FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
71
14%
2. Borbu za Evropu
164
32%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
195
38%
 
Ukupno glasova: 520

MojaMalenkost
Postovi: 2264
Pridružen/a: 22 feb 2020, 19:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MojaMalenkost » 08 dec 2021, 09:39

E haj ti skontaj da neko ima obraza da brani Hasanbegovica :crazy:
A isto tako mi je tesko shvatiti da bi neko, posle svega, opet u klub pustio Selimovica..

I ispade da mi dobro "sapnuse" za Jurcica.. Nije neki igrac, ali je veliki fajter. Ako mozemo dovesti boljeg ili slicnog onda neka ide, ali pitanje je mozemo li dovesti bilo kakvog, jer koja ce budala doci u klub u kojem igraci traze ispisnice..
Pročepit će negdje.

TigerWoods
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 sep 2020, 10:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TigerWoods » 08 dec 2021, 11:33

urednik je napisao/la:
08 dec 2021, 00:42
Djeco (uz dužno poštovanje starijima kojih ima itekako), Željo je između ostalog i ići na tekme, slijepo voljeti, formirati u svome životu ljubav prema fudbalu u onih 90+ minuta gledajući klub koji istinski volite. Ako si gledo Želju na Grbavici u subotu, a u nedelju upališ barsu, čelzi ili juventus - za mene je to ko da si prevario ženu koju voliš beskrajno, a ona ti pritom rodila tri sina. Džuma, misa, jedina istina, to je tih 90+ minuta. Kad sudija produži sad protiv širokog 3 minute, meni bilo žao što nije 10 da malo duže gledam, iako svi znamo koliko nam je valjao zvižduk. Meni je taj zvižduk, i svakom normalnom značio početak najduže praznine u mome životu.

Puno zujite a malo meda dajete.

Porezna uprava, parcela pomoćnog, amar, miske, hipoteke, mešetari, menadžeri, i sva čuda sa vašim informacijama, polu-informacijama i dezinformacijama su sulude.

Evo ja koji sam tu preko 20 godina bezuslovno i beskompromisno vam kažem:

-to što si popio kafu sa prvotimcem ili nekim drugim ko je blizak klubu ne daje ti za pravo da ti nešto palamudiš ovuda ili onuda

Nema igrača s kojim nisam sjedio i ne sjedim i sada kad imam priliku, trenera, predsjednika kluba, menadžera ovakvog ili onakvog, ozlojađenog roditelja, velikih imena našega kluba, članova uprave koji su bez mrlje, ili pak onih koje vi ovdje targetirate kao grobare kluba.

Zategni muda drug i ufati se posla kroz legitimna tijela organizacije kluba.

ŽELJO RELIGIJA, STIL ŽIVOTA, MORALNA VERTIKALA, ISTINA, NADA I BUDUĆNOST. A VAS ŠTO ŠATRO SVE ZNATE I PALAMUDITE NABIJEM NA **** (da prostite na izrazu).
ahhahahah uzas

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 08 dec 2021, 11:35

Za SportSport.ba je potvrđeno da je sastanak održan jučer, te da je Ivković iznio analizu prvog dijela prvenstva i predstavio plan priprema i potrebe za nastavak sezone, odnosno drugi dio.

“U skladu sa mogućnostima ćemo pokušati osigurati optimalne uslove i sredstva za pripreme, kao i analizu igračkog kadra“, kazao je za SportSport.ba prvi čovjek Željezničara Nazif Hasanbegović.

Prozivka FK Željezničar trebala bi biti održana 10.1. na stadionu Grbavica, a kasnije ja planiran odlazak van Sarajeva. Igrači su dobili plan i program za individualne pripreme od 15.12. ove godine.

Kada su promjene u igračkom kadru u pitanju, spominje se mogući odlazak Brune Zdunića, ali i Luke Juričića. Blokadom računa kluba prema nogometašima su stvorena nova dugovanja u protekla dva mjeseca, te će čelnici Željezničara prvobitno imati zadatak za rješavanje istih, a teško je očekivati 'bombastična' pojačanja.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

veljaca16
Postovi: 40
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:39

Re: FK Željezničar

Post Postao/la veljaca16 » 08 dec 2021, 12:34

Tristan10 je napisao/la:
08 dec 2021, 00:01
Bravo gospon Ivković. Živ bio, i još dugo godina vodio naš Željezničar. :thumbup: :clap: :salut:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 08 dec 2021, 12:48

MojaMalenkost je napisao/la:
08 dec 2021, 09:39
E haj ti skontaj da neko ima obraza da brani Hasanbegovica :crazy:
A isto tako mi je tesko shvatiti da bi neko, posle svega, opet u klub pustio Selimovica..

