FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la insider » 11 avg 2009, 01:09

Grbavica na gore postavljenom klipu me naježila, fkt moćno...
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

miroslav blazevic
Postovi: 162
Pridružen/a: 12 feb 2009, 04:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la miroslav blazevic » 11 avg 2009, 02:44

zeljo sampion
Igrac koji puca on ce dat go, Igrac koji ne puca taj nece dat go.

Avatar
ST-57 Ciciban
Postovi: 290
Pridružen/a: 16 okt 2008, 06:00
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ST-57 Ciciban » 11 avg 2009, 02:58

pjesmu Grbavica kad bi pjevalo 10000 Manijaka orilo bi se vise nego da 30000 navijaca Liverpoola pjeva you'l neva walk alone - :D
Prepuna Grbavica i sjajan ambijent, domaći igrači jednostavno nisu mogli a da ne ostvare trijumf.

1921-until the end of time

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la insider » 11 avg 2009, 03:09

Radujem se subotnjoj utakmici kada će u Gradačac doći "plava mašina" predvođena Amarom Osimom i vjernim Manijacima. Što reći, sve bih dao da mogu gledati ovu utakmicu, ali na odmor idem dan ranije pa ću je propustiti. Biti će posebna prije svega jer na klupi Zvijezde sjedi bivši trener Želje Ratko Ninković, koji se odlično poznaje sa Osimom. Osim toga, u Gradačcu trenutno igraju Mussa Diabang, mali Bešlija i Haznadar, pa će i ovima utakmica biti od velikog značaja. Nije lako igrati protiv nekog "ko ti bješe drag".

Puno sreće u subotu, nadam se dobroj predstavi, korektnom i neviđenom navijanju Manijaka, a na kraju neka pobijedi onaj ko pokaže svoj kvalitet na travnjaku, ne bih da se Zvijezdino ime spominje u raznim medijima kao ime koje je "crna mrlja bh. fudbala", dakle pošteno do kraja.

Možete li mi reći ko bi mogao propustiti utakmicu od igrača Željezničara (kartoni, ozljede...).
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
jakytm87
Postovi: 29
Pridružen/a: 23 feb 2009, 01:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jakytm87 » 11 avg 2009, 03:23

Knele je napisao/la:Radujem se subotnjoj utakmici kada će u Gradačac doći "plava mašina" predvođena Amarom Osimom i vjernim Manijacima. Što reći, sve bih dao da mogu gledati ovu utakmicu, ali na odmor idem dan ranije pa ću je propustiti. Biti će posebna prije svega jer na klupi Zvijezde sjedi bivši trener Želje Ratko Ninković, koji se odlično poznaje sa Osimom. Osim toga, u Gradačcu trenutno igraju Mussa Diabang, mali Bešlija i Haznadar, pa će i ovima utakmica biti od velikog značaja. Nije lako igrati protiv nekog "ko ti bješe drag".

Puno sreće u subotu, nadam se dobroj predstavi, korektnom i neviđenom navijanju Manijaka, a na kraju neka pobijedi onaj ko pokaže svoj kvalitet na travnjaku, ne bih da se Zvijezdino ime spominje u raznim medijima kao ime koje je "crna mrlja bh. fudbala", dakle pošteno do kraja.

Možete li mi reći ko bi mogao propustiti utakmicu od igrača Željezničara (kartoni, ozljede...).
Ja kolko znam da ce Osim imati sve igrace na raspolaganju, samo neznam kakva je situacija sa Bucanom posto je izasao vec u prvom poluvremenu protiv Sirokog. Da nije neka povreda? Nezz. Sve u svemu ocekujem da i Serdarevic konacno dobije svoju minutazu i da slavimo i trecu pobjedu :)

