FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Avatar
Austinpowers
Postovi: 97
Pridružen/a: 30 sep 2019, 04:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Austinpowers » 29 jan 2023, 23:21

bojamora je napisao/la:
29 jan 2023, 23:03
Glavni konkurenti Velež i pitari se opasno pojaćavaju. Moramo još nekog dovesti, kako god ako hočemo u Europu
Do odlaska u Medjugorje stize napadac, e sada Krpic, Ara ili neko treci (mozda nedin latinos :opaopa: ) to cemo da vidimo. Valjao bi nam jos jedan desni bek koji moze igrati stopera ili obrnuto radi sirine. Je li za Gasala ova sezona izgubljena ili?
Gure Juvo
VTZ

Avatar
Mahalac1987
Postovi: 173
Pridružen/a: 06 maj 2018, 23:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mahalac1987 » 29 jan 2023, 23:22

bojamora je napisao/la:
29 jan 2023, 23:01
Zna li neko šta je s Bečom
nista ozbiljno, navodno ima problema sa prstom
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES!

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bojamora » 29 jan 2023, 23:24

Austinpowers je napisao/la:
29 jan 2023, 23:21
bojamora je napisao/la:
29 jan 2023, 23:03
Glavni konkurenti Velež i pitari se opasno pojaćavaju. Moramo još nekog dovesti, kako god ako hočemo u Europu
Do odlaska u Medjugorje stize napadac, e sada Krpic, Ara ili neko treci (mozda nedin latinos :opaopa: ) to cemo da vidimo. Valjao bi nam jos jedan desni bek koji moze igrati stopera ili obrnuto radi sirine. Je li za Gasala ova sezona izgubljena ili?
Valjo bi nama jedan još dobar vezni i još više golman

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 29 jan 2023, 23:27

Mahalac1987 je napisao/la:
29 jan 2023, 23:19
Raonffa je napisao/la:
29 jan 2023, 22:55
Nego, ko je napadač što Hare najavi? :kafa:
Prva opcija nam je Krpic, druga Hodzic, a treca neki napadac iz Srbije. Sa Hodzicem su razgovarali i Bekric i Mulalic, jako neozbiljno se ponasa i uopste ne pokazuje dozu respekta prema Klubu u kojem je ponikao. Poceo je uslovljavati sa stvarima tipa "doci cu ja 5 6 dana prije utakmice sa Leotarom", do toga da trazi ukoliko dodje da igra svaku utakmicu po 90 minuta.
Sve što si napisao je laz.

Avatar
Austinpowers
Postovi: 97
Pridružen/a: 30 sep 2019, 04:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Austinpowers » 29 jan 2023, 23:34

bojamora je napisao/la:
29 jan 2023, 23:24
Austinpowers je napisao/la:
29 jan 2023, 23:21
bojamora je napisao/la:
29 jan 2023, 23:03
Glavni konkurenti Velež i pitari se opasno pojaćavaju. Moramo još nekog dovesti, kako god ako hočemo u Europu
Do odlaska u Medjugorje stize napadac, e sada Krpic, Ara ili neko treci (mozda nedin latinos :opaopa: ) to cemo da vidimo. Valjao bi nam jos jedan desni bek koji moze igrati stopera ili obrnuto radi sirine. Je li za Gasala ova sezona izgubljena ili?
Valjo bi nama jedan još dobar vezni i još više golman
Svakako, ali zima je. Ko god valja pod ugovorom je, a mi nismo bas financijski stabilni da placamo obestecenja i dajemo velike plate. jbg mrlje iz proslosti. Nadam se Krpicu. Od Tuceta ocekujem puno na ljeto ako se stvari sa evropom, Amirom i prodajom igraca poklope tj ako malo prodisemo. Zna li iko zasto je Ordagic bio spominjan? Je li je jos u Norveskoj?
Gure Juvo
VTZ

Tempero
Postovi: 515
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tempero » 29 jan 2023, 23:35

Mahalac1987 je napisao/la:
29 jan 2023, 23:19
Raonffa je napisao/la:
29 jan 2023, 22:55
Nego, ko je napadač što Hare najavi? :kafa:
Prva opcija nam je Krpic, druga Hodzic, a treca neki napadac iz Srbije. Sa Hodzicem su razgovarali i Bekric i Mulalic, jako neozbiljno se ponasa i uopste ne pokazuje dozu respekta prema Klubu u kojem je ponikao. Poceo je uslovljavati sa stvarima tipa "doci cu ja 5 6 dana prije utakmice sa Leotarom", do toga da trazi ukoliko dodje da igra svaku utakmicu po 90 minuta.
Iz srbije opcija je otpisana, jedino da se novi neki nije pojavio. Za to uslovljavanje prvi put cujem, previse mi mahalski zvuci.