I ispade da mi dobro "sapnuse" za Jurcica.. Nije neki igrac, ali je veliki fajter. Ako mozemo dovesti boljeg ili slicnog onda neka ide, ali pitanje je mozemo li dovesti bilo kakvog, jer koja ce budala doci u klub u kojem igraci traze ispisnice..
A hajde ti skontaj nekog ko bi u ovom momentu naprimjer tjerao Ivkovica. Ostali bez 9 igraca iz prve postave, nismo imali postene pripreme, i zauzeo ovo mjesto na tabeli, uz to poceo zdrav proces gdje se daje prilika mladim igracima. Takvo ponasanje samo ima u BiH, gdje ljudi nemaju nikakvu konekciju sa realnosti. Samo mi je drago sto nam nije dosao Mehmed Bazdarevic, jer bi njemu cak i gore bilo doci jer dolazi na svoje. Legenda kluba koja je kao igrac odbio veliku cetvorku nije zasluzio, da mu neki "brkica" i slicni glume strucnjake preko foruma pa pocnu da pljuju. Ali takvi smo mi, namamimo ljude, damo mu vruc krompir, da bi ih kasnije sutnuli.

Avatar
jointunija
Postovi: 658
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 08 dec 2021, 12:51

MojaMalenkost je napisao/la:
08 dec 2021, 09:39
E haj ti skontaj da neko ima obraza da brani Hasanbegovica :crazy:
A isto tako mi je tesko shvatiti da bi neko, posle svega, opet u klub pustio Selimovica..

I ispade da mi dobro "sapnuse" za Jurcica.. Nije neki igrac, ali je veliki fajter. Ako mozemo dovesti boljeg ili slicnog onda neka ide, ali pitanje je mozemo li dovesti bilo kakvog, jer koja ce budala doci u klub u kojem igraci traze ispisnice..
Može on tražiti šta hoće,možemo i mi obeštećenje.
Zar ne traže na kobiljoj glavi ispisnice?
U Borcu?
Širokom?
A šta ako na proljeće budu molili da produže ugovore?
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 08 dec 2021, 13:34

Tristan se dobro trudi,mora da je sta obecano :rol:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

OdbrambeniOP
Postovi: 66
Pridružen/a: 19 sep 2021, 14:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la OdbrambeniOP » 08 dec 2021, 13:42

Ostaje nam trener koji svojom retorikom i izjavama uvijek ima jedan stav prije utakmuce i na viďeno poslije drugi stav,li la,tamo vamo,nasi karakterni heroji,te mladost,naucit ce,sta ces kad igraju u klubu koji ne postoji,i masa + -epiteta koji su u 90% slucajeva zavrsavaju u pravcu kako bi ojadio situaciju u NASEM KLUBU i stavio ga na samo dno u kaljuzu,jer jedino se tako moze opravdati ovaj uspjeh"ALAH DRAGI DAO",ako je ovo mjerljivo sa aspekta naseg VELIKANA.Ozbiljni forumasi ce ovo podkrijepiti ili demantovati,vidio sam da ima odlicnih analiticara medzu njima.
Da li su Zdunic,Crncevic,Vistica,Kovacevic,Jahic,Hajdarevic, pojacanja za naseg ZELJU ,za sve navedene je dao zeleno svijetlo ,trener nam je garantovao da ce dovesti igrace sa tim epitetom,a mislim da je pitanje da li bi ovi igraci bili pojacanje i u jednoj ekipi PL,naravno ako bi te ekipe htjele da imaju ove igrace u svom rosteru.
Bitno pitanje za analizu,predsjednika,upravnog odbora,skupstinara ala Karavdic ....koji je u svim desavanjima sad trenutno u klubu,je kolika su dugovanja prema uposlenicima: administracija,strucni stozer,igracki kadar,uposlenici koji se vode u radnom odnosu i cistacica,ovo ne bi trebao biti problem jer sve uprave su bile izricite da su finansijski tokovi u ZELJI oporezivi i transparentni,ovo je bitno jer se svi osjecaju da mogu tuziti klub i naplatiti a imamo iskustvo kakav je stav nasih celnika,obecaju sve a omca oko vrata NASEM ZELJI stalno visi.
Lp

