FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo

MrAmani96
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrAmani96 » 17 maj 2012, 22:32

nime_tm87 je napisao/la:
partibrejker1921 je napisao/la:Hajduk zainteresovan za Svraku i Adilovića?

http://www.nogometni-magazin.com/newspr ... o_hrv_news

Ja bi Adila dao odmah.. dok sam Svraka nece nigdje, a ni Amar ga neda jos je ugovorom vezan, a Hajduk ne moze ponuditi onoliko koliko mi trazimo, a ni dati mu neku vecu platu s toga...

Ako prodamo Adilovica, ko ce onda biti spic?

THC
Kontakt:

Post Postao/la THC » 17 maj 2012, 22:34

Zainteresovan je i Željo za luku modrića ali nema para :)

nime_tm87
Kontakt:

Post Postao/la nime_tm87 » 17 maj 2012, 22:37

MrAmani96 je napisao/la:
nime_tm87 je napisao/la:

Ja bi Adila dao odmah.. dok sam Svraka nece nigdje, a ni Amar ga neda jos je ugovorom vezan, a Hajduk ne moze ponuditi onoliko koliko mi trazimo, a ni dati mu neku vecu platu s toga...

Ma to treba prepustiti Amaru, sad bi valjalo umociti Adila i to pravo... realno svi znamo kakav je on igrac, ali na kontu ima 18 golova tako da je ovo izvrsna prilika

exbabilon
Kontakt:

Post Postao/la exbabilon » 17 maj 2012, 22:37

MrAmani96 je napisao/la:
nime_tm87 je napisao/la:

Joj jarane, ja se ne mogu oteti dojmu da pored svih golova mi možemo i trebamo imati boljeg napadača. Samo ne spominjite Lazu, on je bio karikatura i to je davno prošlo vrijeme. Sad se pravi jedna nova, evropska ekipa, za neke veće domete, ne treba nam napadač koji je u 90 minuta, 10 puta na travi, od čega dobije 1-2 faula, ne ide... Svaka mu čast za sve, ali ja mislim da može bolje i da ako želimo uspjeh u Evropi da bi trebali u skladu s mogućnostima dovest boljeg napadača, to je moje mišljenje. ;)
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

jug-onostalgicar
Kontakt:

Post Postao/la jug-onostalgicar » 17 maj 2012, 22:39

poceo se valjat nikako duela da dobije...
dat ga hajduku xD

nime_tm87
Kontakt:

Post Postao/la nime_tm87 » 17 maj 2012, 22:43

Ma tema "Adilovic" davno prezvakana, uglavnom da mu nije Zebe koji mu bukvalno loptu natakari na glavu i naravno invalidnih igraca protivnicke odbrane, Adil sada nebi imao 4-5 golova na kontu s toga...

bistrikboy
Kontakt:

Post Postao/la bistrikboy » 17 maj 2012, 22:44

Hajduk bi bio za obojicu korak nazad u karijeri,ovo najozbiljnije kazem.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Melec
Kontakt:

Post Postao/la Melec » 17 maj 2012, 22:45

Mogu biti zainteresovani koliko hoce ali vise nema igraca sa Grbavice da moze otici ispod 500.000 KM....Proslo je vrijeme Samira i drugih kad su se igraci prodavali ko polovan Golf..... :mrgreen:

eliminator
Kontakt:

Post Postao/la eliminator » 17 maj 2012, 22:45

exbabilon je napisao/la:Joj jarane, ja se ne mogu oteti dojmu da pored svih golova mi možemo i trebamo imati boljeg napadača. Samo ne spominjite Lazu, on je bio karikatura i to je davno prošlo vrijeme. Sad se pravi jedna nova, evropska ekipa, za neke veće domete, ne treba nam napadač koji je u 90 minuta, 10 puta na travi, od čega dobije 1-2 faula, ne ide... Svaka mu čast za sve, ali ja mislim da može bolje i da ako želimo uspjeh u Evropi da bi trebali u skladu s mogućnostima dovest boljeg napadača, to je moje mišljenje. ;)

cuj davno proslo to je bilo prije godinu, i ovo je nas najveci problem mi bi odma htjeli messia u ekipi a i njemu bi nasli neku manu, adilovic je zabio 18 golova dok je lazo igro bila je prica daj napadaca samo nek zabija sad ovaj zabija i onda ni on ne valja polako doce sve na svoje poslozice to Amar sve, na nama je da pocnemo dolazit na utakmice, ako je iko zasluzio kritike onda smo to mi navijaci
http://www.fkzeljeznicar.com/

exbabilon
Kontakt:

Post Postao/la exbabilon » 17 maj 2012, 22:51

eliminator je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Joj jarane, ja se ne mogu oteti dojmu da pored svih golova mi možemo i trebamo imati boljeg napadača. Samo ne spominjite Lazu, on je bio karikatura i to je davno prošlo vrijeme. Sad se pravi jedna nova, evropska ekipa, za neke veće domete, ne treba nam napadač koji je u 90 minuta, 10 puta na travi, od čega dobije 1-2 faula, ne ide... Svaka mu čast za sve, ali ja mislim da može bolje i da ako želimo uspjeh u Evropi da bi trebali u skladu s mogućnostima dovest boljeg napadača, to je moje mišljenje. ;)

cuj davno proslo to je bilo prije godinu, i ovo je nas najveci problem mi bi odma htjeli messia u ekipi a i njemu bi nasli neku manu, adilovic je zabio 18 golova dok je lazo igro bila je prica daj napadaca samo nek zabija sad ovaj zabija i onda ni on ne valja polako doce sve na svoje poslozice to Amar sve, na nama je da pocnemo dolazit na utakmice, ako je iko zasluzio kritike onda smo to mi navijaci

Namjerno sam rekao davno prošlo vrijeme, svjestan sam i ja da je to nije bilo tako davno. Ali vidi nešto, sad smo u naletu, na svim pozicijama smo odlično pokriveni, imamo odlične uslove da napravimo iskorak, sve ide odlično, zašto to ne iskoristiti i jednim iskorakom u Evropi postaviti temelje za dugogodišnju dominaciju u ligi. Možda očekujem previše, ali Amar nas je navikao na najbolje u posljednje vrijeme i ja i u buduććnosti očekujem sve bolju igru i rezultate. Samo ako težimo boljem, bolje možemo dobiti. ;)
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

eliminator
Kontakt:

Post Postao/la eliminator » 17 maj 2012, 22:57

exbabilon je napisao/la:
eliminator je napisao/la:

Namjerno sam rekao davno prošlo vrijeme, svjestan sam i ja da je to nije bilo tako davno. Ali vidi nešto, sad smo u naletu, na svim pozicijama smo odlično pokriveni, imamo odlične uslove da napravimo iskorak, sve ide odlično, zašto to ne iskoristiti i jednim iskorakom u Evropi postaviti temelje za dugogodišnju dominaciju u ligi. Možda očekujem previše, ali Amar nas je navikao na najbolje u posljednje vrijeme i ja i u buduććnosti očekujem sve bolju igru i rezultate. Samo ako težimo boljem, bolje možemo dobiti. ;)

pa normalno da tezimo ka boljem ali treba biti malo realan, mi jos nismo u toj situaciji da dovodimo igrace koji su klasa za nasu ligu sto ne znaci da necemo biti,dok je Amar tu ne brinem se znam da cemo iz sezone u sezonu biti bolji pa tako i napraviti taj iskorak u evropi samo treba biti strpljiv dovoljno se sjetiti utakmice protiv olimpica i kakva je situacija bila
http://www.fkzeljeznicar.com/

voltron30
Kontakt:

Post Postao/la voltron30 » 17 maj 2012, 23:01

bistrikboy je napisao/la:Hajduk bi bio za obojicu korak nazad u karijeri,ovo najozbiljnije kazem.

Isto sam pomislio čim sam pročitao naslov. Hajduk je u Hrvatskoj nešto slično kao Pite kod nas. Prezaduženi, nisu osvojili ništa godinama, atmosfera 0 (nula). Valjda kontaju da se ovdje po Bosni još mogu igrači kupovati za kikiriki. Doduše, u većini slučajeva i može, ali kod čika Amara nema teorije.

konjicanin01
Kontakt:

Post Postao/la konjicanin01 » 17 maj 2012, 23:10

bagrcavi je napisao/la::mrgreen:
slika

osvojili ste sve,sad vam slijedi evropa,anjome bi lakse hodili da igrate na svojoj grbavici,inace da pitam imali iksakvi naznaka da ce se bar nes pocet raditi na izgradnji novi tribina

MrAmani96
Kontakt:

Post Postao/la MrAmani96 » 17 maj 2012, 23:28

Evo Dario Puric napusta Celik.

zeljocity
Kontakt:

Post Postao/la zeljocity » 17 maj 2012, 23:44

senco_panza je napisao/la:Prvo da se čestita najboljoj nogometnoj ekipi u Bosni i Hercegovini :D :D

Nadam se da će Sir Amar Osim uspjeti sačuvati kostur ekipe i da će Željo odigrati najbolje što može u evropskim utakmicama... Sretno nam pri izvlačenju protivnika.
Koga bih volio, a koga ne da Željo izvuče u kvalifikacijama za LP!?
Protiv svih imamo šanse za prolaz :D protiv nekih veće, a protiv nekih minimalne, ono što je sigurno da su nam šanse za prolaz protiv svih protivnika manje od 50%