Brkooo
Postovi: 2279
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Brkooo » 29 jan 2023, 23:39


Avatar
Austinpowers
Postovi: 97
Pridružen/a: 30 sep 2019, 04:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Austinpowers » 30 jan 2023, 00:26

Brkooo je napisao/la:
29 jan 2023, 23:39
Najjace poslije eurogola Dzenisa dere se neko: ne treba nam napadac Bekrijaa, kad ce snimatelj: treba treba :mrgreen:
Gure Juvo
VTZ

Avatar
MrkiMedo
Postovi: 3091
Pridružen/a: 09 nov 2019, 21:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrkiMedo » 30 jan 2023, 00:42

Tempero je napisao/la:
29 jan 2023, 23:35
Mahalac1987 je napisao/la:
29 jan 2023, 23:19
Raonffa je napisao/la:
29 jan 2023, 22:55
Nego, ko je napadač što Hare najavi? :kafa:
Prva opcija nam je Krpic, druga Hodzic, a treca neki napadac iz Srbije. Sa Hodzicem su razgovarali i Bekric i Mulalic, jako neozbiljno se ponasa i uopste ne pokazuje dozu respekta prema Klubu u kojem je ponikao. Poceo je uslovljavati sa stvarima tipa "doci cu ja 5 6 dana prije utakmice sa Leotarom", do toga da trazi ukoliko dodje da igra svaku utakmicu po 90 minuta.
Iz srbije opcija je otpisana, jedino da se novi neki nije pojavio. Za to uslovljavanje prvi put cujem, previse mi mahalski zvuci.
Nazalost, Ara je izgleda halalio svoju nogometnu karijeru pa se prema klubu ponasa kao balavac. Ja se nadam da nece doci i da ce ostati u Dubaiu, takav covjek nam ne treba u svlacionici

Avatar
Mahalac1987
Postovi: 173
Pridružen/a: 06 maj 2018, 23:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mahalac1987 » 30 jan 2023, 01:09

Upravo zbog atmosfere u svlacionici i jeste mac s dvije ostrice dovesti ga. Njegov kvalitet i talenat su neupitni, ali s druge strane bi bio tempirana bomba za svlacionicu, sto nam nikako ne treba, pogotovo sada kada je atmosfera u ekipi na zavidnom nivou. Edis je Aru trenirao dvije godine u omladinskom pogonu, vrlo dobro zna o kakvom je igracu rijec, ali se istovremeno upoznao i sa njegovom tvrdoglavoscu i losom stranom mangupluka. Njegovim dolaskom bi sigurno iz svih kombinacija ispali Haracic i Krizevac, sto je lose za njih s psiholoske strane. Druga stvar je i sto bi primanja, bar ona koja je prvobitno trazio, dakako odskakala od prosjecnih primanja ostalih prvotimaca. Na sve moguce nacine mu se pokusava dokazati koliko on moze pomoci Zelji, ali i Zeljo njemu, u smislu da bi se njegovim dolaskom dodatno podigla atmosfera oko Kluba, te samim tim prodaja ulaznica, clanskih itd itd, dok bi on zauzvrat ozivio karijeru i ponovo napravio inostrani angazman. Ovo za ucjene nije mahalska, vec je direktno iz usta clanova strucnog staba. Apsurdno je zahtijevati, dal on ili njegov menadzer, nebitno je, da igra sve utakmice od pocetka do kraja, a da vec dvije godine nije upisao zvanicni nastup i jos na sve to nije prosao pripreme. Licemjerno je prema momcima koji svaki dan krv pisaju i koji ce u ovom pripremnom periodu odraditi desetine treninga, dovesti nekoga ko se bavio hocu necu politikom i sam sebi odredjivao datum svog dolaska, a istovremeno trazi da vec od prve utakmice zauzme mjesto u pocetnih 11. Takodjer, mi sa igracki i ljudski kvalitetnim napadacem mozemo dobiti jako puno, a u odnosu na sve sto bi donio eventualni izlazak u Evropu ulazemo jako malo. Igraci disu kao jedan, imaju punu podrsku strucnog staba, strucni stab ima podrsku uprave i cilj je plasman u Evropu. Hvala Bogu, postoje i ljudi, cistokrvni Zeljovci, koji su i finansijski spremni doprinijeti u angazmanu napadaca koji bi nam donio prosperitet. Sad je samo najbitnije rad, red, disciplina i da se klonimo bilo kakvih podmetanja i opstrukcija, a navijace je suvisno i spominjati... Jos jedan pokazatelj vjernosti je i broj ljudi koji su dosli danas da gledaju svog Zelju po onoj hladnoci i vjetrometini.
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES!