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 08 dec 2021, 14:17

OdbrambeniOP je napisao/la:
08 dec 2021, 13:42
Ostaje nam trener koji svojom retorikom i izjavama uvijek ima jedan stav prije utakmuce i na viďeno poslije drugi stav,li la,tamo vamo,nasi karakterni heroji,te mladost,naucit ce,sta ces kad igraju u klubu koji ne postoji,i masa + -epiteta koji su u 90% slucajeva zavrsavaju u pravcu kako bi ojadio situaciju u NASEM KLUBU i stavio ga na samo dno u kaljuzu,jer jedino se tako moze opravdati ovaj uspjeh"ALAH DRAGI DAO",ako je ovo mjerljivo sa aspekta naseg VELIKANA.Ozbiljni forumasi ce ovo podkrijepiti ili demantovati,vidio sam da ima odlicnih analiticara medzu njima.
Da li su Zdunic,Crncevic,Vistica,Kovacevic,Jahic,Hajdarevic, pojacanja za naseg ZELJU ,za sve navedene je dao zeleno svijetlo ,trener nam je garantovao da ce dovesti igrace sa tim epitetom,a mislim da je pitanje da li bi ovi igraci bili pojacanje i u jednoj ekipi PL,naravno ako bi te ekipe htjele da imaju ove igrace u svom rosteru.
Bitno pitanje za analizu,predsjednika,upravnog odbora,skupstinara ala Karavdic ....koji je u svim desavanjima sad trenutno u klubu,je kolika su dugovanja prema uposlenicima: administracija,strucni stozer,igracki kadar,uposlenici koji se vode u radnom odnosu i cistacica,ovo ne bi trebao biti problem jer sve uprave su bile izricite da su finansijski tokovi u ZELJI oporezivi i transparentni,ovo je bitno jer se svi osjecaju da mogu tuziti klub i naplatiti a imamo iskustvo kakav je stav nasih celnika,obecaju sve a omca oko vrata NASEM ZELJI stalno visi.
Lp
Izgleda je samo vazno biti glasan, ali realnije je ovako:
- Zdunic. posudjen igrac.
- Crncevic, posudjen igrac.
- Jahic, centralni bek, 20 godina, mislim da ima mala primanja. A tu imas Kosorica, Vrhovca, Drinu.
- Vistica, desni bek, 20 godina, mislim da ima mala primanja.
- Kovacevic, lijevi bek, 18 godina, mislim da ima mala primanja.
- Haris Hajdarevic, zadnji vezni, 23 godine, vec ranije bio kod nas, nas najbolji igrac protiv Makabija, drago mi je da se vratio, i pokazao se koristan igrac u vise utakmica.

Eh hajde ti sada meni reci, gdje su realno pogrijesili, prva dva igraca su posudjeni igraci, naredna 3 su mladi i jeftini igraci, koji se mogu ali ne moraju pokazati, a zadnji se pokazao da nam moze biti koristan. Ti igraci vjerovatno imaju primanja ko da rade u Bingu, mozda i manja. Nije da si doveo Ibaneza za 20.000 mjesecno a njegov ucinak nula bodova, ili nekog iskusnog igraca za 5000-10.000, a njemu se ne igra. Jednostavno samo fakte.

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 08 dec 2021, 14:28

ma trebali smo biti prvi i bjezati zrinjskom najmanje 10 bodova
moSa ljoŽe

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 08 dec 2021, 15:15

lijevapolutka je napisao/la:
08 dec 2021, 14:28
ma trebali smo biti prvi i bjezati zrinjskom najmanje 10 bodova
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Bersaga
Postovi: 857
Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bersaga » 08 dec 2021, 16:28

Još malo statistike:

