FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mirzza » 07 mar 2012, 20:11

Svako ko dolazi da provocira ima puno pravo i dosta je samih Zeljinih navijaca kivno na rad uprave (ne mijesam Amara u ovo). Definitivno ljudi iz kluba nisu ocistili ni oko svoje kuce a kamoli oko Grbavice, da nije navijaca i ljubavi prema klubu i mi bi igrali u Citluku, Foci ili gdje vec jer je ovo velika sramota za klub, a to je i Amar sam potvrdio neki dan.
Jedina mi je nada da ce Amar konacno posutati ove neradnike i dovesti sposobne ljude na svim strukturama u klubu inace ...
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
SIR
Postovi: 392
Pridružen/a: 24 feb 2012, 17:26
Lokacija: Sarajevo-19HzSa87!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SIR » 07 mar 2012, 20:13

mirzza je napisao/la:Svako ko dolazi da provocira ima puno pravo i dosta je samih Zeljinih navijaca kivno na rad uprave (ne mijesam Amara u ovo). Definitivno ljudi iz kluba nisu ocistili ni oko svoje kuce a kamoli oko Grbavice, da nije navijaca i ljubavi prema klubu i mi bi igrali u Citluku, Foci ili gdje vec jer je ovo velika sramota za klub, a to je i Amar sam potvrdio neki dan.
Jedina mi je nada da ce Amar konacno posutati ove neradnike i dovesti sposobne ljude na svim strukturama u klubu inace ...
@mirzza neprovciram samo govorim kako stvari stoje kao sto je i vidljivo :?
Zao mi je komsije stvarno radi stadiona ne samo vaseg nego svacijeg ovo nije teren nego oranica. ;)

sfpborac
Postovi: 61
Pridružen/a: 16 maj 2010, 23:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sfpborac » 07 mar 2012, 20:16

SIR je napisao/la:
mirzza je napisao/la:Svako ko dolazi da provocira ima puno pravo i dosta je samih Zeljinih navijaca kivno na rad uprave (ne mijesam Amara u ovo). Definitivno ljudi iz kluba nisu ocistili ni oko svoje kuce a kamoli oko Grbavice, da nije navijaca i ljubavi prema klubu i mi bi igrali u Citluku, Foci ili gdje vec jer je ovo velika sramota za klub, a to je i Amar sam potvrdio neki dan.
Jedina mi je nada da ce Amar konacno posutati ove neradnike i dovesti sposobne ljude na svim strukturama u klubu inace ...
@mirzza neprovciram samo govorim kako stvari stoje kao sto je i vidljivo :?
Zao mi je komsije stvarno radi stadiona ne samo vaseg nego svacijeg ovo nije teren nego oranica. ;)
Moram dodati. Nisu svi tereni ovakvi. Pogledaj malo bolje. ;)

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 07 mar 2012, 20:17

Ma ****,tako je kako je.Ja se nadam da ce sljedeca stepenica u izgradnji kluba biti pitanje stadiona,jer svaki nas napredak ide u ciklusima tako da se mislim da je dug put to institucije u pravom smislu.Ne mozes **** mater upravi,bar ja nemogu nakon toga sto su zadrzali ekipu osigurali lijepu svotu za ostanak zebe i dolazak bekrica,za solidne pripreme,i moji apetiti rastu ali sve u svoje vrijeme bar se nadam,za sad po meni ne ide lose ,polako da ali ne lose.Moje misljenje ;)
AMAR OSIM!!!

