FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Semper
Postovi: 2663
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Semper » 13 jul 2012, 19:37

Ma gori su ljudi u upravu što su uopšte dali dresove u prodaju. Kada nešto želiš da kupiš obično to i kupiš a ono što ne želiš tražiš mu hiljadu mana. Dres je prije svega suvenir nećeš ga nositi po gradu da mora biti extra kvalitetan. Svi bi mi nike dresove ali to košta. Kupovinu artikala iz fan shopa treba shvatiti kao pomoć klubu koji iz godine u godinu lagano napreduje dok sve u državi stagnira ili nazaduje.

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2898
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMmanija2012 » 13 jul 2012, 19:47

Semper je napisao/la:Ma gori su ljudi u upravu što su uopšte dali dresove u prodaju. Kada nešto želiš da kupiš obično to i kupiš a ono što ne želiš tražiš mu hiljadu mana. Dres je prije svega suvenir nećeš ga nositi po gradu da mora biti extra kvalitetan. Svi bi mi nike dresove ali to košta. Kupovinu artikala iz fan shopa treba shvatiti kao pomoć klubu koji iz godine u godinu lagano napreduje dok sve u državi stagnira ili nazaduje.
Djaba objasnjavas ..voli narod da pametuje i da traze mane ;)

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pirke » 13 jul 2012, 20:01

Odkad ste vi presli na Patrick? Nisam znao da ta firma jos postoji...
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
anonimni
Postovi: 10139
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 13 jul 2012, 20:03

Pirke je napisao/la:Odkad ste vi presli na Patrick? Nisam znao da ta firma jos postoji...
od ove sezone :mrgreen: postoji, eto vidiš, nisam ni ja znao dok ne vidjeh da ćemo ih mi nositi.. :D
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pirke » 13 jul 2012, 20:07

anonimni je napisao/la:
Pirke je napisao/la:Odkad ste vi presli na Patrick? Nisam znao da ta firma jos postoji...
od ove sezone :mrgreen: postoji, eto vidiš, nisam ni ja znao dok ne vidjeh da ćemo ih mi nositi.. :D
Jeste li predstavili dres??
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
el_ninjo
Postovi: 147
Pridružen/a: 22 feb 2009, 23:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la el_ninjo » 13 jul 2012, 20:19

el_ninjo je napisao/la:Ukoliko neko zna da kod nekog ima 2 mjesta za put u Sloveniju, molim da mi javi na privatnu ..
Jer imamo karte za "zahod" al nemamo prevoz ..
Volimo Bete a njih ko Beje!!!

Avatar
propuh
Postovi: 2745
Pridružen/a: 21 feb 2011, 05:07
Lokacija: dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la propuh » 13 jul 2012, 20:29

Semper je napisao/la:Ma gori su ljudi u upravu što su uopšte dali dresove u prodaju. Kada nešto želiš da kupiš obično to i kupiš a ono što ne želiš tražiš mu hiljadu mana. Dres je prije svega suvenir nećeš ga nositi po gradu da mora biti extra kvalitetan. Svi bi mi nike dresove ali to košta. Kupovinu artikala iz fan shopa treba shvatiti kao pomoć klubu koji iz godine u godinu lagano napreduje dok sve u državi stagnira ili nazaduje.
O cemu ti pricas, prosjecan dres svake mareke kosta oko 60 eura dok top modeli odu i do 120, a mi i ovako dobivamo zadnje po kvaliteti i popularnosti. Prema tome ovi sad dresovi su dno dna i cjena im ne prelazi 25 eurica i marka je uz to ultra jaka i poznata ( popularna ). Ja ne znam ko ce im za ovo dati 100 KM. u ovoj siromastini :roll:
Azmir Husić "Dino svi znamo kako je Saraj'vo doslo do titule"

Avatar
partibrejker1921
Postovi: 572
Pridružen/a: 08 jul 2008, 20:11
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la partibrejker1921 » 13 jul 2012, 20:44

Bilo kako bilo, danas se prodalo više od pola dresova u fan shopu (došlo 50 komada)......

Avatar
tm84
Postovi: 1677
Pridružen/a: 06 apr 2010, 19:02
Lokacija: Brünn, Južna Moravska
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm84 » 13 jul 2012, 21:05

kad je revans sa mariborom? 24 ili 25?
7x drzavni prvak (rekord) // 5x osvajac kupa (rekord) // 3x osvajac superkupa (rekord)
rekordi se obaraju a trofeji osvajaju!!!

