FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 24 jun 2009, 20:19

alan ford 26 je napisao/la:Koliko Rajovic ima god? Nebi bio lose pojacanje kao i onaj Stojanovic sto je igrao za leotar. A j... vas hrgovic, imate li pametnijeg posla neg da se prepirete oko njega i sa pitarima.
Na jesen ce napuniti 30-tu godinu,inace proslu sezonu je proveo u hajduku iz kule,gdje je u 26 meceva dao 6 golova i 1 namjestio 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

neOX
Postovi: 478
Pridružen/a: 31 mar 2009, 15:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neOX » 24 jun 2009, 20:23

Zoran Rajović (Vinkovci, 28. listopada 1979.) je hrvatsko-bosanskohercegovački nogometaš.

Nastupao je za Vojvodinu iz Novog Sada, bugarski Beroe, FK Glasinac Sokolac, HŠK Zrinjski Mostar, izraelske klubove Ashdad i Hapoel Kfar-Saba i grčki Ethnikos i opet HŠK Zrinjski Mostar. Sada igra za FK Hajduk iz Kule.

Rajović je rođen 1979. u Vinkovcima gdje je i naučio prve nogometne korake, nakon toga se preselio u Novi Sad i pristupio Vojvodini u kojoj je sa 17 godina debitirao u Prvoj ligi Jugoslavije, s devetnaest je otišao u Bugarsku, igrao za Beroe. Trebao je potpisati ugovor s Litexom, ali ga je ozljeda koljena, koja ga je od travnjaka odvojila na osam mjeseci, spriječila da zaigra za taj veliki bugarski klub.

Nakon oporavka od ozljede otišao je pola godine u Kinu, u klub Dalian, pa se opet vratio u Vojvodinu, a zatim ujesen 2002. došao u FK Glasinac Sokolac. Prije početka sezone 2004./2005. Premijer lige BiH, kao jedan od najboljih napadača Premijer lige BiH dolazi u HŠK Zrinjski Mostar. Već u prvim utakmicama Rajović se pokazao kao pravo pojačanje i postao ljubimaca navijača. Iste sezone sa Zrinjskim osvaja naslov prvaka Premijer lige BiH, a proglašen je najboljim igračem i strijelcem lige. Također je proglašen najboljim igračem Zrinjskog te je tako od navijača dobio trofej "Filip Šunjić - Pipa".

Nakon odlične sezone u Zrinjskom, Rajović odlazi u Izrael gdje igra za Ashdad i Hapoel Kfar-Saba, a nakon izraelskih klubova odlazi u grčki Ethnikos.

U redove plemića se vraća na početku 2007. godine. Povratkom Rajovića, miljenika Ultrasa u redove Zrinjski naglo je porastao apetit navijačima, koji su se nadali osvajanju titule prvaka. Ipak od titule nije bilo ništa, a Rajović je ipak opravdao svoj dolazak u Zrinjski. U sezoni 2007./2008., Rajović je sa Zrinjskim osvojio Nogometni kup Bosne i Hercegovine, a nakon završetka te sezone, njegov ugovor sa Zrinjskim je istekao i iz Mostara je otišao kao slobodan igrač.

Karijeru je nastavio u srbijanskom prvoligašu Hajduku, petoplasiranom klubu prvog dijela prvenstva. Trenutačno s pet pogodaka prvi je strijelac kluba iz Kule.

Avatar
Komunikacija
Postovi: 353
Pridružen/a: 12 maj 2009, 22:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Komunikacija » 24 jun 2009, 21:15

Dovedite Zivkovica iz Hajduka,jel on ono iz Sarajeva,citam da ce u Split!
San o ligi prvaka ....ipak ostaje samo san...Zrinjski Mostar

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mukiol » 24 jun 2009, 21:29

Ok ljudi malo sam pretjerao...izvinjavam se...ZELJO JE SAMPION OOOOOO OOOOOOOO OOOOOOOOOOOO :D
mB!

zlatandr
Postovi: 942
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zlatandr » 24 jun 2009, 21:33

Bicemo ako Bog da slijedece sezone BETON jedva cekam prvu tekmu!!! :D
Volim te Zeljo!!!