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 11 avg 2009, 08:09

za zivot cijeli je napisao/la:
eliminator je napisao/la:
halo ba sta stavljate ove snimke,bice sa tm.org pa onda stavite nemojte glumiti budale bai ne stavljajte vise ove klipove
Svaki vam k..rac smeta majke mi .. Ovo je MOJ snimak, tj. snimak sa mobilnog telefona i isti ovaj snimak sam postavio i na tm.org. Ako tamo nikom nije smetalo i svi su bili odusevljeni sto onda tebi smeta da se ovde postavi .. ?? Opustite se malo ljudi, nismo u totalitarnom rezimu .. ;)
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 11 avg 2009, 09:04

"Želio bih čestitati Željezničaru na pobjedi i korektnom prijemu. Atmosfera je bila sjajna i, vjerujte mi, da sam prvi puta nakon jugoslavenske lige, kao igrač i trener, osjetio tu draž nogometa. Pune tribine, korektno navijanje, ovo su utakmice koje vraćaju vjeru i nadu našem nogometu. Vjerujete mi, bez jakog Sarajeva i Željezničara nema kvalitetne lige."

Ivica Barbaric nakon utakmice na Gbravici .. !
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

gazija87
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 mar 2009, 10:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gazija87 » 11 avg 2009, 09:19

Stole iz Bora je napisao/la:"Želio bih čestitati Željezničaru na pobjedi i korektnom prijemu. Atmosfera je bila sjajna i, vjerujte mi, da sam prvi puta nakon jugoslavenske lige, kao igrač i trener, osjetio tu draž nogometa. Pune tribine, korektno navijanje, ovo su utakmice koje vraćaju vjeru i nadu našem nogometu. Vjerujete mi, bez jakog Sarajeva i Željezničara nema kvalitetne lige."

Ivica Barbaric nakon utakmice na Gbravici .. !
eh sad da li je to on stvarno izjavio,cisto sumnjam,mada je atmosvera stvarno bila ludilo u pozitivnom smislu naravno.
Bosanac u srcu,dusi i u gacama!!!

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 11 avg 2009, 09:26

gazija87 je napisao/la:
Stole iz Bora je napisao/la:"Želio bih čestitati Željezničaru na pobjedi i korektnom prijemu. Atmosfera je bila sjajna i, vjerujte mi, da sam prvi puta nakon jugoslavenske lige, kao igrač i trener, osjetio tu draž nogometa. Pune tribine, korektno navijanje, ovo su utakmice koje vraćaju vjeru i nadu našem nogometu. Vjerujete mi, bez jakog Sarajeva i Željezničara nema kvalitetne lige."

Ivica Barbaric nakon utakmice na Gbravici .. !
eh sad da li je to on stvarno izjavio,cisto sumnjam,mada je atmosvera stvarno bila ludilo u pozitivnom smislu naravno.
http://www.nezavisne.com/sport/fudbal/4 ... tisku.html

Ovde ima izjava a da li je izjavio ili ne to ne znam. Jedino ako neko zna Barbarica pa da ga pita .. ;)
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kevin » 11 avg 2009, 09:49

Stole iz Bora je napisao/la:"Želio bih čestitati Željezničaru na pobjedi i korektnom prijemu. Atmosfera je bila sjajna i, vjerujte mi, da sam prvi puta nakon jugoslavenske lige, kao igrač i trener, osjetio tu draž nogometa. Pune tribine, korektno navijanje, ovo su utakmice koje vraćaju vjeru i nadu našem nogometu. Vjerujete mi, bez jakog Sarajeva i Željezničara nema kvalitetne lige."

Ivica Barbaric nakon utakmice na Gbravici .. !
ovo je..a ovo drugi mislim da nije..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

čamac
Postovi: 1104
Pridružen/a: 23 jan 2009, 23:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la čamac » 11 avg 2009, 10:38

Kadeti Želje dobili Leotara u Trebinju rezultatom 3:1. Slijedeći vikend igramo derbi sa pitama koje su usput rečeno zijanile kao domaćini od Radnika iz Hadžića rezultatom 0:1. Sustig'o i njih umor, navijala djeca. Valjda neće tražiti odgodu.
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 11 avg 2009, 12:12

