FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

NedozvoljenaPozicija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 24 maj 2012, 01:40

delpiero20 je napisao/la:Vi svaki put izgubite kad se nesto odlucuje...Da imam 5 godina povjerovao bih

Mrsko nam bude igrat zadnje kolo. Može nam se...

inacefindecko
Kontakt:

Post Postao/la inacefindecko » 24 maj 2012, 01:41

Alfa_Muzijak je napisao/la:Bayernu ne treba nizasta pa strpa 4 komada Kelnu i sutnu ga iz lige.

Zar vi niste Bayern ove lige. :mrgreen:

mi smo Dortmund, a vi Medlengladbah :mrgreen: :mrgreen:

Tuzlakk
Kontakt:

Post Postao/la Tuzlakk » 24 maj 2012, 01:41

kloc86 je napisao/la:ovi sto tvrde da je tekma prodata:

dajte dokaze,neki audio zapis bilo sta ?

ako imate stavite tu i ja sam prvi koji vise nikad necu navijat za zelju
ako nemate,i samo nagadjate i supljirate fino kliknite u gornjrm desnom uglu odjava

forum je mjesto razjene misljenja ali teske optuzbe kao sto su namjestanje bez argumenata su besmislene

http://www.youtube.com/watch?v=d6E4HB9k ... re=related
Pogledaj golmana u oba navrata i odbaranu zeljeznicara!
Iskreno ovo zeljeznicaru nije trebalo,cijelu sezonu su harali ligom i odjednom ovakve golove da primaju,a najbolje govori reakcija nakon gola leotara pa brate lik daje gol tim da spasi iz ispadanja a nema radovanja kao da vode 3:0 pa haj 4 pada "sta ce se radovat" a ne daje go za 2:1 i onakva reakcija,ali nea veze nismo ni prvi ni posljednji koji ce ispast u 2 ligu ;)

adoni
Kontakt:

Post Postao/la adoni » 24 maj 2012, 01:42

inacefindecko je napisao/la:ja ne razumijem da pojedinci ne mogu shvatiti da se ovdje ne možemo uvijek svi jednoglasno složiti oko nekih stvari. Ima onih koji smatraju da se Željo nikom ne treba pravdati, da su se svi morali vadit ranije, a ne na Želji, to se ja većinom slažem. Napadali su me u prijašnjim odgovorima na moje postove kao da ja vodim brigu ko ispada. Meni je svejedno ko god da je ispao, meni je samo krivo zbog toga što nismo do kraja odigrali jako. Opet kažem, došla je situacija gdje će naša utakmica odlučivati o ostanku nekih ekipa u ligi i nismo smjeli kao veliki klub dozvoliti ove priče da smo "ciigani", da namještamo il bog zna šta, a izgubiti od Leotara im donekle daje pravo za te priče.
Momak u odgovoru na moj post me nazva vidovitom Džemilom i pita kako znam da nismo igrali pošteno i izgubili.
Samo pogledajte naše dosadašnje rezultate kojim smo se dičili, i onda ovaj danas. Možda smo mi pošteno izgubili, al je Željo i pošteno dao 20 posto svojih mogućnosti uprkos najavama da će igrati do kraja jako i borbeno. To ja ne smatram poštenim.

I opet kažem, ima nas koji se ne slažemo i koji imamo gorak okus nakon današnjeg poraza i vi to NAVIJAČI ne morate prihvatit, ali sad ta prozivanja "kakvi ste vi Željovci" il sl. mi ne idu u glavu. Znači čovjek ne može drugačije misliti..
Kaže pljujemo po igračima? Nikad! Meni su ovi momci ove sezone podarili neviđenu sreću i svaka im čast na tome, ali mi je krivo zbog odnosa cijelog kluba prema ovoj utakmici, a ne samo igrača.

Izvinjavam se na dužem postu.