Avatar
SIR
Postovi: 392
Pridružen/a: 24 feb 2012, 17:26
Lokacija: Sarajevo-19HzSa87!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SIR » 07 mar 2012, 20:18

sfpborac je napisao/la:
SIR je napisao/la:
mirzza je napisao/la:Svako ko dolazi da provocira ima puno pravo i dosta je samih Zeljinih navijaca kivno na rad uprave (ne mijesam Amara u ovo). Definitivno ljudi iz kluba nisu ocistili ni oko svoje kuce a kamoli oko Grbavice, da nije navijaca i ljubavi prema klubu i mi bi igrali u Citluku, Foci ili gdje vec jer je ovo velika sramota za klub, a to je i Amar sam potvrdio neki dan.
Jedina mi je nada da ce Amar konacno posutati ove neradnike i dovesti sposobne ljude na svim strukturama u klubu inace ...
@mirzza neprovciram samo govorim kako stvari stoje kao sto je i vidljivo :?
Zao mi je komsije stvarno radi stadiona ne samo vaseg nego svacijeg ovo nije teren nego oranica. ;)
Moram dodati. Nisu svi tereni ovakvi. Pogledaj malo bolje. ;)
Halo ja kazem ako su svi kao ovakvi to sam lupio ne bukvalno drug.

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 07 mar 2012, 20:21

sfpborac je napisao/la:
SIR je napisao/la:
mirzza je napisao/la:Svako ko dolazi da provocira ima puno pravo i dosta je samih Zeljinih navijaca kivno na rad uprave (ne mijesam Amara u ovo). Definitivno ljudi iz kluba nisu ocistili ni oko svoje kuce a kamoli oko Grbavice, da nije navijaca i ljubavi prema klubu i mi bi igrali u Citluku, Foci ili gdje vec jer je ovo velika sramota za klub, a to je i Amar sam potvrdio neki dan.
Jedina mi je nada da ce Amar konacno posutati ove neradnike i dovesti sposobne ljude na svim strukturama u klubu inace ...
@mirzza neprovciram samo govorim kako stvari stoje kao sto je i vidljivo :?
Zao mi je komsije stvarno radi stadiona ne samo vaseg nego svacijeg ovo nije teren nego oranica. ;)
Moram dodati. Nisu svi tereni ovakvi. Pogledaj malo bolje. ;)
Ok,pa sta sad, trebam da **** mater nekome sto je ocistio teren :? Pogledao sam i sta cu,svaka cast vi ocistili teren,da su bogdo svi cisti....ako kazem da smo krivi ti ces opet za sat naci nacin da opet kazes istu stvar i sve u krug dok ti neko ne **** mater,pa onda idemo na dodika,muhadzedine i ostala sranja...daj burazeru ....ali opet ponavaljam da vise krivim one koji se primaju na ovo.Bez uvrede.Uzdravlje
AMAR OSIM!!!

reks
Postovi: 393
Pridružen/a: 18 mar 2011, 18:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la reks » 07 mar 2012, 20:22

Stanje na stadionu je porazno i ne vidim kako je uopste moguce igrati fudbal na takvom terenu.Maloprije sam prosao pored pomocnih plasticnih terena pored stadiona kosevo ,ni kapi snijega.Bas me interesuje je li bar ona nasa plastika u voznom stanju.Dolazimo u super glupu situaciju da sve sto je ulozeno na pripremama i u pojacanja naprosto ponisti neznanje i amaterizam ljudi koji su logistika prvom timu.Ne smijem ni da pomislim na sta lici oranica na kojoj treniraju prvotimci.Ovako nam rezultat susreta sa direktnim konkurentom zavisi od elemenata koji nisu fudbalski a pogotovo kup utakmica gdje nema vadjenja i gdje teren moze dovesti do greske koja nas skupo mpze kostati

sfpborac
Postovi: 61
Pridružen/a: 16 maj 2010, 23:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sfpborac » 07 mar 2012, 20:22

SIR je napisao/la: Halo ja kazem ako su svi kao ovakvi to sam lupio ne bukvalno drug.
Izvinjavam se, pogresno sam te razumio. Iz perspektive domace ekipe koja ce u 5 dana igrati dvije vrlo vazne utakmice, nije mi jasno da se dozvolilo da je teren u ovakvom stanju. Ne bih da likujem, ali teren na Gradskom stadionu u Banjaluci je sredjen prije skoro 20 dana i u odlicnom je stanju.

