FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Rioo
Postovi: 64
Pridružen/a: 19 okt 2011, 14:50
Lokacija: Dolina Ćupova bb.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rioo » 02 jan 2012, 18:44

Zajko Zeba sa tržišnom vrijednosti od 950.000 eura čini ga najskupljim igracem ikada koji je nastupao u BH. Premijer ligi :D :D sto se tice Bekrića ne bi bilo sta rekao i ako imam jedan info iz prostog razloga sto bi se prica okrenula na onu mahalsku pricu tipa "ne bacajte bombe" itd. jedino sto cu reci jeste da su Amar i Bekrić bili prije desetak dana na kafici a jutros i u "Slatkom ćosetu" a kada je Bekrić odlazio iz Želje on i Amar su se dog. da se za par sezona vrati u Želju odigra jednu dvije sezone i ponovo proda u inostranstvo, a kada se neke stvari ispostave kao sto sam rekao onda boga vam mojne da me spominjete nego se vratite par stranica unazad i crno na bijelo pogledajte postove i uporedite s nekim stvarima ;) ;)

Avatar
slavko njegus
Postovi: 363
Pridružen/a: 04 maj 2010, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la slavko njegus » 02 jan 2012, 19:19

Plava braco... nas navijac treba pomoc...

slika

Žvaka
Postovi: 247
Pridružen/a: 26 feb 2011, 10:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Žvaka » 02 jan 2012, 19:39

Pa do kad rumeni ima ugovor tamo?

Avatar
zeljo1
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 dec 2011, 14:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljo1 » 02 jan 2012, 20:20

bekric ;)
sampioni:1946,1972,1998,2001,2002,2010,2012,2013
kup:2000,2001,2003,2011,2012
super kup:1998,2000,2001

mirsoalfakat
Postovi: 67
Pridružen/a: 25 avg 2011, 15:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mirsoalfakat » 02 jan 2012, 20:29

Dajte nam Bekrica,Stilica i Jahica i mi zadovoljni :) Liga Prvaka ne bi bila nikad blize :D

