FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

CARSON
Postovi: 1283
Pridružen/a: 16 apr 2012, 14:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CARSON » 21 maj 2012, 21:10

boccaccio je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:@partibrejker1921
valjalo bi nam kad bi se opet pojavio neki novi Bekrić, Višća, pa da opet zgrnemo pare na njemu.
Vidim juče na zapadu onog "garavog" što je bio malo kod nas prošle godine, pa je proslijeđen Famosu čini mi se.Liči onako na Bob Marley-a, šta li je sa njim, hoće li se on vraćati kod nas ?
Mislim da je moguce da se ubuduce pojavljuju igraci koji bi mogli postati takvi da budu u rangu Visce ili Bekrica.I trebaju da se desavaju ovakve probe.Bosna i Hercegovina je puna talenta.Kada su pomenuta dvojica stigli na Grbavicu nije bilo nikakvih reakcija sa nase strane,osim sto smo zapazili da su oni dosli,realno.Ko je tada znao za nekog Bekrica,za Viscu smo culi da je talenat ali to je to.Postoje sigurno igraci koji su jako mladi i talentovani i iz kojih bi Amar mogao isklesati prave dragulje.Mnoga djeca nisu u mogucnosti da razviju svoj talenat jer nisu na pravom mjestu u pravo vrijeme.Nije nasa skola jedina koja bi mogla iznjedriti nove dobre fudbalere.Mnoga manja mjesta imaju raskosne talente.Ja bih najvise volio kada bi se napravio skauting za djecu,a pogotovo ako se desi kamp o kome se toliko prica.To bi bilo neprocjenjivo i najbolje ulaganje za nas klub.
Bekric,Visca,Kerla,Kvesic,Bukvic...prave dragocjenosti na nasem trzistu,izasli kao djeca iz drugih skola fudbala,i sada samo ostaje da se povodimo i tim putem,a svakako da odrzavamo rejting dovodjenjem i nekih dobrih iskusnih igraca koji bi nosili sezonu dok takvi mladici ne izrastu u ovakve koje sam nabrojao.



Vjerujte mi da je ovo pokazatelje koliko smo napredovali bas svim igracima je zelja da igraju za Zelju

zao mi je zbog ovog Harbe za nas je on izgubljen ovaj Pandza je dobar igrac nije njega dzaba DINAMO kupio ja vjerujem da bi AMAR od njega napravio dobrog igraca .

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 21 maj 2012, 21:16

U ovoj ligi mozda dva igraca mogu biti pojacanja za nas i to je to.Meni licno se dopao Harba,bio je moja želja zimus ali eto nista,nakon toga mi se svidio golman Travnika Fejzic i kao eventualna zamjena za Kvesu mali Trebinjac iz anam onog kluba s one strane Miljacke i to je to.Ostali tanko bas.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
-HAR3-
Postovi: 182
Pridružen/a: 12 apr 2011, 13:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la -HAR3- » 21 maj 2012, 21:21

bistrikboy je napisao/la:U ovoj ligi mozda dva igraca mogu biti pojacanja za nas i to je to.Meni licno se dopao Harba,bio je moja želja zimus ali eto nista,nakon toga mi se svidio golman Travnika Fejzic i kao eventualna zamjena za Kvesu mali Trebinjac iz anam onog kluba s one strane Miljacke i to je to.Ostali tanko bas.
Ovo treba u temu najsmjesniji postovi na forumu :mrgreen: Svaka ti cast kad ti je Trebinjac dobar :D
FORZA JUVE !!!

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 21 maj 2012, 21:30

ma kakav Trebinjac, Kvesa za njega Roberto Carlos
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 21 maj 2012, 21:31

bagrcavi je napisao/la:ma kakav Trebinjac, Kvesa za njega Roberto Carlos
Nisam rekao da je bolji od Kvese,naprotiv,ali licno sam misljenja da je momak strasan potencijal i da uz pravog trenera i bez mahalanja u svlacionici kako vlada gore moze strasno napredovati.Moje misljenje,donekle i moja zelja.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

chichak
Postovi: 301
Pridružen/a: 07 sep 2009, 22:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la chichak » 21 maj 2012, 21:33

Trebinjac nekad ne zna skim igra,los on je za Zelju.
...nisu mogli da te ugase!!!

