FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

AboveTheLaw
Postovi: 1654
Pridružen/a: 24 maj 2011, 01:09
Lokacija: -.-
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AboveTheLaw » 07 okt 2011, 00:10

TORCIDA123 je napisao/la: kako bjezite pcike
Sta kazes, hladna miljacka ? xD

plava_pruga
Postovi: 388
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plava_pruga » 07 okt 2011, 00:10

Ma joj, ako je išta palo sa njihove strane, ja se ne bi time hvalio ali nikako... nije to ona torcida koja zivi duz cijele dalmacije, koja zari i pali po evropskim stadionima, mene je iskreno sramota svega ovog. Ocekivao sam prelijepu utakmicu sa protivnikom cije ime nesto znaci na prostorima bivse Jugoslavije a i sire, i onda ti dodje neko ko ima najgore namjere i pos.ere ti se po vrh i rodjendana i iscekivanja dobre utakmice i svega onog sto je trebalo biti prelijepo veceras. Bacih petaka ko budala.
G A Z I
Željo sve do pobjede

UPS
Postovi: 1611
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UPS » 07 okt 2011, 00:11

TORCIDA123 je napisao/la: kako bjezite pcike
O cemu ti pricas? Ovdje bjeze 'torcidasi' prema mostu

TORCIDA123
Postovi: 51
Pridružen/a: 03 sep 2011, 16:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TORCIDA123 » 07 okt 2011, 00:11

Bliss je napisao/la:
TORCIDA123 je napisao/la: kako bjezite pcike
budalo ovo torcida bjezi :roll:
ako je ovo torcida ja sam barack obama :D

Avatar
Bliss
Postovi: 1177
Pridružen/a: 21 jul 2011, 17:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bliss » 07 okt 2011, 00:12

TORCIDA123 je napisao/la:
Bliss je napisao/la:
TORCIDA123 je napisao/la: kako bjezite pcike
budalo ovo torcida bjezi :roll:
ako je ovo torcida ja sam barack obama :D
Onda laku noc predsjednice. Nick mu Torcida a ne zna ni prepoznati torcidu sa TV snimka :roll:
Zadnja izmjena: Bliss, dana/u 07 okt 2011, 00:13, ukupno mijenjano 1 put.
ROĐEN U MOSTARU U NAJLJEPŠE DOBA MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA

FORZA ZELJO
Postovi: 124
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FORZA ZELJO » 07 okt 2011, 00:12

dean_ je napisao/la:
FORZA ZELJO je napisao/la:cuj ovoga sto nam daje lekciju o Torcidi...ova Torcida sto se danas predstavila je K@rina brate znas sta znaci K@rina to ti je ono dno dna znaci seljaci dosli da podre torcidu...
Ljudi oni sudobili toike batine da je meni zao nekih bilo...jednostavno kratko jasno je trazili ste....eo vam ga!
Znaci doci u glavni grad BIH i kurci se sa 200 navijaca i napast djecu na Jugu, **** su macku mater

JER SI JEDAN JEDINI..... :D
ma to je samo jedan mali djelić torcide(većinom iz bih) koji je došao u sarajevo i nije imao problem izazivat mnogo brojnijeg neprijatelja(a i neka su dobili batine kad to traže)...dok vi ne smijete ni pomislit da organizirano dođete u split..doduše ne samo vi
Druze ja sa sam licno bio u Splitu prosle godine, nikakve frke nije bilo, splicani su nas fino docekali i SVE je proslo ok, jel mislis da je nas nekih 150 kojih je otislo u Split bio cilj napadati nekog ili rusiti oko Poljuda....Nemoj da kenjas poklopi se i sam si rekao da su dobili ono sto su trazili, tako bi isto i mi i peti deseti navijaci koji dodju u Split dobili...
Znacni ovako stoji....ako bilo koja skupina gostujucih navijaca dodje u Sarajevo, Split, Beograd, Zagreb, Banja Luku, Mostar, Rijeku, Zenicu itd itd....njih 200 i pocnu probleme da pravi.....dobit ce ono sto su trazili.
tako ne laprdaj. navedi ti meni primjer kad je neka mala gostujuca grupica pobila sve u gostujucem gradu...
tako nije ni danas, ja sam licno vidio heregovce kako lete sa mosta

haj zdrao!
BAS SVE TI DAJEMO.....

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la barbarez » 07 okt 2011, 00:12

Bliss je napisao/la:
xaviesta je napisao/la:
Bliss je napisao/la: Ove ustashe(nisu hrvati nego ustashe) iz BiH koje su usle na stadion i zapoceli sranje su uredno bili cuvani od strane policije, a nastradala je torcida iz Hrvatske koja nije imala pojma sta se desavalo na stadionu. A Manijake, hvala bogu nekrasi bas neka inteligencija, pa umjesto da se obracunaju sa ovim koji su tu dosli da izazovu nerede, oni su napali Torcidu koja je dosla u Sarajevo najnormalnije kao i na svaku gostujucu utakmicu.