Avatar
samir_tm87
Postovi: 2621
Pridružen/a: 04 sep 2009, 14:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samir_tm87 » 13 jul 2012, 21:16

tm84 je napisao/la:kad je revans sa mariborom? 24 ili 25?
24

Avatar
AnelZ
Postovi: 3566
Pridružen/a: 20 okt 2011, 00:41
Lokacija: Hrasno
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AnelZ » 13 jul 2012, 21:29

propuh je napisao/la:
Semper je napisao/la:Ma gori su ljudi u upravu što su uopšte dali dresove u prodaju. Kada nešto želiš da kupiš obično to i kupiš a ono što ne želiš tražiš mu hiljadu mana. Dres je prije svega suvenir nećeš ga nositi po gradu da mora biti extra kvalitetan. Svi bi mi nike dresove ali to košta. Kupovinu artikala iz fan shopa treba shvatiti kao pomoć klubu koji iz godine u godinu lagano napreduje dok sve u državi stagnira ili nazaduje.
O cemu ti pricas, prosjecan dres svake mareke kosta oko 60 eura dok top modeli odu i do 120, a mi i ovako dobivamo zadnje po kvaliteti i popularnosti. Prema tome ovi sad dresovi su dno dna i cjena im ne prelazi 25 eurica i marka je uz to ultra jaka i poznata ( popularna ). Ja ne znam ko ce im za ovo dati 100 KM. u ovoj siromastini :roll:
ne znam, ali kada sam ja jucer bio u fan shopu cura kaze da je velika potraznja za novim dresovima iako ih nisu ni vidjeli... Samo dok sam ja bio unutra (nekih 5 minuta), cura je dobila tri poziva da pitaju ljudi jesu li stigli novi dresovi.

Avatar
anonimni
Postovi: 10139
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 13 jul 2012, 21:34

Pirke je napisao/la:
anonimni je napisao/la:
Pirke je napisao/la:Odkad ste vi presli na Patrick? Nisam znao da ta firma jos postoji...
od ove sezone :mrgreen: postoji, eto vidiš, nisam ni ja znao dok ne vidjeh da ćemo ih mi nositi.. :D
Jeste li predstavili dres??
bio je prije par stranica dres za Evropu, a još nije predstavljen dres za bh. takmičenja
EDIT: http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1902_o.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
AnelZ je napisao/la: ne znam, ali kada sam ja jucer bio u fan shopu cura kaze da je velika potraznja za novim dresovima iako ih nisu ni vidjeli... Samo dok sam ja bio unutra (nekih 5 minuta), cura je dobila tri poziva da pitaju ljudi jesu li stigli novi dresovi.
bio sam i ja juče, i meni je isto rekla da je velika potražnja, doduše, ja nisam bio 5 minuta :mrgreen: al' to sam sazn'o, sad vjerujem da je manja potražnja nego jučer
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la arelinho » 13 jul 2012, 21:40

bio je prije par stranica dres za Evropu, a još nije predstavljen dres za bh. takmičenja
EDIT: http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1902_o.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[quote="AnelZ"]
anonimni u europi igramo u dresovima macron ;)

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 13 jul 2012, 21:43

Jao grba i sramote
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

batac
Postovi: 3
Pridružen/a: 02 jul 2012, 21:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la batac » 13 jul 2012, 21:44

ZELJO MOJA je napisao/la:
kenant je napisao/la:https://apps.facebook.com/zabijgamariboru/


ZABIJ GA MARIBORU ! ZEBIN DRES, BEŠLIJINA FRIZURA :) Puca se prema jugu :)
ma ovdje ga je nemoguce zabiti heheeee
Kao i Željo ga nemože zabiti Mariboru, ha,ha,ha.....

Avatar
anonimni
Postovi: 10139
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 13 jul 2012, 21:44

@arelinho, to su govorili prije 10-ak dana, al' danas čini mi se ovdje jedan lik reče da su ovo dresovi za Evropu, a da bi ubrzo trebali doći dresovi za ostale frontove (personalizovani :mrgreen: ), kako god da je, dođe na isto :D

Slovenac, ćao...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 13 jul 2012, 21:44

BistriKe imaš li ti informacije koji je rezulatat u Foči ? Jel završila utakmica ?
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 13 jul 2012, 21:45

bagrcavi je napisao/la:BistriKe imaš li ti informacije koji je rezulatat u Foči ? Jel završila utakmica ?
Nemam,nisi prvi koji me pita:/
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Zgembo Adislić
Postovi: 180
Pridružen/a: 07 jul 2011, 16:56
Lokacija: Ilidža
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zgembo Adislić » 13 jul 2012, 21:48

Imat ću ja vjerovatno info o rezultatu za pola sata, imam neke komšije Srbe tamo na utakmici :D
je li ravno ovo? je li ravno?

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 13 jul 2012, 21:50

Zgembo Adislić je napisao/la:Imat ću ja vjerovatno info o rezultatu za pola sata, imam neke komšije Srbe tamo na utakmici :D
a moro si naglasiti to Srbe, a ? ccc
DRUG NEBI TI PUNCA

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.