Avatar
Blagoje Bratić
Postovi: 454
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:48
Lokacija: Tamo gdje nema fašista.

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blagoje Bratić » 21 maj 2012, 21:38

Šta ovo Leotar ide na pobjedu jer im treba pobjeda,pa šta mi tu sad možemo treba igrat u najjačem sastavu i završit sezonu bez poraza,a ako budu naši igrali kao protiv Kozare nemamo se čemu nadat već im glava na odmoru. :mrgreen:

Avatar
Amoxicillin
Postovi: 1605
Pridružen/a: 18 apr 2012, 23:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Amoxicillin » 21 maj 2012, 21:40

Blagoje Bratić je napisao/la:Ne znam šta je vidio u ovom E.Čoliću,al stvarno i to mu dao ugovor na dvije godine ne kontam,ali šef zna šta radi,mada meni ne ulijeva povjerenje taj igrač nikako,dva puta puca nebu pod oblake iz izglednih prilika.
ti ne bi ni opuc'o nikako..znaš kol'ko je momak bio van stroja pa nije konkuris'o za prvi tim pa dok se privik'o na igru pa us'o pa sta ocekujes magiju? da okrene pola odbrane i zabije go i voleja koji je sam sebi naštimo?
Hmm, dala mi je do sad ove nadimke: "Kmeki", "Cmizdravo benavo kmečalo", "šef", "sekundarno ljepilo"...to be continued.

Avatar
Blagoje Bratić
Postovi: 454
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:48
Lokacija: Tamo gdje nema fašista.

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blagoje Bratić » 21 maj 2012, 21:42

Amoxicillin je napisao/la:
Blagoje Bratić je napisao/la:Ne znam šta je vidio u ovom E.Čoliću,al stvarno i to mu dao ugovor na dvije godine ne kontam,ali šef zna šta radi,mada meni ne ulijeva povjerenje taj igrač nikako,dva puta puca nebu pod oblake iz izglednih prilika.
ti ne bi ni opuc'o nikako..znaš kol'ko je momak bio van stroja pa nije konkuris'o za prvi tim pa dok se privik'o na igru pa us'o pa sta ocekujes magiju? da okrene pola odbrane i zabije go i voleja koji je sam sebi naštimo?
Ne nisam to rekao,očekivao sam bar da pogodi u okvir gola na koševu kad je imao onakvu priliku,još se namjestio fino nije iz trka opalio.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 21 maj 2012, 21:42

bistrikboy je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:ma kakav Trebinjac, Kvesa za njega Roberto Carlos
Nisam rekao da je bolji od Kvese,naprotiv,ali licno sam misljenja da je momak strasan potencijal i da uz pravog trenera i bez mahalanja u svlacionici kako vlada gore moze strasno napredovati.Moje misljenje,donekle i moja zelja.
dabogda ti se sve želje u životu ispunile, osim ove. :mrgreen:
Ako ćemo već tražiti zamjenu za Kvesu, mladi Haris Hajradinović već polahko dobija priliku.
DRUG NEBI TI PUNCA

CARSON
Postovi: 1283
Pridružen/a: 16 apr 2012, 14:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CARSON » 21 maj 2012, 21:58

Blagoje Bratić je napisao/la:Ne znam šta je vidio u ovom E.Čoliću,al stvarno i to mu dao ugovor na dvije godine ne kontam,ali šef zna šta radi,mada meni ne ulijeva povjerenje taj igrač nikako,dva puta puca nebu pod oblake iz izglednih prilika.
Vala se i ja slazem sa tobom momak samo ima brzinu i nista vise al ocito Amar zna sta radi i mi se ne trebamo puno brinuti oko toga ja bi vise volio da promjenimo marketing koji nam je tako jadan da je to za nepovjerovat
Evo sad ce opet imati priliku koju nece znati iskoristiti Ljoze u modi taman termin u Julu kad dolazi dijaspora godisnje karte se pustaju u prodaju bas me zanima da li imaju ikakav plan ili ce sve u zadnji dan da se radi.