azo234
Postovi: 40
Pridružen/a: 29 jun 2020, 12:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la azo234 » 30 jan 2023, 01:28

Ko je mali 35 (cnms) u drugom poluvremenu probio par puta po desnoj strani?

19fkz21
Postovi: 85
Pridružen/a: 27 dec 2021, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19fkz21 » 30 jan 2023, 01:52

azo234 je napisao/la:
30 jan 2023, 01:28
Ko je mali 35 (cnms) u drugom poluvremenu probio par puta po desnoj strani?
Efendić

Alipasino
Postovi: 7890
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 30 jan 2023, 07:07

Ovo je najgori moguci rezultat.Protivnik truba,pojedinci će se ufurat u stilu vidiš da moze i slicno.Na niske smo grane spali da igramo svake godine sa istim tj buranijama postujem svaki klub buranija mislim na kvalitet.Samo nek se jeftinije prodje pa sta bude.Tuzno.Famos Buducnost Sutjeska Itd.Moj gigantu sta ti ta ista buranija radi koja ko bi pomogla ali neznaju kako.Nasta ti ime spade da nemaš za normalnih priprema,da dovodis istrosene igrace ili povrjedjene pa ako se sta bocne ako ne onda sta ces.Pa nije Zeljo kladara radite nesto.

Manijakalnost99
Postovi: 2474
Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakalnost99 » 30 jan 2023, 07:28

NerminFatic je napisao/la:
29 jan 2023, 22:03
Fina igra i pobjeda, ali da nam je neko iz PL da vidimo gdje smo.
Bice siroki i posusje u medjugorjju ove sedmice

Zeljinodijete1921
Postovi: 170
Pridružen/a: 02 mar 2022, 10:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljinodijete1921 » 30 jan 2023, 09:05

Alipasino je napisao/la:
30 jan 2023, 07:07
Ovo je najgori moguci rezultat.Protivnik truba,pojedinci će se ufurat u stilu vidiš da moze i slicno.Na niske smo grane spali da igramo svake godine sa istim tj buranijama postujem svaki klub buranija mislim na kvalitet.Samo nek se jeftinije prodje pa sta bude.Tuzno.Famos Buducnost Sutjeska Itd.Moj gigantu sta ti ta ista buranija radi koja ko bi pomogla ali neznaju kako.Nasta ti ime spade da nemaš za normalnih priprema,da dovodis istrosene igrace ili povrjedjene pa ako se sta bocne ako ne onda sta ces.Pa nije Zeljo kladara radite nesto.


Sta sve neće čovjek ovde pročitati majko draga… ovakav protivnik je dobar zbog samopouzdanja igrača, i uigravanja!
U Međugorju će ti doći jači protivnici, gdje ćeš moći da pokažeš sta si i kako si radio!
Dzenis zabi go i svi se sjebali, drago mi je zbog njeg i da dobije na samopouzdanju! Pozicija iza napadača mu mnogo bolje lezi i tu treba da dobije priliku!
Ara je po meni bezobrazan i ponaša se kao da je puko, on je sigurno dobar igrač bio, al igrač koji zahtjeva mnogo a nema nastupa zadnje 2 godine je budalaština! Krpic je po meni jedina opcija, ali i to je mac sa 2 oštrice.. koliko znam traži platu 10k KM, ove pare se sigurno mogu naći da se on plati… ali ima druga strana sto trenutni igrači igraju za par hiljada i na taj naćin se može napraviti samo losa atmosfera u klubu i oko njeg! Krpic je za mene Tito i pravi profesionalac… njega bi nas volio da vidim opet u svetom dresu, al ćemo vidjeti sta i kako…
FK ŽELJEZNIČAR
🔵⚪️

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 30 jan 2023, 09:32

Kako lobotomija djeluje na mozgove to je za psihijatra. Dodje neki lobotomac lupi gluposti i nakon toga 10 njih nastavi da pise k o Ari. Gledah ovog mozga,momak ne igra jer je imao ozbiljnu povredu a ne zato što je puko ili lud. Ovdje jedino ko nije normalan su lobotomci i naravno ovi mozgovi koji vjeruju u ove gluposti. Strašno kakve debilane se moraju slušati..

