FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo

bozzaii
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bozzaii » 25 sep 2011, 02:17

Bianconeri1988 je napisao/la:Ima i onih koji ga mrze! :mrgreen:

Mislim... Ko ga ne bi mrzio na njihovom mjestu :D

nicaze_072
Kontakt:

Post Postao/la nicaze_072 » 25 sep 2011, 02:26

bozzaii je napisao/la:
Bianconeri1988 je napisao/la:Ima i onih koji ga mrze! :mrgreen:

Mislim... Ko ga ne bi mrzio na njihovom mjestu :D

Ma brko je cudo. Ja ovo u karijeri nisam dozivio. A ja mu karijere.... :lol:

Alipasino
x 12
Kontakt:

Post Postao/la Alipasino » 25 sep 2011, 02:29

Halo braco.Sta sam reko uzimamo 1-0 al eto bice 3-0.za ove supke iz banjaluke mogu samo rec jadni vi.tolko ste jadni i nemocni,samo krkan moze gadzat ciglom,tj brdzan ojha,udri milka.

Silkoni
Kontakt:

Post Postao/la Silkoni » 25 sep 2011, 02:44

Ovi lesinari ko foll mangupi sto nisu ostali kad su usli specosi kad su toliki mangupi..vec bjezancija..svaka cast zellinim navijacima..poz od komsije :D

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 25 sep 2011, 02:51

Svaka čast brki, iako baš i nije omiljen al et. Ovo večeras da je nastavio ja mislim da bi ga zamrzili svi oni koji su došliu u BL, mislim na štumfove. Još jednom, svaka čast i nadam se da će ovo, prekid utakmica i pobjeda za zelenim stolom bit češće ustaljenija nakon nacionalistički povika i tako tih gluposti, na svim stranama naravno ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

bob
x 1
Kontakt:

Post Postao/la bob » 25 sep 2011, 04:49

ne znam jel ko napisao mrsko mi citati prijasnje postove al onom komentatoru na BHT se naserem u usta koji kloc al na zalost nije ni prvi i poslljednji oni komentari stvarno ne zasluzuju te apelujem takodjer i ovaj portal nek malo krenu u korupciju i takozvane "stele " sto se tice svog posla jer nemoze svako biti novinar ni komentator ....seru nesto o losem kadru na fakultetima te stimanju i korupciji drzave itd. nek malo zavire u svoje dvoriste te rasciste svoj kadar jer onakvi komentari sigurno nisu profesionalca .....

bob
x 1
Kontakt:

Post Postao/la bob » 25 sep 2011, 04:56

nick je napisao/la:
dzenan01 je napisao/la:Koliko god mrzio osima mladjeg, svaka mu čast za odluku da ne nastavi utakmicu. Mada, treba biti realan i reći i da ima jaka leđa u vidu starog, da je bio neki manji klub* u pitanju 'ladno bi bilo 3-0 za Borac.

*klub sa manjim utjecajem u savezu .

sudija je prekino utakmicu, mislim da ni borac nema nista manja ledja, koliko god to zvucalo smjesno, ali vi pokusavate da potkopate neke autoritete i ne gledate racionalno, ko sto si i sam reko _"koliko god MRZIM" to dovoljno govori o tebi

al fakat svi nesto kontaju posto je osim stariji na celu da zeljo ima sad neke koristi ma dajte ljudi covjek nebi svoj ugled u pitanje doveo a ni netreba iskreno neznam sta da ocekujem jer nikad nisu bile odluke na nasoj strani sjetite se uljetanje na grbavici i kada je onaj lik ko nesto pokusao da udari od slavije golmana i kazne naravno svi znaju da je lik najebao u muriji i mjesec zatvora a u javnosti se tolika prica digla te sjetite se kad je na oci svih nas navijac celika udario naseg igraca nakon uljetanja u teren i to bas udari i sta je bilo nista i to veliko nista imam osjecaj da ce se ova utakmice ladno nastaviti od 30 minute i naravno medijski stisati ....

Neandertalac
Kontakt:

Post Postao/la Neandertalac » 25 sep 2011, 06:02

Naprijed Zeljo ljubavi moja !

Ostatak kada se probudim , jutro je pametnije od veceri :D
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

THC
Kontakt:

Post Postao/la THC » 25 sep 2011, 08:53

slika

:o ? ? ?

Blueone
Kontakt:

Post Postao/la Blueone » 25 sep 2011, 09:06

Pa sve je jasno ko dan.
Izjava drkatora sipovca sve govori.sve je bilo organizovano.
kapija na istoku je bila otkljuccana, nije bilo obezbijeđenja ispred. Ulijeće stotinjak plaćenika, naoruzanih blokovima, bakljama i sad da li je tu bilo jos sta tipa pištolj ili to , sve je moguće.
Sad će se oni vaditi u smislu nije bilo ulijetanja na teren, već na atletsku stazu, i nisu bili ugroženi igrači Želje, a napad su kao isprovocirali gostujući navijači.
Ono na šta nisu računali je pripranost pojedinaca iz borca koji su u klubu zbog normalnih stvari i kukavičluk napadača koji su brža bolje razgulili nazad.
Svaka čast onom čikici s kravatom koji je sam rastjero desetak "mangupčića "
KAD STANE SRCE MOJE
I BOG MI SKLOPI OCI
ZAKUCACE BAR JOS JEDNOM
I S NEBA CE ZA TE DOC

vendeta87
Kontakt:

Post Postao/la vendeta87 » 25 sep 2011, 09:19

Do sinoc sam se sve nekako nadao da ce doci bolja vremena za ovu nasu Premier Ligu, a od sinocnjeg dogadjaja sam totalno razocran. Nemogu da vjerujem sta govori ovaj Sipovac. Sve do klubovi ne pocnu ovim huliganima davati dozivotne zabrane ulaska na stadione nema nista od fudbala u BiH.

neno
Kontakt:

Post Postao/la neno » 25 sep 2011, 09:32

Svaka cast MANIJACIMA koji su sinoc bili u Banja luci,prvo ih je murija pocela udarati pri napadu lesinarcica,pa su tim istim lesinarcicima uzvratili cime su god mogli,svaka cast na cuvanju transova-a organizacija NULA,sedam specijalaca ispod tribine sa vatrenim navijacima -smijesno,pa ti nastavi utakmicu.Brki svaka cast na odluci,a banjalucani-stidite se zaboravili ste pljesak na osvojenom kupu na sred grbavice i 3 boda za titulu/ako neko ima da postavi taj snimak da se podsjete/a lesinarcici jadna vam majka kad dodzete u sarajevo,bice svasta,bice svasta ;)
VOLIM TE ZELJO

RK Gradacac
Kontakt:

Post Postao/la RK Gradacac » 25 sep 2011, 09:36

Zelim samo da kazem da sam PONOSAN na nase momke koji su bili sinoc u Banjaluci, te na igrace i strucni stab. Tako se bodri klub, svaka vam cast! A oni "srpski sampioni" su pokazali da su p.i.c.k.i.c.e.

ZELJO SAMPION!
010 ISN'T JUST A CODE

neno
Kontakt:

Post Postao/la neno » 25 sep 2011, 09:43

Uhapsena 2 huligana u Banja luci,ej cuj 2 poslije onakvog haosa,to je ono sto svi vidimo njihova policija jednostavno nece da tuce njihove huligane,ja sam rekao sam njihov broj na utakmici ti govori koliku ti bezbjednost oni garantuju-i onda jedan sipovac prica o tome kako se moglo igrati-smijesno,smijesno. :(
VOLIM TE ZELJO

ellaxaz
Kontakt:

Post Postao/la ellaxaz » 25 sep 2011, 09:44

AJ macarena. :mrgreen:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

kicked21
Kontakt:

Post Postao/la kicked21 » 25 sep 2011, 09:48

Manijaci treba da poslije ovoga budu jo jaci da se ujedine i da se rijese neke stvari, i ako bog da docekati lesinare "alpauzom" kada budu dolazili :evil:

posmatrac sa juga 87
Kontakt:

Post Postao/la posmatrac sa juga 87 » 25 sep 2011, 09:56

Igraci se nisu ni oznojili kako treba a 3 boda upisana ;) , smorac ce sad da propadne kao zeton.... KRECE PLAVA MASINAAAA...
Ja volim Želju za njega sve, ooo naprijed Željo do pobjede, u boj kad krenemo sve pred sobom rusimo, Željo mi te volimo kako god zavrsio...

babilonTM
Kontakt:

Post Postao/la babilonTM » 25 sep 2011, 10:09

Nekim se stvarma u našem fudbalu treba stati u kraj, treba jednom reći "NEĆEMO DA IGRAMO U RATNOJ ATMOSFERI"

Ja bih se lično razočarao da je utakmica nastavljena, realno ni uslovi nisu bitni, al samo ulijetanje tolikog broja navijača je incident koji ukazuje da organizacija utakmice nije postojala. Oni još žive u svom svjetu, kod njih je sve još uvijek crno. šteta što klub za koji navijaju ima izgrađeno ime kod nas, pa njihovi ispadi utiču na lošu sliku Borca.
Sinoć je odrađen pravi posao, što se naših tiče, kakav nastavak sat poslije utakmice, to nema nigdje ba.

Što se tiče igre, izgleda da je nama fakat lakše igrat u gostima, iako je to gostovanje u tamo nekom gradu na Vrbasu. Igrači iznjeli kompletan teret, stajali koncentrisano, bez propusta u odbrani. Sve je izgledalo dosta dobro na terenu, Borac nije stvarao pritisak, a naši su iznosili loptu dosta lagano, smireno...

Ono što me najviše interesuje je da li su svi navijači Želje došli hairli, ima li povrijeđenih... ;)
Željo je klub koji se voli u cijelom svijetu !

posmatrac sa juga 87
Kontakt:

Post Postao/la posmatrac sa juga 87 » 25 sep 2011, 10:17

Gdje su sad pitarcici koji su pisali o nekim temp. od -9, hehhee. Nesto brzo spade na -2 a akobodna od sljedeceg vikenda ide na +1 hahaha
Ja volim Želju za njega sve, ooo naprijed Željo do pobjede, u boj kad krenemo sve pred sobom rusimo, Željo mi te volimo kako god zavrsio...

chichak
Kontakt:

Post Postao/la chichak » 25 sep 2011, 10:20

Svaka cast momcima na tribini,hrabro su se ponijeli i strucni stab je uradio pravu stvar,nisu vise bitni ni bodovi nego ziva glava,ko bi garantovo da oni nebi opet uletili...unaprijed dogovoren scenario,sacekat da se svi manijaci okupe,jos pored toga pogodak...nama 3 boda
...nisu mogli da te ugase!!!

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.