Vise u zivotu sam vidio reklama za Partizan,Zvijezdu,Dinamo i Hajduka nego za Zelju to je dovoljan primjer.

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arelinho » 21 maj 2012, 22:09

pa bolje igrati utakmicu bez lijevog beka nego dovoditi nekog iz sarajeva
pa cim to igra u sarajevu to odma nevalja

zuka_TM
Postovi: 365
Pridružen/a: 08 dec 2010, 22:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zuka_TM » 21 maj 2012, 22:10

Aco imas ti koju info u vezi golmana,a moze i neka u vezi napadaca ako ima sta :?:

nidi
Postovi: 960
Pridružen/a: 28 feb 2011, 21:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nidi » 21 maj 2012, 22:12

Ako se mogao Gušo iz penzije vratiti i ne premiti gol pola godine može i čolić ući u formu .Malo je nezgodno kad igrač nije standardan ,nema samopouzdanje , igra sa strahom od greške .Jedno je sigurno da igrač nemože zaboraviti igrati lopte ,možda mu samo treba par dobrih utakmica da vrati sigurnost u igri ,a vjerovatno nije ni skup jer nije u situaciji da postavlja uslove .

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 21 maj 2012, 22:19

partibrejker1921 je napisao/la:Danas na treningu 4-5 novajlija, neki igrači na probi mada mi nije jasno otkud na kraju sezone. : ) Uspio sam saznati jedino da je tu neki iz Lukavca koji je odigrao dobro kad je Željo gostovao gore krajem prošle godine. Ostali su totalno nepoznati, nafatali nekakvih juniora odnekud. Ništa posebno uglavnom.

E. Čolić dogovorio produženje ugovora i ostaje još 2 sezone u Želji, blizu ostanka je i kapiten koji je izrazio Želju da igra još jednu sezonu u plavom dresu uz opasku da je na menadžeru koji treba reći da li ga želi u timu za narednu sezonu.

Fejzića iz Olimpica niko nije zvao, sve su prilike da će Bukvić zauzeti mjesto u timu naredne sezone što je najlogičniji i jedini ispravan potez. Sigurno će doći još jedan golman kao konkurencija, a to mjesto mogao bi zauzeti i Kjosevski koji se dobro pokazao na pripremama mada je izvjesnije da će dovesti nekog iskusnijeg.

Od ostalih igrača, najizvjesnije je da će Svraka i Adilović otići jer su imali najbolje sezone a svi znaju da su obojica itekako zamjenjivi. : )

