FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

NedozvoljenaPozicija
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 24 maj 2012, 02:29

Mislim da te čovjek podržao u potpunosti :mrgreen:

BlueTiger
Kontakt:

Post Postao/la BlueTiger » 24 maj 2012, 02:30

Nisi me drug razumio! Za tebe je bravo, a za teoreticare zavjera je ispod! :D
U boj, u boj za Zeljuuu SVOG!!!!!! FORZAAAA ZELJOOOO!!!! MANIJAK NE MOZE BITI SVAK!!!!

adoni
Kontakt:

Post Postao/la adoni » 24 maj 2012, 02:40

delpiero20 je napisao/la:
inacefindecko je napisao/la:upravo zbog toga što je naš eventualni poraz odlučivao morali smo zapeti i dokazati da mi ne kalkulišemo!
i upravo me zbog činjenice da nam je igrao prvi tim boli duša zbog poraza jer kad sam čuo da smo izgubili zamislio sam sve one jedva punoljetne momke u ekipi i one koji se nisu naigrali ove sezone.
Da ne pomisli neko da je ovo konflikt, pretvorila se rasprava u nešto što ne treba, jednostavno možemo do sutra ovako pisati postove, jedan drugog pokušati pobiti, a sve to zbog toga što imamo različito mišljenje. Nijedan drugom nećemo dokazati da je neko upravu!
Ja imam gorčinu jer hoću da mi Željo razvaljuje te seoske klubove, i da me ne prozivaju za čast i poštenje, i da u 30. kolu, taman da smo obezbijedili titulu u 17. kolu, gine i izgara za plavi dres. Jer me niko ne može ubijediti da ekipa koja pomete ligu, koja toliko rekorda nabere, i da su svi igrači došli bez jedne noge, ne može izvuć remi !
pozdrav ;)

Konacno neko realan...Ja da sam mislio da ste losi i da ne mozete ne bi se ni ljutio, u tome je sva poenta
Mi danas nismo mogli nista Slaviji jer je prakticno nemoguce uraditi nesto protiv ekipe koja igra kuci i koja mora dobiti vise od nas...jednostavno tu niko iz pl ne bi mogao nista, a ne samo mi...

A i ti si kao realan,je li :?: :?:
Nije mi drago sto je Sloboda ispala iz PL...ali zbog takvih realnih (teoreticara zavjera i urota) kao sto si ti,slavio bih do zore :lol: :lol:
Jači od ratova,režima i partija...FK ŽELJEZNIČAR

plava_pruga
Kontakt:

Post Postao/la plava_pruga » 24 maj 2012, 02:42

BlueTiger je napisao/la:Nisi me drug razumio! Za tebe je bravo, a za teoreticare zavjera je ispod! :D

Halali, nisam dobro pročitao post.
@aleksandar
Ja sam za to da se sve ispita, nije problem, nek se provede istraga, pa nek utvrde. Ali ja sam uvjeren da Željo nije kriv. Istina je da se dosta toga poklopilo da bi sloboda ispala, nije mi drago zbog toga, ali ja samo ne želim da se krivica prebacuje na mog Želju, ako to nije zaslužio. Ništa više.
A što se slobode tiče, njima ovo može biti i korak naprijed. Da su ostali u premier ligi, ne bi bilo promjena, loši ljudi u klubu bi ostali, i ovo bi se nastavilo. Sjetite se samo Želje, prije 4-5 godina, i mi smo morali jaaaaako nisko pasti, sreća pa nismo ispali, da bi se stvari posložile na svoje mjesto. Samo kažem da nauče iz svojih grešaka, a ne da traže krivce u drugima.
G A Z I
Željo sve do pobjede

NedozvoljenaPozicija
Kontakt:

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 24 maj 2012, 02:42

Eno dočekali svoje igrače ko najveće heroje iako nisu opucali loptu po golu, a nama se navalili na kosti. Popustite više ljudi dragi...

BlueTiger
Kontakt:

Post Postao/la BlueTiger » 24 maj 2012, 02:53

NedozvoljenaPozicija je napisao/la:Eno dočekali svoje igrače ko najveće heroje iako nisu opucali loptu po golu, a nama se navalili na kosti. Popustite više ljudi dragi...

