FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 13 avg 2012, 16:29

puding je napisao/la: Lopta koja udari u precku i odbije se na gol liniju moze samo PRAVOLINIJSKI, nikako drugacije.
Može ako udara u idealno glatku površinu, što ona oko gola na Grbavici nije nit će kad biti. S druge strane, lopta nije udarila u liniju nego je udarila iza linije i možda malo zakačila liniju, ali je imala efe prema vani kad se odbila od prečku i tako dobila putanju da ide van gola. Najsličniji primjer je ovaj što neko gore postavi, kad su igrali Engleska i Njemačka, ako tu nije očigledno ono što ja pričam onda vam neće bit nikad.

Avatar
mija
Postovi: 241
Pridružen/a: 25 jul 2012, 15:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mija » 13 avg 2012, 16:31

puding je napisao/la:Nisam znao da medju navijacima zeljeznicara ima ovoliko primitivaca koji podrzavaju sramno skandiranje :roll:
Bez vrijedzanja molim svako ima pravo na svoje misljenje ;) ;)
Muharemovicu odlazi iz Zelje

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TMovac » 13 avg 2012, 16:31

Ono skandiranje i sam osudjujem,ali je ipak razlika kada to skandira pa napusenih i napaljenih klinaca (kao sto je to bio slucaj sinoc na Grbavici) i kada to skandira skoro citav stadion (u Banja Luci,Lukavici itd).Sto se gola tice gol je 100% regularan.A sad za ove sto kazu sa se Zelji stima.Pa ako nam se stima zasto nam onda u ova 2 kola nisu svirana 4 cista penala???(2 u Travniku i 2 sinoc).A sve i da stimamo boli vas racku.Stimamo jer mozemo i vi bi stimali da mozete.KRAJ PRICE
Zadnja izmjena: TMovac, dana/u 13 avg 2012, 16:39, ukupno mijenjano 1 put.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kad_kako » 13 avg 2012, 16:33

Dobro je se culo tih par napusenih...
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 13 avg 2012, 16:33

kad_kako je napisao/la:Dobro je se culo tih par napusenih...
Tako ti je to kad neko nešto hoće da čuje.

Avatar
szlaja
Postovi: 913
Pridružen/a: 23 apr 2008, 12:09
Lokacija: tu sam
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la szlaja » 13 avg 2012, 16:35

vjerovatno ce biti i gol kola :D :D :D

Borac je smijesna ekipa, Zeljo ih razbija s igracem manje
ako mislis da ti ide lako u zivotu, pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo !

nanek

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nanek » 13 avg 2012, 16:35

Sve neki filozofi i fizicari.Hvala bogu klub sad prima volontere pa bujrum sa idejama u klub pa da vas vidimo na djelu.Nego ima li tekma danas na vogosci pa da svi gledamo opet a i slusamo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kad_kako » 13 avg 2012, 16:36

NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
kad_kako je napisao/la:Dobro je se culo tih par napusenih...
Tako ti je to kad neko nešto hoće da čuje.
Ja licno nisam ni obracao paznju. TV, bio upljen dok smo iftarili, i 'fino' je se culo, toliko da primjetimo mi za sofrom, koji u opste nismo obracali paznju na utakmicu.
Zadnja izmjena: kad_kako, dana/u 13 avg 2012, 16:37, ukupno mijenjano 1 put.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 13 avg 2012, 16:36

kad_kako je napisao/la:Dobro je se culo tih par napusenih...
nemoj se ti javljati bolje ti je ;)
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Veracruz
Postovi: 16
Pridružen/a: 17 jun 2012, 00:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Veracruz » 13 avg 2012, 16:38

mija je napisao/la: Bez vrijedzanja molim svako ima pravo na svoje misljenje ;) ;)
Pa onda je i svako sranje sto se desi na stadionima u BiH necije misljenje a posto "svako ima pravo na svoje misljenje" i ne treba uopste praviti neku halabuku oko toga ? Ili je to vise ona "Tudje mi **** smrdi ali moje ne". I nije vrijedzanja nego vrijeĐanja.
Zadnja izmjena: Veracruz, dana/u 13 avg 2012, 16:40, ukupno mijenjano 2 puta.
Soy de la calle

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kad_kako » 13 avg 2012, 16:39

bagrcavi je napisao/la:
kad_kako je napisao/la:Dobro je se culo tih par napusenih...
nemoj se ti javljati bolje ti je ;)
Znate drugima filozofirat, a kad treba primit kritiku...
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
UnKnownBA
Postovi: 83
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UnKnownBA » 13 avg 2012, 16:41