čamac je napisao/la:Kadeti Želje dobili Leotara u Trebinju rezultatom 3:1. Slijedeći vikend igramo derbi sa pitama koje su usput rečeno zijanile kao domaćini od Radnika iz Hadžića rezultatom 0:1. Sustig'o i njih umor, navijala djeca. Valjda neće tražiti odgodu.
pite imaju tanke kadete, a mi odlicne, oni odlicne juniore a mi tanke...
Juniori su izgubili od leotara, mislim 2:1
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Avatar
19TM87
Postovi: 3409
Pridružen/a: 24 jul 2008, 19:12
Lokacija: dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 19TM87 » 11 avg 2009, 12:34

http://sportsport.ba/bh_fudbalp-21998.htm

meni ovde nesto neide kod rezultata i tabele juniora
ZELJO DO GROBA ZIVOTA MI MOGA

Škrba,Berjan,Baljić,Šabanadžović,Komšić,Čapljić,Bahtić,Škoro,Mihajlović,Baždarević,Nikić...

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 11 avg 2009, 12:38

19TM87 je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbalp-21998.htm

meni ovde nesto neide kod rezultata i tabele juniora
Prekopirali gornju tabelu, tabelu od kadeta
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 11 avg 2009, 13:08

Knele je napisao/la:Možete li mi reći ko bi mogao propustiti utakmicu od igrača Željezničara (kartoni, ozljede...).
Svi su spremni, očekuje se povratak Serdarevića.
Evribadi sej Željo
Željoooo

neOX
Postovi: 478
Pridružen/a: 31 mar 2009, 15:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neOX » 11 avg 2009, 13:24

samo mi nije jasno zasto je predrag simic usao u 90 min..:S:S

sto on nije zamjenio bucana kad se povrijedio...jel mozda nesto povrijedjen il....

Avatar
HARIS XXL
Postovi: 386
Pridružen/a: 14 jan 2009, 11:16
Lokacija: Zeljo City
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HARIS XXL » 11 avg 2009, 13:26

Ja stvarno neznam zasto se Osim tako lako odrekao Beslije i Musse. Beslija je uvjek solidno igrao stim da je cesto imao problema sa povredama, trebali smo mu dati sansu a za malog Mussu se govorilo da ima veci talenat i potencijal od Dialibe. Bit ce tesko u Gradačcu jer Beslija, Mussa i Haznadar znaju ovu ekipu u dusu i sigurno ce sve bitne detalje prenijeti svojim suigracima a i onako Zvijezda ima jednu solidnu ekipu. Sa bodom bi bio izuzetno zadovoljan a eventualna pobjeda bi donijela novi val euforije i krcatu Grbavicu protiv Zrinjskog

VOLIM TE ZELJO!
ZELJEZNICAR LJUBAVI MOJA !

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 11 avg 2009, 13:27

Virtu4l je napisao/la:
Knele je napisao/la:Možete li mi reći ko bi mogao propustiti utakmicu od igrača Željezničara (kartoni, ozljede...).
Svi su spremni, očekuje se povratak Serdarevića.
Sejo Bucan nije u konkurenciji za utakmicu! Izasao je zbog povrede na utakmici sa Sirokim i trebao bi 2 sedmice (kazu novine) mirovati ..
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

neOX
Postovi: 478
Pridružen/a: 31 mar 2009, 15:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neOX » 11 avg 2009, 13:30