Moj drug, nema jace stvari u zivotu od OBMANE! Ibrakovic od tragica, postao heroj! jbg, takav smo mi narod. Danas heroj, sutra prokletnik.

Neki pisu da se treba sve ispitati. Uredu neka se ispita danasnje kolu, ja vam odgovorno tvrdim dok je god Amara u ZELJI, PRODAJE NEKIH UTAKMICA NE DOLAZE U OBRZIR, jer samim tim ujedno PLJUNEMO na sav nas rad i trud. Amar dobro zna, da se samo radom i postenjem moze naprijed. Nista nama nije drazi Leotar od Slobode, niti od Goska. Cak je i sam Amar u jednom intervju nedavno izjavio da je GOSK ekipa koja treba ispasti. Mi sve ovdje svi slazemo sa tim, ali jbg, ZIVOT NIJE, NITI CE IKADA BITI FER!

Kada smo vec kod namjestanje, Travnik prodaje od kada se igra liga, pa svi sute. Zasto ste sada svi digli po pitanju toga? Zasto ranije niste odgovarali? Da vam mozda nije odgovralo pa ste sutili?. Tuzla je jedva ulozila neku sicu u klub, i hoce da igraju u PL. Nisam nikada u zivotu bio da se drugi ismijavanju na osvnovu tude patnje i boli, ali ovi iz Tuzle se okomise na nas i mostarce kao da smo im mi krivi, a nismo! STO PRIJE SVATE DA SU SAMI SEBE POKOPALI; PRIJE CE KRENUTI NAPRIJED! OSTANETE LI U ILUZIJI, NACEKAT CETE SE ONDA BAR JEDNU SMJENU GENERACIJA PA CETE ONDA KRENUTI NAPRIJED!
U boj, u boj za Zeljuuu SVOG!!!!!! FORZAAAA ZELJOOOO!!!! MANIJAK NE MOZE BITI SVAK!!!!

NedozvoljenaPozicija
Kontakt:

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 24 maj 2012, 03:11

Eno malorpije pročitah na ljutom ( :lol: ) forumu kako je Amar dogovorio sa nekakvim hidroelektranama da nam plate da pustimo Leotaru i još par interesantnih nebuloza, šega živa u Bosanskoj Krajini :lol:

amerosm
Kontakt:

Post Postao/la amerosm » 24 maj 2012, 03:14

Mislim da se previse paznje posvecuje posljednjem kolu, a zanemariju se ostala kola. Zeljo sta god da je danas uradio ispao bi zrtva bilo sa jedne ili druge strane.
Za goli zivot su se pred posljednje kolo borile sljedece ekipe: Sloboda, Leotar, Rudar, GOSK i Slavija. Posto vecina navijaca Slobode smatra da je Zeljo glavni krivac za njihovo ispadanja u moju sljedecu racunicu necu uzeti te dvije utakmice koje su odigrane. Zeljo je protiv preostala cetiri konkurenta Slobode od mogucih 24 poena osvojio 21 poen uz gol razliku 25:4. Bodovni saldo ostalih ekipa protiv pomenute cetiri ekipe je sljedeci:

Siroki Brijeg - 17 bodova uz gol-razliku 18:5
Borac - 18 bodova uz gol-razliku 20:9
FK Sarajevo - 18 bodova uz gol-razliku 16:7
FK Olimpic - 15 bodova uz gol-razliku 11:7
Zrinjski - 19 bodova uz gol-razliku 17:10
Zvijezda - 11 bodova uz gol-razliku 12:9
Travnik - 11 bodova uz gol-razliku 11:12
Celik - 9 bodova uz gol-razliku 8:7
Velez - 11 bodova uz gol-razliku 7:5

I opet ispadosmo mi krivi, a njihovi tako omiljeni Zenicani izgubise dvije utakmice protiv njihovih direktnih konkurenata na BP, protiv Slavije sa 2:1 i protiv Leotara sa 3:2, ali hebiga to se zanemarju igrali su nekad u tamo nekom 24.kolu koje uvedeno onako reda radi. :? :?
"My Favorite Ring is Always the Next One"

delpiero20
Kontakt:

Post Postao/la delpiero20 » 24 maj 2012, 03:15

adoni je napisao/la:
delpiero20 je napisao/la:
inacefindecko je napisao/la:upravo zbog toga što je naš eventualni poraz odlučivao morali smo zapeti i dokazati da mi ne kalkulišemo!
i upravo me zbog činjenice da nam je igrao prvi tim boli duša zbog poraza jer kad sam čuo da smo izgubili zamislio sam sve one jedva punoljetne momke u ekipi i one koji se nisu naigrali ove sezone.
Da ne pomisli neko da je ovo konflikt, pretvorila se rasprava u nešto što ne treba, jednostavno možemo do sutra ovako pisati postove, jedan drugog pokušati pobiti, a sve to zbog toga što imamo različito mišljenje. Nijedan drugom nećemo dokazati da je neko upravu!
Ja imam gorčinu jer hoću da mi Željo razvaljuje te seoske klubove, i da me ne prozivaju za čast i poštenje, i da u 30. kolu, taman da smo obezbijedili titulu u 17. kolu, gine i izgara za plavi dres. Jer me niko ne može ubijediti da ekipa koja pomete ligu, koja toliko rekorda nabere, i da su svi igrači došli bez jedne noge, ne može izvuć remi !
pozdrav ;)

Konacno neko realan...Ja da sam mislio da ste losi i da ne mozete ne bi se ni ljutio, u tome je sva poenta
Mi danas nismo mogli nista Slaviji jer je prakticno nemoguce uraditi nesto protiv ekipe koja igra kuci i koja mora dobiti vise od nas...jednostavno tu niko iz pl ne bi mogao nista, a ne samo mi...

A i ti si kao realan,je li :?: :?:
Nije mi drago sto je Sloboda ispala iz PL...ali zbog takvih realnih (teoreticara zavjera i urota) kao sto si ti,slavio bih do zore :lol: :lol:

Ne ne...vi sarajlijice ste uvijek u pravu ;)

Slavi slobodno, znam da ti je drago...

BlueTiger
Kontakt:

Post Postao/la BlueTiger » 24 maj 2012, 03:18

Ma kod nas su svi pametni, svi znaju! Onaj iz Cikaga tamo javlja sta se dogada kao da je na licu mjesta bio! :?

Jbg, meni je krivo sto oni nas napadaju a sami sebi krivi! STO NISI JAVNO DAO PREMIJER IGRACIMA ZELJE ZA POBJEDU ILI PORAZ i gotovo!

Sloboda je bila i uvijek ce biti veliki tim, i jos stojim da je GOSK uljez tim, ali jbg, GOSK ima pare, Sloboda nema!

dino lj
Kontakt:

Post Postao/la dino lj » 24 maj 2012, 07:20

pozdrav ;)

E jarane svaka ti cast potpuno si u pravu,ovdje bi ljudi htjeli da svi mislimo kao oni i ako ih ne podrzavas odmah si neprijatelj kluba.Sto puta cu reci da me ne interesuje niko osim Zelje,niti koje ili je trebao ispasti zato me ovo danas boli,ko misli da je ovaj poraz u redu i trazi alibi u nekoj slavljenickoj i opustenoji atmosferi meni ne smeta jer svi imamo pravo na misljenje.Ali i ja imam pravo na svoje,za mene je ovaj poraz jadan,bijedan degradira ugled kluba i znam da dokazivanje necega neregularnog u ovoj drzavi je utopija,pa tako i ja nemam dokaza da je utakmica nastima ali me niko nece ubjediti da danas pojedinci nisu pljunuli na tradiciju kluba i njegov ugled.Ko me to odgovara neka i dalje podrzava i slavi ja necu jer mi je muka.Veliki klubovi moraju znati kako da se ponasaju u svakoj situaciji(neko je spomenuo Bajern i bio u pravu) i radi toga u Trebinju smo morali barem uzeti bod samo radi sebe a ne Slobode.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

pinki
Kontakt:

Post Postao/la pinki » 24 maj 2012, 08:06

Molim moderatore da malo pripaze na ovu temu i da ovakve i slične padobrance trajno odstrane, da neko od normalne raje ne bi popio ban zbog njih!
Tema je FK Željezničar! Boli nas qurac ko je ispao! Sam pao sam se ubio!

seven
Kontakt:

Post Postao/la seven » 24 maj 2012, 08:09

ništa, ima Željo sigurna tri boda iz Trebinja sljedeće sezone :)

