FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 21 jul 2021, 23:43

Dejan1921 je napisao/la:
21 jul 2021, 13:28
Momci na posudbi i probi iz Hrvatske ok, par dana su tu pa je možda i prerano očekivati nešto. Meni najbolji Hasan Jahić. Ima sve predispozicije da postane odličan stoper.
Kazu da je vise raje bilo danas na tekmi nego hordi protiv city :plac: majke mi prolazim autom bas je bilo raje

Avatar
Zeljo21
Postovi: 303
Pridružen/a: 31 maj 2021, 17:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo21 » 21 jul 2021, 23:46

Pa hocel biti spremni za tuzlu ti iz hrvatske?

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 22 jul 2021, 00:44

delinjo je napisao/la:
21 jul 2021, 11:45
Nisam znao da komuniciras sa pitarima na nasoj temi.
Znaš i sam da su mi oni specijalnost. :mrgreen:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 22 jul 2021, 02:30

Virtu4l je napisao/la:
22 jul 2021, 00:44
delinjo je napisao/la:
21 jul 2021, 11:45
Nisam znao da komuniciras sa pitarima na nasoj temi.
Znaš i sam da su mi oni specijalnost. :mrgreen:
Kontam jel realno da ga nisi namirisao :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Kometa
Postovi: 895
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kometa » 22 jul 2021, 10:32

KANA je napisao/la:
21 jul 2021, 23:43
Dejan1921 je napisao/la:
21 jul 2021, 13:28
Momci na posudbi i probi iz Hrvatske ok, par dana su tu pa je možda i prerano očekivati nešto. Meni najbolji Hasan Jahić. Ima sve predispozicije da postane odličan stoper.
Kazu da je vise raje bilo danas na tekmi nego hordi protiv city :plac: majke mi prolazim autom bas je bilo raje
Bas je bilo raje ,prije utakmice su trenirali igraci koji su igrali protiv Borca i nekako se bas ozbiljno radi na treningu.

Avatar
Cunami87
Postovi: 288
Pridružen/a: 18 mar 2021, 12:14

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cunami87 » 22 jul 2021, 10:40

Kometa je napisao/la:
22 jul 2021, 10:32
KANA je napisao/la:
21 jul 2021, 23:43
Dejan1921 je napisao/la:
21 jul 2021, 13:28
Momci na posudbi i probi iz Hrvatske ok, par dana su tu pa je možda i prerano očekivati nešto. Meni najbolji Hasan Jahić. Ima sve predispozicije da postane odličan stoper.
Kazu da je vise raje bilo danas na tekmi nego hordi protiv city :plac: majke mi prolazim autom bas je bilo raje
Bas je bilo raje ,prije utakmice su trenirali igraci koji su igrali protiv Borca i nekako se bas ozbiljno radi na treningu.
Pola ih je poslije treninga gledalo utakmicu zajedno sa nama.
💙Željo mi te volimo,kako god završio💙

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 22 jul 2021, 10:48

Jel nas ovaj frano jelić masakrirao protiv olimpika?
moSa ljoŽe

prolab
Postovi: 84
Pridružen/a: 08 jul 2021, 23:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la prolab » 22 jul 2021, 10:50

Moze li mi neko objasniti poentu ove priče kako treba raditi samo s djecom i kako je to pravi put, neki novi Zeljo i tako dalje kad svi ti mladi igrači imaju ugovor na godinu i na kraju sezone odu?

Sta mi to dobro radimo jer ja sam glup pa ne kontam bas? Iz kakvog pocetka mi to krećemo bas me zanima?

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 jul 2021, 10:54

lijevapolutka je napisao/la:
22 jul 2021, 10:48
Jel nas ovaj frano jelić masakrirao protiv olimpika?
Musa je sudio tu protiv Olimpika, ali ovaj nas je zaebao u Krupi pred zimsku pauzu kad smo izgubili 2:1.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 22 jul 2021, 10:57

lijevapolutka je napisao/la:
22 jul 2021, 10:48
Jel nas ovaj frano jelić masakrirao protiv olimpika?
Protiv Krupe u Krupi,crveni i penal
I Borca u BL(4-3)
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 22 jul 2021, 10:59

prolab je napisao/la:
22 jul 2021, 10:50
Moze li mi neko objasniti poentu ove priče kako treba raditi samo s djecom i kako je to pravi put, neki novi Zeljo i tako dalje kad svi ti mladi igrači imaju ugovor na godinu i na kraju sezone odu?