sfpborac
Postovi: 61
Pridružen/a: 16 maj 2010, 23:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sfpborac » 07 mar 2012, 20:25

csh je napisao/la:Ok,pa sta sad, trebam da **** mater nekome sto je ocistio teren :? Pogledao sam i sta cu,svaka cast vi ocistili teren,da su bogdo svi cisti....ako kazem da smo krivi ti ces opet za sat naci nacin da opet kazes istu stvar i sve u krug dok ti neko ne **** mater,pa onda idemo na dodika,muhadzedine i ostala sranja...daj burazeru ....ali opet ponavaljam da vise krivim one koji se primaju na ovo.Bez uvrede.Uzdravlje
Nema potrebe za glupostima koje si naveo. Ja sam samo konstatovao da mi je nevjerovatno da se u 5 dana igraju dvije jako vazne utakmice na onakvom terenu. Ziv bio.

Avatar
husein veličanstveni
Postovi: 448
Pridružen/a: 12 jun 2010, 11:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la husein veličanstveni » 07 mar 2012, 20:27

mirzza je napisao/la:Svako ko dolazi da provocira ima puno pravo i dosta je samih Zeljinih navijaca kivno na rad uprave (ne mijesam Amara u ovo). Definitivno ljudi iz kluba nisu ocistili ni oko svoje kuce a kamoli oko Grbavice, da nije navijaca i ljubavi prema klubu i mi bi igrali u Citluku, Foci ili gdje vec jer je ovo velika sramota za klub, a to je i Amar sam potvrdio neki dan.
Jedina mi je nada da ce Amar konacno posutati ove neradnike i dovesti sposobne ljude na svim strukturama u klubu inace ...
Ne bih baš reko da je sve do uprave, pa nema u želji zaposleno 300 ljudi pa da sami čiste snijeg. Evo kako je izgledao teren sada u subotu u Gradačcu kada se igrala utakmica protiv gradine a sve zahvaljujući dobrovoljcima koji su čistili snijeg sa stadiona, klub je javno pozvao sve koji su u mogućnosti da čiste i to u hajr. Jeste da je kod nas snijeg kraće trajao.Pa mogla je se i u Želji napraviti veća akcija gdje bi došlo 500 ljudi, tu je možda uprava pogriješila što nije javno pozivala navijače, dali preko web stranice, medija ili kako već, obezbijediti čaj hranu,bude tu i zajebancije i svega.
slika
Čovjek je najsavršenije biće na svijetu, kojega svaka budala može napraviti!
Vlatko Glavaš "Lako je biti navijač i aplaudirati kada se dobro igra, ali treba biti navijač i kada ne ide"

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 07 mar 2012, 20:33

Ponovio si to 3 puta,pametnom dotsa.Upravu si buraz,idemo dalje!
AMAR OSIM!!!

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la barbarez » 07 mar 2012, 20:35

Cinjenica je da je malo neozbiljno bilo cekat par dana pred prvenstvno da bi se ocistio snijeg,ali isto tako se mora uzeti u obzir da je u Sarajevu palo metar i pol snijega,dok je najveci snijeg u ostalim gradovima BIH iznosio 50 cm.Fakticki ga se pola i otopilo kada su cistili,u ostalim gradovima.Mada opet se moralo ozbiljnije pristupiti ovome,ali sta je tu je.Ne znam kakva je situacija na Kosevu ,moze li se gore igrati.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Hoomer
Postovi: 275
Pridružen/a: 15 jan 2012, 19:38
Lokacija: Grbavica bb.