Postignuti golovi:
4/16 izvan 16 metara
3/16 iz prekida
5/16 glavom

Primljeni golovi:
3/19 izvan 16 metara
6/19 iz prekida
4/19 glavom

Nema potrebe da se prepirete između sebe. Na početku je priča bila "daj Bože da izborimo opstanak sa ovom ekipom" pa evo proljetni dio ćemo dočekati u gornjem dijelu tabele, 2 boda od mjesta koje će vjerovatno voditi u Evropu. Bila je priča ljetos i da ćemo se ugasiti, da nećemo ni igrati utakmice, a mi smo i dalje tu i bit ćemo dok je svijeta i vijeka.
Rukovodstvo nema kapacitet da vodi klub, to je svima jasno. Nema potrebe da se brani Nazif, ima negdje moj post sa gostovanja u "Garaži", možemo izdvojiti šta je slagao a šta je bilo istina. Raduje činjenica da u upravi ima sposobnih ljudi koji su završili generalnog sponzora.

Meni je nejasna situacija oko Zdunića, ako je istina da nas napušta. Razlog: nezadovoljan minutažom.
Znači dovedeš igrača na posudbu iz druge države, već si upoznat sa njegovim kvalitetima i on na kraju nije zadovoljan minutažom?
Nije problem što će otići, nećemo mi ništa izgubiti, ali bi bilo nerealno da se ispostavi tačnim ovo gore navedeno.
Bit će zanimljivo pratiti dešavanja u nastavku, samo da nam gazda dođe iz daleka 🚛
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 08 dec 2021, 16:35

Zamolili smo Nazifa Hasanbegovića, predsjednika kluba da nam otkrije da li Ivković ostaje na mjestu šefa struke i na proljeće. Na naš upit o Ivkovićevom ostanku na klupi prvo čovjek kluba nam je kratko odgovorio :

- Sve će biti poznato naredne sedmice, kako ne bismo spekulisali i stvarali nedoumice, pisalo je u odgovoru na naše pitanje.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Plavamamba
Postovi: 276
Pridružen/a: 18 jan 2020, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Plavamamba » 08 dec 2021, 17:49

LjoZee je napisao/la:
08 dec 2021, 16:35
Zamolili smo Nazifa Hasanbegovića, predsjednika kluba da nam otkrije da li Ivković ostaje na mjestu šefa struke i na proljeće. Na naš upit o Ivkovićevom ostanku na klupi prvo čovjek kluba nam je kratko odgovorio :

- Sve će biti poznato naredne sedmice, kako ne bismo spekulisali i stvarali nedoumice, pisalo je u odgovoru na naše pitanje.
Nazif Hasanbegović zvani “sve će biti poznato naredne sedmice”……

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 08 dec 2021, 17:49

LjoZee je napisao/la:
08 dec 2021, 16:35
Zamolili smo Nazifa Hasanbegovića, predsjednika kluba da nam otkrije da li Ivković ostaje na mjestu šefa struke i na proljeće. Na naš upit o Ivkovićevom ostanku na klupi prvo čovjek kluba nam je kratko odgovorio :

- Sve će biti poznato naredne sedmice, kako ne bismo spekulisali i stvarali nedoumice, pisalo je u odgovoru na naše pitanje.
Vazda ista demagogija kod ove lažovčine. :mrgreen:
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

OdbrambeniOP
Postovi: 66
Pridružen/a: 19 sep 2021, 14:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la OdbrambeniOP » 08 dec 2021, 18:40