Sta mi to dobro radimo jer ja sam glup pa ne kontam bas? Iz kakvog pocetka mi to krećemo bas me zanima?
Pa ne znam šta ti nije jasno - klub je u finansijskoj i administrativnoj krizi. Para nema dok su raspušteni organi Skupštine i Nadzornog odbora, što znači da trenutno nema nikakvog business plana na duže staze. Tu dolazi ova tvoja opaska da se igračima daju kraći ugovori jer jednostavno niko trenutno ne može garantovati za njihova primanja duže od jedne sezone. Okreni se djeci i omladinskom pogonu, pokušaj se kutarisati skupih i starih igrača i pokušaj opstati u ligi ovu sezonu gdje bi cilj bio, pored samog opstanka i konsolidovanja uprave i odlučujućih organa, afirmisati jednog ili više mladih igrača koje bi mogao prodati. Nije kod sviju baš ugovor na jednu godinu, mnogi imaju klauzule tj opcije +1 koje se automatski aktiviraju ukoliko igrač stekne određeni broj nastupa kao što je bio slučaj sa Dadom Sadikovićem. Na kraju krajeva, nisu baš svi igrači šupci.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
bhsport
Postovi: 11287
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 22 jul 2021, 11:00

Cunami87 je napisao/la:
22 jul 2021, 10:40
Pola ih je poslije treninga gledalo utakmicu zajedno sa nama.
Kako je ovo lijepo cuti. :tokralju:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 22 jul 2021, 11:02

E sjetim mu se familije
moSa ljoŽe

prolab
Postovi: 84
Pridružen/a: 08 jul 2021, 23:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la prolab » 22 jul 2021, 11:07

SudoHusika je napisao/la:
22 jul 2021, 10:59
prolab je napisao/la:
22 jul 2021, 10:50
Moze li mi neko objasniti poentu ove priče kako treba raditi samo s djecom i kako je to pravi put, neki novi Zeljo i tako dalje kad svi ti mladi igrači imaju ugovor na godinu i na kraju sezone odu?

Sta mi to dobro radimo jer ja sam glup pa ne kontam bas? Iz kakvog pocetka mi to krećemo bas me zanima?
Pa ne znam šta ti nije jasno - klub je u finansijskoj i administrativnoj krizi. Para nema dok su raspušteni organi Skupštine i Nadzornog odbora, što znači da trenutno nema nikakvog business plana na duže staze. Tu dolazi ova tvoja opaska da se igračima daju kraći ugovori jer jednostavno niko trenutno ne može garantovati za njihova primanja duže od jedne sezone. Okreni se djeci i omladinskom pogonu, pokušaj se kutarisati skupih i starih igrača i pokušaj opstati u ligi ovu sezonu gdje bi cilj bio, pored samog opstanka i konsolidovanja uprave i odlučujućih organa, afirmisati jednog ili više mladih igrača koje bi mogao prodati. Nije kod sviju baš ugovor na jednu godinu, mnogi imaju klauzule tj opcije +1 koje se automatski aktiviraju ukoliko igrač stekne određeni broj nastupa kao što je bio slučaj sa Dadom Sadikovićem. Na kraju krajeva, nisu baš svi igrači šupci.
To je znaci u prevodu trla baba dlan da joj prodje dan, tj krpi se dokle bude moglo. Ne vidim uopće niti jedan razlog za optimizam pogotovo ne onih koji kritikuju već godinu ipo sve u klubu i oko kluba. Malo euforija nakon 14 mjeseci navijaci na tribina, pozelila smo svi na utakmicu to je jedino pozitivno. A sad nam ti pljuvaci predstavljaju nekog novog Zelju, nesto krenulo smo pravim putem, igrači svaki dobar i nista mi nije jasno. Al glup sam vjerovatno da skontam mozda je do mene.

SudoHusika
Postovi: 3805
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 22 jul 2021, 11:16

prolab je napisao/la:
22 jul 2021, 11:07
SudoHusika je napisao/la:
22 jul 2021, 10:59
prolab je napisao/la:
22 jul 2021, 10:50
Moze li mi neko objasniti poentu ove priče kako treba raditi samo s djecom i kako je to pravi put, neki novi Zeljo i tako dalje kad svi ti mladi igrači imaju ugovor na godinu i na kraju sezone odu?