Kra­jem osam­de­se­tih na svim kam­po­vi­ma od Tri­gla­va do Đev­đe­li­je, što ih je or­ga­ni­zi­rao i nad­gle­dao Ste­van Će­le Vi­lo­tić. I na svim je tur­ni­ri­ma, blis­tao Alen Me­ša­no­vić, ma­kar su, da­nas zvu­čna ime­na, u nje­go­voj "kla­si" bi­li; Ha­san Sa­li­ha­mi­džić, Da­ri­jo Ši­mi­ćo i mno­gi dru­gi aso­vi ko­ji su igra­li u naj­bo­ljim evrop­skim klu­bo­vi­ma. Vi­lo­tić je po­koj­ni, a Alen Me­ša­no­vić je da­nas prvo ime bh. li­ge. I on je bio pre­do­dre­đen za ve­li­ku sce­nu, za svje­tla re­fle­kto­ra, za li­gu pe­ti­ce, ali nje­go­ve su zvi­jez­de oba­sja­va­le put do ka­zi­na, gdje je "ne­ka­daš­nji" Alen svra­ćao sa je­dna­kim ža­rom kao na sta­di­on. Me­ša­no­vić je za­ga­zio u čet­vrtu de­ce­ni­ju, ali ni­kad ni­ti je­dnu se­zo­nu ni­je sas­ta­vio u inos­tran­stvu u ne­kom ozbi­ljnom klu­bu. Ne­kih mje­sec da­na os­tao je tur­skoj pro­vin­ci­ji, u gra­du na tur­sko ira­čkoj gra­ni­ci u ko­jem ni­je bi­lo ka­zi­na... Da­nas je Alen, pri­znat će sam - u naj­bo­ljim go­di­na­ma. Ne pri­vla­či ga mi­ris ku­gli­ca. U "je­sen" ka­ri­je­re pru­ža naj­bo­lje par­ti­je. La­ko­ća dri­blin­ga, po­kre­ti ko­jim izba­cu­je su­par­ni­ka, pas igra i osje­ćaj za gol, ne­odo­lji­vo pod­sje­ća­ju na Sa­fe­ta Su­ši­ća. Alen je po­slje­dnji fu­dbal­ski ro­man­ti­čar na bh. sce­ni. Pre­ki­nuo je sa bo­em­skim ži­vom, zbog ko­jeg je za­ra­dio na­di­mak Džordž Best. - Ne­ki fu­dbal shva­ta­ju kao bor­bu gla­di­ja­to­ra - ka­že Alen na­kon što je go­lom u mre­ži Ni­ko­le Ma­ri­ća, Že­lji do­nio no­va tri bo­da.

O se­bi i Že­lji...?

- Igram kao pri­je de­set go­di­na, ali su da­nas dru­ge okol­nos­ti. Dok sam igrao u Lu­kav­cu, za­bi­jao sam evro­go­lo­ve, ali ta­da se vi­še pre­pri­ča­vao ka­da bi ne­ki od mo­jih ko­le­ga sa dvi­je no­ge iznio na atlet­sku sta­zu su­par­ni­čkog igra­ča. Bi­li smo pre­po­zna­tlji­vi kao naj­ru­žni­ja eki­pa. Že­ljo je ne­što dru­go. Že­ljo je kao Man­čes­ter.

Na Grba­vi­ci je tre­ni­rao još u pro­šlom sto­lje­ću...

- Kao da mi je su­đe­na Grba­vi­ca. U Že­lju sam do­šao kao ta­len­ti­ra­ni dje­čak iz Ba­no­vi­ća. I ta­da su u Že­lji bi­li Gu­šo, ko­ji je da­nas tre­ner, pa Biš­če­vić, bio je i Mi­ro Kru­žik... Mo­žda sam tre­bao do­ći pu­no ra­ni­je. Ni­je bi­lo do me­ne. Ni­je mi bi­lo je­dnos­ta­vno ka­da sam umjes­to na Grba­vi­cu, išao u Lu­ka­vac, Bi­hać, Tu­zlu, u Po­su­šje, na Ko­še­vo. U svim sre­di­na­ma sam bio ko­rek­tno pri­mljen, igrom i po­na­ša­njem sam os­ta­vio otvo­re­na vra­ta svu­da, iako je Grba­vi­ca mo­ja po­slje­dnja sta­ni­ca na bh. te­re­ni­ma.

Ne nu­di se, igrom i go­lo­vi­ma se pre­po­ru­ču­je se­le­kto­ru Mi­ro­sla­vu Bla­že­vi­ću.