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 02 jan 2012, 23:47

Rioo je napisao/la:Zajko Zeba sa tržišnom vrijednosti od 950.000 eura čini ga najskupljim igracem ikada koji je nastupao u BH. Premijer ligi :D :D sto se tice Bekrića ne bi bilo sta rekao i ako imam jedan info iz prostog razloga sto bi se prica okrenula na onu mahalsku pricu tipa "ne bacajte bombe" itd. jedino sto cu reci jeste da su Amar i Bekrić bili prije desetak dana na kafici a jutros i u "Slatkom ćosetu" a kada je Bekrić odlazio iz Želje on i Amar su se dog. da se za par sezona vrati u Želju odigra jednu dvije sezone i ponovo proda u inostranstvo, a kada se neke stvari ispostave kao sto sam rekao onda boga vam mojne da me spominjete nego se vratite par stranica unazad i crno na bijelo pogledajte postove i uporedite s nekim stvarima ;) ;)
Mislim da je ovo zreo momenat da ti odgovorim,bez namjere da uradim nesto sto bi ti smetalo,jer te jako cijenim kao nekoga ko je imao desetak postova i ono sto sam ja vidio u tim postovima zaista su bile tacne informacije...uvijek sam bio obradovan kada si se javio...
Sada mi se stvara jedna malo drugacija konotacija vezano za tvoje nedavne postove...pa i ovaj zadnji koji citiram...
Kao da je neko drugi pod tvojim nickom,i bas namjerno hocu ovo javno da napisem,inace bi ti pisao na pp...od onog lika koji je bio @rioo,ja sam nekad,doduse urijetko,procitao neke stvari koje su bile tacne,decidne,vrlo jake,konkretne i da ne nabrajam sada dalje...sada primjecujem neke potpuno druge varijante i pitam se sta se desava...molim te,vrati se na ono staro...sada primjecujem tvoju zelju da javno naglasis koliko imas veze sa klubom,pa kako si radio nekih godina u klupskoj administraciji,naglasavas kako su sve tvoje info tacne,kao da imas zelju nam tacno stavis do znanja koliko si zapravo u toku i koliko mnogo znas...a to je potpuno nepotrebno,vjeruj mi...ovaj tvoj post koji citiram me maltene dovodi do ludila iz cistog razloga sto si dosao cak dotle,da si umjesto onog lika koji je bio tako kvalitetan,dosao do momenta prodaje mahalskih prica...ti znas gdje i kako ko s kim sjedi,i napominjes kakva je ideja bila izmedju ove dvojice i na kraju sta se onda prica...pa se onda ogradjujes...ako nije istina ogradio si se,a ako se slucajno ovo i desi onda si BOG...
Pa vidi ovako,ovo sto si napisao je nesto sto bilo ko ko malo razmislja moze da dovede do zakljucka kakav si ti imao...Zna se da je mali Bekric dosao na odmor,normalno je da posjeti SEFA,i kada pogledas gdje on igra trenutno,normalan je i zakljucak da bi ga evropski ZELJO mogao i ponovo vratiti u evropske tokove fudbala.U Tobolu on ima pare,ali on nema vise kvalitetnog fudbala tamo,ako nisu plasirani tamo gdje bi trebali.Sa lovom,logicno je da se nesto mozda i odradi kako bi on dosao kod nas,odigrao godinu pa da opet vidimo da ga tusnemo dobro,jer je jak za nasu ligu...to da su se Bekric i Amar dogovorili da se ovaj vrati kroz koju sezonu je totalna neistins,pa bi jos onda ispalo kako je Bekric izradio dogovor da je zavrsio u Bundes ligi,znaci nigdje veze ti je to,tu nije bilo nikakvog dogovora nego je logicno da neko ko zavrsi u Tobolu,moze i razmisljati da sa ovim godinama pokusa ponovo od Zelje prema vani...pa pobogu i Lazo zamalo nije zavrsio u Tobolu na zimu...ima para tamo,ali klub nije onakav kakvog Bekric zeli a ima jos mnogo da proba u karijeri...bilo ko ko razmislja doci ce do istog zakljucka,i ja bih volio,a ovo je fakat dobronamjerno,da se vratis tamo gdje si poceo...stvarno me ne zanima da li si blizak sa Bukijem,ovim ili onim...ja sam mozda igrao s njim,pa sta,a mozda si mi ti bio administracija u klubu...pa sta...koga briga....imao si ono nesto jako kvalitetno i ti to mozes vratiti jako kvalitetno...ja te molim da to uradis...ili brate pisi kao i svi mi,jer mi ostali udaramo po svom misljenju ali bez zelje da se nametnemo kao pravi izvor informacija...raja skonta kada ti napises nesto sto se obistini,vjeruj mi,pa makar imao 3 posta...ali sada si vec poceo da radis ono sto ja ne volim od tebe da procitam...ne dokazuj se,svi mi te dovoljno puno cijenimo...ja pogotovo...vrati se i budi stari @rioo...evo ja te molim!
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 03 jan 2012, 00:01

Ne smeta ne smeta ne smeta nesmetaaaaaaa nesmetaaaaaaaaa :lol:
opusteno druze :mrgreen:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 03 jan 2012, 00:02

Ne znam koji je cilj...da "nas" se informise ili da se pohvali da ima info (ima jos par "novih" ovdje koji idu na tu pricu)
Super, znate info, kazete i to je to...jedino mozda zelite aplauz neki, plaketu (?) samo recite, naci cemo svjezih smajlija za to prigodu :mrgreen:
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 03 jan 2012, 00:05

Seyo_TM je napisao/la:Ne znam koji je cilj...da "nas" se informise ili da se pohvali da ima info (ima jos par "novih" ovdje koji idu na tu pricu)
Super, znate info, kazete i to je to...jedino mozda zelite aplauz neki, plaketu (?) samo recite, naci cemo svjezih smajlija za to prigodu :mrgreen:
To kazes jer znas da ovdje najbolje stvari idu na PP :lol:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 03 jan 2012, 00:07

pile87 je napisao/la:
Seyo_TM je napisao/la:Ne znam koji je cilj...da "nas" se informise ili da se pohvali da ima info (ima jos par "novih" ovdje koji idu na tu pricu)
Super, znate info, kazete i to je to...jedino mozda zelite aplauz neki, plaketu (?) samo recite, naci cemo svjezih smajlija za to prigodu :mrgreen:
To kazes jer znas da ovdje najbolje stvari idu na PP :lol:
Upravo tako :mrgreen:
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