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HARIS XXL » 25 jun 2009, 14:03

Rajovic je bio dobar igrac, pravo je dobro igrao u Zrinjskom mislim da je bio i prvi strijelac lige...Dok je igrao u Glasincu birao je izmedju nas i Zrinjskog i odlucio se da ode u Mostar :? ....Neznam u kakvom je sada stanju, dali je u formi, jel onaj isti, ali u svakom slucaju nebi bilo lose njega angazovati...
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

zlatandr
Postovi: 942
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zlatandr » 25 jun 2009, 14:18

HARIS XXL je napisao/la:Rajovic je bio dobar igrac, pravo je dobro igrao u Zrinjskom mislim da je bio i prvi strijelac lige...Dok je igrao u Glasincu birao je izmedju nas i Zrinjskog i odlucio se da ode u Mostar :? ....Neznam u kakvom je sada stanju, dali je u formi, jel onaj isti, ali u svakom slucaju nebi bilo lose njega angazovati...
Kako god okrenes bolji je od ovih sad 95% Zeljinih igraca...ja bi sve otjerao osim Rovcanina, Bekrica, Mulalica, Beslije i eventualno Sehica
Volim te Zeljo!!!

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HARIS XXL » 25 jun 2009, 14:20

Bekric ide :x ...nadam se da cemo bar dobro obestecenje izganjati :x :x :x
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

zlatandr
Postovi: 942
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zlatandr » 25 jun 2009, 15:11

HARIS XXL je napisao/la:Bekric ide :x ...nadam se da cemo bar dobro obestecenje izganjati :x :x :x
jbg evo sad i ja procitao
Volim te Zeljo!!!

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 25 jun 2009, 15:19

a gdje pise da ide mozel' link :?:
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

nick
Postovi: 3621
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nick » 25 jun 2009, 15:28

sportin
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HARIS XXL » 25 jun 2009, 15:40

Bekrić seli u Tursku

Jedan od ponajboljih igrača Željezničara Semir Bekrić karijeru će nastaviti u Turskoj…


Sigurno odlazim! Turci su spremni platiti odštetu, jedini je upitnik koliko će Željezničar za mene tražiti. Vjerujem da ćemo se brzo dogovoriti, rekao je Bekrić za Oslobođenje ne otkrivajući ime kluba.

Bekrić je otkrio da je imao i ponude drugih premijerligaša, prije svega Zrinjskog i Olimpika, ali ih je odbio.

Zrinjski je bio najkonkretniji i ponudili su najveću cifru, ali sam im se zahvalio, jer želim igrati u inozemstvu, dodao je Bekrić.

sportin
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19TM87 » 25 jun 2009, 15:43

nasi pioniri izgubili u finalu od borca 1-2

a na stadionu je bio Ivica Osim koji je docekan sa podrskom i aplauzom
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
ST-57 Ciciban
Postovi: 290
Pridružen/a: 16 okt 2008, 06:00
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ST-57 Ciciban » 25 jun 2009, 15:52

Koliko li ce uzet za Bekrica sta mislite?
Prepuna Grbavica i sjajan ambijent, domaći igrači jednostavno nisu mogli a da ne ostvare trijumf.

1921-until the end of time

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 25 jun 2009, 15:52

ST-57 Ciciban je napisao/la:Koliko li ce uzet za Bekrica sta mislite?
S tim da ima ugovor do 30.6.2011,ispod 250k eura sumnjam da ce ga pustiti 8-)
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HARIS XXL » 25 jun 2009, 16:00

bistrikboy je napisao/la:
ST-57 Ciciban je napisao/la:Koliko li ce uzet za Bekrica sta mislite?
S tim da ima ugovor do 30.6.2011,ispod 250k eura sumnjam da ce ga pustiti 8-)
Jest, ako Turci ne pristanu na ovo obestecenje treba ga fino ostaviti nek igra i slijedece sezone za nas jer ce nam dobro doci, i ako slijedece sezone izborimo evropu ili cak titulu osvojimo cijena ce mu opet skociti i treba ga onda prodati...
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

Avatar
kinone
Postovi: 324
Pridružen/a: 23 mar 2008, 12:41
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kinone » 25 jun 2009, 16:45

Ivica Osim na utakmici Zeljeznicar - Borac (pioniri) (25.06.2009.)

slika

slika
www.fkzeljeznicar.com - novi, do sada najbolji portal o nasem klubu!

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19TM87 » 25 jun 2009, 16:50

bilo je neprocjenjivo ga opet vidjeti na grbavici...
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HARIS XXL » 25 jun 2009, 17:18

jesu li ono amaru brkovi ? :D :D
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19TM87 » 25 jun 2009, 17:27

HARIS XXL je napisao/la:jesu li ono amaru brkovi ? :D :D
isti Keba iz profila hehehehe :D
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Kamaga11, sassari i 43 gosta.