Tristan10 je napisao/la:
08 dec 2021, 14:17
OdbrambeniOP je napisao/la:
08 dec 2021, 13:42
Ostaje nam trener koji svojom retorikom i izjavama uvijek ima jedan stav prije utakmuce i na viďeno poslije drugi stav,li la,tamo vamo,nasi karakterni heroji,te mladost,naucit ce,sta ces kad igraju u klubu koji ne postoji,i masa + -epiteta koji su u 90% slucajeva zavrsavaju u pravcu kako bi ojadio situaciju u NASEM KLUBU i stavio ga na samo dno u kaljuzu,jer jedino se tako moze opravdati ovaj uspjeh"ALAH DRAGI DAO",ako je ovo mjerljivo sa aspekta naseg VELIKANA.Ozbiljni forumasi ce ovo podkrijepiti ili demantovati,vidio sam da ima odlicnih analiticara medzu njima.
Da li su Zdunic,Crncevic,Vistica,Kovacevic,Jahic,Hajdarevic, pojacanja za naseg ZELJU ,za sve navedene je dao zeleno svijetlo ,trener nam je garantovao da ce dovesti igrace sa tim epitetom,a mislim da je pitanje da li bi ovi igraci bili pojacanje i u jednoj ekipi PL,naravno ako bi te ekipe htjele da imaju ove igrace u svom rosteru.
Bitno pitanje za analizu,predsjednika,upravnog odbora,skupstinara ala Karavdic ....koji je u svim desavanjima sad trenutno u klubu,je kolika su dugovanja prema uposlenicima: administracija,strucni stozer,igracki kadar,uposlenici koji se vode u radnom odnosu i cistacica,ovo ne bi trebao biti problem jer sve uprave su bile izricite da su finansijski tokovi u ZELJI oporezivi i transparentni,ovo je bitno jer se svi osjecaju da mogu tuziti klub i naplatiti a imamo iskustvo kakav je stav nasih celnika,obecaju sve a omca oko vrata NASEM ZELJI stalno visi.
Lp
Izgleda je samo vazno biti glasan, ali realnije je ovako:
- Zdunic. posudjen igrac.
- Crncevic, posudjen igrac.
- Jahic, centralni bek, 20 godina, mislim da ima mala primanja. A tu imas Kosorica, Vrhovca, Drinu.
- Vistica, desni bek, 20 godina, mislim da ima mala primanja.
- Kovacevic, lijevi bek, 18 godina, mislim da ima mala primanja.
- Haris Hajdarevic, zadnji vezni, 23 godine, vec ranije bio kod nas, nas najbolji igrac protiv Makabija, drago mi je da se vratio, i pokazao se koristan igrac u vise utakmica.

Eh hajde ti sada meni reci, gdje su realno pogrijesili, prva dva igraca su posudjeni igraci, naredna 3 su mladi i jeftini igraci, koji se mogu ali ne moraju pokazati, a zadnji se pokazao da nam moze biti koristan. Ti igraci vjerovatno imaju primanja ko da rade u Bingu, mozda i manja. Nije da si doveo Ibaneza za 20.000 mjesecno a njegov ucinak nula bodova, ili nekog iskusnog igraca za 5000-10.000, a njemu se ne igra. Jednostavno samo fakte.
Gospodine,nisam glasan niti sam to imao namjeru,pitao sam" DA LI SU GORE NAVEDENI IGRACI POJACANJE ZA
FK ZELJEZNICAR" i opet Vas doticni pitam isto,u daljem tekstu se izvinjavam sto te necu persirati jer ne znam u kakvom si stanju kako razmisljas,da li zasluzujes fini manir kad si pukao odmah na posudbu kakve veze ima posuďen igrac sa kvalitetom,ne znam koji zargon da upotrijebim je li mislis da su dzaba po naski ili.....,moram te informisati da nisu djaba,spavaju,hrane se,ti ces provjeriti koliko to kosta(ako ne uspijes pitaj reci cu ti),uzgred trose citavo vrijeme vise od pola plate nasih omladinaca koji imaju potpisan ugovor i pojedinih izrabljenih igraca koji su aktivni,a sve to plati FK ZELJEZNICAR kako nas trener kaze nepostojeci klub(morao sam te ponovo napomenuti ko je aminovao ove gore),za Visticu ti moram ispricati jednu anegdotu,njega je dovela agencija bliska Mamicu i jedan clan te agencije kaze, trener je nas mi cemo traziti da odigra 20 utakmica, NEMA STATISTIKE DO SADA,NE MOZEMO GA NIKOME NUDITI DALJE,ti prosudi koliko je mlad,bojim se ako bude skupljao ovako minute da ce ostat dozivotno u Zelji,Hasan je cinjenicno mlad igrac,pored pocetnih peripetija kad je morao promijeniti menadzera i prikloniti se menadzeru Ivkovica,bio je na cekanju,kad je to uradio odmah je potpisao(sta mislis ko ga je potpisao),minutaze nije bilo,bit ce dogodine ABD,moras provjeriti koliko je igrao u ranijim klubovima,ovdje se slazem sa tobom da je mlad a niposto da je pojacanje sto sam ja tebe pitao a ti mene nazvao galamďijom,Za Hajdarevica necu duljiti,da se ne bih ponavljao,slazem se nase dijete ali on iskljucivo mora zahvaliti Zubanovicu sto je tu.
Sada figurativno zamisli da si menadzer prodaj ovih pet igraca,ide januar pocinje prelazni rok,ZELJO ce ti biti zahvalan da sta cvakne,a vjerujem da Lokomotiva i
Dinamo 2, pazi Dinamo 2 igrac koji pojacava nas klub,nece imati nista protiv da ti prodas njihove igrace dapace mislim da bi dali veci dio ZELJI samo da ih se kutarisu,volio bih vidjeti koliko to kostaju nasa pojacanja po tebi.
Za sve sto sam napisao imam cinjenicu,nista ne izmisljam i nista nije rekla kazala cak mi je i zao za ovu retoriku prema tebi u startnom nepostovanju tvog bica, zato Lp

