al kad je došao Basic razvalili. A mi do Basica bili u polufinalu kupa I četvrti na tabeli bod od trećeg. :mrgreen: Basic čarobnjak i lampa.

Ispali iz kupa. Protiv Veleza nas vile pronosale s golom. Protiv Posusja masakar od ekipe napravio. Kakva realnost i stručnost forumasa..
Daleko od toga da niko nije valjao, napisao sam da je Hodzic kidao, Santos imao veci doprinos, Cocalic bio bolji itd. Cak mislim da sam samo za dva igraca rekao da su popravili igru pod Basicem tako da ne znam cemu potreba za izvrtanjem cinjenica. Sto se tice te price Mulalic vs Basic, svakome njegovo, ali Basic je Klopp sto se tice fudbalskog znanja za Mulalica. Ne znam sta je trebao, gurati konstantno istu ekipu koja je imala uzasan niz bez postignutog gola i moliti se da procepi?

Vezano za to vojnik kluba ili ne, i ja sam dao i zdravlja i novca i vremena svog za Zelju, a za razliku od istog nisam nista dobio ni trazio zauzvrat, pa nit sam legenda nit me to cini dobrim trenerom.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.