FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 13 avg 2012, 15:41

@barbarez
Sjecam se ja svasta nesto,bio sam ja nekako tu uvijek u blizini.Ali ovako nesto prljavo i odvratno od jednog igraca nisam dozivio.Direktno nas steti njegov bezobrazluk.Sve nas.Od kluba,trenera,navijaca,grada i svega ostalog.Izdao nas je sve.Svoju je borbenost trebao pokazati manguplukom na terenu,kao sto je nekad radio Admir Adzem,koji je bez ijednog faula znao isprebijati nekog igraca koji mu je psovao na nekoj tekmi.Isamara ga mangup zivog.To je bio lik.Niko ne vidi,sve je u igri,a on ga bocka cijelu tekmu jer mu je ovaj nesto psovao.Tako se to radi.
A ovog uhljupa fakat ne zelim vise da vidim blizu kluba.Zivo me zanima reakcija Amara Osima na njegovo ponasanje.Ovo vise iz koze ne moze.Ova mahalastina.Majstor fudbala je mogao pokazati malo fudbala osim ovih njegovih svinjarija koje pravi svako malo,bilo privatno,bilo u klubu koji ga je porodio i izmislio kao igraca.Tako nam svima vraca.Fuj.
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

globus
Postovi: 3
Pridružen/a: 19 jul 2012, 15:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la globus » 13 avg 2012, 15:42

hearts je napisao/la:
pile87 je napisao/la: Namjerno nisam ulazio u polemiku oko gola jer ugao iz kojeg je snimano nemoze nista potvrditi sta ako je lopta u letu od precke do linije na travi presla cijelim obimom.Daleko od toga da borac nije imao svoje sanse iz kontri sto je i normalno ako jedna ekipa napada ali je razlika bila ocigledna.Ako sti ti zadovoljan odigranim ja jos sretni nego ti.
Ja sam smatrao da si ti pametan pa i ako nemaš veze o fudbalu da poznaješ zakone fizike bar
Vezano za pile87,lopta nije presla cijelim obimom sigurno gol liniju jer kod pogodka se ne gleda obim lopte koji iznosi od 68-70 cm nego je bitan precnik lopte koji iznosi 21,65 - 22,29cm ;) .Dakle lopta mora preci liniju za duzinu precnika a ne za duzinu obima.
Zadnja izmjena: globus, dana/u 13 avg 2012, 15:42, ukupno mijenjano 2 puta.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 13 avg 2012, 15:43

ASUS je napisao/la:
pile87 je napisao/la: Tebi se i necudim ti si seljak u glavu pa ne kontas nista ali onome komsiji se jako cudim valjda mu tesko pada Zeljin uspjeh.
Mi smo za vas AVANGARDA!
Al kad pročitah ovo za putanju lopte od prečke do linije :? pa jel možeš biti toliko glup da to kažeš???
Inace se sve lopte odbijaju pravoliniski jel to hoces da kazes? Suti i poklopi se !
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Buu » 13 avg 2012, 15:44

likusa je napisao/la:Zato jos nema saopstenja iz naseg kluba ili udruzenja navijaca ?
Iz kluba bi trebalo biti, a iz udruzenja sumnjam. To nije neka stvar za koju bi se oni trebali izvinjavati jer oni to skandiranje nisu poveli.
NO PYRO NO PARTY

Avatar
Veracruz
Postovi: 16
Pridružen/a: 17 jun 2012, 00:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Veracruz » 13 avg 2012, 15:44

Neutralan88 je napisao/la:poceo mi se gadit ovaj sportsport :!:


Navijači Željezničara skandirali "ubij Srbina"
Da li vas je stid?