Sta mi to dobro radimo jer ja sam glup pa ne kontam bas? Iz kakvog pocetka mi to krećemo bas me zanima?
Pa ne znam šta ti nije jasno - klub je u finansijskoj i administrativnoj krizi. Para nema dok su raspušteni organi Skupštine i Nadzornog odbora, što znači da trenutno nema nikakvog business plana na duže staze. Tu dolazi ova tvoja opaska da se igračima daju kraći ugovori jer jednostavno niko trenutno ne može garantovati za njihova primanja duže od jedne sezone. Okreni se djeci i omladinskom pogonu, pokušaj se kutarisati skupih i starih igrača i pokušaj opstati u ligi ovu sezonu gdje bi cilj bio, pored samog opstanka i konsolidovanja uprave i odlučujućih organa, afirmisati jednog ili više mladih igrača koje bi mogao prodati. Nije kod sviju baš ugovor na jednu godinu, mnogi imaju klauzule tj opcije +1 koje se automatski aktiviraju ukoliko igrač stekne određeni broj nastupa kao što je bio slučaj sa Dadom Sadikovićem. Na kraju krajeva, nisu baš svi igrači šupci.
To je znaci u prevodu trla baba dlan da joj prodje dan, tj krpi se dokle bude moglo. Ne vidim uopće niti jedan razlog za optimizam pogotovo ne onih koji kritikuju već godinu ipo sve u klubu i oko kluba. Malo euforija nakon 14 mjeseci navijaci na tribina, pozelila smo svi na utakmicu to je jedino pozitivno. A sad nam ti pljuvaci predstavljaju nekog novog Zelju, nesto krenulo smo pravim putem, igrači svaki dobar i nista mi nije jasno. Al glup sam vjerovatno da skontam mozda je do mene.
Pa ne bih ja rekao da je to krpljenje. Mislim, u neku ruku i jeste ali to je bio jedini ispravan potez zbog situacije u kojoj se klub nalazio na kraju prošle sezone. Mislim da se ovo sa ekipom moralo uraditi i smatra se da su troškovi ovogodišnje ekipe i do 40% niži u odnosu na prošlogodišnju. Vrijeme će pokazati rezultat ove strategije. Uz sve nedostatke, mislim da nećemo biti gori.
A za ovo drugo si u pravu, sada najviše na zajedništvo pozivaju ovi dežurni pljuvači kao rex i njemu slični. To je licemjerno ako mene pitaš posebno iz razloga što su pozivali na bojkote, ne kupovanje artikala i članskih i otkazivanje sponzorstava. Međutim, ako je ova sezona početak jedne ljepše priče za naš klub, onda puna podrška jer mi više jednostavno nemamo vremena za bilo kakve prepirke, svađe i podmetanja jer plešemo po rubu provalije. Još sam pod utiscima zadnje utakmice i nadam se da će to zajedništvo i sinergija potrajati što duže jer ovoj ekipi i generalno klubu treba onakva podrška, možda više nego ikada.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
wolfie
Postovi: 3240
Pridružen/a: 21 feb 2020, 14:20
Lokacija: Baza!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la wolfie » 22 jul 2021, 11:17

prolab je napisao/la:
22 jul 2021, 11:07
Al glup sam vjerovatno da skontam mozda je do mene.
Nesto najpametnije sto si napisao u svojoj forumskoj karijeri. :bow:
Život je pun uspona i Padova je grad u Italiji.

Legenda80
Postovi: 9
Pridružen/a: 29 jun 2021, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Legenda80 » 22 jul 2021, 11:32

prolab je napisao/la:
22 jul 2021, 10:50
Moze li mi neko objasniti poentu ove priče kako treba raditi samo s djecom i kako je to pravi put, neki novi Zeljo i tako dalje kad svi ti mladi igrači imaju ugovor na godinu i na kraju sezone odu?

Sta mi to dobro radimo jer ja sam glup pa ne kontam bas? Iz kakvog pocetka mi to krećemo bas me zanima?
Sve je dobro dok Amar & co. i takvi kao ti nisu blizu kluba i ne pitaju se ništa...nema vam više blizu i to je više nego dobar put za početak
Sve ti znaš odlično
Ovo mi je prvi post poslje 4 godine nakon što me aleksandar veliki trajno banovao zbog ovakvih poput ovoga u čiju se zaštitu stajalo kad se rušio klub i sve pozitivno što je uređeno za kratko vrijeme

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 22 jul 2021, 11:39

UBIPITAR je napisao/la:
22 jul 2021, 10:57
lijevapolutka je napisao/la:
22 jul 2021, 10:48
Jel nas ovaj frano jelić masakrirao protiv olimpika?
Protiv Krupe u Krupi,crveni i penal
I Borca u BL(4-3)
Sudio nam je Jelić prošle sezone 4 utakmice, nijednu nismo dobili


slika

prolab
Postovi: 84
Pridružen/a: 08 jul 2021, 23:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la prolab » 22 jul 2021, 11:44

Legenda80 je napisao/la:
22 jul 2021, 11:32
prolab je napisao/la:
22 jul 2021, 10:50
Moze li mi neko objasniti poentu ove priče kako treba raditi samo s djecom i kako je to pravi put, neki novi Zeljo i tako dalje kad svi ti mladi igrači imaju ugovor na godinu i na kraju sezone odu?

Sta mi to dobro radimo jer ja sam glup pa ne kontam bas? Iz kakvog pocetka mi to krećemo bas me zanima?
Sve je dobro dok Amar & co. i takvi kao ti nisu blizu kluba i ne pitaju se ništa...nema vam više blizu i to je više nego dobar put za početak
Sve ti znaš odlično
Ovo mi je prvi post poslje 4 godine nakon što me aleksandar veliki trajno banovao zbog ovakvih poput ovoga u čiju se zaštitu stajalo kad se rušio klub i sve pozitivno što je uređeno za kratko vrijeme
Već bi trebao dobiti ban za laži i spinovanje.

Opijum
Postovi: 198
Pridružen/a: 03 feb 2020, 18:51
Lokacija: Duvno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Opijum » 22 jul 2021, 11:48

Ovo nije ispravan put medjutim jedini moguci trenutno.

Nemojmo se nadati da ce ova ista djeca donijet neke pare transferima jer ce isti nakon godinu dana, dvije otic dzaba.

Tako nam je kako nam je, al mi je licno draze da igraju i ona nego kojekakvi bolikurci za pet puta veca primanja.
Vico, moze li liga po pola?

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: BIZMARK66 i 35 gostiju.