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hoomer » 07 mar 2012, 20:42

Jao komentara i levata :? nezna se ko je gori :? imam osjecaj da pojedinci samo na forumu smiju pisnuti dok u stvarnom životu su ili autsajderi ili teski kompleksasi, imali sta novo osim terena, blata, snijega !? :idea:
Prijateljski savjet za sve klubove PL. BIH a pogotovo za komšinice u raspadu !!! obavezno kupite VAZELIN !! 1921'

zuka_TM
Postovi: 365
Pridružen/a: 08 dec 2010, 22:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zuka_TM » 07 mar 2012, 20:46

Hoomer je napisao/la:Jao komentara i levata :? nezna se ko je gori :? imam osjecaj da pojedinci samo na forumu smiju pisnuti dok u stvarnom životu su ili autsajderi ili teski kompleksasi, imali sta novo osim terena, blata, snijega !? :idea:
Sta ima inace kod tebe ? Ne javljas se nesto?

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 07 mar 2012, 20:48

zuka_TM je napisao/la:
Hoomer je napisao/la:Jao komentara i levata :? nezna se ko je gori :? imam osjecaj da pojedinci samo na forumu smiju pisnuti dok u stvarnom životu su ili autsajderi ili teski kompleksasi, imali sta novo osim terena, blata, snijega !? :idea:
Sta ima inace kod tebe ? Ne javljas se nesto?
Cuva se za kretanje po terenu,ubise ga ove zabrane
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
KB-TM87
Postovi: 2270
Pridružen/a: 09 jul 2010, 14:51
Lokacija: Republika Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KB-TM87 » 07 mar 2012, 20:49

Šta je tu je što se terena tiče. Al opet ćemo sve mljet. Čuva Bog Želju svog ;)
Željezničar - kult glavnog grada

I nostri cuori non finiranno mai di battere - Forza Lazio!

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VanBasten » 07 mar 2012, 20:51

U pm otkad naši klubovi postadoše multimilonske koorporacije?!
I da se očistio koji dan ranije, situacija bi bila manje-više ista. Nisu tereni u Njemačkoj (lupam) zimi ko tepisi zato što imaju 400 lopataša, ili ne znam kakvu mehanizaciju, nego što travnjak u rolnama stoji u posebnim halama i razmotava se kad treba. I ostaje takav i na -20 u vrijeme tekme jer ssu ispod njega grijači.
Haj' ne serite.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
pintol_TM87
Postovi: 3991
Pridružen/a: 18 maj 2010, 18:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pintol_TM87 » 07 mar 2012, 20:56

Imal neko pouzdan info za jug i da li s planira nastaviti čisčenje (sutra).
Od subote do utorka(4 dana) od srijede do subote ( 4 dana) uz ovakvo vrijeme TEPIH...
Zaigraj, zaplesi na terenu i zabi tom kretenu da bude ludnica !!

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 07 mar 2012, 20:57

bagrcavi je napisao/la:mod

Mislim da si se upravo vratio iz banovica,al ti je izgleda bilo lijepo tamo,pa ti se ide nazad!
ti si mene pomiješo sa nekim, nit' sam bio u Banovićima, nit' mi se ide ;)
DRUG NEBI TI PUNCA

Hoomer
Postovi: 275
Pridružen/a: 15 jan 2012, 19:38
Lokacija: Grbavica bb.

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hoomer » 07 mar 2012, 20:58

zuka_TM je napisao/la:
Hoomer je napisao/la:Jao komentara i levata :? nezna se ko je gori :? imam osjecaj da pojedinci samo na forumu smiju pisnuti dok u stvarnom životu su ili autsajderi ili teski kompleksasi, imali sta novo osim terena, blata, snijega !? :idea:
Sta ima inace kod tebe ? Ne javljas se nesto?
Tu sam :D pa sta bi ti da se javljam svakih sat vremena !? :mrgreen: bas cu sad povesti racuna pa cu se truditi da pisem svakih sat vremena, ima ovdje dosta ublehaša/kvazi navijaca, uvrijedjenih mladih, međeda itd. koji se moraju malo kritikovati i vratiti na normalan put .... ;)
Prijateljski savjet za sve klubove PL. BIH a pogotovo za komšinice u raspadu !!! obavezno kupite VAZELIN !! 1921'

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.