- U re­du je što se­le­ktor pod­mla­đu­je eki­pu. Sve je do­bro ako ide. A, naš tim ide. Ako se­le­ktor mi­sli da mo­gu po­mo­ći i ako ne­kog tre­ba pi­ta­ti za miš­lje­nje, on­da je to moj tre­ner Osim je na­mje­ro­da­vni­ji. Ja se ne op­te­re­ću­jem, že­lim da re­pre­zen­ta­ci­ja uspi­je, ali mi je naj­vi­še sta­lo da se Že­ljo vra­ti u Evro­pu.

Za kraj o na­vi­ja­či­ma...

- Ni­je kur­to­azi­ja, ni­ti do­dvo­ra­va­nje. Da ni­sam igrač i ja bih pla­tio kar­tu da gle­dam, slu­šam ka­ko na­vi­ja­ju i bo­dre "Ma­ni­ja­ci". Igram sko­ro dva­de­se­tak go­di­na, a ni­kad mi ni­je bi­lo lje­pše kao u ne­dje­lju ka­da sam na­pu­štao sta­di­on. Pu­no mi je srce zbog skan­di­ra­nja mog ime­na i pljes­ka ko­ji sam do­bio - izja­vio je za "San" Alen Me­ša­no­vić, ka­pi­ta­lac u ti­mu Ama­ra Osi­ma, još je­dan "tro­fej" Ni­ja­za Brko­vi­ća. S.S. Že­lje­zni­čar i Ve­lež, pri­je­ra­tni ju­go­slo­ven­ski prvo­li­ga­ši, da­nas su na­kon dva ko­la na če­lu li­ga­ške ka­ra­va­ne. Že­lje­zni­čar je sa dvi­je po­bje­de nad Čeli­kom i Ši­ro­kim osvo­jio ma­ksi­mal­ni broj bo­do­va, bez pri­mlje­nog go­la. Na­re­dno gos­to­va­nje je Zvi­jez­di. Na­vi­ja­či Že­lje­zni­ča­ra ne zna­ju da je Alen pro­tiv Ši­ro­kog nas­tu­pio pod inje­kci­jom i sa ja­kim bo­lo­vi­ma. - Mu­či­la me i još me mu­ču zu­bo­bo­lja. Ne mo­gu ni pri­ča­ti, ni jes­ti, pu­cam od bo­lo­va. Opet, la­kše mi je ka­da se sje­tim da smo star­ta­li sjaj­no - ka­že Alen.
Zadnja izmjena: neOX, dana/u 11 avg 2009, 13:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole iz Bora » 11 avg 2009, 13:32

HARIS XXL je napisao/la:Ja stvarno neznam zasto se Osim tako lako odrekao Beslije i Musse. Beslija je uvjek solidno igrao stim da je cesto imao problema sa povredama, trebali smo mu dati sansu a za malog Mussu se govorilo da ima veci talenat i potencijal od Dialibe. Bit ce tesko u Gradačcu jer Beslija, Mussa i Haznadar znaju ovu ekipu u dusu i sigurno ce sve bitne detalje prenijeti svojim suigracima a i onako Zvijezda ima jednu solidnu ekipu. Sa bodom bi bio izuzetno zadovoljan a eventualna pobjeda bi donijela novi val euforije i krcatu Grbavicu protiv Zrinjskog

VOLIM TE ZELJO!
Za malog Mussu sam cuo svasta ali cesce su bile price da "nije nesto" i da ne moze prismrditi Dialibi. Beslija mi je uvjek bio drag kao igrac ali iskreno nista nije pokazao ni kad mu se ukazivala sansa. Mislim da njih dvojica i nisu neki gubitak.
A ono da znaju ekipu u dusu i ne stoji. Ovo je skroz druga ekipa od one u kojoj su oni igrali i tesko da je znaju nesto specijalno. U svakom slucaju ovo je liga u kojoj i nema puno skrivenih karata i mislim da je Ninkovic dovoljno upucen u igru Zelje i da zna kako se treba postaviti. Ali mi imamo AMARA ... ;)
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.