A kad se skandira nož žica srebrenica i ubij baliju to je uredu :?: :?: :?:

umjesto sportsport.ba stavite sportsport.rs ;)
Citajuci izmedju redova cini mi se da kazes da je taj potez bio ok ?
Soy de la calle

ammimr
Postovi: 236
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ammimr » 13 avg 2012, 15:45

SarajlijaTM je napisao/la:@ ACER - druze,vrtis 5-6 istih recenica od sinoc,na pocetku si mozda i znao koju pametnu,ali sad tesko.
mislim sta hoces da postignes,da nekome izvuces zivce,pa da sve ode u finu materinu jos vise?
Evo vidis na forumu,pogledaj realno,odnos navijaca koji osudjuju/neosudjuju navijanje je 10/2, kod gola smo takodjer podjeljeni.vecina je suzdrzana,ja prvi nisam siguran. postoji mogucnost parabole lopte usljed efea u samom golu izmedju linije i precke,takodjer postoji mogucnost da nije bio go. mislim bespotrebno ti je vise polemisati o tome. go je priznat,ponistiti se nece.
zeljo ce dobiti kaznu zbog baklji,ali zbog 10 sec glupog navijanja,nece...
da je jamak papak i da je sve od njega krenulo,jeste,da je sipovac papak i da bezze zakuhava jeste,sve je receno
prihvati stvari realno,evo ovdje X ljudi sami govore sta nije trebalo i kako je moglo drugacije

Ajd idi malo prisaberi se,zapali koju,razmisli,vrati koju stranicu nazad,sve je receno,daj malo sta drugo da se polemise,ima nas starijih kojima je na vrh glave ovakve tematike

p.s.- ako je vas sve zajedno u bl sramota zbog vaseg navijanja u bl u postupaka,koliko mene samog zbog ovog sinoc,onda je to neki pomak
hvala
BRAVO MOMČINO SVAKA TI ČAST.OVO JE PRAVI NAVIJAČ.hvala

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 13 avg 2012, 15:45

ASUS je napisao/la:
GaziHusrevbeg je napisao/la:Meni nije jasno gdje su se uopšte pronašli ovi iz Banja Luke u onom skandiranju "Ubij Srbina", ja koliko znam oni su prije svega Bosanci i Hercegovci jer žive u BiH
:lol: :lol: :lol: da ne povjeruješ

pile87
Namjerno nisam ulazio u polemiku oko gola jer ugao iz kojeg je snimano nemoze nista potvrditi sta ako je lopta u letu od precke do linije na travi presla cijelim obimom.
:lol: :lol: :lol: koji je prosjek godina na ovoj temi? 11? kakve gluposti su samo napisane pa to je strašno.
Inače je veći prosjek, al kad se pojave takvi k'o ti onda isti drastično opadne.

@Buu

Ja mislim da treba izdati samo saopštenje, a ne bilo kakvo izvinjenje

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 13 avg 2012, 15:46

globus je napisao/la:
hearts je napisao/la:
pile87 je napisao/la: Namjerno nisam ulazio u polemiku oko gola jer ugao iz kojeg je snimano nemoze nista potvrditi sta ako je lopta u letu od precke do linije na travi presla cijelim obimom.Daleko od toga da borac nije imao svoje sanse iz kontri sto je i normalno ako jedna ekipa napada ali je razlika bila ocigledna.Ako sti ti zadovoljan odigranim ja jos sretni nego ti.
Ja sam smatrao da si ti pametan pa i ako nemaš veze o fudbalu da poznaješ zakone fizike bar
Vezano za pile87,lopta nije presla cijelim obimom sigurno gol liniju jer kod pogodka se ne gleda obim lopte koji iznosi od 68-70 cm nego je bitan precnik lopte koji iznosi 21,65 - 22,29cm ;) .Dakle lopta mora preci liniju za duzinu precnika a ne za duzinu obima.
ovo je nesto s cim se mogu sloziti ako ces cjepidlacit! I to je veci argument od onoga koji je ponudio asus
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

sanci82
Postovi: 8
Pridružen/a: 20 jul 2012, 09:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sanci82 » 13 avg 2012, 15:47