Jarane ja te prozva vidovitom Dzemilom..a sve zbog tvoje konstatacije "DA NEKO SVE DOK IGRA U ZELJINOM DRESU MORA IGRATI CASNO I POSTENO"..po cemu si zakljucio da oni nisu igrali casno i posteno,reci ti nama :?:
Po tebi,svaki nas poraz koji je morao doci kad-tad bi bio neposten i sumnjiv,jer smo prije toga imali rezultate kojim smo se dicili..ma bjazi bolan.
Prvo su pocele halabuke kako ce Amar u Trebinju izvesti haman pa juniore,a kad izidje gotovo pa najjaci sastav-onda muk,lik po tom pitanju...jesi se mozda zapitao da ni ovi momci nisu od celika,da je mozda i njih umor sustigao..da je mozda i njima preko glave pritiska iz kola u kolo kako moraju ovo,kako moraju ono..jednostavno,momci nisu imali dovoljno ni snage,ni motiva..svaki poraz boli i nijedan se nedozivljava olako...al zbog jednog poraza sumnjati i zazirati u necije postenje i cast,razmisli malo.
Da kojim slucajem ovaj nas poraz nije nista odlucivao,siguran sam da niko od nas nebi rijeci prigovorio tim momcima nakon svih radosti koje su nam priredili.
Jači od ratova,režima i partija...FK ŽELJEZNIČAR

NedozvoljenaPozicija
Kontakt:

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 24 maj 2012, 01:43

adoni je napisao/la:
inacefindecko je napisao/la:ja ne razumijem da pojedinci ne mogu shvatiti da se ovdje ne možemo uvijek svi jednoglasno složiti oko nekih stvari. Ima onih koji smatraju da se Željo nikom ne treba pravdati, da su se svi morali vadit ranije, a ne na Želji, to se ja većinom slažem. Napadali su me u prijašnjim odgovorima na moje postove kao da ja vodim brigu ko ispada. Meni je svejedno ko god da je ispao, meni je samo krivo zbog toga što nismo do kraja odigrali jako. Opet kažem, došla je situacija gdje će naša utakmica odlučivati o ostanku nekih ekipa u ligi i nismo smjeli kao veliki klub dozvoliti ove priče da smo "ciigani", da namještamo il bog zna šta, a izgubiti od Leotara im donekle daje pravo za te priče.
Momak u odgovoru na moj post me nazva vidovitom Džemilom i pita kako znam da nismo igrali pošteno i izgubili.
Samo pogledajte naše dosadašnje rezultate kojim smo se dičili, i onda ovaj danas. Možda smo mi pošteno izgubili, al je Željo i pošteno dao 20 posto svojih mogućnosti uprkos najavama da će igrati do kraja jako i borbeno. To ja ne smatram poštenim.

I opet kažem, ima nas koji se ne slažemo i koji imamo gorak okus nakon današnjeg poraza i vi to NAVIJAČI ne morate prihvatit, ali sad ta prozivanja "kakvi ste vi Željovci" il sl. mi ne idu u glavu. Znači čovjek ne može drugačije misliti..
Kaže pljujemo po igračima? Nikad! Meni su ovi momci ove sezone podarili neviđenu sreću i svaka im čast na tome, ali mi je krivo zbog odnosa cijelog kluba prema ovoj utakmici, a ne samo igrača.

Izvinjavam se na dužem postu.

Jarane ja te prozva vidovitom Dzemilom..a sve zbog tvoje konstatacije "DA NEKO SVE DOK IGRA U ZELJINOM DRESU MORA IGRATI CASNO I POSTENO"..po cemu si zakljucio da oni nisu igrali casno i posteno,reci ti nama :?:
Po tebi,svaki nas poraz koji je morao doci kad-tad bi bio neposten i sumnjiv,jer smo prije toga imali rezultate kojim smo se dicili..ma bjazi bolan.
Prvo su pocele halabuke kako ce Amar u Trebinju izvesti haman pa juniore,a kad izidje gotovo pa najjaci sastav-onda muk,lik po tom pitanju...jesi se mozda zapitao da ni ovi momci nisu od celika,da je mozda i njih umor sustigao..da je mozda i njima preko glave pritiska iz kola u kolo kako moraju ovo,kako moraju ono..jednostavno,momci nisu imali dovoljno ni snage,ni motiva..svaki poraz boli i nijedan se nedozivljava olako...al zbog jednog poraza sumnjati i zazirati u necije postenje i cast,razmisli malo.
Da kojim slucajem ovaj nas poraz nije nista odlucivao,siguran sam da niko od nas nebi rijeci prigovorio tim momcima nakon svih radosti koje su nam priredili.