Avatar
Seyo_TM
Postovi: 4139
Pridružen/a: 16 jul 2009, 17:42
Lokacija: Νότια κόλαση
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Seyo_TM » 03 jan 2012, 00:07

pile87 je napisao/la:
Seyo_TM je napisao/la:Ne znam koji je cilj...da "nas" se informise ili da se pohvali da ima info (ima jos par "novih" ovdje koji idu na tu pricu)
Super, znate info, kazete i to je to...jedino mozda zelite aplauz neki, plaketu (?) samo recite, naci cemo svjezih smajlija za to prigodu :mrgreen:
To kazes jer znas da ovdje najbolje stvari idu na PP :lol:
de suti, zatrpat ce nas :mrgreen:
http://fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub!

"Mi imamo svoga Boga i na klupi sina njegovoga!!!"

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 03 jan 2012, 00:10

Seyo_TM je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
Seyo_TM je napisao/la:Ne znam koji je cilj...da "nas" se informise ili da se pohvali da ima info (ima jos par "novih" ovdje koji idu na tu pricu)
Super, znate info, kazete i to je to...jedino mozda zelite aplauz neki, plaketu (?) samo recite, naci cemo svjezih smajlija za to prigodu :mrgreen:
To kazes jer znas da ovdje najbolje stvari idu na PP :lol:
de suti, zatrpat ce nas :mrgreen:
Nego vama dvojici sretna nova godinica i da mi budete zdravi lijepi i veseli!!!
Nisam vas vidio 100 godina hajde naletite sutra na kafu kod mene na posao ?
Naravno zovite i Stoleta :D
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 03 jan 2012, 00:15

@pile,hvala na pozivu,ima neka pijanka,imam nesto sa Amarom Osimom da odradim :mrgreen: ,mozda zajmimo i Bekrica ako se vratio s mora :mrgreen:
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

pluton
Postovi: 339
Pridružen/a: 03 nov 2011, 23:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pluton » 03 jan 2012, 00:18

a sad vis ste face neke,pljujete po momku sto je reko,a vi nesta glumite
dvolicnost,sta vi hocete plaketu? ne brinite naci cemo prigodne smajlije
Bosna <3

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 03 jan 2012, 00:18

boccaccio je napisao/la:@pile,hvala na pozivu,ima neka pijanka,imam nesto sa Amarom Osimom da odradim :mrgreen: ,mozda zajmimo i Bekrica ako se vratio s mora :mrgreen:
Cuvaj se doge :mrgreen:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 03 jan 2012, 00:27

pluton je napisao/la:a sad vis ste face neke,pljujete po momku sto je reko,a vi nesta glumite
dvolicnost,sta vi hocete plaketu? ne brinite naci cemo prigodne smajlije
Samo sam rekao da kaze ono sto misli,i to je super,sto se bez veze dokazuje a prica suplju,a imao je super informacije nekada...zar tebi nije dosta mahalskih kralju...napisi brate sta mislis,daj analizu,daj svoje misljenje,reci sta bi volio,sta ne bi volio,kakve brate plakete vise,ovo isto ko takmicenje neko,ko ce dati neku informaciju i ko je blizi klubu...eto ako tebi to ne smeta,onda uzivaj citajuci...meni smeta,jer znam da je suplja...cuj amar i bekric imali dogovor da se ovaj vrati kroz koju sezonu kod nas i da se proda ponovo...hajde reci mi jel ti uzivas da citas ove gluposti...znam da svako ima pravo reci sta god zeli,ali neka stavi to pod "svoje" misljenje a ne pod "info" koji bi jos trebao biti i "pravi info"
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

Rioo
Postovi: 64
Pridružen/a: 19 okt 2011, 14:50
Lokacija: Dolina Ćupova bb.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rioo » 03 jan 2012, 00:42