boccaccio je napisao/la:Jos sam vise ljut na Jamaka.Sve je ovo zbog njegovog mahalaskog boksovanja.Kontao frajer da je na ulici ili na ringu pa pomislio da ce ga masa gotiviti sto je udario nekoga,ispao mangup.
Do te minute sve je bilo apsolutno u redu,igrao se fudbal,navijalo se lijepo,sve je bilo kako treba.Nijedan incident sa navijacima Borca.Oni nesto bubnjali,pjevali svoje,mi pjevali svoje,na poluvremenu sjedili i oni i mi,odmarali,pricali,zezali se,niko nikome nije smetao.
A onda mahalas nastupi mahalaski.I sve se promijeni u tri minuta.Publika poludi,oni odmah na provokacije pocnu,nasi debili ih gadjaju,jos veci debili kidaju stolice svog stadiona i gadjaju ih,drotovi ulijecu,sa juga se vidi da se nesto desava,hajmo odmah poceti da skandiramo kako se skandiralo.I to je trajalo jako kratko.Ali sasvim dovoljno da se ovako danas prica o nama.Postaje bez veze atmosfera,publika nervozna,dominacija na terenu izostaje,cekamo kraj,samo da se zavrsi sve.
Sve zbog onoga smrada.Em je napravio sto je napravio,pa je napravio nervozu na tribinama,pa je okrenuo situaciju na terenu,pa je izdao navijace,pa je izdao svoje saigrace,pa je izdao Amara Osima.Vidio sam momenat kada je Jamak dobijao crveni i pogledam u Amara tamo na klupu i vidim kako se hvata za glavu.Uzas.
Danas citamo kako su svi protiv nas a kako smo mi najveca gamad seljacka.Danas citamo reakcije iz Borca ovakve kakve su ( mada bi se oni zalili svakako,da je sve bilo u najboljem redu,oni bi nasli nesto da politiziraju),danas vec mozemo ocekivati neku hitnu sjednicu gdje bi mogle sjevati odredjene kazne za nas klub.
Sve to samo zbog jednog debila.
Moze se desiti velika novcana kazna,moze se desiti da bude neka tekma bez publike,sta ja znam.ako ista dobicemo novcanu kaznu koja nece biti mala.Pa eto,neka to ode na racun naseg genijalca,borbenog Jamaka.A kad to fino isplati sve,onda mu dati ciste papire ili ga zaposliti kao ekonoma,cisto da ima za pivu ponekad.Smrad jedan,sta nam napravi.Sram ga i stid bilo.
Sve si u pravu za Jamaka,ali on nije izazvao ono na tribinama,ne spominjes nase "strasne huligane"bar njih dvojicu trojicu,koji su od pcetka tekme bili na sjeveru(gdje obicno nisu) i citavo vrijeme snjimaju leseve,i gdje i kako provuvi baklju na njih,dok su oni uobicajeno pjevali svoje cetnicke pjesmice,ali to nije razlog da ti nasi "huligani"pljuju po Zeljinom obrazu.FUJ!!!Sve od pocetka planirano,spustili ste nas na njihov jadni nivo,crveni karton Jamaku je bio samo trenutak koji su cekali,bio sam tu i sve sam gledao.Bravo "huligani"mnogo ste ostetili nas klub.HVALA!!

Avatar
mumin
Postovi: 156
Pridružen/a: 06 mar 2010, 14:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mumin » 13 avg 2012, 15:48

joj ovog fizicara nemos vjerovat, aj da je ovo prvi slucaj da se lota vrati nazad poslije udara od zemlju nebi me cudilo al toliko golova je postignuta na ovaj nacin i to na evropskim i svjetskim prvenstvima samo da je to pratio znao bi da je moguce da se lopta vrati ova dva su ja msm najpoznatija jos se oko ovog prvog velika prasina digla jer je ponisten bio al et ovaj nas poznavalac fizike i fudbala nije gledao ove utakmice [youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=i4udWjudsSQ
Dvadeset i prve..nastala je ljubav..odkad znam za njega..ne zelim nista drugo..jer Želju volim ludo..