ammimr je napisao/la:Mene brine ponašanje "navijača" na utakmici i ono skandiranje.Mislim da je Željo najveći i da to mora pokazati i dokazati stim što će reagovati.Odstraniti i ograditi se od istih pod hitno.Nema opravdanja tipa šta su oni rekli nama,šta su nam uradili itd jer ako niste primjetili otkad Željo igra i manje se političi dolaze i titule bar uzadnje tri godine hehe.Možda se s ovim neće složiti protivnici a i neki "navijači"ali ponovo kažem trebamo im samo dokazati da smo najbolji i na terenu,na tribinama i svuda gdje se sveto ime ŽELJE spomene.
ps.da li neko prati juniore interesuje me kako napreduje mali Kulenović pa napišite jer je djete 16-17 godina a predviđaju da bi trebao biti dobar.poz za MANIJAKE i unaprijed hvala za info
Nema opravdanja, pojedinci koji su to skandirali nisu ni svjesni koju su stetu nanijeli klubu i navijacima. Mislim da bi se neko trebao javno obratiti i ograditi od toga! Neka prica ko sta hoce ali ja sam danas sreo jarana Srbina (koji sa mnom uz Želju cijeli zivot) koji juce nije mogao sa mnom na tekmu zbog obaveza, ako vjerujete stid me je bilo iako nisam to skandirao a bio sam na tekmi (jer covjek može pomisliti da sam i ja to skandirao). Dogovarali smo se da uzmemo godisnje ali ako vjerujete, nisam ga smio pitati dali je jos uvijek za to! Negdje sam procitao i komentar nekog momka Srbina da poslije onoga vise nece na tekme! UŽAS, sta su pojedinci uradili u nase ime, jos ovaj mrtvi ss.ba dolio ulje na vatru sa onim prenapuhanim clankom... ispade kao da smo konstantno to skandirali... ccc Nisu cak ni na pisali koji bio povod za to i kome je to bilo upuceno! UZAS!
Zadnja izmjena: UnKnownBA, dana/u 13 avg 2012, 17:45, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 13 avg 2012, 16:44

kad_kako je napisao/la: Ja licno nisam ni obracao paznju. TV, bio upljen dok smo iftarili, i 'fino' je se culo, toliko da prijmetimo mi za sofrom, koji u opste nismo obracali paznju na utakmicu.
Kad ostatak nije ništa skandirao, a nije, dovoljno je da 10 ljudi vjerovatno iz sveg srca to počne skandirat da bi se čulo i za tvojom sofrom preko TV-a, to je bar logično. Da je cijelom stadionu bio ćeif da to skandira sigurno ne bi završilo za 5-10 sekundi i ponovilo bi se bar nekoliko puta. I ja sam prvi to osudio, nije u redu i tako većina misli. Al pitam ja tebe po šta dolaze ovi lešinari ovdje, hoće neko objašnjenje? Šta hoće onaj čoban Šipovac? Nek prvo počisti u svom dvorištu, pa onda nek priča. I kome se novinari ss.ba obraćaju kad kažu kako vas nije sram?

Ja ti fino kažem, mnogi od vas jedva čekaju da nešto čuju.

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rios » 13 avg 2012, 16:45

Ima li ovdje neko raspolozen da prica o utakmici sinoc i ucinku pojednih igraca?? Inace napisat cu samo ovo-ova liga nece daleko dogurati ako se nastavi sa ovom pricom o nekakvoj ugrozenosti,preferiranju jednih na ustrb drugih,trazenjem dlake u jajetu.. :roll: :roll:
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

SvenZ
Postovi: 137
Pridružen/a: 01 apr 2012, 18:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SvenZ » 13 avg 2012, 16:45

ovo sve mene i mnoge koji stvarno vole zelju duboko vrijedja. sve, pocevsi od skandiranjapa do ovog zaljenja oko gola. PRIJE SVEGA DA KAZEM DA OSUDJUJEM OVO NAVIJANJE NEKOLICINE, sad da nastavim. onaj gol adilovica iz ofsajda u drugoj utakmici protiv maribora je jako diskutabilan, opet niko ne saziva sjednice oko njega. Kada je poslije utakmice u Mariboru jedan od njihovih navijaca vristao "ratko mladic" na megafon, jesmo li se slucajno mi pozivali na neke clanove uefinog pravilnika? kada su prosle godine navijaci zrinskog skandirali sve sto su uspjeli skandirati, od noz zica... pa sve do ubij baliju i turcina, istjerali su ih sa stadionaa tek poslije mnogih upozorenja. Ko se tu zalio (prelistajte ss.ba ako vas ne sluzi pamcenje). niko iz kluba naravno ne komentarise nedosudjene penale i ostala sr.nja. a za gol da ne govorim jer ako krenem da pricam o ponistenim golovima i penalima koji nisu dosudjeni (ne na adilovicu, on se uvijek valja) necu do sutra zavrsit. i opet se nadje negdje dlaka u jajetu. ZELJO MORA BITI NOVCANO KAZNJEN RADI ISPADA NAVIJACA ali porednjenje kojekakvih sipovaca i nekih kvazi direktora sa neredima u banja luci i recenice tipa "onda je nelogično da se kod istih „kadija“ isti ispadi drugih navijačkih grupa tretiraju drugačije" su dokaz njihovog kompleksa i trazenja dlake u jajetu. mogu ja do sutra sr.ti o ovome ali cu vas postediti, siguran sam da i vi ostali isto mislite.