FC Basel-----jedan od najtežih mogućih protivnika, šanse za prolaz 0.01%
BATE Borisov-----težak protivnik, daleko putovanje, šanse za prolaz 15%
FC Salzburg------isto kao Basel
Dinamo Zagreb-----jedan od protivnika koje priželjkujem, jer će Dinamo sigurno dosta mijenjati ekipu, vjerovatno neće biti uigrani pa tu vidim Željinu šansu :D šanse za prolaz 30%
Žilina----- vrlo opasna i nezgodna ekipa, mada bi se s njima moglo igrati (nisu Izraelci) :) šanse za prolaz 20%
Partizan Belgrade----- NE, NE i NE
Helsingborg IF-----Šveđani su nezgodni, ali mislim da bi se Željo mogao nositi sa njima, imaju dobar koeficijent(vjerovatno nositelji i u trećem pretkolu), koji bi pripao Želji u slučaju prolaza, šanse za prolaz 20-25%
CSKA Sofia-----Bugari su za nas kao Izraelci, što znači NE
DVSC Debrecen------Mađarska nam je blizu, prednost je što bi se moglo gostovanje dobro odraditi(navijači), šanse za prolaz 30%
Sheriff------ NE, prošli put smo igrali s njima, ovaj put bi nas zgazili...
NK Maribor------jaka i vrlo nezgodna ekipa, mada bi se s njimla moglo igrati jer bi veliki broj navijača bio i u gostima :) šanse za prolaz 25%
FK Ventspils------protivnik po našoj mjeri, šanse za prolaz 40%
Slovan Liberec------ težak protivnik, ipak su Česi nekoliko klasa iznad nas, NE
Slask Wroclaw-----Poljska liga nije nikako slaba, dovode dosta stranaca tako da tekme Poljska-BiH(sastavljene od igrača iz domaće lige) ne mogu biti mjerilo kvaliteta naše i njihove lige... NE i Poljacima
HJK Helsinki-----protivnik po našoj mjeri, šanse za prolaz 40%
AEL Limassol-----Kiprani su opasni, to je dokazao i APOEL u ligi prvaka, tako da NE
Ekranas P.------protivnik po našoj mjeri, šanse za prolaz 40%

Po tebi bolje i ne igrat :roll: , Helsingborg je ispao od Sarajeva i sto ga mi nebi izbacili sad?? Maribor sanse ako nista 50-50, Helsinki, Akranes mi favoriti, Basel je favorit ali mogu reci da se ni jedne od navednih ekipa ne bojim. Dinamo sam gledao protiv Malmea i mogu reci da uz dobru taktiku ovaj Zeljo bi mogao ravnopravno igrati sa Dinamom koji je igrao ligu prvaka. Ostale ne poznajem dobro tako da se necu upustati u prognoziranje.
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

tokmak
Kontakt:

Post Postao/la tokmak » 17 maj 2012, 23:52

ako ostane avram grant na klupi partizana onda moli te Boga njih da dobijemo. uglavnom protiv svakog kluba treba nametnuti grubu seljacku igru u kost. naravno bez adilovica u toj taktici jer frajer u mostaru pada kao pokosen. razlog - jak vjetar

damirfile
Kontakt:

Post Postao/la damirfile » 17 maj 2012, 23:53

tokmak je napisao/la:ako ostane avram grant na klupi partizana onda moli te Boga njih da dobijemo. uglavnom protiv svakog kluba treba nametnuti grubu seljacku igru u kost. naravno bez adilovica u toj taktici jer frajer u mostaru pada kao pokosen. razlog - jak vjetar

Vec je otiso sa klupe Partizana.

chichak
Kontakt:

Post Postao/la chichak » 18 maj 2012, 00:03

Ma nemojte prizivat Partizan njih nebi volio al nikako, mislim da su iskusnija ekipa i vec su nekoliko puta u ovim djelovima takmicenja prolazili sa lakocom,Basel takodje nista,česi nista,ne znam mozda ekipe iz sjevernih djelova ti mislim da Helsinki a ova istocnjacke ekipe zaobilazit.
...nisu mogli da te ugase!!!

damirfile
Kontakt:

Post Postao/la damirfile » 18 maj 2012, 00:04

chichak je napisao/la:Ma nemojte prizivat Partizan njih nebi volio al nikako, mislim da su iskusnija ekipa i vec su nekoliko puta u ovim djelovima takmicenja prolazili sa lakocom,Basel takodje nista,česi nista,ne znam mozda ekipe iz sjevernih djelova ti mislim da Helsinki a ova istocnjacke ekipe zaobilazit.

Bice opet grupe kao prosle godine i sjevernjake ne mozemo dobiti bar tako mislim.

nidi
Kontakt:

Post Postao/la nidi » 18 maj 2012, 00:05

Nisu mi jasni neki navijači želje ,napraviše od dinama real .Pratio sam dinamo ove godine ništa posebno ,zadnje dvije tekme u kupu jedva na guzove dobili osijek,prva 0-0 revanš u zagrebu 10 minuta prije kraja tekme kod rezultata 2-1 osijek promašio penal .Još mi nije jasno od kuda Bazel u drugom pretkolu kad su ove godine iz grupe izbacili Mančester

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Lewy21 i 5 gostiju.