O tome se radi cijelo vrijeme!

inacefindecko
Kontakt:

Post Postao/la inacefindecko » 24 maj 2012, 01:51

upravo zbog toga što je naš eventualni poraz odlučivao morali smo zapeti i dokazati da mi ne kalkulišemo!
i upravo me zbog činjenice da nam je igrao prvi tim boli duša zbog poraza jer kad sam čuo da smo izgubili zamislio sam sve one jedva punoljetne momke u ekipi i one koji se nisu naigrali ove sezone.
Da ne pomisli neko da je ovo konflikt, pretvorila se rasprava u nešto što ne treba, jednostavno možemo do sutra ovako pisati postove, jedan drugog pokušati pobiti, a sve to zbog toga što imamo različito mišljenje. Nijedan drugom nećemo dokazati da je neko upravu!
Ja imam gorčinu jer hoću da mi Željo razvaljuje te seoske klubove, i da me ne prozivaju za čast i poštenje, i da u 30. kolu, taman da smo obezbijedili titulu u 17. kolu, gine i izgara za plavi dres. Jer me niko ne može ubijediti da ekipa koja pomete ligu, koja toliko rekorda nabere, i da su svi igrači došli bez jedne noge, ne može izvuć remi !
pozdrav ;)

Jack777Pott
Kontakt:

Post Postao/la Jack777Pott » 24 maj 2012, 01:51

Armageddon2012 je napisao/la:
NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
Armageddon2012 je napisao/la:nema vise regionalnih podjela..

Jesil siguran, imaš kakav link koji to potvrđuje?

nemam link,ali pouzdano sa stopostotnom sigurnuscu znam da je onaj borac prosle godine mogao izvuci i rozenborg,i partizan,malme ili maccabi haifa,koga je i izvukao...

Borac je mogao izvuc Maccabi, APOEL, Litex, Slovana i Maribor. Evo ti i link http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/draws/round=2000259/index.html

Nema regionalnih podjela, al nekakvih ima, na osnovu cega ja ne znam, al misljenja sam da se i te grupe zdrijebaju par sati prije glavnog zdrijeba.
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

Ado1921
Kontakt:

Post Postao/la Ado1921 » 24 maj 2012, 01:55

Ispade Zeljo najveci krivac a svi znamo zasto....Kraj price
:lol: :lol: :lol:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja." Ivica Osim.

FCB

plava_pruga
Kontakt:

Post Postao/la plava_pruga » 24 maj 2012, 01:55

Izgubili, pa šta sad? Šta? Šta hoćete dušmani, na tuđi račun da se vadite E NEMA!
Opuštenost se vidjela još kod Kozare, sam rezultat od 2:1 sve govori. Činjenica da smo primili gol na svom terenu od kluba koji se sam ispisao iz ove lige u 3. kolu, a nismo ga primili od puno jačih ekipa dovoljno govori o opuštenosti. Amar nije ovo želio. Sam je rekao kako želi da obori još neke rekorde. Bilo mi je žao slobode, cijelo vrijeme. I stvarno sam želio da ostane u ligi. Ali kad sam vidio ovo ponašanje i cmizdrenje navijača slobode zbog NAŠEG poraza... nije mi ni malo žao. Ne mogu reći da mi je drago, ali mi nije žao. Umjesto da krivite sopstvene igrače koji su vas doveli u takvu poziciju, upravu koja je dopustila da jedan klub iz 3. grada po veličini u BiH ispande u federalnu ligu, vi krivite Amara da je uzeo neke pare. Sram da vas bude, i vas a i ovih šatro navijača Želje što pljuju po trofeijma... čobani...

ŠAMPIOOOOOOONE! OLE OLE OLEEEEEEEEEEEEEEEEE!