Hansestadt
Postovi: 2448
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 30 jan 2023, 09:35

Krpic i Hodzic se ne mogu ni porediti, jer je Hodzic veci nivo. To kako se ponasa je i glupo raspravljati, jer igrac koji je igrao u dosta organizovanijim klubovima od naseg, i imao profesionalan pristup, tako bi i kod nas mogli da ocekujemo. Fakticki mislim da je momku stalo da igra i da se dokaze, i ako ne bude imao boljih ponuda vjerovatno ce i doci. Na slican nacin se pisalo i o Stilicu, imao je i on faza kod nas samo smo to zaboravili, pa je ipak jako koristan igrac.

Avatar
manijacikonjic87
Postovi: 841
Pridružen/a: 26 jan 2022, 11:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la manijacikonjic87 » 30 jan 2023, 09:51

Hansestadt je napisao/la:
30 jan 2023, 09:35
Krpic i Hodzic se ne mogu ni porediti, jer je Hodzic veci nivo. To kako se ponasa je i glupo raspravljati, jer igrac koji je igrao u dosta organizovanijim klubovima od naseg, i imao profesionalan pristup, tako bi i kod nas mogli da ocekujemo. Fakticki mislim da je momku stalo da igra i da se dokaze, i ako ne bude imao boljih ponuda vjerovatno ce i doci. Na slican nacin se pisalo i o Stilicu, imao je i on faza kod nas samo smo to zaboravili, pa je ipak jako koristan igrac.
slazem se ali stvarno me decko zabrinjava.. kakva je objava na fb napravit tik tok profil halo decko ti si profesionalni fudbaler.. previse neozbiljno se ponasa.. kvalitet nije upitan ali njegovo ponasanje je bas diskutabilno..
prvi ja sam bio za to da se prije on vrati nego krpic ali sve vise sam misljenja da bi krpic bio puno bolja opcija jer je mnogo ozbiljniji i pravi profesionalac..
Mi smo Željini, Željo je naš !

Hansestadt
Postovi: 2448
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hansestadt » 30 jan 2023, 10:00

manijacikonjic87 je napisao/la:
30 jan 2023, 09:51
Hansestadt je napisao/la:
30 jan 2023, 09:35
Krpic i Hodzic se ne mogu ni porediti, jer je Hodzic veci nivo. To kako se ponasa je i glupo raspravljati, jer igrac koji je igrao u dosta organizovanijim klubovima od naseg, i imao profesionalan pristup, tako bi i kod nas mogli da ocekujemo. Fakticki mislim da je momku stalo da igra i da se dokaze, i ako ne bude imao boljih ponuda vjerovatno ce i doci. Na slican nacin se pisalo i o Stilicu, imao je i on faza kod nas samo smo to zaboravili, pa je ipak jako koristan igrac.
slazem se ali stvarno me decko zabrinjava.. kakva je objava na fb napravit tik tok profil halo decko ti si profesionalni fudbaler.. previse neozbiljno se ponasa.. kvalitet nije upitan ali njegovo ponasanje je bas diskutabilno..
prvi ja sam bio za to da se prije on vrati nego krpic ali sve vise sam misljenja da bi krpic bio puno bolja opcija jer je mnogo ozbiljniji i pravi profesionalac..
takva mu je priroda, djetinjasta, ali mislim kad dodju treninzi, utakmice, da je ipak profesionalac jer je to navikao u dinamu, videotonu. rekao bih u slucaju da dodje da bi mu stalo da se dokaze pred domacom publikom.

Bojudaosinebu
Postovi: 1015
Pridružen/a: 24 maj 2022, 19:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bojudaosinebu » 30 jan 2023, 10:04

Hare na krilo ,Amoah na spica. Hajdee haree

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MrkiMedo i 46 gostiju.