fredi
Postovi: 392
Pridružen/a: 02 feb 2012, 14:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fredi » 13 avg 2012, 15:49

sanci82 je napisao/la: Sve si u pravu za Jamaka,ali on nije izazvao ono na tribinama,ne spominjes nase "strasne huligane"bar njih dvojicu trojicu,koji su od pcetka tekme bili na sjeveru(gdje obicno nisu) i citavo vrijeme snjimaju leseve,i gdje i kako provuvi baklju na njih,dok su oni uobicajeno pjevali svoje cetnicke pjesmice,ali to nije razlog da ti nasi "huligani"pljuju po Zeljinom obrazu.FUJ!!!Sve od pocetka planirano,spustili ste nas na njihov jadni nivo,crveni karton Jamaku je bio samo trenutak koji su cekali,bio sam tu i sve sam gledao.Bravo "huligani"mnogo ste ostetili nas klub.HVALA!!
ajd sad posto lazes ko pas reci sta su to lesinari pjevali?!?!kakve cetnicke pjesmice o cemu pricas?

globus
Postovi: 3
Pridružen/a: 19 jul 2012, 15:19
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la globus » 13 avg 2012, 15:50

pile87 je napisao/la: Namjerno nisam ulazio u polemiku oko gola jer ugao iz kojeg je snimano nemoze nista potvrditi sta ako je lopta u letu od precke do linije na travi presla cijelim obimom.Daleko od toga da borac nije imao svoje sanse iz kontri sto je i normalno ako jedna ekipa napada ali je razlika bila ocigledna.Ako sti ti zadovoljan odigranim ja jos sretni nego ti.
Vezano za pile87,lopta nije presla cijelim obimom sigurno gol liniju jer kod pogodka se ne gleda obim lopte koji iznosi od 68-70 cm nego je bitan precnik lopte koji iznosi 21,65 - 22,29cm ;) .Dakle lopta mora preci liniju za duzinu precnika a ne za duzinu obima.
ovo je nesto s cim se mogu sloziti ako ces cjepidlacit! I to je veci argument od onoga koji je ponudio asus[/quote][/quote]
Ma dobro,nije mi bio cilj ulazit u neke svade i slicno nego sam samo htio da se ljudi malo bolje pocnu koristiti pravilnijim izrazima ;)

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la England » 13 avg 2012, 15:50

GaziHusrevbeg je napisao/la:Meni nije jasno gdje su se uopšte pronašli ovi iz Banja Luke u onom skandiranju "Ubij Srbina", ja koliko znam oni su prije svega Bosanci i Hercegovci jer žive u BiH, isto kao što se mi ne pronalazimo u njihovom skandiranju "Ubij Turčina." Iz ovog razloga mislim da je ovo cmizdrenje iz Borca apsolutno neosnovano.
Da bar istupe iz lige, sta igrati sa tim kamenjarima.Koliko je sjećanje kratko Željo se nije nikada žalio na skandiranje, a na kamenje ...zaostalo to, kako kažu za sebe oni su avangarda, oni su onda i underground, samo selo i njih par, sumnjam da onaj i zna sto je avangard, ali eto...mishevi, kome trebaju uopće.?
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

Avatar
Trgenbauer
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 avg 2012, 11:26
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Trgenbauer » 13 avg 2012, 15:53

ASUS je napisao/la:
pile87 je napisao/la: Tebi se i necudim ti si seljak u glavu pa ne kontas nista ali onome komsiji se jako cudim valjda mu tesko pada Zeljin uspjeh.
Mi smo za vas AVANGARDA!
Al kad pročitah ovo za putanju lopte od prečke do linije :? pa jel možeš biti toliko glup da to kažeš???
Đe si Avangarda, šta maji ? :lol:

http://www.culturenet.hr/UserDocsImages ... covjek.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
1921

Avatar
hannya
Postovi: 30
Pridružen/a: 25 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la hannya » 13 avg 2012, 15:53

e ovako,prvo i ako nisam bio medju intelektualcima koji su skandirali "ubi srbina" izvinjavam se svim srbima počevši od mojih prijatelja s tribine,našim igračima na terenu te svim časnim srbima što sam uopšte stajao na tribini odakle se cula parola.Ne znam sta prije da kažem,popizdio sam al totalno,sramota me je kao što bi roditelja bilo sramota da mu dijete ubije nekoga il zavrsi u zatvoru.Volim Želju cijeli život,cijeli život sam na tribini i uvijek sam bio ubijedjen da smo mi nekako različiti od ostalih da bi sinoc u 60-tak sekundi sve to lagano palo u vodu,izgovorena riječ je jedna od stvari koja se nikad ne može vratit natrag.Iako je većina svjesna koliku stetu smo nanijeli sami sebi malo je onih koji ce priznati,traze se raznorazna opravdanja uporedjivanja sa onim ili ovim,nikud nas to ne vodi.Sada se samo nadam da ce se rukovodstvo Željezničara udostojiti da uputi izvinjenje i da se ogradi od malogradjana s tribine.
I molim ove satro patriote da se ne pale na moj post jer sam proveo cijeli rat tu na Trgu Heroja!

