FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Edo_Majka
Postovi: 640
Pridružen/a: 19 mar 2008, 23:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Edo_Majka » 22 jun 2009, 23:44

amerosm je napisao/la:Neki na fkz.com spominju da Beslija ide u Celik, ali da ce u Zelju doci Colic. Ako neko moze nek napise par imena koja se spominju da bi mogla pojacati naseg Zelju. Citajuci novine i forum ovo je prva ekipa

--------------------------Sehic---------------------------
Colic----------Cocalic-----------Milosevic--------Pejic
------------------------Jovanovic------------------------
??????-----------------------------------------------Matko
-------------------------Bekric----------------------------
---------------Rovcanin---------Dialiba------------------
Otkud Dialiba,jesam ja sta propustio ili je to tvoja zelja?

Ja sam licno zadovoljan sa Osimom,ima ulogu kao Magath sto je imao prosle godine i dovoljno je kompetentan da napravi ekipu koja moze uzeti prvenstvo,zato ima dovoljno vremena,samo netreba pustiti posto zasto kljucne igrace.
Tracy McGrady!!!

newbie
Postovi: 232
Pridružen/a: 17 apr 2009, 19:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la newbie » 22 jun 2009, 23:48

samo bi trebalo ekipu zaciniti nekim brazilcem ili argenticem :D
****

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drop » 22 jun 2009, 23:50

csh je napisao/la:Sve se okrenulo nakon tekme u gradaccu,oni koji su upoznati znaju sta se desilo,ja cu samo reci kemo hvala ti!
upravo tako...Kozarić je oduvijek vojnik kluba,bio ili nebio na nekim pozicijama.
Na šta ce sve ovo izaci ostaje da vidimo...izgleda se se opasno zakotrljalo dolaskom Žuje,Brkovica i Amara.
Ceka se i odgovor Odovica tj.njegov eventualni povratak u strucni štab.
Ne zna se ni ko ce sve otici,a ko ce ostati što se tice igrackog kadra...Osim je prekrižio dosta igraca,dok sa 5-6 ovih kljucnih igraca želi da nastavi saradnju.
Špekuliše se i sa odlskom Bešlije u Čelik :shock: :?: ...ne znam koliko je to za samog Mirsada pametna ideja ili je to novinarska šuplja.
Nama trebaju 4-5 kvalitetnih novih igraca koji ce odmah konkurisati za prvi tim,a ne ko dosad što je bila praksa za vrijeme vladavine Samira koji je u samo jednom prelaznog roku doveo 14 igraca, a od tih svih njih samo 3-4 bila u širem igrackom kadru (da bi se ti isti koji su bili među tih 18 na kraju sezone otišli na posudbe tipa Šešlija ili Dudić :o :shock: :shock: ) što jasno pokazuje da je Željo u Farkukovom mandatu bio obicna buvlja pijaca.
Kod Amara to nece tako ici definitivno...jedan od jacih poteza,ustvari dosad najjaci koje je Žujo povukao otkako je došao za predsjednika jeste davanje funkcije menagera u ruke Osima (što nema niko u BiH) tj.potpunu slobodu i nezavisnost kada su igraci i transferi u pitanju.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lopta je okrugla » 23 jun 2009, 00:16

Edo_Majka je napisao/la:
amerosm je napisao/la:Neki na fkz.com spominju da Beslija ide u Celik, ali da ce u Zelju doci Colic. Ako neko moze nek napise par imena koja se spominju da bi mogla pojacati naseg Zelju. Citajuci novine i forum ovo je prva ekipa

--------------------------Sehic---------------------------
Colic----------Cocalic-----------Milosevic--------Pejic
------------------------Jovanovic------------------------
??????-----------------------------------------------Matko
-------------------------Bekric----------------------------
---------------Rovcanin---------Dialiba------------------
Jovanovic i Pejic da,Matko i Milosevic ne,Matko i Milosevic su istroseni igraci i nema nista vise od njih,plus,kada bi dosli,uzeli bi bruku para a realno ne vrijede vise od seoske koze,nema nista vise od njih i ko se pali na te igrace nema pojma o fudbalu ili ne prati dovoljno,pogledajte samo koliko Milosevic ima kuka,pola godine vec nije u takmicarskoj formi,otisao u Poljsku,u "znj" ekipu i nije se uspio nametnuti,poslije supljirao da je zbog smjene trenera izgubio mjesto,ma ja,novi trener kriv sto neko ne zna da igra i sto si los igrac,moze po nasoj kukuruz ligi glumiti zvijezdu kao sto mnogi glume,a za sve to su krivi kvazi novinari i navijaci koji mnoge igrace "uzdizu u nebesa" a realno mnogi od tih igraca su prosjecan kvalitet,i "treneri" snose krivicu za to pretjerano hvalisanje mnogih igraca,bolje receno,kvazi igraca......za te pare sto bi se dale Matki i Milosevicu,mogu se dovesti puno bolji i mladji igraci od njih........

neOX
Postovi: 478
Pridružen/a: 31 mar 2009, 15:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neOX » 23 jun 2009, 00:17

ovo za besliju neznam....al ja sam to povezao sa onom pres.konf..kad je zujo govorio moguca pojacanja za zalju, a tu se nasao hadjic nas bivsi igrac...pa bi mogla biti razmjena hadjic-beslija....iskreno ja bi volio jer je stvarno hadjic bolji za sad i u boljim je godinama...