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 08 dec 2021, 19:09

OdbrambeniOP je napisao/la:
08 dec 2021, 18:40
Tristan10 je napisao/la:
08 dec 2021, 14:17
OdbrambeniOP je napisao/la:
08 dec 2021, 13:42
Ostaje nam trener koji svojom retorikom i izjavama uvijek ima jedan stav prije utakmuce i na viďeno poslije drugi stav,li la,tamo vamo,nasi karakterni heroji,te mladost,naucit ce,sta ces kad igraju u klubu koji ne postoji,i masa + -epiteta koji su u 90% slucajeva zavrsavaju u pravcu kako bi ojadio situaciju u NASEM KLUBU i stavio ga na samo dno u kaljuzu,jer jedino se tako moze opravdati ovaj uspjeh"ALAH DRAGI DAO",ako je ovo mjerljivo sa aspekta naseg VELIKANA.Ozbiljni forumasi ce ovo podkrijepiti ili demantovati,vidio sam da ima odlicnih analiticara medzu njima.
Da li su Zdunic,Crncevic,Vistica,Kovacevic,Jahic,Hajdarevic, pojacanja za naseg ZELJU ,za sve navedene je dao zeleno svijetlo ,trener nam je garantovao da ce dovesti igrace sa tim epitetom,a mislim da je pitanje da li bi ovi igraci bili pojacanje i u jednoj ekipi PL,naravno ako bi te ekipe htjele da imaju ove igrace u svom rosteru.
Bitno pitanje za analizu,predsjednika,upravnog odbora,skupstinara ala Karavdic ....koji je u svim desavanjima sad trenutno u klubu,je kolika su dugovanja prema uposlenicima: administracija,strucni stozer,igracki kadar,uposlenici koji se vode u radnom odnosu i cistacica,ovo ne bi trebao biti problem jer sve uprave su bile izricite da su finansijski tokovi u ZELJI oporezivi i transparentni,ovo je bitno jer se svi osjecaju da mogu tuziti klub i naplatiti a imamo iskustvo kakav je stav nasih celnika,obecaju sve a omca oko vrata NASEM ZELJI stalno visi.
Lp
Izgleda je samo vazno biti glasan, ali realnije je ovako:
- Zdunic. posudjen igrac.
- Crncevic, posudjen igrac.
- Jahic, centralni bek, 20 godina, mislim da ima mala primanja. A tu imas Kosorica, Vrhovca, Drinu.
- Vistica, desni bek, 20 godina, mislim da ima mala primanja.
- Kovacevic, lijevi bek, 18 godina, mislim da ima mala primanja.
- Haris Hajdarevic, zadnji vezni, 23 godine, vec ranije bio kod nas, nas najbolji igrac protiv Makabija, drago mi je da se vratio, i pokazao se koristan igrac u vise utakmica.