Avatar
Azzurri
Postovi: 87
Pridružen/a: 10 jun 2012, 16:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azzurri » 13 avg 2012, 15:54

admin je napisao/la:
Pasha je napisao/la:
propuh je napisao/la:Pade mi rijec koju palamude cesto po novinama, za moderatore pitanje:
Zasto je ovo "ubi srbina" izvuceno iz kontesta u ovom vasem tekstu na portalu.
Znaci nikog ne pravdam al' svo to skandiranje se odnosilo na sakicu navijaca Borca koji su poceli pravit sranja i policija ih malo pritisla. A kod vas u tekstu ispada da su navijaci pozivali na neke teroristicke napade. :roll:
I ide mi na neku stvar da se kod nas na stadionu gleda sve kroz neko povecalo a odes na bilo koji u rs i na svakoj utakmici ali bas na svakoj ces cuti 10 puta gore skandiranje i navijanje i ja ne vidim da se to stalno potencira.
nešto me se ne tiče, al' eto da te priupitam.

da li ti želiš sebe pokazati da si isti kao "oni"?
da li ti sebe želiš da vidiš kao "rušitelja" Bosne i Hercegovine?

kad odgovoriš na ova dva pitanja, veidjet ćeš zašto je mnogo bitnije da se za ovakve stvari prozivamo "mi".
pasha objasnio.
Nek ti pasha onda objasni da ovo http://i49.tinypic.com/20qc3dg.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; nisu napravili ni Turci, ni Iracani.. vec se tacno zna ko je doveo stadion u ovo stanje. Uostalom kao i cijelu drzavu, s toga ono skandiranje je MINIMUM sto bi im trebali raditi! A radi tih supljaka "necemo biti isti kao oni, zasto da se spustamo na taj nivo ?" godinama trpimo njihovo orgijanje i samo sutimo! Dok je takvih poput tebe i pashe nema nama pomaka. Vi ili cekate priliku da pobjegnete iz BiH, ili ste potpuno ludi pa cekate strance da nesto promijene kako u fudbalu tako i u citavoj drzavi.

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 13 avg 2012, 15:54

fredi je napisao/la:
sanci82 je napisao/la: Sve si u pravu za Jamaka,ali on nije izazvao ono na tribinama,ne spominjes nase "strasne huligane"bar njih dvojicu trojicu,koji su od pcetka tekme bili na sjeveru(gdje obicno nisu) i citavo vrijeme snjimaju leseve,i gdje i kako provuvi baklju na njih,dok su oni uobicajeno pjevali svoje cetnicke pjesmice,ali to nije razlog da ti nasi "huligani"pljuju po Zeljinom obrazu.FUJ!!!Sve od pocetka planirano,spustili ste nas na njihov jadni nivo,crveni karton Jamaku je bio samo trenutak koji su cekali,bio sam tu i sve sam gledao.Bravo "huligani"mnogo ste ostetili nas klub.HVALA!!
ajd sad posto lazes ko pas reci sta su to lesinari pjevali?!?!kakve cetnicke pjesmice o cemu pricas?
Šta god da ste pjevali to je četnička pjesma, ionako ne znate ništa drugo.

Čuj lešinar i fizika, sad bi nam još i taj otpad trebao da objašnjava nešto što ima veze s mozgom, kad im sabereš sve škole koje imaju ne možeš sastavit poštenog mašinbravara.