U Evropi, šta nam Bog da. Svi znamo da ovisimo o (što bi Adil - Beg rekao) žDrijebu. Ali s druge strane imam neki osjećaj da bi nam više pasali ovi jači timovi, i da bi njih prije prošli... ne znam zašto. Našim igračima hvala na sjajnoj sezoni, samo da se ovako nastavi. Danas smo mogli barem bod izvuć, čisto radi forme :D
G A Z I
Željo sve do pobjede

delpiero20
Kontakt:

Post Postao/la delpiero20 » 24 maj 2012, 01:56

inacefindecko je napisao/la:upravo zbog toga što je naš eventualni poraz odlučivao morali smo zapeti i dokazati da mi ne kalkulišemo!
i upravo me zbog činjenice da nam je igrao prvi tim boli duša zbog poraza jer kad sam čuo da smo izgubili zamislio sam sve one jedva punoljetne momke u ekipi i one koji se nisu naigrali ove sezone.
Da ne pomisli neko da je ovo konflikt, pretvorila se rasprava u nešto što ne treba, jednostavno možemo do sutra ovako pisati postove, jedan drugog pokušati pobiti, a sve to zbog toga što imamo različito mišljenje. Nijedan drugom nećemo dokazati da je neko upravu!
Ja imam gorčinu jer hoću da mi Željo razvaljuje te seoske klubove, i da me ne prozivaju za čast i poštenje, i da u 30. kolu, taman da smo obezbijedili titulu u 17. kolu, gine i izgara za plavi dres. Jer me niko ne može ubijediti da ekipa koja pomete ligu, koja toliko rekorda nabere, i da su svi igrači došli bez jedne noge, ne može izvuć remi !
pozdrav ;)

Konacno neko realan...Ja da sam mislio da ste losi i da ne mozete ne bi se ni ljutio, u tome je sva poenta
Mi danas nismo mogli nista Slaviji jer je prakticno nemoguce uraditi nesto protiv ekipe koja igra kuci i koja mora dobiti vise od nas...jednostavno tu niko iz pl ne bi mogao nista, a ne samo mi...

AnelZ
Kontakt:

Post Postao/la AnelZ » 24 maj 2012, 01:59

Jack777Pott je napisao/la:
Armageddon2012 je napisao/la:
NedozvoljenaPozicija je napisao/la:Jesil siguran, imaš kakav link koji to potvrđuje?

nemam link,ali pouzdano sa stopostotnom sigurnuscu znam da je onaj borac prosle godine mogao izvuci i rozenborg,i partizan,malme ili maccabi haifa,koga je i izvukao...

Borac je mogao izvuc Maccabi, APOEL, Litex, Slovana i Maribor. Evo ti i link http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2012/draws/round=2000259/index.html

Nema regionalnih podjela, al nekakvih ima, na osnovu cega ja ne znam, al misljenja sam da se i te grupe zdrijebaju par sati prije glavnog zdrijeba.

A kako to nije regionalna podjela? Svi ti klubovi osim Slovana su iz juzne (mediteranske) grupe, Slovan je upao vise zbog ravnoteze.
"I dobro znajte, da sve sam njemu dao
zbog njega ja sam stoput u belaj pao"

AIESEC - najveća organizacija u svijetu vođena od strane mladih
http://www.aiesec.ba/

adoni
Kontakt:

Post Postao/la adoni » 24 maj 2012, 01:59

inacefindecko je napisao/la:upravo zbog toga što je naš eventualni poraz odlučivao morali smo zapeti i dokazati da mi ne kalkulišemo!
pozdrav ;)

Nije ovo konflikt druze,niti njako pobijanje misljenja :) :)
Samo mala sugestija da se tako olako nepljuje na necije postenje i nesumnja u neciju cast..pogotovu ako si osoba s obrazom kako za sebe tvrdis...do nedavno se ovim momcima pripisivao i "dogovor" oko titule i kupa..nama titula,a Sirokom kup..pa momci duplom krunom demantovase ;) ;) ;)

Aldinn1
Kontakt:

Post Postao/la Aldinn1 » 24 maj 2012, 02:04

Ne znam zašto se dopušta ovim seračima da pišu po našoj temi stvari koje su smiješne i jadne. Ekipa koja cijelu sezonu nije plačala sudije, radnike kluba i ostale obaveze prema savezu i još kroz cijelu sezonu se za.****, nisu mogle nikoga pobijediti i sad posljedne kolo Željo, Velež da igra za njihov ne rad cijele sezone.
Imamo dobre odnose s Leotarom, a pored toga smo imali slavlje momci su se opustili, kraj je sezone i išli smo samo odratiti ovu utakmicu tek onako. Opet ponovaljam za nečiji ne rad tokom cijele sezone Željo neće igrati, niti bilo koji drugi klub. Imali su sasvim dovoljno utakmica da obezbjede svoj opstanak, nisu to uradili i krivca nemoj da tražite na ovoj temoj.
Opet moram ponoviti par utakmica u kojim je Sloboda nama lomila noge na Grbavici, valjala se tokom utakmice svakih 15 min i tako slične stvari, gdje mi izgubimo titulu i nigdje nisam pročitao da je Sloboda kriva i tako slične stvari. Tada smo mi bili krivi, jer smo vam to dopustili. Ali ima ona sve vrača, sve se plača.. tako da vam je to došlo na naplatu.
Ovim šatro navijačima koji se stide titule, nek napuste ovu temu i nek idu pišu na Slobodinu temu o poštenju i časti, a nas nek poštede te seračine i šupljih priča.
Ljubomorne duše..
Zadnja izmjena: Aldinn1, dana/u 24 maj 2012, 02:08, ukupno mijenjano 1 put.
Potpis!

inacefindecko
Kontakt:

Post Postao/la inacefindecko » 24 maj 2012, 02:05

@adoni
držim za sebe da ne izgubim obraz, al ne priča se o meni :D
evo, odgovori mi objektivno, kao da do sad nije bilo rasprave, da li je tebi ovaj naš poraz danas častan?
Uzmi u obzir to da smo postavili sve rekorde ove godine, da smo konačno stvorili jednog ozbiljnog Želju za ove prostore? Pod častan mislim ne samo na direktno uticanje na to ko ispada, već i čast igranja za Želju, pa makar obezbijedio titulu u 3. kolu?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d6E4HB9k69Y[/youtube] vidi agresivnosti igrača :roll:

AnelZ
Kontakt:

Post Postao/la AnelZ » 24 maj 2012, 02:13

Evo, ovo je moje predviđanje koga mozemo dobiti u drugom pretkolu, uzimao sam u obzir kako regionalnu podjelu, tako i koeficijente. Ukoliko budemo u juznoj grupi, predivdjam Salzburg, Dinamo, Partizan, Maribor i AEL. Ali postoji mogucnost da nas prebace u centralnu grupu, zbog nedostatka klubova iz tog regiona kao nenosioci, pa bi tu najvjerovatnije cekali Basel, Žilina, Debrecen, Slovan, Slask i Zestafoni.

Naravno, sve je ovo hipotetski, ali ovu su neka moja predviđanja, Ukoliko bude ovako, najradije bi Maribor ako smo u juznoj. U slucaju centralne grupe Debrecen i Zestafoni mi izgledaju premostivi.

Nemam uopste namjeru da pricam o drugim stvarima nego o Želji, najmanje me zanimaju kakve cu imati odnose sa drugim klubovima i zato me zaboli ko je ispao. Na drugu ruku, ocigledno jesmo igrali slabije, ali za mene je sasvim razumljivo nakon proslave, nadao (naglasak na nadao) sam se pobjedi, ali sam realno znao da nam se ovdje niz prekida, pogotovo nakon Kozare i kada sam shvatio da ce sastav biti slican kao taj dan. Bicu pametniji kada vidim malo vise isjecaka iz utakmice, ali zasigurno se ne stidim svog Željezničara i hvala mu na svemu sto mi je pruzio ove sezone.

Na danasnji dan smo igrali jedino finale kupa maršala kada smo izgubili protiv Veleža:
http://tinyurl.com/cyqok9q
Zadnja izmjena: AnelZ, dana/u 24 maj 2012, 02:19, ukupno mijenjano 3 puta.
"I dobro znajte, da sve sam njemu dao
zbog njega ja sam stoput u belaj pao"

AIESEC - najveća organizacija u svijetu vođena od strane mladih
http://www.aiesec.ba/

plava_pruga
Kontakt:

Post Postao/la plava_pruga » 24 maj 2012, 02:13

inacefindecko je napisao/la:@adoni
evo, odgovori mi objektivno, kao da do sad nije bilo rasprave, da li je tebi ovaj naš poraz danas častan?
Uzmi u obzir to da smo postavili sve rekorde ove godine, da smo konačno stvorili jednog ozbiljnog Želju za ove prostore? Pod častan mislim ne samo na direktno uticanje na to ko ispada, već i čast igranja za Želju, pa makar obezbijedio titulu u 3. kolu?
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d6E4HB9k69Y[/youtube] vidi agresivnosti igrača :roll:

Hajde ti trči cijelu sezonu i zalaži se, igraj za taj plavi dres, poludi od treninga više, ne samo cijelu sezonu, već 3 godine OZBILJNOG rada. Osvoji oba trofeja, proslavi sa svojim navijačima. I ajde da te pitam kako bi potrčao na utakmici koja se igra 2 dana nakon mamurluka. Pa nije ti više do života, želiš samo da se odmoriš do tih priprema za Evropu. Nema leotar te pare da "plati" Želji pobjedu. Da mu da cijeli svoj budžet opet je malo... Jednostavno nema logike za "prodajom" i teorijama zavjere"
G A Z I
Željo sve do pobjede

adoni
Kontakt:

Post Postao/la adoni » 24 maj 2012, 02:20

@inacefindecko
Vjerujem Amaru i njegovim rijecima od prije neki dan..one su mi najbolji garant da danas ipak nije moglo bolje..a na osnovu pretpostavki i naprdjivanja,stvarno nezelim kaljati i bacati ljagu na sve ono sto je sa Zeljom odradio proteklih godina i na ove momke koji su nam toliko radosti podarili...svako moze imati i los dan,zar ne ;) ;)
Zadnja izmjena: adoni, dana/u 24 maj 2012, 02:25, ukupno mijenjano 2 puta.

scudetto
Kontakt:

Post Postao/la scudetto » 24 maj 2012, 02:21

inace to je taj bukvic u koga se toliko kunete i koga spominjete kao nasljednika guse, ova utakmica mu je bila odlican nacin za dokazivanje i u potpunosti je opravdao ocekivanja za narednu sezonu.
Poziv za jaču Slobodu!
-- 090/291-054 --
Cijena poziva je 2 KM.

BlueTiger
Kontakt:

Post Postao/la BlueTiger » 24 maj 2012, 02:22

plava_pruga je napisao/la:

Hajde ti trči cijelu sezonu i zalaži se, igraj za taj plavi dres, poludi od treninga više, ne samo cijelu sezonu, već 3 godine OZBILJNOG rada. Osvoji oba trofeja, proslavi sa svojim navijačima. I ajde da te pitam kako bi potrčao na utakmici koja se igra 2 dana nakon mamurluka. Pa nije ti više do života, želiš samo da se odmoriš do tih priprema za Evropu. Nema leotar te pare da "plati" Želji pobjedu. Da mu da cijeli svoj budžet opet je malo... Jednostavno nema logike za "prodajom" i teorijama zavjere"

BRAVO!

Nas balkanski mentalitet. Traziti alibi za poraz, gdje su imali sve u svojim nogoma, kod drugih ekipa i to kod prvaka koji je osvojio titulu davnih dana, ne znam vise stvarno sta komentarisati na to!
Ove propagande plakate sto prave, samo su odraz naseg poganog drustva! FUJ!
U boj, u boj za Zeljuuu SVOG!!!!!! FORZAAAA ZELJOOOO!!!! MANIJAK NE MOZE BITI SVAK!!!!

plava_pruga
Kontakt:

Post Postao/la plava_pruga » 24 maj 2012, 02:26

BlueTiger je napisao/la:
plava_pruga je napisao/la:

BRAVO!

Nas balkanski mentalitet. Traziti alibi za poraz, gdje su imali sve u svojim nogoma, kod drugih ekipa i to kod prvaka koji je osvojio titulu davnih dana, ne znam vise stvarno sta komentarisati na to!
Ove propagande plakate sto prave, samo su odraz naseg poganog drustva! FUJ!

Ne tražim ja alibi za poraz, NIKADA nisam rekao da mi je drago, SAMO hoću da kažem da NISMO prodali utakmicu, i da sloboda nema šta nas kriviti! TO hoću da kažem. A i ne želim da krivim nikoga za poraz u zadnjem kolu koje je NEBITNO! Ne vidim logiku da prodamo utakmicu, shvataš????
G A Z I
Željo sve do pobjede

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Steven11, TeaM87 i 43 gosta.