Eh hajde ti sada meni reci, gdje su realno pogrijesili, prva dva igraca su posudjeni igraci, naredna 3 su mladi i jeftini igraci, koji se mogu ali ne moraju pokazati, a zadnji se pokazao da nam moze biti koristan. Ti igraci vjerovatno imaju primanja ko da rade u Bingu, mozda i manja. Nije da si doveo Ibaneza za 20.000 mjesecno a njegov ucinak nula bodova, ili nekog iskusnog igraca za 5000-10.000, a njemu se ne igra. Jednostavno samo fakte.
Gospodine,nisam glasan niti sam to imao namjeru,pitao sam" DA LI SU GORE NAVEDENI IGRACI POJACANJE ZA
FK ZELJEZNICAR" i opet Vas doticni pitam isto,u daljem tekstu se izvinjavam sto te necu persirati jer ne znam u kakvom si stanju kako razmisljas,da li zasluzujes fini manir kad si pukao odmah na posudbu kakve veze ima posuďen igrac sa kvalitetom,ne znam koji zargon da upotrijebim je li mislis da su dzaba po naski ili.....,moram te informisati da nisu djaba,spavaju,hrane se,ti ces provjeriti koliko to kosta(ako ne uspijes pitaj reci cu ti),uzgred trose citavo vrijeme vise od pola plate nasih omladinaca koji imaju potpisan ugovor i pojedinih izrabljenih igraca koji su aktivni,a sve to plati FK ZELJEZNICAR kako nas trener kaze nepostojeci klub(morao sam te ponovo napomenuti ko je aminovao ove gore),za Visticu ti moram ispricati jednu anegdotu,njega je dovela agencija bliska Mamicu i jedan clan te agencije kaze, trener je nas mi cemo traziti da odigra 20 utakmica, NEMA STATISTIKE DO SADA,NE MOZEMO GA NIKOME NUDITI DALJE,ti prosudi koliko je mlad,bojim se ako bude skupljao ovako minute da ce ostat dozivotno u Zelji,Hasan je cinjenicno mlad igrac,pored pocetnih peripetija kad je morao promijeniti menadzera i prikloniti se menadzeru Ivkovica,bio je na cekanju,kad je to uradio odmah je potpisao(sta mislis ko ga je potpisao),minutaze nije bilo,bit ce dogodine ABD,moras provjeriti koliko je igrao u ranijim klubovima,ovdje se slazem sa tobom da je mlad a niposto da je pojacanje sto sam ja tebe pitao a ti mene nazvao galamďijom,Za Hajdarevica necu duljiti,da se ne bih ponavljao,slazem se nase dijete ali on iskljucivo mora zahvaliti Zubanovicu sto je tu.
Sada figurativno zamisli da si menadzer prodaj ovih pet igraca,ide januar pocinje prelazni rok,ZELJO ce ti biti zahvalan da sta cvakne,a vjerujem da Lokomotiva i
Dinamo 2, pazi Dinamo 2 igrac koji pojacava nas klub,nece imati nista protiv da ti prodas njihove igrace dapace mislim da bi dali veci dio ZELJI samo da ih se kutarisu,volio bih vidjeti koliko to kostaju nasa pojacanja po tebi.
Za sve sto sam napisao imam cinjenicu,nista ne izmisljam i nista nije rekla kazala cak mi je i zao za ovu retoriku prema tebi u startnom nepostovanju tvog bica, zato Lp
Nisu ni dosli sa epitetom pojacanja, niti su placeni kao pojacanja, niti imaju minutazu kao pojacanja. Jedino Crncevic ima veliku minutazu, a to je do ljudi da procjene da li su zadovoljni ili ne. Ne znam sto je tu sporno. Mi nismo ni imali pravih priprema, i to je kasnije krenulo, a ti spominjes ucinak igraca koji su dosli da manje vise popune igracki kadar.

Avatar
Hilmo123
Postovi: 863
Pridružen/a: 01 jul 2018, 10:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hilmo123 » 08 dec 2021, 19:58

Clarismario u Veležu izgleda , povezivao se sa nama
SAMO JE JEDAN GRIJEHA JE VRIJEDAN!

Avatar
Neymar11
Postovi: 1172
Pridružen/a: 19 maj 2014, 14:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neymar11 » 08 dec 2021, 20:04

Hilmo123 je napisao/la:
08 dec 2021, 19:58
Clarismario u Veležu izgleda , povezivao se sa nama
Dobar igraca al ovo je samo dokaz da mi se ne mozemo nosit ni sa velezom sto se para tice uzimaju nam igrace koji nam se nude
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Avatar
Doktorinho
Postovi: 339
Pridružen/a: 18 sep 2020, 17:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Doktorinho » 08 dec 2021, 20:09

.
Zadnja izmjena: Doktorinho, dana/u 10 avg 2023, 23:39, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: AjkulaCekicarka, kogmagie46 i 32 gosta.