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19TM87 » 23 jun 2009, 00:28

ja mislim da je novinarska patka i da ce besa ostati
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lopta je okrugla » 23 jun 2009, 00:29

Nisam ni za Hadzica,lik je sklon povredama,sta ce ti igrac koji ce vecinu sezone propustiti,bolje dovesti Smajlovica iz Zvijezde nego Hadzica,treba nam takav igrac koji je brz,koji moze istrcati kontru i "zavuci" gol,pogotovo u ovj saban ligi gdje su stoperi uglavnom kasapini,spori i nedovoljno fizicki spremni,ne treba sada pod svaku cijenu "istresati" bruku para na tzv. provjerene igrace,sit sam vise tih tzv.provjerenih igraca,nadam se da je Amar u ovo vrijeme dok nije obavljao nikakvu trenersku funkciju,pratio saban ligu i zapazio neke igrace koji se ne reklamiraju po novinama a posjeduju kvalitet,znaci treba malo "njusiti" po BiH,mora tu biti nekih igraca koji posjeduju kvalitet,ali koji nisu dobili reklamu od kvazi novinara i koje ne guraju razni mesetari,treba pogledati i po regionu,za manje cifre mogu se naci dobri igraci i ne trositi lovu na istrosene igrace i tzv. iskusne igrace tipa Milosevic i Matko......

Avatar
dolina cupova
Postovi: 163
Pridružen/a: 08 mar 2009, 13:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dolina cupova » 23 jun 2009, 00:31

ma nista se nezna jos vidjecemo sve u nekoliko narednih dana aBd...upravu si ocam smajlovic i alimanovic prejaki igraci

lenovo
Postovi: 235
Pridružen/a: 28 dec 2008, 12:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lenovo » 23 jun 2009, 00:38

dolina cupova je napisao/la:ma nista se nezna jos vidjecemo sve u nekoliko narednih dana aBd...upravu si ocam smajlovic i alimanovic prejaki igraci
Pa ti gore napisa dovodimo neke prejake igrace a sad ne zna se nista jos par dana
Promijeni potpis ili ces biti sankcionisan.Hvala

neOX
Postovi: 478
Pridružen/a: 31 mar 2009, 15:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neOX » 23 jun 2009, 00:46

a sta ovo ovaj gore sto je napisao sastav jel to moguci il njegov sastav?!
matija?!nije valjd ai on pred potpisom...

faba
Postovi: 150
Pridružen/a: 07 jun 2008, 11:41
Lokacija: Aheršenjo RajvoSa
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la faba » 23 jun 2009, 00:50

Kakvi debili, kreteni, bolidi su ovi 'camac', '123456' i ostali koji se hvale ispisanim stranicama na forumu.
@camac i ostala dojencad, da nije Zeljeznicar zbog duplo vise ispisanih stranica na sportsport forumu veci klub od Sarajeva? :mrgreen: Aman Jarrabi.

Ako cemo vec po vasem, znam da pratite, ko ima vise ispisanih stranica na bihsoccer forumu, odgovor je mi.Samo sto su tamo Robijasi na temu Celik ispisali vise stranica nego i mi na nasu, pa je onda Celik veci klub i od vas i od nas. :mrgreen:

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lopta je okrugla » 23 jun 2009, 00:51

I ako sam dobro skontao,ovih sedam sto cine Izvrsni odbor,bice i u predsjednistvu,pa to je klasicno mazanje ociju,brkovic dvije funkcije,ako zujo i brkovic i eventualno jos 2-3 lika,misle da vode glavnu rijec,a da ostali budu samo njihove marionete,tu bi onda vrlo brzo moglo doci do raskola,nece niko podmetati svoja ledja a da se nista ne pita......
P.S.poruka za njanje,vi da nemate veze u kriminalnom savezu i svoje satelite,ne bi vas nigdje bilo,otuda i gotovo redovno nastupanje u Europi......prije par mjeseci sam vodio polemiku sa njanjama o tome ciji ce uhljupi iz uprava prvi da "lete" sa svojih funkcija,oni su tvrdili da se mi jos dugo necemo kotarisati "nasih" uhljupa,tj.da ce oni prvi da se rijese sumana,merdanovica,baljka i ostalih uhljupa iz njihove uprave,eto im ti "njihovi" koji su od zla oca i od gore matere......

drop
Postovi: 2493
Pridružen/a: 01 mar 2009, 16:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la drop » 23 jun 2009, 00:53

faba je napisao/la:Kakvi debili, kreteni, bolidi su ovi 'camac', '123456' i ostali koji se hvale ispisanim stranicama na forumu.
@camac i ostala dojencad, da nije Zeljeznicar zbog duplo vise ispisanih stranica na sportsport forumu veci klub od Sarajeva? :mrgreen: Aman Jarrabi.