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la barbarez » 13 avg 2012, 15:55

boccaccio je napisao/la:@barbarez
Sjecam se ja svasta nesto,bio sam ja nekako tu uvijek u blizini.Ali ovako nesto prljavo i odvratno od jednog igraca nisam dozivio.Direktno nas steti njegov bezobrazluk.Sve nas.Od kluba,trenera,navijaca,grada i svega ostalog.Izdao nas je sve.Svoju je borbenost trebao pokazati manguplukom na terenu,kao sto je nekad radio Admir Adzem,koji je bez ijednog faula znao isprebijati nekog igraca koji mu je psovao na nekoj tekmi.Isamara ga mangup zivog.To je bio lik.Niko ne vidi,sve je u igri,a on ga bocka cijelu tekmu jer mu je ovaj nesto psovao.Tako se to radi.
A ovog uhljupa fakat ne zelim vise da vidim blizu kluba.Zivo me zanima reakcija Amara Osima na njegovo ponasanje.Ovo vise iz koze ne moze.Ova mahalastina.Majstor fudbala je mogao pokazati malo fudbala osim ovih njegovih svinjarija koje pravi svako malo,bilo privatno,bilo u klubu koji ga je porodio i izmislio kao igraca.Tako nam svima vraca.Fuj.
Slazem sa ja u potpunosti sa tobom vezano za Jamaka.Valdili su ga mnogi na borbenost,zalaganje na treninzima i slicno,ali vidjelo se mnogo puta i na mnogo primjera da on nije igras za nas.Kazem ti ima ih ih jos,pa bolje da ih nemamo nego da nas brukaju i sto je najgore od svega ne doprinose nista.Ja garantujem da su jedni od razloga nasih losih izdanja u Europi,upravo to sto smo takvim igracima dopustili da se oslanjamo na njih,da zavisimo od njih i da na kraju oni unose neke izmjene i prevage.Meni je zalosno da ekipa koja ima takve veznjake kao sto su Zeba,Bekric,pa eto i Smajic,koji je neko krilo,ali formacijski se trpa u vezu,budu po strani,a da nam igru kreiraju Jamak i Svraka,i iiza njih Zola.Cast svaka Zoli,eto i Svraka zna odigrati fino,ali zna i podbaciti zestoko,a oni koji mogu igraju neka krila i sta ti ja znam sta vise igraju.Ne bitno sad o igri,ali ovo je najvece pojacanje Zelje ,samo da ga sto duze udalje.Sve ostalo sto nema veze sa igrom a tice se ovih par igraca je odron nad odronima.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

sanci82
Postovi: 8
Pridružen/a: 20 jul 2012, 09:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sanci82 » 13 avg 2012, 15:55

fredi je napisao/la:
sanci82 je napisao/la: Sve si u pravu za Jamaka,ali on nije izazvao ono na tribinama,ne spominjes nase "strasne huligane"bar njih dvojicu trojicu,koji su od pcetka tekme bili na sjeveru(gdje obicno nisu) i citavo vrijeme snjimaju leseve,i gdje i kako provuvi baklju na njih,dok su oni uobicajeno pjevali svoje cetnicke pjesmice,ali to nije razlog da ti nasi "huligani"pljuju po Zeljinom obrazu.FUJ!!!Sve od pocetka planirano,spustili ste nas na njihov jadni nivo,crveni karton Jamaku je bio samo trenutak koji su cekali,bio sam tu i sve sam gledao.Bravo "huligani"mnogo ste ostetili nas klub.HVALA!!
ajd sad posto lazes ko pas reci sta su to lesinari pjevali?!?!kakve cetnicke pjesmice o cemu pricas?
Fredi care kada god u svojim pjesmicama pljujete po ovoj drzavi a velicate svoje "drzavice" za kje su se isti ti cetnici borili,to su meni cetnicke pjesme,**** ga jarane

boccaccio
Postovi: 1726
Pridružen/a: 07 dec 2009, 14:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la boccaccio » 13 avg 2012, 15:55