Zato stoji tvrdnja Gojera, ovo je jos jedan pokusaj da destabilizira politicka situacija u BiH.
Inace ti si bio na licu mjesta i to sve pomno popratio?
Jok eto ja nemam prijatelja u Sarajevu i navijaca Zelje koji su mi sve ovo sto sam napisao i rekli.
Posto si tako inteligentan,za razliku od manijaka,hajde ti nam objasni kako su ti momci u revoltu mogli znati da i ovi nisu iz Hercegovine.Posto ljudi obicno nemaju registracije ,pa im se ne moze odrediti odakle su dosli.Isto tako ja sam vidio dosta toga,i vjeruj mi da se nisu previse razlikovali,da bi se mogla uociti neka razlika.Vidis ti navijace Zelje nazivas neintelignetnim jel se to odnosi i na tvoje prijatelje.Nemoj sad samo srati i pricati,kako su tvoji prijatelji posebni i kako nisi mislio na sve.Tipican si novokomponovani navijac Veleza.Ja sam jednom pisao i opet cu ti reci.Ono sto su Manijaci za vas i vas klub radili u trenutcima kada vam je bilo najteze,treba da cijenite.Ne znas nemas pojma o cemu je rijec.Meni je iskreno zao svakog navijaca Hajduka koji je napadnut a da nije imao namjeru praviti belaj,a za sve ostale je i ovo malo.Hoces glumiti mangupa,onda ces i trenirat skakanje.Pogledaj samo malo slike navijaca Hajduka prilikom odlaska.Sve inteligentni momci,divota jedna pogledati te momke.
Zadnja izmjena: barbarez, dana/u 07 okt 2011, 00:13, ukupno mijenjano 1 put.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bundesliga » 07 okt 2011, 00:12

TORCIDA123 je napisao/la:
Bliss je napisao/la:
TORCIDA123 je napisao/la: kako bjezite pcike
budalo ovo torcida bjezi :roll:
ako je ovo torcida ja sam barack obama :D
Ti sigurno nisi Barack Obama jer nemas potrebnu inteligenciju ocito , a ovo je sigurno torcida ;)
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

spizz
Postovi: 416
Pridružen/a: 29 jun 2011, 04:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la spizz » 07 okt 2011, 00:13

Ima li gdje moderacije da pocisti ove gluposti napaljene balavurdije i internet huligana :?:
Ili da bar zakljucaju temu privremeno, da ne citamo svakakve budale.

Amar_TM87
Postovi: 387
Pridružen/a: 16 avg 2009, 13:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Amar_TM87 » 07 okt 2011, 00:14

Bliss je napisao/la:
TORCIDA123 je napisao/la: kako bjezite pcike
budalo ovo torcida bjezi :roll:
Sto ga spustise ljudi, nezna kud udara :lol:

Avatar
KB-TM87
Postovi: 2270
Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KB-TM87 » 07 okt 2011, 00:15

Najgore je što ga je sam sebi šuknuo :D
Željezničar - kult glavnog grada

I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!

AboveTheLaw
Postovi: 1654
Pridružen/a: 24 maj 2011, 01:09
Lokacija: -.-
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AboveTheLaw » 07 okt 2011, 00:15

@ Torcida123
Zeljo je vec bio u Split kao i Manijaci, prosle godine ;)

CSIBilinoPolje
Postovi: 70
Pridružen/a: 07 sep 2011, 08:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CSIBilinoPolje » 07 okt 2011, 00:16

TORCIDA123 je napisao/la:
spizz je napisao/la:Ima li gdje moderacije da pocisti ove gluposti napaljene balavurdije i internet huligana :?:
Ili da bar zakljucaju temu privremeno, da ne citamo svakakve budale.
sreca navijacima zelje da su igrali u sarajevu da su u splitu bilo bi mrtvih :lol:
definitivno jedan od najglupljih postova ikada.

dean_
Postovi: 443
Pridružen/a: 18 jan 2010, 17:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dean_ » 07 okt 2011, 00:17

FORZA ZELJO je napisao/la:
dean_ je napisao/la:
FORZA ZELJO je napisao/la:cuj ovoga sto nam daje lekciju o Torcidi...ova Torcida sto se danas predstavila je K@rina brate znas sta znaci K@rina to ti je ono dno dna znaci seljaci dosli da podre torcidu...
Ljudi oni sudobili toike batine da je meni zao nekih bilo...jednostavno kratko jasno je trazili ste....eo vam ga!
Znaci doci u glavni grad BIH i kurci se sa 200 navijaca i napast djecu na Jugu, **** su macku mater