Ako cemo vec po vasem, znam da pratite, ko ima vise ispisanih stranica na bihsoccer forumu, odgovor je mi.Samo sto su tamo Robijasi na temu Celik ispisali vise stranica nego i mi na nasu, pa je onda Celik veci klub i od vas i od nas. :mrgreen:
evo još jednog clana Homosexualne Zajednice koji nabije broj postova na temi o Želji,njegovom omrženom klubu.
Patnja je to velika,kompleksi proradili nakon ovih dešavanja i za njih uznemirujucih vijesti što se tice Želje.
Razumite pacenika,muka je to golema...uznemirio se nesretnik.
"To govori da uopce nemamo sta raspravljati o spanskim klubovima jer one koje ti nazivas spanskim su u sustini engleski klubovi". - Paja

Avatar
kinone
Postovi: 324
Pridružen/a: 23 mar 2008, 12:41
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kinone » 23 jun 2009, 00:57

faba je napisao/la:Kakvi debili, kreteni, bolidi su ovi 'camac', '123456' i ostali koji se hvale ispisanim stranicama na forumu.
@camac i ostala dojencad, da nije Zeljeznicar zbog duplo vise ispisanih stranica na sportsport forumu veci klub od Sarajeva? :mrgreen: Aman Jarrabi.

Ako cemo vec po vasem, znam da pratite, ko ima vise ispisanih stranica na bihsoccer forumu, odgovor je mi.Samo sto su tamo Robijasi na temu Celik ispisali vise stranica nego i mi na nasu, pa je onda Celik veci klub i od vas i od nas. :mrgreen:
nemoj biti dosadan molim te, nemoj posjecivati ovu temu i to je to
www.fkzeljeznicar.com - novi, do sada najbolji portal o nasem klubu!

Avatar
dolina cupova
Postovi: 163
Pridružen/a: 08 mar 2009, 13:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dolina cupova » 23 jun 2009, 01:04

lenovo je napisao/la:
dolina cupova je napisao/la:ma nista se nezna jos vidjecemo sve u nekoliko narednih dana aBd...upravu si ocam smajlovic i alimanovic prejaki igraci
Pa ti gore napisa dovodimo neke prejake igrace a sad ne zna se nista jos par dana
pa rekao sam da dovodimo tako ce i biti ali kazem ima mnogo imena samo je pitanje koja imena ce otpasti jer naravno nemogu svi doci ali brate budi uvjeren zeljo ce biti jaci nego ikad sa ovim pojacanjima... ;)

lenovo
Postovi: 235
Pridružen/a: 28 dec 2008, 12:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lenovo » 23 jun 2009, 01:11

Kojim? Imena?
Promijeni potpis ili ces biti sankcionisan.Hvala

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nick » 23 jun 2009, 02:04

mah samo da mi je docekat da pogodim 2 na kladionici :D
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

neOX
Postovi: 478
Pridružen/a: 31 mar 2009, 15:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neOX » 23 jun 2009, 02:41

nick je napisao/la:mah samo da mi je docekat da pogodim 2 na kladionici :D
hahaahhahah....respect!!!

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la insider » 23 jun 2009, 06:33

dolina cupova je napisao/la:
lenovo je napisao/la:
dolina cupova je napisao/la:ma nista se nezna jos vidjecemo sve u nekoliko narednih dana aBd...upravu si ocam smajlovic i alimanovic prejaki igraci
Pa ti gore napisa dovodimo neke prejake igrace a sad ne zna se nista jos par dana
pa rekao sam da dovodimo tako ce i biti ali kazem ima mnogo imena samo je pitanje koja imena ce otpasti jer naravno nemogu svi doci ali brate budi uvjeren zeljo ce biti jaci nego ikad sa ovim pojacanjima... ;)
Amar OSIM je pojačanje, sve ostalo nije potrebno, čak, ni napisati. Dolaze bolji dani, osjetim to, vidim svjetlost tamo na jugu ;)
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la newton_heath_lyr » 23 jun 2009, 06:35

Kenan Hasagic,Sanel Jahic,Mirsad Beslija,Edin Dzeko,Admir Vladavic,Adnan Guso,Bubacar Dialiba samo su neki koji su igrajuci u Zelji sticali afirmaciju i kasnije napravili dobre karijere,koje jos traju.Nadam se u buducnosti da ce biti jos ovakvih slucajeva samo sto ce Zeljo da ima korist od toga.Da igraci iz Zelje idu za milione a ne za hiljade eura.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.