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 13 avg 2012, 16:49

http://sportsport.ba/bh_fudbal/sinocnje ... jine/85961

Odlično saopštenje, samo smo se ogradili, nismo se izvinjavali smećarima. Šteta samo što nismo poručili Šipovcu da prvo počisti u svojoj avliji.

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6603
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kad_kako » 13 avg 2012, 16:50

NedozvoljenaPozicija je napisao/la:
kad_kako je napisao/la: Ja licno nisam ni obracao paznju. TV, bio upljen dok smo iftarili, i 'fino' je se culo, toliko da prijmetimo mi za sofrom, koji u opste nismo obracali paznju na utakmicu.
Kad ostatak nije ništa skandirao, a nije, dovoljno je da 10 ljudi vjerovatno iz sveg srca to počne skandirat da bi se čulo i za tvojom sofrom preko TV-a, to je bar logično. Da je cijelom stadionu bio ćeif da to skandira sigurno ne bi završilo za 5-10 sekundi i ponovilo bi se bar nekoliko puta. I ja sam prvi to osudio, nije u redu i tako većina misli. Al pitam ja tebe po šta dolaze ovi lešinari ovdje, hoće neko objašnjenje? Šta hoće onaj čoban Šipovac? Nek prvo počisti u svom dvorištu, pa onda nek priča. I kome se novinari ss.ba obraćaju kad kažu kako vas nije sram?

Ja ti fino kažem, mnogi od vas jedva čekaju da nešto čuju.
Ja nisam dosao sa nikakvom zlom namjerom. Niti da ikom na nos potirem nesto. Ali od cinjenice ne treba bjezati, niti je opravdavati.

Sto dolaze lesinari, ja nemam veze, niti me interesuju. To od njih trazi razlog...
Postovanje treba zaraditi.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 13 avg 2012, 16:55

NedozvoljenaPozicija je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/sinocnje ... jine/85961

Odlično saopštenje, samo smo se ogradili, nismo se izvinjavali smećarima. Šteta samo što nismo poručili Šipovcu da prvo počisti u svojoj avliji.
Da bude ludje nismo a trebali smo ne radi sipovca nego radi samih sebe. Netreba bas gurat sve pod tepih i ne treba za neke stvari osudjivat druge a mi ih uradili to radi borac.Apsolutno se ne ponosim onim sto sam cuo sa tribina na TV se culo bas jako.isto tako svi trebamo biti svjesni da na ovakve utakmice sa borcem dodju i likovi kojima je to na prvom mjestu.Koliko oni god **** bili mi se nebi trebali sluziti onim cim se oni sluze i nebi se trebali spustati na taj nivo.Nasi bi motivi trebali biti isljucivo sportski ako to nekom nije jasno nema sta da trazi na tribini naseg stadiona.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 13 avg 2012, 17:01

Sta mislite hoce li onaj sinocsnji transparent tj. poruka da zelimo evropske utakmice igrati na Grbavici uroditi plodom?

Ljepa ideja ali daleko smo mi od toga.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
NedozvoljenaPozicija
Postovi: 1437
Pridružen/a: 14 apr 2012, 19:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NedozvoljenaPozicija » 13 avg 2012, 17:04

pile87 je napisao/la:
NedozvoljenaPozicija je napisao/la:http://sportsport.ba/bh_fudbal/sinocnje ... jine/85961

Odlično saopštenje, samo smo se ogradili, nismo se izvinjavali smećarima. Šteta samo što nismo poručili Šipovcu da prvo počisti u svojoj avliji.
Da bude ludje nismo a trebali smo ne radi sipovca nego radi samih sebe. Netreba bas gurat sve pod tepih i ne treba za neke stvari osudjivat druge a mi ih uradili to radi borac.Apsolutno se ne ponosim onim sto sam cuo sa tribina na TV se culo bas jako.isto tako svi trebamo biti svjesni da na ovakve utakmice sa borcem dodju i likovi kojima je to na prvom mjestu.Koliko oni god **** bili mi se nebi trebali sluziti onim cim se oni sluze i nebi se trebali spustati na taj nivo.Nasi bi motivi trebali biti isljucivo sportski ako to nekom nije jasno nema sta da trazi na tribini naseg stadiona.
I šta sad da se radi, da ljudima koji su radi toga došli zabraniš da to skandiraju? Kako to da izvedeš? Svako odgovara za svoje postupke, a i mi bismo trebali da se pomirimo sa činjenicom da i kod nas ima takvih. Da ne pričam da su mnogi možda izgubili nekog u ratu i ne razmišljaju racionalno, šta drugo da očekuješ od takvih?

A što se tiče smećara, kažem ti oni nisu zaslužili nikakvo izvinjenje i mislim da sa njima treba prekinut bilo kakvu saradnju. Čuj sportski prijatelji, sa takvim prijateljima neprijatelj nam uopšte ne treba.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, Redred i 16 gostiju.