Eto, čisto da bacim koju aktuelnost iz kluba, barem ono što ja znam...
Mene ne cudi toliko da je produzio sa Colicem ima nesto u njemu samo mu sve u glavi nisu na broju a ako iko zna izbiti musice iz glave to je Amar, cak mi se cini da i voli takve igrace, samim tim ne bi me iznenadilo ni da proigra kako treba i koliko moze.
Sto se tice Svrake ne bi se slozio da je zamjenjiv bar ne tako lako kako ti to opisujes, to je igrac koji progresivno napreduje od kako je Brko koji sjedi na klupi, iz sezene u sezonu je bolji i bolji, isto tako vjerujem da ako negdje ode da ce biti i jos bolji negdje gdje ima jos bolje uslove.
Nadam se da cemo prodati Adilovica jer ima dobru sezonu iza sebe, ne toliko na osnovu njegovih igrackih kvaliteta, svi smo vidjeli koliko je tesko naci i nekoga da posprema lopte u gol kad vezni red napravi sansu, ali kad pogledam ostatak ekipe najmanje stete bi bilo kada bi Adilovica prodali pri tom bi i zaradili jer je kvalitetno odigrao sezonu.Nadavao se golova sto mu je i posao, kako i sta manje je bitno, ali je i fakat da se sada za njega moze uzeti solidna cifra i to bi po meni bio dobar posao a od tih para se moze dovesti i neki igrac koji ga je u stanju i zamjeniti, uosotalom tu je i Selimovic.
fejzic je pitarsko **** i toliko o njemu.
Golman ja najbitnija pozicija u timu, golman je pola ekipe a mi nemamo prostora za eksperimente ako zelimo izaci iz ove sezone jos bolji.Vjerujem u Amarovu mudrost i nadam se da ce i Guso uz njega kao trener gomana biti pametni.
Zeljno ocekujem povratak Smajica od njega ocekujem bas puno, vezni red sa njim i sa Zebom i Tucetom je odlicna kombinacija, s tim da nam treba jos igrac iza njih znaci zadnji vezni u slucaju da Svraka ode jer igramo sa dva igraca na toj poziciji a vjerujem da cemo zadrzati formaciju i stil igre i u buducnosti.
Zamjenu za eventualne odlaske i pojacanja za evropu ne vidim nigdje u nasoj ligi, mozda Amar vidi on zna bolje.Al nama ce trebati gotovi igraci o bilo kojoj se poziciji radilo ako imamo bilo kakve ambicije u evropi.Mozda preroviti hrvatsku ligu nesto ala Kvesic koji je po meni najskuplji ekponat u nasoj ekipi i vrijedi sigurno milion...Ovi sto su vec na probi je i logicno s obzirom da ce pripreme raditi van zemlje i nece vodati igrace koji su na probi sad je pravo vrijeme za to i odlican pokazatelj da se na tom planu i radi sve na vrijeme i kako treba. Uglavnom imam potpuno povjerenje u Amara taman kad bi izasao i sa 11 juniora na teren i rekao ovako cemo igrati cijelu sezonu.
I za kraj amin jarabi daj nam Helsinki :mrgreen:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Rodeni
Postovi: 368
Pridružen/a: 09 avg 2010, 06:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rodeni » 21 maj 2012, 22:28

onaj Fejzic iz Travnika je najbolje rijesenje za Zelju mlad a dobar golman on je najbolji mladi golman u ligi ili onaj iz Zrinjskog Adnan Hadzic koji slabo dobiva minute u Zrinjskom

nidi
Postovi: 960
Pridružen/a: 28 feb 2011, 21:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nidi » 21 maj 2012, 22:33

Teško da će Amar pustiti i Svraku i Nyemu bar ne prije evrope .Ako se Džeko proda onda nije neka žurba oko prodaje igrača .Na TV 1 je Amar rekao da još ne zna u vezi Guše i ako mu ponude neke dobre pare da bih mogao braniti još jednu sezonu . Po meni igrači koji bih iz naše lige mogle konkurisati za prvih 11 vršajević ,purić ,marjanović ,raspudić ,harba,sesar

bosnas_
Postovi: 4021
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bosnas_ » 21 maj 2012, 22:35

ako bi u Zelju dosao Avdukic i jos jedan dobar napadac,mislim da u Evropi mozemo napraviti puno toga... za nase lige nama je dovoljan i recimo Fejzic ili cak Karic,ali za evropske utakmice nam treba dobar golman i dobar napadac,sve ostalo imamo! tek ako u Evropi ne uradimo nista prodati 1-2 igraca,jer je prelazni rok do 31 .8!.. uostalom Amar Osim zna sta radi!

Avatar
TeaM87
Postovi: 3096
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 21 maj 2012, 22:39

Osim na BHT1 !
FKŽ !

Avatar
Minhi
Postovi: 282
Pridružen/a: 07 mar 2012, 13:59
Lokacija: TZ
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Minhi » 21 maj 2012, 22:51

Kad se polemise o golmanu, moja zelja je Bandovic iz Veleza. Nadam se da je i on u opcijama. Za mene je on pored Bilobrka i Guse najbolji Golman u nasoj ligi.
Ja sam lud, ja sam jak - ja sam ZELJIN MANIJAK !!!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: mamonelafo i 50 gostiju.