boccaccio je napisao/la:
Rioo je napisao/la:Zajko Zeba sa tržišnom vrijednosti od 950.000 eura čini ga najskupljim igracem ikada koji je nastupao u BH. Premijer ligi :D :D sto se tice Bekrića ne bi bilo sta rekao i ako imam jedan info iz prostog razloga sto bi se prica okrenula na onu mahalsku pricu tipa "ne bacajte bombe" itd. jedino sto cu reci jeste da su Amar i Bekrić bili prije desetak dana na kafici a jutros i u "Slatkom ćosetu" a kada je Bekrić odlazio iz Želje on i Amar su se dog. da se za par sezona vrati u Želju odigra jednu dvije sezone i ponovo proda u inostranstvo, a kada se neke stvari ispostave kao sto sam rekao onda boga vam mojne da me spominjete nego se vratite par stranica unazad i crno na bijelo pogledajte postove i uporedite s nekim stvarima ;) ;)
Mislim da je ovo zreo momenat da ti odgovorim,bez namjere da uradim nesto sto bi ti smetalo,jer te jako cijenim kao nekoga ko je imao desetak postova i ono sto sam ja vidio u tim postovima zaista su bile tacne informacije...uvijek sam bio obradovan kada si se javio...
Sada mi se stvara jedna malo drugacija konotacija vezano za tvoje nedavne postove...pa i ovaj zadnji koji citiram...
Kao da je neko drugi pod tvojim nickom,i bas namjerno hocu ovo javno da napisem,inace bi ti pisao na pp...od onog lika koji je bio @rioo,ja sam nekad,doduse urijetko,procitao neke stvari koje su bile tacne,decidne,vrlo jake,konkretne i da ne nabrajam sada dalje...sada primjecujem neke potpuno druge varijante i pitam se sta se desava...molim te,vrati se na ono staro...sada primjecujem tvoju zelju da javno naglasis koliko imas veze sa klubom,pa kako si radio nekih godina u klupskoj administraciji,naglasavas kako su sve tvoje info tacne,kao da imas zelju nam tacno stavis do znanja koliko si zapravo u toku i koliko mnogo znas...a to je potpuno nepotrebno,vjeruj mi...ovaj tvoj post koji citiram me maltene dovodi do ludila iz cistog razloga sto si dosao cak dotle,da si umjesto onog lika koji je bio tako kvalitetan,dosao do momenta prodaje mahalskih prica...ti znas gdje i kako ko s kim sjedi,i napominjes kakva je ideja bila izmedju ove dvojice i na kraju sta se onda prica...pa se onda ogradjujes...ako nije istina ogradio si se,a ako se slucajno ovo i desi onda si BOG...
Pa vidi ovako,ovo sto si napisao je nesto sto bilo ko ko malo razmislja moze da dovede do zakljucka kakav si ti imao...Zna se da je mali Bekric dosao na odmor,normalno je da posjeti SEFA,i kada pogledas gdje on igra trenutno,normalan je i zakljucak da bi ga evropski ZELJO mogao i ponovo vratiti u evropske tokove fudbala.U Tobolu on ima pare,ali on nema vise kvalitetnog fudbala tamo,ako nisu plasirani tamo gdje bi trebali.Sa lovom,logicno je da se nesto mozda i odradi kako bi on dosao kod nas,odigrao godinu pa da opet vidimo da ga tusnemo dobro,jer je jak za nasu ligu...to da su se Bekric i Amar dogovorili da se ovaj vrati kroz koju sezonu je totalna neistins,pa bi jos onda ispalo kako je Bekric izradio dogovor da je zavrsio u Bundes ligi,znaci nigdje veze ti je to,tu nije bilo nikakvog dogovora nego je logicno da neko ko zavrsi u Tobolu,moze i razmisljati da sa ovim godinama pokusa ponovo od Zelje prema vani...pa pobogu i Lazo zamalo nije zavrsio u Tobolu na zimu...ima para tamo,ali klub nije onakav kakvog Bekric zeli a ima jos mnogo da proba u karijeri...bilo ko ko razmislja doci ce do istog zakljucka,i ja bih volio,a ovo je fakat dobronamjerno,da se vratis tamo gdje si poceo...stvarno me ne zanima da li si blizak sa Bukijem,ovim ili onim...ja sam mozda igrao s njim,pa sta,a mozda si mi ti bio administracija u klubu...pa sta...koga briga....imao si ono nesto jako kvalitetno i ti to mozes vratiti jako kvalitetno...ja te molim da to uradis...ili brate pisi kao i svi mi,jer mi ostali udaramo po svom misljenju ali bez zelje da se nametnemo kao pravi izvor informacija...raja skonta kada ti napises nesto sto se obistini,vjeruj mi,pa makar imao 3 posta...ali sada si vec poceo da radis ono sto ja ne volim od tebe da procitam...ne dokazuj se,svi mi te dovoljno puno cijenimo...ja pogotovo...vrati se i budi stari @rioo...evo ja te molim!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
E neznam da sam ista gotivnije procitao u zadnje vrijeme :D udubio se u posta još ga dvaput pročitao i ako je velik e ako si se imao ovaj temprament dok si i igrao s Bukijem i to jos u timu o kojem pisemo ne trebs mi nista govoriti mogu prepostavljati ko je, ma slusaj ba ovo je forum mogu ja staviti i ime i prezime svoje nije problem da se zna ko pise al ce biti eno ga odaje priče iz salona i prenosi ko mu je sta rekao, nisam papak a ni šaban ba ;)
frajeru koji se trpo pričama mahalskim i petljo javno reko sam ko sam gdje sam radio i koga znam bilo poslovno ili privatno il ipak po kumstvu, oko moje nidje nisam trpo priču "eh radio sam tu i tu ja znam ovo a znam i ono jer ja sam ipak radio tu i tu" haloo ba znaci jezim se na pomen takvog necega a ne da uradim tako nesto, kako mi info. nece biti tacan bgt kad svaki drugi dan navratim do salona popijem kafu sjednem s Dinom, Taretom il ako slucajno naletim za vrijeme sastanka il treninga pa sretnem Amara il Cviku a da ne govorim Žuju hoce li me ti ljudi slagati? sest godina sam proveo tu radeći i sebe dao max. i da me neko satro slaže il izmanipuliše, apsolutno shvatam ja sta si htio reci al ti i kazem da si pogrijesio i to u potpunosti, znam par jarana koji su isto na ovom forumu i to jednog koje i igrao za Želju dugo dugo godina :D al je neprimjetan ko i dok je igro za nas :lol: :lol: :lol: e valja mu se pravdati zbog ovog :lol: :lol: haj ziv ti meni bio nemoj mi se ljutit jer sam smiren uvijek bio a i fino ti odg. a neznam ni ja sto se nakaci na ovaj forum :mrgreen: e sad ko je ikada bio imalo blizak klubu ili otisao na par treninga zna ko stoji iza nicka Rioo .... pozdravljam vas