JER SI JEDAN JEDINI..... :D
ma to je samo jedan mali djelić torcide(većinom iz bih) koji je došao u sarajevo i nije imao problem izazivat mnogo brojnijeg neprijatelja(a i neka su dobili batine kad to traže)...dok vi ne smijete ni pomislit da organizirano dođete u split..doduše ne samo vi
Druze ja sa sam licno bio u Splitu prosle godine, nikakve frke nije bilo, splicani su nas fino docekali i SVE je proslo ok, jel mislis da je nas nekih 150 kojih je otislo u Split bio cilj napadati nekog ili rusiti oko Poljuda....Nemoj da kenjas poklopi se i sam si rekao da su dobili ono sto su trazili, tako bi isto i mi i peti deseti navijaci koji dodju u Split dobili...
Znacni ovako stoji....ako bilo koja skupina gostujucih navijaca dodje u Sarajevo, Split, Beograd, Zagreb, Banja Luku, Mostar, Rijeku, Zenicu itd itd....njih 200 i pocnu probleme da pravi.....dobit ce ono sto su trazili.
tako ne laprdaj. navedi ti meni primjer kad je neka mala gostujuca grupica pobila sve u gostujucem gradu...
tako nije ni danas, ja sam licno vidio heregovce kako lete sa mosta

haj zdrao!
pa normalno da ste dobro dočekani..nebitni ste,ljudi vas ne doživljavaju kao nekakve konkurente..ovo ionako nije prva ekipa torcide,nego mala grupica većinom iz bih....i već sam napisao "nek su dobili batine kad su to tražili""...znali su da njih toliko malo nemaju šanse na gostujučem terenu...i ne brini,nitko u splitu neće tražit probleme

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 07 okt 2011, 00:18

Hajde momci da malo stanemo i sagledamo danasnje stvari. Sramno je ovo danas sto se desilo u Sarajevo, stidi se Hrvatska, stidi se Bosno i Hercegovino. Zaustavite na trenutak sva nacionalisticka prepucavanja, pa se zamislite da li je sve ovo vrijedno 16-ak godina nakon rata, da li je vrijeme da se koljemo, udaramo, unistavamo, psujemo necije majke, vrijedjamo vjere. Da li je vrijedno da dovodimo necije zivote u pitanje. Slusam evo sad kako se prepucavata kako je neko popio batine, a mlad momak lezi u bolnici i bori se za zivot, na destine povrijedjeni. Treba li nam mozda jos jedan Aner, Vedran ili neko drugi 2 metra pod zemljom, i onda opet tugom obasuta Bosna, tisina i nevjerica. Sram nek bude svakog ko je danas ucestvovao u ovim neredima, ne zelim da branim nijednu navijacku skupinu, jer u ovom ne moze niko biti pobjednik. Zamislimo se momci prije nego bude kasno, ne budimo rulja koja ce unistavati sve sto je vrijedno, sve cemu stremimo. Nacionalizmu ovdje nije mjesto, zato vas molim da dobro razmislite i da krene svako od sebe, da pokaze bar malo dostojanstva i prizna da sam u pravu.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
KB-TM87
Postovi: 2270
Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KB-TM87 » 07 okt 2011, 00:18

A otkrili smo te komšo naš, pa jel te stid :lol:
Željezničar - kult glavnog grada

I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!

Avatar
Napoli
Postovi: 789
Pridružen/a: 21 avg 2009, 00:13
Lokacija: West
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Napoli » 07 okt 2011, 00:18

Najgore je sto ovaj moron igraca Hajduka ocima uzivo nije vidio a vidim dobro zna i pjesme koje se na vjecitim derbijima pjevaju
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9978
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Edin TM87 » 07 okt 2011, 00:18

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Najjaci lik na forumu, al' nema veze:

Bolje ispast glup, nego s mosta! :mrgreen:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
pacovi_tu_ima
Postovi: 451
Pridružen/a: 20 mar 2011, 02:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pacovi_tu_ima » 07 okt 2011, 00:19

KB-TM87 je napisao/la:A otkrili smo te komšo naš, pa jel te stid :lol:
nije komšo, pogledaj mu ostale postove. a druga je stvar to što je tenkre i što kopira pjesme hordaša :roll:
Zadnja izmjena: pacovi_tu_ima, dana/u 07 okt 2011, 00:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Capt_Billy
Postovi: 771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 00:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Capt_Billy » 07 okt 2011, 00:20

bordo je napisao/la:Navijacka skupina koja ima toliko veliku tradiciju . (TzvTorcida)
I kako kaze ovaj **** dejan,cijenjenca svugdje po Evropi ih cjene.
Dopusti sebi da je neki klosari povodom prijateljskog susreta
i rodendana obrukaju!! Pa ja bi se sramotio,da jedna tako velika
i brojna navijacka skupina ispadne tako bjedna!!! Dzabe vam sve!!
Grad Sarajevo ima duh,koji vi nikada nece te imati!!!
Vi zivite od toga kada ce derbi da se pomarisete sa dinamovcima!
A mi zivimo za derbi da bi jedni sa drugima sjeli i jednne druge
podjebavali! I poslije tekme otisli na pice zajedno!!!
Eh to je navijanje!!! Pa nam vi pricaj te o Evropi!!!
Vi ste mali i jadni i uvijek ce te to ostati!!!!!
Potpis za pravog bordo prijatelja!!!
VIVA ŽELJO, VIVA MANIJACI!!!!
FORZAA ZELJOOO!!!! FORZAA LAZIOOOO!!!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: avalPacidoroP, Vanja8 i 44 gosta.