sanci82 je napisao/la:
boccaccio je napisao/la:Jos sam vise ljut na Jamaka.Sve je ovo zbog njegovog mahalaskog boksovanja.Kontao frajer da je na ulici ili na ringu pa pomislio da ce ga masa gotiviti sto je udario nekoga,ispao mangup.
Do te minute sve je bilo apsolutno u redu,igrao se fudbal,navijalo se lijepo,sve je bilo kako treba.Nijedan incident sa navijacima Borca.Oni nesto bubnjali,pjevali svoje,mi pjevali svoje,na poluvremenu sjedili i oni i mi,odmarali,pricali,zezali se,niko nikome nije smetao.
A onda mahalas nastupi mahalaski.I sve se promijeni u tri minuta.Publika poludi,oni odmah na provokacije pocnu,nasi debili ih gadjaju,jos veci debili kidaju stolice svog stadiona i gadjaju ih,drotovi ulijecu,sa juga se vidi da se nesto desava,hajmo odmah poceti da skandiramo kako se skandiralo.I to je trajalo jako kratko.Ali sasvim dovoljno da se ovako danas prica o nama.Postaje bez veze atmosfera,publika nervozna,dominacija na terenu izostaje,cekamo kraj,samo da se zavrsi sve.
Sve zbog onoga smrada.Em je napravio sto je napravio,pa je napravio nervozu na tribinama,pa je okrenuo situaciju na terenu,pa je izdao navijace,pa je izdao svoje saigrace,pa je izdao Amara Osima.Vidio sam momenat kada je Jamak dobijao crveni i pogledam u Amara tamo na klupu i vidim kako se hvata za glavu.Uzas.
Danas citamo kako su svi protiv nas a kako smo mi najveca gamad seljacka.Danas citamo reakcije iz Borca ovakve kakve su ( mada bi se oni zalili svakako,da je sve bilo u najboljem redu,oni bi nasli nesto da politiziraju),danas vec mozemo ocekivati neku hitnu sjednicu gdje bi mogle sjevati odredjene kazne za nas klub.
Sve to samo zbog jednog debila.
Moze se desiti velika novcana kazna,moze se desiti da bude neka tekma bez publike,sta ja znam.ako ista dobicemo novcanu kaznu koja nece biti mala.Pa eto,neka to ode na racun naseg genijalca,borbenog Jamaka.A kad to fino isplati sve,onda mu dati ciste papire ili ga zaposliti kao ekonoma,cisto da ima za pivu ponekad.Smrad jedan,sta nam napravi.Sram ga i stid bilo.
Sve si u pravu za Jamaka,ali on nije izazvao ono na tribinama,ne spominjes nase "strasne huligane"bar njih dvojicu trojicu,koji su od pcetka tekme bili na sjeveru(gdje obicno nisu) i citavo vrijeme snjimaju leseve,i gdje i kako provuvi baklju na njih,dok su oni uobicajeno pjevali svoje cetnicke pjesmice,ali to nije razlog da ti nasi "huligani"pljuju po Zeljinom obrazu.FUJ!!!Sve od pocetka planirano,spustili ste nas na njihov jadni nivo,crveni karton Jamaku je bio samo trenutak koji su cekali,bio sam tu i sve sam gledao.Bravo "huligani"mnogo ste ostetili nas klub.HVALA!!
Treba dodati i njih svakako,nego bio sam koncentrisan na tekmu,niti sam slusao ove borceve,niti sam ih primijetio,to sto oni pjevaju,to je bar oduvijek jasno.Nego imamo ih na terenu,ok se igra,odradis tekmu,pobijedis i navijas za svoj klub.A onaj mali napravi onakvu glupost.Da li su nasi huligani jedva cekali taj momenat,u to ne ulazim,to je vrlo moguce.Ne iznenadjuje me to nista.Bacaju nase stolice,nasu svetinju kidaju,kud ces vise.Sta me briga za njih,onizive za taj debiluk.Nego kad me jedna javna licnost ovako isprovocira,sta ocekivati od neskolovanih huligana,koji jedva cekaju belaj,zato i jesu dosli.
Onaj na terenu me je izbio iz takta,jos ne mogu sebi da dodjem.
http: //fkzeljeznicar.ba/ Najbolji portal za najbolji klub !

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hilmo123, Hole82, Lik, Mamba21, meecko, MoSaZeLjo1921, Orvel, RobertHrkac555 i 65 gostiju.