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 03 jan 2012, 00:53

Samo ti budi onaj stari @rioo,ja te evo molim i sve je u redu,tacno me ne interesuje ni ko si ni sta si,da li si legenda kluba ili nisi...interesuje me da budes onaj @rioo kojeg sam ja volio da procitam jer si davao one informacije koje su bile sto posto tacne...onda si odjednom poceo da se objasnjavas sa rajom okolo ko si i sta si i kako imas prave info...moj povod da tebi napisem ovo,nije bilo da te uvrijedim ili bilo sta lose,nego samo da budes onaj stari @rioo koji je kada je davao info,davao to tacno...druga je stvar kada dajes svoje misljenje,pa onda brate udari kako god zelis,ali vjeruj mi da ti ovo pisem zato sto te cijenim,a ne zato sto je obrnuto...pozdrav za tebe i halali ako si se nesto povrijedio....uopste nije bitno ko smo na ovom forumu,vec da pisemo kvalitetno i normalno...ti si bio jedan od takvih,i ja bih zelio da takav ostanes,bez ovih mahalastina koje nemaju veze sa zivotom,a to se desava kod tebe u zadnje vrijeme a prodajes to kao "info" od ljudi sa kojima si dobar...daj brate ono kako si nekad znao,pusti me da uzivam citajuci tvoje postove legendo
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

Avatar
Aldinn1
Postovi: 542
Pridružen/a: 18 dec 2011, 18:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Aldinn1 » 03 jan 2012, 00:54

Ovo neki teski kompleksas. E sta se sve nece roditi :o
Potpis!

Avatar
Bianconeri1988
Postovi: 9818
Pridružen/a: 29 nov 2008, 00:44
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bianconeri1988 » 03 jan 2012, 01:04

Boccacio je u pravu.

I dobro mu je rekao, Rioo nek piše normalne postove kao na početku, a ne da gleda na nas ostale forumaš se visine i da ismijava svaku našu vijest koja nije kao njegova i da ne misli kako je samo on u pravu.
Ž '21!
Senza Fachetti niente scudetti, con Gasperini e Ranieri torni dove eri!
★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.