BLU SKY

Post Postao/la BLU SKY » 24 maj 2012, 08:10

Veci ste vi levati sto im se pravdate, ko ih hebe kad nisu ni zasluzili da ostanu u ligi, pa slaviji nisu sutnuli na gol i hoce da ostanu, pa kad je Velez veci klub od Slobode ispao nevidim zasto se dize tolika prasina. citavu sezonu su pred ispadanjem i sad bi da neko drugi igra za njih a imali su sve u svojim rukama sad na sve nacine dusmani pokusavavaju da umanje Zeljin uspjeh.
Prvaci:1945/46,1971/72, 1997/98, 2000/01, 2001/02, 2009/10,2011/12,2012/13
Kup:1999/00, 2000/01, 2002/03,2010/11,2011/12
Super kup:1998, 2000, 2001
Kup UEFA: 1/4:1971/72, 1/2:1984/85

DARE_DEVIL_SA
Kontakt:

Post Postao/la DARE_DEVIL_SA » 24 maj 2012, 08:11

AK47 je napisao/la:koga god da Paraličar dobije u predkolu, bit ću najveći navijač tog kluba, najveća želja mi je da podere ovaj Paraličar koji se za jeftine, ili ipak za velike pare prodaje, gdje je sada Amarčić da kaže kako se Paraličar bori za regularnost

sramotno, ugasite Željezničar nek počiva u miru, ovako mu se sramoti ime, ovaj Paraličar je sramota

Naporan si vise idiote.. boli nas jedna stvar za Slobodu, ko Vam je kriv niste imali suta po golu Slavije jel Vas stid.

Manchester United je znao izgubiti od West Hama kuci u zadnjem kolu pa sta...nego sve vezano za Slobodu na forumu treba prebaciti u prvu ligu federacije.

nime_tm87
Kontakt:

Post Postao/la nime_tm87 » 24 maj 2012, 08:11

A sad ŽELJO- LIGA PRVAKA, a za ostale me iskreno qurac boli. Pozdrav

Ferplejko
Kontakt:

Post Postao/la Ferplejko » 24 maj 2012, 08:22

Kako god smo igrali u Trebinju sigurno smo odigrali sa vise zelje i žara nego sto je Velez igrao u Tuzli proslo kolo. Kada Velez pusti Slobodu da ga lagano pobjedi tada je to u redu. Ali kada Zeljo pusti Leotara da ga pobjedi onda to nije u redu. Ne budimo dvolicni. Zasto je Sloboda unaprijed upisala poraz od Olimpica na Otoci (gdje se mogu uzeti bodovi bez ikakvog pristiska i sl., naravno mora se kvalitetno odigrati) pa otisla tamo sa 2. timom ?
I zaista, najbolje je pogledati Zeljinu statistiku protiv onih timova koji su se sa Slobodom borili za opstanak. Cifre sve govore. Uostalom, i igra Slobode jucer sve govori.

dino lj
Kontakt:

Post Postao/la dino lj » 24 maj 2012, 08:42

AK47 je napisao/la:koga god da Paraličar dobije u predkolu, bit ću najveći navijač tog kluba, najveća želja mi je da podere ovaj Paraličar koji se za jeftine, ili ipak za velike pare prodaje, gdje je sada Amarčić da kaže kako se Paraličar bori za regularnost

sramotno, ugasite Željezničar nek počiva u miru, ovako mu se sramoti ime, ovaj Paraličar je sramota

Ako mozez iznijeti normalnu kritiku to i napisi a ako ne sa ovim postom upravo ti ispadas najveci idiot,kreten i imbecili.Najveca greska foruma je ta sto se postovi ne potpisuju punim imenom i prezimenom,lako je pod nicko-m glumiti budalu i mangupa.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

Elegant
Kontakt:

Post Postao/la Elegant » 24 maj 2012, 08:55

Opet smo glavni krivci za tuđe probleme i neuspjehe u ligi. :cry:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

hamo_pipa
Kontakt:

Post Postao/la hamo_pipa » 24 maj 2012, 08:55

nime_tm87 je napisao/la:A sad ŽELJO- LIGA PRVAKA, a za ostale me iskreno qurac boli. Pozdrav
Man can hardly even recognize the devils of his own creation.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Trenutno korisnika/ca: Harika, zenica159 i 39 gostiju.